PDA

View Full Version : Рожден ден ? съвет за подарък ?



s0c00l
08-18-2006, 14:45
Добър ден.
Канят ме на .. Рожден ден - момиче което става сега на 14 ( ноо доста развито .. и в мозък и в други работи .. сещате се... ) и искам да питам може ли да ме посъветвате какъв подарък горе/долу да и купя?
Като кажете и цеи горе/долу . благодаря

CutiE
08-18-2006, 14:55
Мисля,4е вси4ки моми4ета се радват на плюшени игра4ки :roll:
Или пък някакъв сувенир...аз за именния ден на приятелката ми и подарих едно много сладко магаренце и тя много го хареса...не е 4ак толкова важно колко е скъпо...важен е жеста :wink:

08-18-2006, 19:00
Добър ден.
Канят ме на .. Рожден ден - момиче което става сега на 14 ( ноо доста развито .. и в мозък и в други работи .. сещате се... ) и искам да питам може ли да ме посъветвате какъв подарък горе/долу да и купя?
Като кажете и цеи горе/долу . благодаря
Исках да кажа ЦЕНИ не цеи ама айде. :)

maybelline
08-18-2006, 19:58
Да,харесват плюшени играчки(3-6лв),може някое потниче(6-10лв),някоя книга на тема,която й харесва(10-15лв),хамстер(ако й позволяват,2-3лв,а с принадлежностите 15-20лв),някоя принадлежност за компютър(камера,микрофон,с ущалки и т.н.,30лв някъде),комплект дезодорант и парфюм(5-15лв),таен дневник(8-10лв)...все ще измислиш нещо:)

08-19-2006, 21:02
Още някакви предложения ?

08-19-2006, 21:20
Добър ден.
Канят ме на .. Рожден ден - момиче което става сега на 14 ( ноо доста развито .. и в мозък и в други работи .. сещате се... ) и искам да питам може ли да ме посъветвате какъв подарък горе/долу да и купя?
Като кажете и цеи горе/долу . благодаря

Дюнер и два литра бира. Незабравимия подарък.

08-20-2006, 10:46
Добър ден.
Канят ме на .. Рожден ден - момиче което става сега на 14 ( ноо доста развито .. и в мозък и в други работи .. сещате се... ) и искам да питам може ли да ме посъветвате какъв подарък горе/долу да и купя?
Като кажете и цеи горе/долу . благодаря

Дюнер и два литра бира. Незабравимия подарък.
АХАХА :)
Аз си мислих да купя 1 шише Уиски в хубава опаковка , да изпия уискито и да и оставя шишето ХАхахаХах :Д