PDA

View Full Version : Няма да каже на никой ОБИЧАМ ТЕ!



AnN_G
08-18-2006, 16:07
Хора,много ми е тъжно.Най-сетне съм с момчето което искам от мнооого време (половин година),преди това сме били за по една вечер,но както и да е...Та стоим си ние и започнахме да си говорим "казвал ли е на някой ОБИЧАМ ТЕ?"За мен това са силни думи!Не съм го казвала на никой и мисля че това е първия човек на който искам да ги кажа!До тук добре,НО...той ми каза че винаги на него са казвали "Обичам те" и той не го е казвал и НЯМА и да го каже на никой,може да ви звучи странно че ми е такъв проблема,но да знаете че любимият човек никога няма да ви каже тези толкова хубави думички,а най-вероятно не ги и изпитва...не знам какво да мисля :smt011 :smt010 :smt009

Nadelina
08-18-2006, 16:13
Ako toi naistina gi pochuvstva.. she izpita nesymneno i nujdata da gi kaje.. taka che nishto ne se znae.. Pyk i ne e nujno nqkoi da ti kaje "Obicham te" po vajnoto e da go dokaje.. Uspeh!

Chiana
08-18-2006, 16:19
Зависи от колко време ходите. Ако ходите от половин година примерно -еми, тогава вече е кофти. А ако е от 1-2 месеца - споко, има време. Пък и не се знае нищо... Ако продължава да не ти казва след време, го провокирай да речем с въпроса "Какви са ти чувствата към мене?" "Ти изобщо обичаш ли ме?", защото ако не те обича, няма смисъл да сте заедно.

AnN_G
08-18-2006, 16:43
Е да след време може би ще го питам,но до тогава всеки ден в ума ми ще са думите му... :smt011

Nadelina
08-18-2006, 16:54
Ne biva da se izmachvash.. ako mislish che she stradash ot tuk natataka zashtoto shte se strahuvash ot fakta che toi ne te obicha.. oshte sega govori s nego.. i mu spodeli pritesneniqta si..

AnN_G
08-18-2006, 17:01
Е не мога да му кажа "Мило страх ме е че никога няма да ми кажеш обичам те защото мисля че това означава че не ме 'бичкаш..." :roll:

priti_kiti
08-18-2006, 17:03
Ми явно не те обича още...

Nadelina
08-18-2006, 17:16
Ne mojesh da mu kajesh "Strah me e che nqma da mi kajesh obicham te i oshte poveche me e strah che moje bi ne me obichash".. No mojesh da go pitash kakvo izpitva.. kolko sa mu silni chuvstvata .. ne e nujno da si tolkova direktna.. Prosto mojete da pogovorite.. za da si sigurna.. i po spokoina posle..

cskamoni4ka
08-18-2006, 18:24
Просто може би момчето си е патило,за това не иска да ги каже.А защо не го накараш да ги каже,смисЪл се някоЙ ден ще стане нещо и ще поиска да ти ги каже...незнам дали ме разбра не се изразих достатъчно добре. :)

Reich_06
08-18-2006, 18:27
Ako toi naistina gi pochuvstva.. she izpita nesymneno i nujdata da gi kaje.. taka che nishto ne se znae.. Pyk i ne e nujno nqkoi da ti kaje "Obicham te" po vajnoto e da go dokaje.. Uspeh!napulno um suglasna!kogato go po4uvstva toi 6te ti go kaje a po deistviqta mu ti 6te razbere6 4e naistina e taka!:-)

JuLiTo0o0o
08-18-2006, 18:47
kakto kaza priti_kiti moje bi toi oshte ne te obi4a no tova ne zna4i 4e ne te haresva i ne iska da e s teb puk i imash vreme da spe4elish liubovta mu a kogato toi naistina se vliubi sam shte izpita nujda da ti pokaje 4uvstvata si puk zashto ne i da kaje 'OBI4AM TE' uspeh! :-)

hollaback_girl
08-18-2006, 19:05
О боже...вие ходите отскоро...какво очакваш от това момче...за да твърди че наистина те обича трябва и да го чувства..много по-лошо е само де те лъже.Прекалено е рано, за да очакваш дори да те обича.Той те харесва,може би даже много те харесва, но за да те обича трябва да те опознае, да се привърже към теб...връзката ви да стане по-сериозна.наистина все още е рано за тези думички и не го притискай като го питаш колко те харесва и други такива.едно че е тъпо и друго че щом е тръгнал с теб значи те харесва достатъчно.изчакай малко това обичам те 6те дойде споко \:D/

luda`flirtajika
08-18-2006, 19:46
li nujdata da gi kaje shte gi kaje :)

CrazyWitch
08-18-2006, 20:26
И аз си мислех, че няма да го кажа.., но сега на седмица по един два пъти държа да си го казвам понеже обичам страшно много човека до себе си. Приеми това, че думите не се всичко! Та той може да е объркан, ако до сега не е обичал истински и привилегията е твоя... На мен например когато приятеля ми .. ми каза :"Обичам те!" аз му отговорих : "Нали знаеш, че и аз те обичам?" Просто ми беше трудно да го изрека макар да знаех, че го обичам. Споко.. Аз лично се опраих от към романтичността. Надявам се и с приятеля ти да стане така.

dream_live
08-18-2006, 20:34
Не е важно да ти го каже, важното е да го доказва с постъпките си. Думите не заначат нищо.

cveti_vratsa
08-18-2006, 20:36
В случея май само гаджето ти е умен,и незнам защо трябва да му се сърдиш,защото навярно той иска ти да му докажеш че го обичаш истински,а не е само харесване.

dream_live
08-18-2006, 20:38
Много често като кажеш на едно момиче че го обичаш, то губи интереса си към теб. Мисли си че вече те притежава.

AnN_G
08-18-2006, 20:43
Знам че е рано,няма да го карам да ми го казва,никой не би казал ОБИЧАМ ТЕ,толкова рано!Тва е лудост,не се казва толкова лесно,но самите му думи-"Никога няма да го кажа!"направо...пък и не си личи колко държи на мен,от доста време все нещо става и не може да сме заедно,но накрая тръгнахме,знам че ме харесва,но сега бяхме цялата компания и той не ми обърна и капка внимание,бях между него и едно момче и те си говореха ту пред мен,ту зад мен и аз се отказах и взех да си говоря с приятелките ми пред мен.Тогава предложих на момчето до мен да се сменим та да си говорят спокойно,но той отказа,и след около час и половина моето момче чак забеляза че съм убидена и взе да почтаря"не се сърди де не се сърди"!!!А да и през цялото кафе ме държа за ръката,но все едно не сме гаджета! :smt011

Chiana
08-19-2006, 10:52
Явно още не е свикнал с теб, мила. При нас, когато тръгнахме с моя човек, той се държеше дръпнато. И аз по същия начин. Дори една вечер си говорех 2 часа с негов приятел, а той не обели нито дума. А бяхме само тримата. И оттогава той нещо се усети и почна непрекъснато да е с мене, почна да ревнува и да казва: "Сигурна ли си, че не го харесваш?" Първите дни от ходенето е така... Не сте свикнали още заедно, а и той се срамува от други хора. Пробвай да останете насаме повечко време... Така се създава връзка. Когато общувате повече време заедно, само двамата. Пък за "обичам те", да ти кажа и аз като тръгнах с приятеля ми, му приказвах разни простотии от рода, че всички мъже са еднакви, че съм се отчаяла от мъже, че няма да се влюбя.... Ама после се промениха нещата... :roll:

AnN_G
08-19-2006, 11:21
Благодаря Chiana и аз по време на кафето си говорих с неговия приятел,защото просто той...ох,няма значение,благодаря за помощта,ако има подобрение или каквото и да било ще ви кажа или ще искам съвет. :wink:

DarkShade
08-19-2006, 11:55
na nqkoi hora im e trudno da izrekat tezi 2 dumi4ki , osobeno ako vlagat dylbok smisal v tqh , koeto i po hubavoto de :) ta nedei da go pripira6 i dori da ne ti go kaje skoro moje da ti go pokaje ili ti da go po4uvstva6 dori :) aide uspeh :)

Krem4eto
08-20-2006, 09:22
Ам какво да ти кажа има момчета,които дори и да изпитват това просто не го казват един вид за да се предпазят от нараняване!

Хм...и аз не съм казвала Обичам те на никой досега и ме е яд,че едно момче ми каза Обичам те а аз нищо не му отговорих...трябваше,но вече неможе да се върне времето назад...

maybelline
08-20-2006, 10:08
Когато усети истинската любов,ще каже тези думи,няма друг начин.

koalka
08-20-2006, 13:40
Изчакай малко време да видиш как ще се развият нещата или той трябва да изчака.Ако те обича просто не мога си представя как може да крие това от теб,а и как ще успее.Точно за това не може да каже,че никога няма да стане.Но трябва да помислиш и за това,че можеш и да бъдеш наранена,ако той не изпита такива чувства към теб.

AnN_G
08-20-2006, 17:35
Да се надяваме че ще я усети.Лошо е че няма да го каже,но мисля че ако не ми беше казал че няма да го чуя от него щеше да е по-добре! 8-[

mil4eto_
08-20-2006, 17:43
Може би преди е бил много наранен и сега се старува да каже "обичам те".Но все пак щом не сте от много време заедно не виждам защо се притесняваш.По-странно според мен е да почне още от първия ден да ти повтаря колко те обича. :shock: Това все пак са много силни думи и е по-добре да не избързва,а да ти ги каже чак когато е сигурен какво изпитва кам теб.

TheMaggie
08-20-2006, 18:17
Хора,много ми е тъжно.Най-сетне съм с момчето което искам от мнооого време (половин година),преди това сме били за по една вечер,но както и да е...Та стоим си ние и започнахме да си говорим "казвал ли е на някой ОБИЧАМ ТЕ?"За мен това са силни думи!Не съм го казвала на никой и мисля че това е първия човек на който искам да ги кажа!До тук добре,НО...той ми каза че винаги на него са казвали "Обичам те" и той не го е казвал и НЯМА и да го каже на никой,може да ви звучи странно че ми е такъв проблема,но да знаете че любимият човек никога няма да ви каже тези толкова хубави думички,а най-вероятно не ги и изпитва...не знам какво да мисля :smt011 :smt010 :smt009
Това значи,че това момче или няма сърце и НЕ трябва да бъдеш с него,или че го е страх да ги каже.Според мен. :wink:

®©PeTq®©
08-20-2006, 19:45
Според мен ще го каже когато е сигорен в любовта си към теб :D според мен е така..

acidburn
08-21-2006, 08:05
Не е важно да ти го каже, важното е да го доказва с постъпките си. Думите не заначат нищо.

/Signed :wink: ~

silv
08-21-2006, 08:11
emi ne mu misli tolkova:)Naistina nqkoi den moje da mu doidat otvatre i togava ti 6te se po4ustva6 tolkova prekrasno;....adski e priqtno kato ne ti gi povtarqt 4esto,za6toto za men stavat navik...

[BG]Fen`
08-21-2006, 08:33
Kakvo e po vajno za teb dumite ili 4ustvata?????
S te4enie na vremeto 6te ustanovi6 nali toi zaslujava da 4ue tiq dumi ili ne.... aide USPEH :smt008

krem4et0
08-21-2006, 14:44
И аз съм така с моето гадже-2 години сме заедно,казвал ми е супер много неща,че е щастлив с мен,че съм най-важният му човек,че държи на мен,че животът му е почнал,когато съм се появила и още и още и още,ама това прослувуто Обичам те-не го е казвал и ме боли.Знам,че е важно да се гледа поведението,а то е прекрасно спрямо мен,знам че действията са по-важни,но ми се ще да го чуя.Е примирих се-занм,че от неговите уста няма да го чуя и толкова-боли ме,даже като пиша това ми се доплака,но той е такъв.А аз ако го обичам трябва да го приема,но ми е адски трудно!

DuraceLL
08-21-2006, 16:44
gluposti! est 4e nqkoga 6te go kaje. kato se vlubi v nqkoe momi4e (dano da e v teb :) ) 6te zabravi kakvo se e zari4al spoko :smt007

zoben_pitbul
08-21-2006, 17:28
Ами като ти чета поста най-добре мисли,че си едно ниво над едната вечер,но едва ли той има желание за сериозна връзка.Моето лично мнение за него е че едва ли можеш да му имаш доверие(човек,който не вярва в любовта трудно ще бъде сериозен във връзката).

Dark_Queen
08-21-2006, 18:33
moje da ne ti go kazva,no da ti go dokazva,kakto nqkoi moje da ti go kazva,ama samo za da otbie nomera...pomisli- toi e bil iskren s teb,ne ti e dal nqkva prazna nadejda,spodelil e s teb,taka4e tva moe samo da te radva...