PDA

View Full Version : obeci



08-18-2006, 17:52
zna4i mislq da si napravq dve dupki v nai-gornata 4ast na uhoto tam kadeto e hru6tqla oba4e 6te go napravq bez maika mi da znai i 6te i pokaja sled tova. ta iskam da pitam tezi koito imat tam obeci s kakvo to4no se pravqt dupkite i boli li mn, dolu-gore kolko struva i ima li opastnost ot infekcii.znam 4e ot obecite na u6ite/obiknovenite dupki, koito vsi4ki si pravqt/ ne stavat seriozni infekcii, no mn me pritesnqva dali nqma da stane nqkoi gaf

tonislava__
08-18-2006, 19:03
otnosno probivaneto ne moga da ti kaja dali 6te te boli,no sled tova,kogato zarastva bolkata e dosta silna..no predpolagam si naqsno i si gotova da tyrpi6 vse pak iska6 na hry6tqla..
gledai da se probie6 na mqsto kadeto higienata e na nivo i sled tova polagai grijite,s koito te posavetvat v stydioto!
yspeh

piFka_LP
08-18-2006, 19:26
ами около 10 лева поне аз за толкос си прибих
зависи къде ще са дупките по -горната ще те боли повече при пробиването защото е по-близо до хрущяла а относно майка ти по добре и кажи че ще си ги пробиваш преди да го направиш се пак трява да знае...айде мила успех :smt006

maybelline
08-18-2006, 20:11
!0 лева,не повече,а и трябва да го направи специалист,някой на който това му е работата,а не кой да е хванал иглата и почнал...

`Death`Whore`
08-18-2006, 20:54
При пробиването боли. След това боли, когато местиш обицата, за да я почистваш. Зараства половин година, трябва да си подготвена.

sweet fantasy
08-19-2006, 12:40
Спокойно.аз имам 6 обеци само по ушите.Правят се с пистолет,поне мойте де.Не боли толкова,защото всичко става изведнъж.На хрущяла е малко по болезнено,но е търпима болка.Струва от 4 до 8 лева.Внимавай къде се дучиш,щото много ясно че ако те дупчат в някое мазе ше се получи инфекция,затова ако си от София иди при Светлио.

П.П. Ако се получи инфекция веднага сваляй обецата и чакай 2 месеца докато зарасне напълно.След тва прави кво искаш

IdiOtKa
08-19-2006, 13:04
btw маиче на хрущяла се пробива с абокат ...щото с пистолет може да се полъчат някои фалове ......
незнам аз нямам на хрущяла обаче мисля че ще боли доста далго време ...щото се пак е хрущял и трудно ще зарасне ...иначе мисля че от 5 до 13-14 лева може би .... с пистолет е доста по ефтино но е по дуре с абокат ....

`Death`Whore`
08-19-2006, 13:07
Спокойно.аз имам 6 обеци само по ушите.Правят се с пистолет,поне мойте де.Не боли толкова,защото всичко става изведнъж.На хрущяла е малко по болезнено,но е търпима болка.Струва от 4 до 8 лева.Внимавай къде се дучиш,щото много ясно че ако те дупчат в някое мазе ше се получи инфекция,затова ако си от София иди при Светлио.

П.П. Ако се получи инфекция веднага сваляй обецата и чакай 2 месеца докато зарасне напълно.След тва прави кво искаш
А ти защо не отиде при Светльо да те продупчи, а си отишла в козметично студио? Много си зле - хрущялът може да се счупи, ако се дупчи с пистолет, познавам човек, на когото му се е случило. ПИЪРСИНГ СЕ ДУПЧИ С АБОКАТ! Майка му да еба, омръзна ми да го пиша!

sweet fantasy
08-19-2006, 13:10
Аве аз не съм от София,ама всички приятелки от сф се при Светлио се дупчат :)

П.П. Не ти препоръчвам да си правиш 2 на хрущяла.Аз имах там,обаче я махнах щото направо не можех да легна от болка.Сега си имам 6 само долу по ушите

IdiOtKa
08-19-2006, 13:39
на хрущяла с пистолет е наи малкото има някои дето пъпа са си дупчили с пистолет няма да се учудя и ако някои езика си пробие пистолет за ухо .....но за меката чат на ухото ..... ](*,)

Boot*
08-19-2006, 14:53
Принципно с пистолет боли повече, слагат гадни обици и супер много ти стягат винтчето. Аз дори и меката част на ушите не бих си продупчила (пак) с пистолет. По-добре едно тъничко абокатче.
Опасност от инфекции винаги има.
Иначе много зависи от организма ти дали 6 месеца няма да можеш да си спиш на ухото или 4-5 дни. Защото повечето ми познати страхотно много ги болят пробитите хрущяли, а пък моя си беше свежар доста бързо и никфи проблеми никога не съм имала с него.
Така, че дупчи смело, не в козметично студио и си се грижи за дупките.

`Death`Whore`
08-19-2006, 14:54
Аз поне 3-4 месеца не можех да спя на десния хрущял...на левия започнах да спя като хората едва след като смених обицата, защото онази беше много гадна и неудобна.

Jamalska
08-19-2006, 16:20
супер убихте и моя ентусазъм.
Абе де е тоя прочут Светльо мамка му...?

Swinkenhoffer
08-19-2006, 16:48
*време за реклама*

Boot прави доволно добри обици на хрущяла!
та тя там ме пробива с абокат. имам две дупки, ама едната трябваше да я махна, че си сложих друга обица и не вървеше.
изобще не е страшно, верно е, че боли, ама ако наистина го искаш - едната болка нищо не е. бавничко зараства, мдаа.

пък на морето няква мърла в един метъл шоп пробиваше хрущяли с пистолет о.О щом дори аз знам, че с пистолет не се прави, начи е много тежко положението...

*време за реклама part II*

ходете при бате Руди! и Светльо може да е готин, не го познавам, ама Руди е... Бог! можете да го намерите в Trip House.
Руди > All

Boot*
08-19-2006, 16:55
Аз като порасна ще се омъжа за Руди. Факт. Неоспорим.
И ще стана още по-безсмъртна.

Slave4You
08-19-2006, 17:40
Аз си пробих ушите вчера и изобщо не боли!Усещаш няква болка за части от секундата....но по-късно може да те поболява докато заздравее ухото,но не е няква непоносима болка...абе,споко-ще оживееш :)

Slave4You
08-19-2006, 17:41
О да...за цената-на мене ми взеха 10 лева за двете уши със медицинските обеци.

Jamalska
08-19-2006, 19:47
^Adrenalinka^ ако е било на мекичкото...ако не ти напрай инфекция там и с бормашина да те пробият май няма да боли;) ама на хрущяла е съвсем различна работааа ...