PDA

View Full Version : Възможно ли някога да му спечеля доверието...



СъЛзиЧКаТа
08-18-2006, 20:30
Знам.че всеки си има проблеми,знам че на тоя свят има хора без покрив ад главата,хора които си лягат гладни и никога не съм казвала,че имам проблеми...Но искам да споделя...дано някой да прочете тва дет написах и да ми даде някаф съвет или поне малко съчуствие...Моята история започва преди година и полувина когато в чата ми се включи едно момче 4 години по-голям от мен...за 2 седмици се влюбих в енго,а той вее ме обичаше в чата...мислех,че няма да ме хареса като ме види на живо ама за първи път да ми се случи толкова хубаво нещо..Бях истински щастлива.Бях намерила момче,което да ме обича едва ли не истински(може и да съм се заблуждавала,но и приятелите му твърдяха,че мн ме обича)Той не беше перфектен,не беше някой красавец,но аз оцених сърцето ми и за мен беше най-сладкото момче на света...обичах го със сърцето си заради тва което е.Не търсих в него дали има или няма пари.Но уви бях на 16 и наще с супер консервативни и не ме пускаха...виждахме се в седмицата 1-2 пати за 2-3 часа понякога и за по-малко.Но бях щастлива.Ко друго да исках...уви приятелите му не ме харесваха в чата,но как стана той ме накара насила да изляза с тях и те мн ме харесаха...Прекалено мн...двамата му най-добри приятели почнаха да ме свалят...Уви направих грешката да си замълча,без да му казвам да не се скара с тях...Но вместо да се скаар с тях,те почнаха да ми пълнят глата с глупости,че по дискотеките се забива с други аз повярвах и караниците почнаха..последните 2 седмици връзката ни стана ад и той ме заряза...Приятелите му бяха напълнили и на него главата с глупости и продължиха да ме свалят и канят на срещи...отказвах,но уви те му казали,че преспали с мен...Живота ми стана ад...бях на 17,но бях неуравновесена...направих хиляди грешки...Успеха ми спадна,започнаях срещи с момчета от чата...ходих с тях за по ден два и ги зарязвах..Правих безнадежни опити в чата да вразумя бившият си но уви тва беше герешка,а мене ме беше страх да изляза снего и да се видя и така месеците минаха...а аз не го забравях...месец връзка имах ама пак с провал завъррши.Явно сърцето ми искаше само един.В продължение на месеци ревях,слабеех(а аз по принцип сам 43 кг )Сприятелих се със седа му и ходих у тях да гледаме филми...и бившият мн се убиди и каза,че съм спала с него...а аз от мн години бях приятелка сас съседа му макар да е една година по-малак от мене...Но той не ми вярваше любовта му изчезна макар да знам,че мн страдаше за мен,но вярваше на приятелите си и не се подаде дори веднъж да ми прсти и да сме заедно...И пак единият му приятел ме обвини,че съм го сваляла...Той ме нарече курва,но после се извинява много щот мн се ядосал.След тва разбра,че имам гадже...Шибана история.Ходя с негов приятел...защо ли тръгнех...Знам,че са приятели,но той почна да ме сваля и беше искрен излязохме на кафе.И той се влюби в мен,беше мн нежен и мн мил и имаше няколко целувки и само тва две срещи и той замина за 7-8 месеца за друга страна да работи.И започнах с него да подаржам връзка в чата и се приварзах,но днеска скасах с него,всичко беше огромна караница без пречина и ся искам да се оправим,но няма да стане.Бившият мн го заболя.На 25 август ства година от както скъсах с него...осъзанх жестоко грешките си,съжалих за дето не можех да съм с него повече,че бях мн срамежлива и не му показах любовта...За грешките след като ме заряза.Сега той не ме мрази,но ми няма и доверие,уви чудо трябва да стане,за да се събера с него.Не съм лош човек,винаги съм мислила повече за приятелките от колкото за мен...уви грозничка съм :( Ся съм вече на 18,а живота ми е бъркотия,трябва да почвам да уча за кандидат студенски изпити,а болката не спира...след като ме заряза съм го засичала по улицете вече няколко пъти....От два различни града сме ама тва не е проблем щот за на 1 км разтояние един от друг...Обичам го,ще кажете да го забравя.Опитах и ме заболя още повече.Виждахме се три пати след като ме заряза и един път той поиска,а другите два с мн молби(щот е мн зает работа,приятели и няма време се да излезем пак аз се го каня в неподходящият момент и се расардвам като ми откаже) и отначало приятели а после има и целувки и гушкане и ми споделя,уви да съм чесно и трите патъ за малко да се стигне до секс,аз го исках ама не се получи нямаше терен...Ся искам да направя невъзможното да съм с него...Преди 2 месеца миу казах,че се още го обичам,а той отговори,че нище не изпитва две седмици след вта излязохме на кафе и имаше пак целувки и след тва аз спрях да влизам в чата и след тва бях на Гърция месец и нещо...преди няколко дена се прибрах...Напреди ми каза в чата,че не ме мрази,но съм направила някой неща които никак не са му харесали и за тва се получила та(за доверието)моля за съвети мн ви моля.Имам чуството,че още изпитва нещо към мен.Много ще се радвам ако някой прочете тва дет написах :(

Mikohito
08-18-2006, 20:49
Спокойно ако и той те е обичал както казваш ти едвали те е забравил толкова лесно колкото и да ти е бил бесен за всичко което е станало помежду ви.Смятам че все още изпитва нещо към теб но ако искаш да си го върнеш вече не трябва да има никакви тайни между вас трябва да си казвате всичко в очите колкото й да боли.Горе главата и Успех дано си го върнеш. \:D/

Axxxel
08-18-2006, 20:57
Всичко рано или късно се нарежда :wink: .Тъпото е, че той мисли, че си направила грешки, които всъщност не си направила.Адски тъпо...истината винаги, Авсолютно винаги излиза наяве.Но това, което не харесах е това, че всеки път си се натискала с него като сте излизали...момиче...той НЯМА привилегията да те целува след случилото се.Просто си е пропилял шанса да е с момиче като теб.Не ти, а ТОЙ трябва да съжалява за това.Ти продължавай да бъдеш себе си и гордо гледай на живота.И не прави грешката да му се доказваш чрез секс...ти не си стока, че да те опитва преди да те вземе...и както казвам на всички...Be Cool :wink:

AnN_G
08-18-2006, 20:59
Така,няма да те упреквам за това че си тръгнала с негов приятел(поне аз така разбрах),само ще кажа че трябва един сериозен разговор,който не знам просто как ще проведете,освен в чата,пробвай един последен разговор и ако не стане нищо...дай всичко от себе си в този разговор,искай да пробвате пак,след като имаш усещането че те харесва,най-вероятно е така,наистина искай един ПОСЛЕДЕН,АМА НАИСТИНА ПОСЛЕДЕН разговор,в който да излееш цялата си душа.Поне това е моето мнение... :-k докажи му че си се променила,трябва да знаеш какво харесва,използвай това и го изненадай.

Eleonora
08-18-2006, 21:00
Колко дълга и трогателна история :( .Първата грешка е била твоя, че си повярвала на приятелите му.Те само и тва са чакали... ](*,) .Гадно е, че сте скъсали след такава хубава любов.Но все пак мисля, че нещата биха могли да се оправят, ако говорите съвсем искренно и сте сами...без намесата на приятели и външни лица.Обясни му, че още го обичаш и се надявам ако е пич да те разбере.Ако те обича ще повярва в теб, а не в приятелите си!!! :? УСПЕХ!После разкажи.

Legally_Blonde
08-18-2006, 21:05
Така,няма да те упреквам за това че си тръгнала с негов приятел(поне аз така разбрах),само ще кажа че трябва един сериозен разговор,който не знам просто как ще проведете,освен в чата,пробвай един последен разговор и ако не стане нищо...дай всичко от себе си в този разговор,искай да пробвате пак,след като имаш усещането че те харесва,най-вероятно е така,наистина искай един ПОСЛЕДЕН,АМА НАИСТИНА ПОСЛЕДЕН разговор,в който да излееш цялата си душа.Поне това е моето мнение... :-k докажи му че си се променила,трябва да знаеш какво харесва,използвай това и го изненадай.

luda`flirtajika
08-18-2006, 21:05
ne razbrah-kogato si proverila dli se zabiva s drugi-istina li e bilo???I m/u drugoto ako sus surceto si useshtash 4e toi oshte te obi4a...pogovorete s nego...sednete samo dvamata i govorete...izqsnete si vsi4ko...koi e lugal koi ne,za...priqtelite mu,za tvoite...za vsi4ko...i nai ve4e za 4uvstavata si... I vse pak shte mi kajehs li dali tova za zabivkite e bil oistina,zashtoto ima dva varianta:
1.ako e istina:toi ne te i nqma da te obi4a!A i sama kaza,4e sled tova te e skusal...
2.ako ne e istina:toi te e i oshte moje da te obi4a!

Сълзичката
08-18-2006, 21:32
Не знам вече...казах ви от различни градове сме и неговият е по-голям и аз мн често излизам,да не кажя секи ден с приятелки вечер до касно.Понякога го виждам и не знам никога не съм се чуствала така...дъха ми спира и после един час не мога се осъзная каде съм.Приятелките ми твърдят,че е грозен и не заслужава момиче като мен...Не се смятам за нищо особенно дори и за красива...мсиля че съм грозна и понякога си казвам,че не съм достачно красива и добра за него.Искам да е шастлив макар и с друга пак аз не съм толкова важна...Не нзам дали ме обича,понякога имам чуството,че ме обича....вече не влизам в канали дето влиза той и не знайно защо почна да влиза в моят канал и по цял ден стои като го попитам защо седи в моят канал казва "да наглеждам бота си"...Бота нито е него нито нищо и влиза в други канали,един приятел(който в момента сме едва ли не най-добри приятели)ми каза,че заради мен влизал макар да заговаря приятелките ни(които са негови приятелки,но след като се запознахме се харесахме и така)...понякога се опитва да ме заговори,пита ме защо съм тъжна,но се опитвам да не му отговарям...Заболя ме като каза,че няма вече доверие в мен и че вече не му пука за нищо.Май мн съм го наранила,а той мен още повече...Ще бъда най-щастливият човек на света само да съм с него...Но вече ми се струва невъзможно...Едва ли ще се навие да излезе с мен и ако излезем аз не знам срам ме е,страх ме е и едва ли ще кажя ко изпитавам,а за чата...познвам го понякога каже ли си нещо мн горд става макар да е мн добричак...Пак ще каже,че нищо не изпитва към мен...Може би наистина не изпитва нищо,а може да крие чуствата си дълбока в сърцето си.Той не споделя за любовни терзания...Не знам вече,но мн го обичкам и искам да го спечеля някак си...звучи смешно но си давам живота да прекарам още ден два в преградките му.чесно да ви кажя писна ми да страдам и да помагам на всички да са щастливи,а никой да не помага на мен :(

iiirish
08-18-2006, 21:53
не се обиждай, но смятам приятеля ти за доста наивен. как може да повярва на приятелите си, че са преспали с теб! :-k зарязал е теб, но не се е отказал от тях! :-k това е достатъчен довод за да направиш още веднъж усилието да забравиш за него, защото не смятам, че връзката ви (дори и да имате оново такава) ще има бъдеще. връзката се базира на доверие, гради се върху честност, а при вас неща стоят по по-друг начин :-k

alkobalko
08-19-2006, 06:47
Миличка, ситуацията е доста объркана. Личи си обаче, че го обичаш истински. От тогава е минало доста време, но чувствата ти не са охладнели, което показва, че за теб той не е нещо временно. От неговото поведение съдя, че той все още те обича. Може би вече ти няма доверие и това е прияиата да се държи така. Ти си го наранила много, а това не се забравя лесно. И все пак, аз мисля, че той все още има чувства към теб. Ако му беше безразлична е би се държал по този начин, би се опитал да те избягва, не би искал да има нищо общо с теб. А поведението му е точно обратното. Мисля, че има едно много просто решение на проблема. Трябва за малко да пренебрегнеш гордостта си. Ако пишюташ мен глупаво правиш, че го отбягваш в чата, каза че почти не му отговаряш като ти пише. Ако искаш да си го върнеш трябва да промениш стратегията. Най-лесно е да поискаш да се видите. Но отидете някъде, където ще можете да говорите на спокойствие. Обясни му какво точно се е случило. Кажи му, че не ти, а приятелите му са те сваляли. Кажи му колко много го обичаш и колко страдаш за него. Признай си грешките, предполагам има такива и му поискай прошка. А след това му кажи, че каквото и да е правел, с което те е наранил ти му прощаваш. Кажи му колко много значи за теб и че не искаш да го губиш. Може да не е лесно в началото. Може още да ти няма пълно доверие и да не иска да страда отново. Опитай се да се сближиш колкото може повече с него, спечели отново доверието му и може би нещата ще се оправят. Мисля, че се обичате прекалено много, за да сте разделени. Надявам се всичко да се оправи и да сте щастливи заедно. [-o< Успех!

Сълзичката
08-19-2006, 08:22
anito.sl знам,че мн наивен,но някак го разбирам...ти на кой би повярвала на най-добрите си приятелки или на гаджето си...Ох не знам вече...Aleandra знам,че трябва да го забравя,след месец и номера ще си сменя(одавна съм му изтрила номера) и интернета ще си спра и ще почна да уча сериозно...Aleandra тва,което ми каза съм го казвала в чата,първите месеци след като се разделихме не искаше да говорим за нас...като започнех веднага излизаше от чата,явно го болеше..после каза,че вече нямал чуства към мен и минало мн време след като сме се разделили...един път опитах да го заговоря за нас и да го попитам защо не иска да е с мен пак...Каза,че нямал време за момиче и не искал някой да го командва,искал да си живеел живота,но мн го заболя така поне се изписа на лицето му като му казах,че ще го обичам винаги...Едва ли да му кажя да излезем ще излезе с мен :( Пък и да излезем не знам срам ме е и да успея да му кажя сигорно ще повтори казаното от чата.Вчера даже ме пита защо съм се скара с гошо (с приятеля си)...Не,че му отговорих....май трябва да претърпя гордоста си,ама код а се правя типична лъвица съм,и да се опитам поне в чата пак да му спечеля доверието и да ме уважава...Давам мило и драго отново да съм в прегръдките му...Има може би един шанс,но аз никога не съм имала надежда,че ще се съжберем отново...имаме общ приятел ама е от далечен град и двамаат само го познаваме по чата,бившият ми работи по интернет с него и страшно мн го уважава и вярва.Той ме обеща,че след месец два ще се види и ще говори с бившият за мен...Не знам ко ще стане...макар тоя общ приятел да ми е най-добар приятел и може би само той знае ко всъщност изпитвам и ко преживявам.Аз съм затворен човек и несподелям на приятелките си,а те понякога ми казват къде видели бившият ми и мен само ме заболява ама не показвам болката се външно и сменям темата веднага...Знам,че щастлива ще съм с него...е ще опитам тея дни да спечеля доверието му поне в чата,знам че нищо няма да стане....А и всички казват,че рано или късно той ще ме моли да излизаме на кафе и да се съберем...Казват,че рано или късно ще осъзнае грешката си,щот не съм било момиче за изпускане...Не знам вече,а ми е толкова трудно и не искам да ме смята за поредната курва която си е играла с него(две от бившите му изневерявали и избрали другият пред него)...Искам поне той да е щастлив,искам да ме уважава както приятелките си.Не ме избягва даже с еопитва да ме басика в каналите ама от месец не ми се включва щот се държа мн студено с него...ох баси как можах да направя толкова мн грешки,може би цял живот ще съжалявам,че съм изгубила такова страхотно момче като него :smt010

08-19-2006, 09:45
ami doverieto trudno se pe4eli i ot li4en opit ti kazvam 4e zagubeno vednaj trudno se vra6ta,no za da spe4eli6 doverieto na 4oveka do teb,triabva da mu pokaje6 4e moje da raz4ita na tebe,4e niama da go predade6.

cskamoni4ka
08-19-2006, 10:44
Аз си мисля,че той още изпитва някакви чувства към теб,но не може да преглътне това,което той си мисли,че си направила,затова ви трябва един сериозен разговор на четири очи,а не в чата или по телефона и да му кажеш всички тия неща,които каза сега на нас!

Сълзичката
08-19-2006, 17:30
Отказах се...мислех да му званна днеска да излезем или да говоря в чата ама ми влезе в канала и се заприказва с едно момиче и вика,че щял да звани на някаква диляна за среща и ми стана гадно...Май не ми е писано да сам щастлива...Ко да се прави ще го обичам и ще ме боли винаги за него,май наистина чуствата избледняват но не изчезват напълно при първата любов...НЕ знам заболяме и то мн...абе да е щастлив тва е важното...Наистина мн силно го обичам,но уви...просто исках да споделя...извинявайте ако сам ви претеснила

alkobalko
08-19-2006, 20:41
Глупаво си постъпил като не си му се обадила. Помисли рално, нещата между вас не могат да станат по-лоши. Ако ще става нещо ще е за добро или просто всичко ще си остане, както до сега. Обади му се и говори с него.