PDA

View Full Version : Дайте ми идея



Mikohito
08-18-2006, 20:33
Здрасти на всички този път ще пусна тема която незнам до колко има място в този раздел в които всеки иска съвет от другите за отношенията си с любимият човек.Искам да ви поискам помощ защото ще ходя на свадба но не мога да измисля какво да пиша на картичката.Дайте ми идея.Много благодаря.

cveti_vratsa
08-18-2006, 20:40
Пожелавам приятен и щастлив съвместен живот на семейство еди кое си:)))))

CrazyWitch
08-18-2006, 20:44
Пожелавам приятен и щастлив съвместен живот на семейство еди кое си:)))))

Радва. Кратко и ясно! :) АйдИ!

Mikohito
08-18-2006, 21:07
Ако знаете някой стих или хубава мисъл по тази тема кажете я.

Eleonora
08-18-2006, 21:14
"Тази година булка, до година люлка" :-D

Sophie
08-18-2006, 23:15
Успех по дългия и трънлив път на семейния живот. Нека щастието ви съпътства неизменно а сълзите в очите ви да са само от радост. Нека любовта не угасва и с всяка тодина заедно страстта ви да се възпламенява повече и повече и накрая да утихне в тлееща жарава - символ на вашата неразделна и нестихваща любов.

DarkShade
08-19-2006, 12:40
Успех по дългия и трънлив път на семейния живот. Нека щастието ви съпътства неизменно а сълзите в очите ви да са само от радост. Нека любовта не угасва и с всяка тодина заедно страстта ви да се възпламенява повече и повече и накрая да утихне в тлееща жарава - символ на вашата неразделна и нестихваща любов.

Sophie evala :)

RoSsY88
08-19-2006, 13:01
"Тази година булка, до година люлка" :-D о да тва ме кефи задължително :)

sladka_zaika
08-19-2006, 13:13
"Тази година булка, до година люлка" :-D
tva e prekaleno golqmo kli6e za men,za da go napi6e6 v svatbena karti4ka.
moje bi"pojelavam vi da uspeete da sugradite edno 6tastlivo i mnogo krasivo semeistvo,v koeto da vlastvat samo lubovta,razbiratelstvoto i nadejdata."

Malko_kote
08-19-2006, 13:30
Успех по дългия и трънлив път на семейния живот. Нека щастието ви съпътства неизменно а сълзите в очите ви да са само от радост. Нека любовта не угасва и с всяка тодина заедно страстта ви да се възпламенява повече и повече и накрая да утихне в тлееща жарава - символ на вашата неразделна и нестихваща любов.

Mn me kefi i e mn podhodq6to.

sherry
08-19-2006, 15:15
Здрасти на всички този път ще пусна тема която незнам до колко има място в този раздел в които всеки иска съвет от другите за отношенията си с любимият човек.Искам да ви поискам помощ защото ще ходя на свадба но не мога да измисля какво да пиша на картичката.Дайте ми идея.Много благодаря.
По принцип обичам да измислям разни текстчета,но днес нямам много време,а и съм в лошо настроение,затова ще се опитам да ти помогна с един тост,който беше вдигнат в любимото ми сериалче по повод една сватба....
"Помни тази вечер,като началото на винаги.Обещание.Като награда, че си устоял на живота толкова дълго.Вярата един в друг и възможността за любов.Решение да игнорираш или просто да се издигнеш над болката на миналото.Споразумение,коет о свърза две души в едно.Празненство...на взетите шансове и предизвикателствата, които предстоят.За двама, които ще бъдат по-силни от един.Като отбор, който се е изправил срещу изкушенията на света.И любовта винаги ще е двигателя на живота ни.Вечерта е само формалност само съобщение на чувствата.Направените обещания остават в дълбините на сърцата ни.”"http://x56.xanga.com/245a11210013547469138/b31967782.png