PDA

View Full Version : ПИСНА МИ!!!НЕ ИЗДЪРЖАМ ВЕЧЕ!!!



Slave4You
08-18-2006, 20:52
Не мога да повярвам...всички мои фр като видят родителите ми викат:"имаш мн готини родители" "майка ти е мн миличка" и др.А това изобщо не е вярно!От една страна почти всичко каквото им поискам ми го дават...но иначе са мн гадни.Дължи се на това че мн работят и са мн уморени и изнервени и т.н. ... това го разбирам,но трябва ли да си го изкарват на мен?Вечер като се върнат и като им е криво нещо и се заяждат с мен за най-малкото нещо.Да кажем днеска се връщат.Аз си счупих телефона преди близо 1 месец и мн рядко става на въпрос за това.И какво стана на въпрос за това и те отново като се развикаха,то не беше крещене не беше чудо!И аз им викам:"Баси вие като се върнете от работа и като сте ядосани и си го изкарвате на мен" и майка ми вика "Абе не е от това то!!!" и продължи да ми крещи.И така е почти всяка вечер!Мъчила съм се да говоря с тях но те само изопачават нещата сякаш аз съм виновна...Вече като се върнат и гледам да се наям по-бързо и да си се затворя в стаята и да не им се мяркам...но все нещо изскача...мн силна музика...че не съм ядяла...и какво ли още не!Нямам търпение да порасна и да се изселя от този дом и да си изкарвам сама парите за да не ми натякват непрекъснато за това...да си ям каквото аз искам...да се прибирам когато си поискам...да не ми крещи никой като се прибера...

ThePainIsReaL
08-18-2006, 23:04
На колко си години?
Нормално е да искаш да си самостоятелна . Кой не иска ?!

Bisollini
08-18-2006, 23:07
Samoubii se

CrazyWitch
08-19-2006, 13:07
Тия хора са по-криви и от мен бе :( Еми не знам какво да ти кажа. бъди упорите. Гледай си кефа и не изпадай в нервни кризи, защото стане ли нещо подобно с мене - точно това става. Чувствам се като луда. Виж.. По-добре не им обръщай внимание и си повтаряй, че твоя кеф е по-важен. Щом не могат да те разберат и ти няма да ги разбираш.

Slave4You
08-19-2006, 17:36
На колко си години?
Нормално е да искаш да си самостоятелна . Кой не иска ?!

На 14 съм :D

maybelline
08-19-2006, 19:32
Хайде сега,споко.Много хора имат подобни проблеми.Моят баща без да е ядосан от работа и без нищо пак ще намери за какво да се заяде и ще се скараме(ние се караме честичко,3-4 пъти седмично).В момента например пак сме скарани.Но аз не му обръщам внимание и всичко е ОК.Като се върне от работа(на смени е) гледам или да съм "заспала" или излязла от вкъщи и се "събуждам" или прибирам когато и майка си дойде(тя поне е свестен човек).Понякога си стоя у нас,но гледам да не му се мяркам много пред погледа,защота като се заяде за нещо,аз винаги се защитавам и така стават 'красиви' скандали.Но аз от малка съм свикнала и даже ми е кеф така.Незнам дали с вашите се карате откакто си била малка,но при мен стана така,свикнах и сега не ми прави голямо впечатление.Караниците ни са като "Добро утро" и "Лека нощ".

malkoto
08-19-2006, 20:28
мъка, мъка.............!!!!!!! хаха всички се карат с родителите си, ако не се карат значи нещо не е нормално в това семейство :) баща ми е консервативен в доста отношения понеже е "бивш" военен ("-те са, за да подчертая,че не съществува понятието 'бивш военен')

JuLiTo0o0o
08-19-2006, 20:42
мъка, мъка.............!!!!!!! хаха всички се карат с родителите си, ако не се карат значи нещо не е нормално в това семейство :) баща ми е консервативен в доста отношения понеже е "бивш" военен ("-те са, за да подчертая,че не съществува понятието 'бивш военен')


i moq e ot "bivshite" voenni : strikten i vsi4ko trqbva da stava s presmetnata to4nost!!

a sega po temata :arrow: naistina vsi4ki se karat s roditelite si no i ti trqbva da proqvish turpenie kum tqh zashtoto ne im e mnogo lesno v toq skapan jivot!!! [-X i nqmat vreme da se opitat za da razberat i da oburnat vnimanie na mladite :smt012

IdiOtKa
08-19-2006, 21:19
тва е нормално според мен ..... може би те са малко по изнервини ..може би ти преовеличаваш малко и така 1

LaFee
09-02-2006, 21:39
Нормално е да искаш да си самостоятелна . Кой не иска ?!

Аз!

Novkov
09-03-2006, 06:01
Опитай се да ги игнорираш бе. Мисли си за хубави неща докато ти крещат и периодично кимай с глава в знак на съгласие и така

cskamoni4ka
09-03-2006, 08:28
Samoubii se
ц-ц-ц!!!
Ам...не само ти имаш проблеми с ваште,един голям процент от тинейджърите имат,няма как да ти помогнем ние,ти си се опитала да поговориш с тях,но щом това не помага незнам...