PDA

View Full Version : Евтини Презервативи



Гащник
08-18-2006, 22:42
абе хора утре ще го правя,обаче нямам излишни пари за скъпи презервативи,до сега само durex и sportex съм ползвал обаче наистина утре трябва да връщам пари и ... в един хранителен магазин продават презервативи за 1 лев опаковката - 3 презервативи ... Марката почваше нещо с п - "P" ... даже има два вида кутийки червени и сини ... Сините били по-дебели ... Та опасно ли е много да ползвам такива евтини презервативи ... ???
Струва ли си ако се внимава дали може да се скъса и т.н ? Огромна ли е разликата с durex какво бихте ме посъветвали по тоя въпрос ? правили ли сте го с евтини презервативи и как е било ?

WindWaker
08-18-2006, 22:43
zemi si nqma lo6o, samo 4e pone ne svyr6vai vytre - pone da si siguren

Paduan`
08-18-2006, 22:44
batko
zimai kuv i da e .. tva che na ediniq sa lepnali da pishe DUREX , a na drugiq DAI GAZA nema znachenie
scihki sa bokluk
sloji go vnimatelno i ne mu se kosi :lol:

Гащник
08-18-2006, 22:46
Както каза windwaker,няма да свършвам вътре за да съм наистина сигурен :)

Аз си мисля че разликата между Durex и по евтините е единствено заради марките и производителите и тва че Durex например слагат някфи екстри от сорта ароматизатори,било то PERFOMA за да забавя еякулацията или пък някой който да увеличава чувствителността при секса некви такива ... Едва ли издържливостта има значение при евтини и скъпи презервативи :)
нз

`Death`Whore`
08-18-2006, 22:47
Има едни по 30 стотинки с аромат на банан. :)

svetoslava_sliven
08-18-2006, 23:21
Vsi4ki se pravqt na edno mqsto,samo gi pahat v razli4ni opakovki ti zimai tam kvi dasa da ima pri avariq pakne e zadaljitelno da svar6va6 v momi4eto.

Умнияя
08-18-2006, 23:25
На баба ми терлика ше ползвам ама презервативи които не са дюрекс ня зема

Цаках си рега #-o #-o #-o

LadyDeath
08-18-2006, 23:37
batko
zimai kuv i da e .. tva che na ediniq sa lepnali da pishe DUREX , a na drugiq DAI GAZA nema znachenie
scihki sa bokluk
sloji go vnimatelno i ne mu se kosi :lol:
ne e vqrno tva ima zna4enie .spored men durex sa nai dobrite nikoga ne sme kasali takav s priqtelq mi,sporteks sme kasali i drugi no ne i durex,ima zna4enie no zavisi i kak se ebete :}

`Death`Whore`
08-18-2006, 23:38
А при мен са се късали единствено Дюрекс. С един и същ партньор съм използвала Дюрекс и евтини.

Paduan`
08-18-2006, 23:40
a dali ima razlika ?
az puk moga da ti kaja che sus skapaniq DUREX nishto ne useshtam .. se edno sum si slojil kesiq na .... sus SPORTEX imam po-dopur dopir i useshtane
i tochno moga da ti kaja che ako se sloji nepravilno i evtiniq i DUREX EXTRA SUPER MEGA SAFE she se skusa :!:

taka che kakuv e smisula ???
probvah nqkolko puti s vashiq proslovut DUREX - emi suxx !!!
sq sum s SPORTEX i sum po-dovolen ako stava za vupros
ama mnogo udrq v krusta i zatva she tursa po-evtini

bulgarche
08-18-2006, 23:45
Аз съм позлвал само DUREX, Sportex и LifeStyle. За другите...хората ги ползват, защо не и ти :) А късане...аз съм късал по веднъж DUREX & Sportex, тъйче няма гаранцея :)

Гащник
08-18-2006, 23:48
То всякакъв презерватив може да се скъса :)

DiF-i-KrasiF
08-18-2006, 23:55
slu6ai... vzimai si samo durex ili nqkvi drugi dobri 6toto za nqkvi sme6ni kinti moje6 da si navle4e6 belq.... 1 priqtel na brat mi e zabolql ot spin vupreki 4e e polzval prezervativ taka 4e.... smqtai... misli mu... ne se zalugvai... i da svur6va6 v prezervativa ili ne nqma golqmo zna4enie... za6toto po vreme na sexa pak se otelq te4nost ot .**** koqto sudurja spermatozoidi... kupi si kutiq durex i 4eti tam kvo pi6e... misli mn.. ne pravi gre6ka da polzva6 eftini prezervativi 6toto posledstviqta mogat da budat mn lo6o

Paduan`
08-18-2006, 23:57
DiF-i-KrasiF
e ti nishto ne kaza
samo durex-a e prezervativ i samo mercedes-a e kola ?!

ae stiga veche s tiq tupotii :smt013
horata pred men si kazaha - kusali sa DUREX , daje Whore i samo DUREX ... ae ne obqsnqvai gluposti che te bili nai-sigurni shtoto ne e taka
a tam kvoto pishe v kutiikata si e chisto i prosto reklama ](*,)

bulgarche
08-19-2006, 00:19
kupi si kutiq durex i 4eti tam kvo pi6e...
А ти чел ли си какво пише? Защото съм чел поне 5 такива брошури за презервативите (и реклами марериали, не само упътващи) и на всички ПИШЕ ЕДНО И СЪЩО

CaSsPeR
08-19-2006, 01:32
man kfito i da si zeme6 nqma6 mn golqma garanciq ...

Sexy_Boy_16
08-19-2006, 02:42
Както каза windwaker,няма да свършвам вътре за да съм наистина сигурен :)

Аз си мисля че разликата между Durex и по евтините е единствено заради марките и производителите и тва че Durex например слагат някфи екстри от сорта ароматизатори,било то PERFOMA за да забавя еякулацията или пък някой който да увеличава чувствителността при секса некви такива ... Едва ли издържливостта има значение при евтини и скъпи презервативи :)
нз


To4no tova pravi Durexa i Sportexa po NEUSTOI4IV....govorixme si s g-jata po biologia na taq tema i tq kaza 4e zaradi tiq aromati i dr extri te poneje sa himia i preebavat materiata na prezervativite i ponqkoga se kusa za tova nai dobre si e obiknovenite.....

alkobalko
08-19-2006, 06:29
Значи до сега съм ползвала само DUREX. Само веднъж съм го правила с презерватив от 30 ст. Мислех си, че мога да имам пълно доверие на DUREX, но уви. Вчера ни се скъса Durex Extra Safe. Така, че няма особено значение марката, винаги има риск да стане някой гаф.

Jus7`l0s3`i7
08-19-2006, 07:27
Има едни по 30 стотинки с аромат на банан. :)
Mda te sa hubavi i v nikakav sluchei ne si vzimai s aromat na MENTA..

Ollas
08-19-2006, 08:43
Преди да се появят Durex на пазара хората сигурно не са привили секс. До сега не ми се е случвало да скъсам презерватив (да чукна на дърво), и честно казано предпочитам обикновен преверватив от 30ст. отколкото оребрен за 2лв., който ще ме протърка. Светът не свършва с Durex...