PDA

View Full Version : sram



sramejliviq
08-19-2006, 01:25
Ето и моето положение,зна4и харесвам едно моми4е от моето даскало от близо два месеца (преди да запо4не ваканцията),оба4е ни6то не знам за нея дори името и.Много пъти съм искал да отида при нея и да се запозная,но то4но тук идва проблема-пустия му срам,не мога да отида и да и го кажа в о4ите.Толкова съм срамежлив 4е не познавам друг като мен.Ако можете да ми дадете някакъв съвет как да я заговоря или не6то от този род, за да се запознаем 6те съм ви много благодарен.

NaDuFcHe
08-19-2006, 01:30
Nameri vashi obshti poznati koito da vi zapoznaqt

alkobalko
08-19-2006, 07:50
Идеята за общ познат не е лоша. Знам, че понякога срама е много гадно нещо. Но според мен тя ще се накефи много повече, ако отидеш лично при нея и и кажеш:"Здравей,много ми харесваш и бих искал да се запознаем". Преодолей срама и действай.

maybelline
08-19-2006, 08:01
[b]Като тръгнете пак на училище непременно трябва да се запознаете.Питай най-добрите си приятели дали нямат познати,които биха могли да ви запознаят.А ти нямаш ли познати от нейния клас?Може да ходиш там от време на време със свои приятели,които имат познати в класа й и да я наблюдаваш.Ако например си изпусне нещо на земята,да го вдигнеш(това би бил добър повод за запознанство).Или като я видиш(когато тя е по-близо до теб) да подхвърлиш някое комплиментче:)А сигурен ли си,че не е обвързана вече?Има и такава вероятност.А представи си,че характерът й може да е съвсем друго от това,което очакваш.
За съжаление срама е наистина трудно преодолим,но не е причина да забравиш за момичето,което харесваш.Опитай,може и да ти излезе късмета:)

WILD__BOY
08-19-2006, 08:09
Ако отидеш и й кажеш здрасти аз съм Гощо (не те знам как се казваш) нищо няма да направиш. Издебни ситуацията да се запознаете. И недей да чакаш до 12 клас. ;) И кво ако се запознаеш с нея?! За кво се срамуваш. Няма да те изяде. Най-много да се врътне ако е някоя надута пача.

ista
08-19-2006, 09:23
Ето и моето положение,зна4и харесвам едно моми4е от моето даскало от близо два месеца (преди да запо4не ваканцията),оба4е ни6то не знам за нея дори името и.Много пъти съм искал да отида при нея и да се запозная,но то4но тук идва проблема-пустия му срам,не мога да отида и да и го кажа в о4ите.Толкова съм срамежлив 4е не познавам друг като мен.Ако можете да ми дадете някакъв съвет как да я заговоря или не6то от този род, за да се запознаем 6те съм ви много благодарен.

почвай от сега да тренираш със запознаствата. демек срещу срама. и аз бях адски срамежлива... ама преди доста време (доста, доста... преди 3-4 години). а вече - не ми пука. ако не го направя - аз ще си съжелявам. пробвай. ей така на улицата. и не се отказвай. ще видиш после колко ще ти е лесно. поне при мене беше и е така.

08-19-2006, 09:35
SRAM PUTKA NE EBE

the_man
08-19-2006, 09:38
mdaa toiva za treniraneto e vqrno.i az nqkoga bqh taka no vednyj ei taka na bazik se zapoznah s edna kaka. (kaka kaka s 1 godina po golqma) tq mn mn ne mi obarna vnimanie ama az si karah ei taka na bazika. za ligata i tq ze p1k 4e mi ob1rna vnimanie.
ako iska6 moje6 i ti ei taka na bazika da se zapoznae6 s neq. bez da ti puka prosto si otiva6 i i kazva6 ne6to ot tipa "nqma6e kak da ne zabeleja krasivite ti o4i(ili lice ili p1k kosa tam 6e si izmisli6 ne6to) sred taq t1lpa ot hora i re6ih da razbera imeto na sobstvenika im..." bla bla ne6to takova. nai vajnoto e da si otpusnat 6tot zduha6 li se e svar6eno s teb. 6e plamne6 6e ti se nadue ezika i ni6to nema da moe6 da kaje6. voob6te gadno e .prosto se uspokoi. ako se provali6 ne6to (koeto ne vqrvam da stane) nqma da ti e 1-vata, nqma da ti e i poslednata izdanka s momi4e. si4ki sme taka se pak sme mom4eta :D
tfa e nadqvam se da s1m ti pomognal

AnN_G
08-19-2006, 10:25
Такаа...преди да идеш при нея се насторйваш "кво толкова-едно момиче,ще я заговоря и готово"вдишваааааш и издиииишваш хубаво и тръгваш,трябва да знаеш че ако и покажеш срама си...не е на хубаво(освен ако не харесва срамежливи момчета #-o ).Точно за това трябва да разбереш първо някои неща за нея и тогава да действаш,както казаха ако и помогнеш да си вдигне нещо което е изпуснала е добра идея,но не може да висиш при нея и да чакаш да изпусне някоя тетрадка!За това-направо действай,а да и добра идея е на първия учебен ден да отидеш при нея с морков и да се пошегуваш :P и тогава се запознайте.

Bisollini
08-19-2006, 10:35
SRAM p***a NE EBE :smt005 :smt005 :smt005 xaxa taka e otiva6 i kazva6 si4ko to4no puk kfoto 6te da stava ina4e edin den 6te sajalqva6 4e ne si go napravil

Novkov
08-19-2006, 18:58
Поемаш си дълбоко въздух и си казваш "Мамка му, няма умра девствен, все някога ще трябва..." и тръгваш, да не ти пука \:D/

CrazyWitch
08-19-2006, 19:08
Ама ние не хапим бе :-D

JuLiTo0o0o
08-19-2006, 21:09
naistina se opitai da namerish obsht poznat ako ne deistvai napravo nqma da te izqde obeshtavam! kakto kaza Crazy`Witch nie ne hapem :) ako tova shte te uspokoi i az imah sushtiq problem no namerih obshta poznata tq ni zapozna i 2 sedmici po kusno trugnahme :wink: jelaq ti uspeh \:D/

svetoslava_sliven
08-19-2006, 21:48
NaDuFcHe
Nameri vashi obshti poznati koito da vi zapoznaqt


Tova e nai udobniq na4in.

LoVe_In_Gosho~
08-19-2006, 22:28
of i az sam v sa6toto polojenie ](*,) no pone znam 4e moq se kazva go6o,koi klas e i familiqta!nqma zna4enie de!mn e gadno tva da te e sram no kakvo da se prai takia sme si!az misla sega kato po4nem daskalo da se prestra6a i da otida da se zapoznaem!a i ni6to ne gubq,kvo tolkoa! :-k ](*,) :smt007

Nasindo
08-19-2006, 22:31
Nameri vashi obshti poznati koito da vi zapoznaqt

daamm ! :mrgreen:

Krem4eto
08-20-2006, 10:39
Ако нямате общи познати трябва да преодолееш срама и да я хванеш в ситуация,когато е сама и така!Наистина е мн трудно и аз съм изпадала в такава ситуация,намерих му тел-а и му се обадих говорихме си и нищо не се получи :-s ама кво да се прави!А иначе и аз си харесвам един от даскало знам му името говорили сме си ама само веднъж (последния учебен ден) и сега нз какво да правя ИДЕИ?

koalka
08-20-2006, 14:44
Еми ще трябва да го превъзмогнеш този срам иначе няма как просто.

luda`flirtajika
08-20-2006, 18:58
prosto davai napred