PDA

View Full Version : grozen li sym ne sym li?



batko^
08-19-2006, 02:41
kak da razbere 4ovek grozen li e, stranen tip s1m mnogo lesno se kompelksiram ot tova, nqkoi kazva edno, drug-drugo, nqkoi pyt se haresvam v ogledaloto, drug p1t-ne, nz kakvo da vi kaja, izvinete ako temata vi se stori hiper t1pa ili sme6na, ama kakvo da narpavq az sym 4uvstvitelen 4ovek i takova ne6ta mi vliqqt mnogo pagobno, mai s1m za psiholog, psihiat1r?sig s1m nai-grozniq 4ovek!

kiss_4e_to
08-19-2006, 06:46
Pusni edna snimka i 6te razberem. Tova 4e ima6 nisko samo4uvstvie e lo6o i 6tom kazva6 4e drugite ti vliqqt nedei da im obra6ta6 vnimanie [-X , ti sam kaza 4e sam se haresva6 v ogledaloto, makar i ponqkoga(am to i az sutrinne sam za gledane :roll: ) tai 4e spox sigurna sam 4e si hubav :lol:

maybelline
08-19-2006, 07:34
Имаш нужда да поработиш върху самочувствието си,не върху красотата.Другите да не са Мистър Свят?Ако нещо не ти харесва във външния ти вид,промени го,направи нещо по-различно,за да не си все един и същ на външен вид.Изпробвай различна прическа,усмихвай се повече.Ще разбереш как най-много се харесваш и готово.А другите не ги слушай - откъде знаеш,че не говориш с комплексари,дето се мислят за грозни и си избиват комплексите върху теб?

MiRaCuLiXbb
08-19-2006, 08:32
Щом се питаш това значи наистина си грозен, но за момче красотата не е от особено голямо значение. Ако си свестен момичето до теб не би трябвало да има забележки по външността ти.

Lorraine
08-19-2006, 10:57
Имаш нужда да поработиш върху самочувствието си,не върху красотата.Другите да не са Мистър Свят?Ако нещо не ти харесва във външния ти вид,промени го,направи нещо по-различно,за да не си все един и същ на външен вид.Изпробвай различна прическа,усмихвай се повече.Ще разбереш как най-много се харесваш и готово.А другите не ги слушай - откъде знаеш,че не говориш с комплексари,дето се мислят за грозни и си избиват комплексите върху теб?
дам и аз съм на това мнение :wink:

NaDuFcHe
08-19-2006, 11:01
Dai snimka i she ti akjem..Puk osven tva nasitina vunshniq vid ne e nai-vajen po-vajno e kakuv chovek si

Lorraine
08-19-2006, 11:11
Dai snimka i she ti akjem..Puk osven tva nasitina vunshniq vid ne e nai-vajen po-vajno e kakuv chovek si
da,taka e no vse pak ne moje6 da byde6 s 4ovek koito ne haresva6,pomisli kak 6te pregry6ta6 ili celuva6 4ovek koito ne te privli4a,nz za vas no az li4no ne moga :shock:

ista
08-19-2006, 11:38
напълно нормално за всеки средностатистически тийнеиджер... не се притеснявай... както аз казвам - за всеки влак си има пътници. :wink: :wink: :wink:
и не е чак толкова вярно, че външността няма значение. да, наистина по дрехите те приемат, по ума изпращат, но...

batko^
08-19-2006, 11:51
Da pravi ste, po princip 4ak tolkova grozen edvali sym, momi4eta sa me haresvali de, imal s1m si gadjeta, no lesno se zasqgam!

Axel_f
08-19-2006, 12:38
Само не разбрах тази тема каква връзка има с "Козметика и диети" :roll:

За госта с ниско самочувствие: Споко пич,за един мъж не е чак толкова от значение дали е красавец или не! Важното е ти да се харесваш и да се уважаваш,как иначе искаш и другите да го правят?Пък и както казаха преди мен,можеш да промениш нещо в себе си,особено ако имаш възможност,в наше време и естетическата хирургия и фитнесът правят чудеса,тъй че горе главата няма невъзможни неща!! :wink:

08-19-2006, 15:08
e 6to da nqma mqsto taq tema tuka, esteti4na :lol:, kakto i da e, tuka smetnah, 4e ima mqsto, drugade ne ivjdam da e po-podhodq6to, vse pak stava 1pros za v1n6nost, ta za hirurgii i gluposti-nikoga, ako 6te i da nqma po-grozen ot mene, abe kompleksirana rabota kvo li razpravqm az! ](*,)

Peyton
08-19-2006, 19:24
Значи можеш да започнеш със снимка, която да ни изпратиш... после аз ще ти кажа какъв е проблема за това, че си комплексиран и че веднъж се харесваш друг път не. Нарича се липса на самочувствие :)
Какъвто ида си трябва да харесваш себе си и .. както съм споменавала и в други мои мнения... За всеки влак си има пътници

08-19-2006, 21:02
Имаш нужда да поработиш върху самочувствието си,не върху красотата.Другите да не са Мистър Свят?Ако нещо не ти харесва във външния ти вид,промени го,направи нещо по-различно,за да не си все един и същ на външен вид.Изпробвай различна прическа,усмихвай се повече.Ще разбереш как най-много се харесваш и готово.А другите не ги слушай - откъде знаеш,че не говориш с комплексари,дето се мислят за грозни и си избиват комплексите върху теб?
10x, mnogo si prava, za golqma 4ast ot ne6tata e taka!Mersi, to tuka mnogo gotini i svestni momi4enca imalo we, az si mislih, 4e 6te mi opliuete temata ne6to... :oops:

08-20-2006, 09:38
a na kolko si????????

`Death`Whore`
08-20-2006, 09:40
Всеки има случаи изобщо да не се харесва...всъщност другите хора те вижда по много по-различен начин. И аз се мислех за ужасна дълги години, това е част от пубертета.

Krem4eto
08-20-2006, 10:24
kak da razbere 4ovek grozen li e, stranen tip s1m mnogo lesno se kompelksiram ot tova, nqkoi kazva edno, drug-drugo, nqkoi pyt se haresvam v ogledaloto, drug p1t-ne, nz kakvo da vi kaja, izvinete ako temata vi se stori hiper t1pa ili sme6na, ama kakvo da narpavq az sym 4uvstvitelen 4ovek i takova ne6ta mi vliqqt mnogo pagobno, mai s1m za psiholog, psihiat1r?sig s1m nai-grozniq 4ovek!

Ем човече това най-тъпото!Научи се да не слушаш какво говорят другите!Така ако имаш някоя връзка лесно могат да ти я развалят като кажат примерно "ОЛЕ ТАЯ КАКВА К***А е " и ти веднага ще се хванеш и какво става ще скъсаш с момичето за нищо аре глупости недей да слушаш другите!

08-20-2006, 14:03
Всеки има случаи изобщо да не се харесва...всъщност другите хора те вижда по много по-различен начин. И аз се мислех за ужасна дълги години, това е част от пубертета.
demek moje az da se vijdam hubav, a drugite grozen! :mrgreen:

vesitu
08-20-2006, 17:15
Грозен си!Примири се с това и не си проси комплименти във форума! :x

08-20-2006, 18:01
Грозен си!Примири се с това и не си проси комплименти във форума! :x
okay tva go znam, 4e s1m grozen, nadqvah se pone malko da ne s1m, no vse pak blagodarq ti!

ELiTyYy
08-20-2006, 23:04
pff vesitu ... оt kade si tolkova sigurna 4e e grozen sled kato ne si go vijdala ... dai pic da vidim ti kolko si hubavka ,6tom ima6 tolkova uverenost ....

08-21-2006, 04:28
Незнам колко много човека ти писаха да си пратиш един пик и момичетата ще преценят, пък това че външния вид не е важен го казват само грозните или ония които са перфектни
Пък ти си бъди спокоен, няма хора които да нямат комплекси и щом си имал приятелки, ако те са били хубави, значи и ти си ....може би

vesitu
08-21-2006, 15:46
pff vesitu ... оt kade si tolkova sigurna 4e e grozen sled kato ne si go vijdala ... dai pic da vidim ti kolko si hubavka ,6tom ima6 tolkova uverenost ....
Аз си се приемам такава каквато съм - харесвам се, а това което не си харесвам се опитвам да го променя.....относно момчето което пусна темата - извинявай ама тва си е чисто просене на комплименти...кво значение има дали някви непознати тийн- ове те харесват или не.....глупаво е! а ето ме и мен http://flirt4e.com/picgallery.php?u=120379 - ти може да не ме харесаш, а някой друг може да ме хареса....много е относително хорското мнение и ако се водиш по него както казваме в нашето село "Файда няма"

08-23-2006, 02:18
pff vesitu ... оt kade si tolkova sigurna 4e e grozen sled kato ne si go vijdala ... dai pic da vidim ti kolko si hubavka ,6tom ima6 tolkova uverenost ....
Аз си се приемам такава каквато съм - харесвам се, а това което не си харесвам се опитвам да го променя.....относно момчето което пусна темата - извинявай ама тва си е чисто просене на комплименти...кво значение има дали някви непознати тийн- ове те харесват или не.....глупаво е! а ето ме и мен http://flirt4e.com/picgallery.php?u=120379 - ти може да не ме харесаш, а някой друг може да ме хареса....много е относително хорското мнение и ако се водиш по него както казваме в нашето село "Файда няма"
ave dreemi za komplimentite, izob6to ne mi razbra smisala na temata, ne vijdam kyde prosq komplimenti, ama kakto i da e

P.S.ne te haresah! [-X

vesitu
08-23-2006, 07:25
Не ми пука!Ама на теб явно ти пука дали си харесван или не :twisted:

08-23-2006, 16:32
Не ми пука!Ама на теб явно ти пука дали си харесван или не :twisted: :-# ](*,) :smt021 :smt026 :smt119

marakuq_baby
08-23-2006, 17:27
Purvoto koeto bih iskala da ti kaja e da ne slu6a6 kakvo ti govorqt drugite za6toto kakto i da izglejda6 vinagi 6te se nameri nqkoi koito da ne te haresa.Vseki gleda s razli4ni o4i,i kolkoto hora tolkova i razli4ni mneniq.Edni haresvat klio6tavi,drugi obi4at da imat kakvo da 'pipnat'.Nqkoi obi4at tumnite kosi,drugi si umirat po rusite i t.n.Ne moje da se haresa6 na vsi4ki,no e jelatelno-daje zadaljitelno da se haresa6 na sebe si.nqma ni6to po-lo6o ot tova da se kompleksira6.vmesto da slu6a6 4ujdite prikazki osuznai kakvo ne haresva6 v sebe si(li4no ti!)i se opitai da go popravi6.Pomni sa6to 4e van6nosta ne e nai-vajnoto ne6to!ima faktori kato 4ar,povedenie,usmivka,obaqnie.moga da ti dam mnogo primeri kak nqkoi ne osobenno privlekatelni momi4eta i mom4eta sa bili predpo4itani pred krasavci.Za tova nedei da se ot4aiva6.4esto tezi koito ti kazvat 4e ne izglejda6 dobre go pravqt ot zloba i kompleksi a ne za6toto naistina go mislqt.Nadqvam se da sum ti bila ot polza-uspeh! :D

08-23-2006, 23:59
Purvoto koeto bih iskala da ti kaja e da ne slu6a6 kakvo ti govorqt drugite za6toto kakto i da izglejda6 vinagi 6te se nameri nqkoi koito da ne te haresa.Vseki gleda s razli4ni o4i,i kolkoto hora tolkova i razli4ni mneniq.Edni haresvat klio6tavi,drugi obi4at da imat kakvo da 'pipnat'.Nqkoi obi4at tumnite kosi,drugi si umirat po rusite i t.n.Ne moje da se haresa6 na vsi4ki,no e jelatelno-daje zadaljitelno da se haresa6 na sebe si.nqma ni6to po-lo6o ot tova da se kompleksira6.vmesto da slu6a6 4ujdite prikazki osuznai kakvo ne haresva6 v sebe si(li4no ti!)i se opitai da go popravi6.Pomni sa6to 4e van6nosta ne e nai-vajnoto ne6to!ima faktori kato 4ar,povedenie,usmivka,obaqnie.moga da ti dam mnogo primeri kak nqkoi ne osobenno privlekatelni momi4eta i mom4eta sa bili predpo4itani pred krasavci.Za tova nedei da se ot4aiva6.4esto tezi koito ti kazvat 4e ne izglejda6 dobre go pravqt ot zloba i kompleksi a ne za6toto naistina go mislqt.Nadqvam se da sum ti bila ot polza-uspeh! :D
Blagodarq, 4e mi obyrna vnimanie i razbirane nai-ve4e, a ne kato nqkoi lica kato vesitu da trygvat da tyrsq pod vole tele, v tazi tema i pak mersi za vnimanieto i sysveta ot polza 6te mi e! :wink:

GLeZoRanA
08-24-2006, 00:02
Не знам дали си грозен ама си комплексар явно . Да не ти дреме от другите :)

08-24-2006, 01:03
em edvali kato se kompleksira6 nqma da ti dreme nai-malko pred momi4etata! :wink:

martincho94
07-13-2008, 01:51
eto maxam snimkata dovolni li ste

ELiTyYy
07-13-2008, 09:41
spored vas kak izglejdam ? ne budete grubi pls :) img.data.bg/i.php?show=1050641&ctrl_id=jjz6d0#img :oops:
абе тва тука да не ви е сайт за запознанства...
иди си показвай снимките на др място...
И ..ужасен си!

EarthShaker
07-13-2008, 10:12
нее, хич не си просиш комплименти..

mysterious93
07-13-2008, 10:25
Грозен си!Примири се с това и не си проси комплименти във форума! :x
okay tva go znam, 4e s1m grozen, nadqvah se pone malko da ne s1m, no vse pak blagodarq ti!

и после казваш че не си просиш комплиментите?поне 20 човека преди нея ти казаха че сигурно ставаш и че не е важен външния вид и накрая един ти казва какво мисли и веднага слушаш този един човек а не другите 20..защо ли???да събудиш съжаление и следващите да почнат нея да оплюват а теб да подкрепят и нз си още кво?ем иаз пък ще ти кажа че е сладка!и ти ставаш...но предишните ти коментари..а и като си мислиш че си грозен не виждам ние как можем да ти помогнем??като ти казват споко сигурно си хубав-"мерси.."кат ти кажат не ставаш-"оо я моля ти са кой знай ти ква си грозна"..и т.н..другаде избивай другаде комплекси! в началото като се пускаха такива теми не разбирах що някои почват да оплюват автора..ама тука за няма и седмица са скъсахте да пускате такива теми ве.. :x

indecent
07-13-2008, 10:41
opredeleno ne si moi tip .... no moje da se nameri nqkoq koqto da te haresa

suitable
07-13-2008, 10:51
За какво въобще им обръщате вниемание на тези теми.. това е толкова глупаво.. по никакъв начин не можем да помогнем на хората с малко самочувствие.. ако те не си помогнат сами е просто невъзможно.. трябва да се научат да се харесват, а ако не се харесват - да се променят.. на мен да не би да не са ми казвали "харесвам те така, затова не променяй.." или "уф, не ми харесва прическата ти".. но аз предпочитам да съм такъв, какъвто аз се харесвам, не какъвто някой ми е казал да бъда.. ако не те харесват какъвто си - просто не си заслужава да се променяш заради тях..

DYNAMIC
07-13-2008, 11:29
Dai snimka i she ti akjem..Puk osven tva nasitina vunshniq vid ne e nai-vajen po-vajno e kakuv chovek si
da,taka e no vse pak ne moje6 da byde6 s 4ovek koito ne haresva6,pomisli kak 6te pregry6ta6 ili celuva6 4ovek koito ne te privli4a,nz za vas no az li4no ne moga :shock:
+1 и аз не мога

o0ps
07-13-2008, 11:57
Хора, темата е от 2006!
А тоя, който сега си пусна снимката - абе наистина, това да не ти е сайт за запознанства. Почудихте се вече какви простотии да правите! :booooomb:

adizitk1
07-13-2008, 16:14
Външния вид почти нщ не значи за мен.Когато се опознавам с някой гледам какъв е вътрешния му вид.А това,как изглежда човек гледам поне да прилича на човек а не да ме отблъсква чак с вида си.Сигурна съм,че имам а др като мен.

fenkatakrisi952
07-13-2008, 16:17
И аз съм понякога така.Моя съвет е да се промениш-прическа,дрехи характер и т.н.... :oops:

akinom
07-14-2008, 07:43
vij az ne mislq 4e trqbva da se promenq6 zaradi nqkoi teen-ove koito ne te haresvat i na vsi4koto otgore ne im puka za teb, vajnoto e ti da se priema6 takuv kakuvto si .. a ako ne haresva6 tolkova mnogo ne6to v sebe .. raboti nad nego.. :(

Lady-Purple
07-14-2008, 20:28
Един може да те хареса друг не. Не може на всички да се харесваш ... на някои хора ще си грозен на други красив... зависи според вкуса на всеки човек, човек ако иска винаги може да намери недостатък и обратното така че извинявай много ама тва е много тъп въпрос !

sweet_baby_cool
07-14-2008, 20:47
Няма грозни хора. Има с лош и добър външен вид и всичко се компенсира.

mihichkaaa
07-14-2008, 21:04
всеки си има своя чар :-)

Devilka
07-14-2008, 21:06
Поредната тема от 2006 година.

Abigoria
07-15-2008, 10:56
Аз пък казвам, че си грозен

firegirlll
07-15-2008, 12:09
Имаш нужда да поработиш върху самочувствието си,не върху красотата.Другите да не са Мистър Свят?Ако нещо не ти харесва във външния ти вид,промени го,направи нещо по-различно,за да не си все един и същ на външен вид.Изпробвай различна прическа,усмихвай се повече.Ще разбереш как най-много се харесваш и готово.А другите не ги слушай - откъде знаеш,че не говориш с комплексари,дето се мислят за грозни и си избиват комплексите върху теб?
+1