PDA

View Full Version : Moderated: Осмява ми се лицето и бузите - какво да правя?



08-19-2006, 11:41
Хора моля ви помогнет ми имам гаден проблем :(
окосмява ми се лицето и бузите не знам какво да прява отвратително е
а кола маска ли да си правя така няма ли да ми загрубее кожата? и по гърдите и корема също имам косми абе много е гадно помагайте плс! :( :( :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

vesitu
08-19-2006, 11:46
Ами моята козметичка чисти косъмчета по лицето по някаква индийска "рецепта" - с конец и някви други джиджавки... ефикасно е - лицето ти става като бебешко дупе:)

Axel_f
08-19-2006, 11:48
......Ъъъ....Момче си,нали?..... :smt005

08-19-2006, 11:54
......Ъъъ....Момче си,нали?..... :smt005
Мне, не съм момче. Интересно защо така реши.

Vesitu би ли ми дала малко повече инфо за тази рецепта?

vesitu
08-19-2006, 12:19
ами да ти кажа не съм много много запозната, но се преви с конец- хващат се косъмчетата едно по едно и се издърват с конеца.По добре разпитай за козметичка, която се занимава с такива неща - аз немога да ти дам компетентен съвет как точно да ги премахнеш.

Axel_f
08-19-2006, 12:19
......Ъъъ....Момче си,нали?..... :smt005
Мне, не съм момче. Интересно защо така реши.

Ами...щом ти е толкова интересно-в поста ти никъде не си споменала,че си момиче,а на едно момиче не е нормално да му растат косми по гърдите :arrow: естествено е да си помисля,чи си boy....

И тъй като очевидно съм сбъркала,те съветвам да отидаш на лекар,можеби първо при личния,той ще ти даде направление за дерматолог,или Бог знае какъв спецалист...

Казаното по-горе е в случай,че космите,които те притесняват са черни и гадни,демек "мъжко окосмяване"...Ако ли не,значи просто се лигавиш!!!!

08-19-2006, 12:29
мерси

Sarabi
08-21-2006, 22:13
Ъхъ-най-добре е да идеш на лекар и да ти проверят хормоните,защото козметичката на може да ти оправи баланса вътре в организма.Лекарите са за това.

08-22-2006, 23:31
OTIDI NA KOZMETIK,TAM NAI DOBRE 6TE TI PO4ISTQT LICETO I TAM KADETO IMA6 DRUGADE.V NIKAKUV SLU4EI NE GI BRUSNI!6TE TI STANAT INA4E KATO MUJKA BRADA.USPEH!

marakuq_baby
08-23-2006, 18:19
problema ti e 4e mai ima6 po-visoko nivo na mujki hormoni.kosmite ne sa koi znae kakuv problem v dne6no vreme ima mnogo na4ini za tqhnoto premahvane.problema e dali tova ne kasae zdraveto ti zatova idi pri lekar da vidi kakvo stava s hormonite ti!neznam dali znae6 no hormonalniq disbalans moje da ti dokara seriozni zabolqvaniq ako ne se lekuva.vijdala sam i drugi takiva po-okosmeni momi4eta,kakto ti kazah moje i da e normalno.tezi samneniq moje da izqsni6 edinstveno pri doktor.

ista
08-23-2006, 22:05
Ами моята козметичка чисти косъмчета по лицето по някаква индийска "рецепта" - с конец и някви други джиджавки... ефикасно е - лицето ти става като бебешко дупе:)

ами, след като твоята козметичка го прави това, я ни кажи някакви нейни координати. че аз от доста време се чудя откъде да намеря някой, който да го практикува това. щото съм чувала, че било много ефикасно, а пък не боляло.