PDA

View Full Version : Проблем с акнето



rUsian
08-19-2006, 15:11
hi имам проблем с акнето.Кажете ми какво да използвам за мазене.pls

VortexSuperV
08-19-2006, 15:32
Чувам доста добри неща за Тийн Клийн.Пробвай.Четирите мазила струват окло 20 лв.

tetko`
08-19-2006, 15:33
"Akne out"-krem4e na biotraid-okolo 5 lv.Pri men pomogna-dano i pri teb :smt045

08-19-2006, 15:43
ami az izpolzvam po4istva6tiqt losion i krema na "AKNE AUT" ve4e 10 dni rezultata e smaiva6t-liceto mi e bez nito sleda ot pupki.dvata produkta struvat okolo 12 lv.kakto vijda6 ne sa skupi no DEISTVAT.edinstveniqt nedostatuk e 4e izsu6avat liceto,no az vodq le4enie s tqh ot dermatolog taka 4e mi kaza koga da gi spra za da ne si izsu6a prekaleno mnogo kojata.

aide uspeh v borbata s akneto.az se preborih :D

Aleks_M
08-19-2006, 17:10
Само моляте не ползвай тийн клин че аз така направих и още съжалявам абе сложно е ама ако проблема ти е от скоро и си вземеш примерно акне аут може и да помогне ( Аз лично не бих разчитал на него обаче ) ако обаче си се изтървал така няколко месеца и си ги дразнил може много да го закъсаш но иначе не е страшно . Има и много много по хубави препарати обаче освен акне аут като примерно на Авен ( Не Ейвън ) Диакнеал това е френска медицинска козметика и е много хубава в аптеката ще ти кажат или Зинерит ( Японско ) Страшно добро съдържа цинк и след седмица започва много да избелва самата кожа и и изглеждаш много добре малко е кофти че при всички продукти или поне почти при всички първите 7,8 дни малко зачервяват и чак след това действат,но действат особено тия двете които ти казах но ако ползваш,ползваш само едното а не и двете на веднъж ако имаш въпроси ме попитай аз съм МНОООООООГО навътре в нещата и мога и при лекар да те пратя дето е страхотен и така айде дано да съм ти помогнал че на мен на времето нямаше кой да ми помогне и още съжалявам и това акне ми скапа живота така че ако нещо не ти е ясно попитай ще се радвам да ти помогна с всичко което е по силите ми щото знам по - добре от всеки какво може да ти направи това факано акне ;)

rUsian
08-19-2006, 18:21
6te probvam produktite i blagodarq na vsi4ki.

rUsian
08-19-2006, 18:30
az sega sam s nqkakvi bokluci na AVON,deto ne pomagat.6te probvam s akne out. =;

maybelline
08-19-2006, 19:24
Тия простотии за по 20 лева са боклуци.Слушай сега.Отиди до аптеката и си вземи един пакет хума.Струва не повече от 30 стотинки.Изпълни указанията на опаковката,мажи се сутрин и вечер,не чопли пъпките през това време и на следващия ден ще има леко подобрение,а след седмица ще ти се разкарат всякакви пъпки.Стига само да не ги чоплиш.

Aleks_M
08-19-2006, 21:20
Точно с хума и после ще седиш още няколко години пред компа щото ще те е срам да излезнеш аз от такива работи точно ама точно от такива работи толкова пари давам и до ден днешен и ще се чудиш от къде ти е дошло

Aleks_M
08-19-2006, 21:23
А да И за тези работи на Ейвън недей бе човек ако взимаш нещо то поне акне аут да е ако не друго не е лош препарат на някои много им помага

maybelline
08-20-2006, 05:48
Точно с хума и после ще седиш още няколко години пред компа щото ще те е срам да излезнеш аз от такива работи точно ама точно от такива работи толкова пари давам и до ден днешен и ще се чудиш от къде ти е дошло

А на мен с хума пъпките ми се разкараха за 3 дни и сега определено НЕ ме е срам да излизам \:D/

aliq
08-21-2006, 23:13
ot avon produktite sa hubavi losion za mastna sekreciq,no6tnata terapiq i zadaljitelno eksfoliant sa6to ako sa ti 4erveni papkite ot aptekata si zemi sulfatiazol pomaga naistina

08-22-2006, 00:03
Taka...nz dali skoro 6te otvori6 da pro4ete6 tyi kato ima mnogo syveti po tvoq vypros no i az da dam moq.Vzemi si ot aptekata salicilov spirt i chlornitromycin(kato te sa po 10 hap4eta v blister4e)kato antibiotik sa v kapsulki.V 6i6enceto na saliciloviq spirt raztvarq6 5 ot tqh kato otvarq6 kapsulkite i izsipva6 praha koito e v tqh,razbyrkva6 i tova e.Po4istva se liceto 1 pyt dnevno.Deistva mn byrzo izsu6ava pypkite i ne ostavat belezi.Spored men trqbva da opita6 s tova...ili s huma predi da se obyrne6 kym kozmetikata,tyi kato vsi4ki si imame mn specifi4ni i nai razli4na po vid koja.Na vseki opredelena kozmetika mu deistva razli4no.Na men Tiin kliin-a ne mi pomogna po zle stana daje,no dosta drugi sa mn dovolni.
Aide kysmet dano pone ne6to proraboti,imai tyrpenie i silna volq da opitva6 dokato ne se polu4i jelaniq efekt:)))

ton1
08-22-2006, 01:31
Ако питаш мене не ползвай спирт,той е кат наркотиците ... Оправя те и ако го спреш ти излизат още повече ... Първо отиди на козметик,после си купи някво гелче за миене на лице и нищо друго (да речем на Гарниер са хубави) ... Спазвай единствено хигиена ... Ако си правиш и два пъти на седмица маски на лицето още по-хубаво ще направиш ... И ще ти препоръчам нещо много добро според мене ... Коректора за лице на VICHY ... Дори когато излизаш си слагай малко на пъпките хем ти ги заличава малко когато излизаш (замества пудра и фон дьо тен само дето не ти омазнява лицето),хем ти изсушава пъпките.

И в интересна истината с времето сам ще спре процеса да ти излиза акне :)
Даже сега аз само с сапун си мия лицето преди лягане и тва е.

Препоръчвам ти и да не слагаш кремове те супер много омазняват кожата ... Цаката да нямаш акне е да ти е изсушена (е не прекалено много защото не е хубаво)

Малеее сега си редактирах поста като видях другите кво са писали ... Не че имам нещо против тях но не ползвай в никакъв случай спиртни козметики както ти казах особено :
-Салицилов спирт-прави ти лицето още по-чувствително и .. абе недей човек!
-АКНЕ АУТ --- На мен когато ми излизаха пъпки и аз си мислех че е голямата работа тоя лосион махаше ми пъпките за 2-3 дена и не излизаха нови и кво стана ? Лицето ми се лющеше като на змия,а ръцете ми с които държах напоен памук или тампон,пожълтяха загрубяха и се появи коричка...Не знаех първоначално от кво е бях се спекъл лекарите не знаеха кво ми има нито бяха гъбички нито нищо срам ме беше 2 месеца да си показвам ръцете и да пиша в даскало... Накрая ми казаха че е от лосиона спрях го и след 2 седмици ръцете ми бяха нормални а лицето ми почна да се възстановява.
-Както казах-Никакви кремове само омазняват ... ЕЙ НАИСТИНА на всеки действат различно зависимост от типа кожа но наистина ти казвам тия неща щото съм ги изпитал всичките.Проста хигиена с гел за почистване и коректор на вичи!И да не забраиш козметикът да посетиш!

larri
08-22-2006, 08:50
Тия простотии за по 20 лева са боклуци.Слушай сега.Отиди до аптеката и си вземи един пакет хума.Струва не повече от 30 стотинки.Изпълни указанията на опаковката,мажи се сутрин и вечер,не чопли пъпките през това време и на следващия ден ще има леко подобрение,а след седмица ще ти се разкарат всякакви пъпки.Стига само да не ги чоплиш.

abe tva stava li i za 4erni to4ki i kak ti e podeistvalo na kojata-omaznqva ili izsu6ava

bilka
08-22-2006, 11:13
Преди няколко дни трябваше да стържа домати и си викам: "Ако си намажа лицето, какво ли ще стане?" И се намазах! Със сока, де... Много бързо се измих, след около 20 секунди, но още след няколко часа видях ефекта. Не знам как действат, ама... поне срещу пъпките... :-)

ThePainIsReaL
08-22-2006, 22:57
Преди няколко дни трябваше да стържа домати и си викам: "Ако си намажа лицето, какво ли ще стане?" И се намазах! Със сока, де... Много бързо се измих, след около 20 секунди, но още след няколко часа видях ефекта. Не знам как действат, ама... поне срещу пъпките... :-)

Доматите имат избелващ, успокояващ и заглажващ ефект . Много лекари са ми го казвали , не е измислица.

Obitax
08-23-2006, 00:00
Ако питаш мене не ползвай спирт,той е кат наркотиците ... Оправя те и ако го спреш ти излизат още повече ... Първо отиди на козметик,после си купи някво гелче за миене на лице и нищо друго (да речем на Гарниер са хубави) ... Спазвай единствено хигиена ... Ако си правиш и два пъти на седмица маски на лицето още по-хубаво ще направиш ... И ще ти препоръчам нещо много добро според мене ... Коректора за лице на VICHY ... Дори когато излизаш си слагай малко на пъпките хем ти ги заличава малко когато излизаш (замества пудра и фон дьо тен само дето не ти омазнява лицето),хем ти изсушава пъпките.

И в интересна истината с времето сам ще спре процеса да ти излиза акне :)
Даже сега аз само с сапун си мия лицето преди лягане и тва е.




Препоръчвам ти и да не слагаш кремове те супер много омазняват кожата ... Цаката да нямаш акне е да ти е изсушена (е не прекалено много защото не е хубаво)

Малеее сега си редактирах поста като видях другите кво са писали ... Не че имам нещо против тях но не ползвай в никакъв случай спиртни козметики както ти казах особено :
-Салицилов спирт-прави ти лицето още по-чувствително и .. абе недей човек!
-АКНЕ АУТ --- На мен когато ми излизаха пъпки и аз си мислех че е голямата работа тоя лосион махаше ми пъпките за 2-3 дена и не излизаха нови и кво стана ? Лицето ми се лющеше като на змия,а ръцете ми с които държах напоен памук или тампон,пожълтяха загрубяха и се появи коричка...Не знаех първоначално от кво е бях се спекъл лекарите не знаеха кво ми има нито бяха гъбички нито нищо срам ме беше 2 месеца да си показвам ръцете и да пиша в даскало... Накрая ми казаха че е от лосиона спрях го и след 2 седмици ръцете ми бяха нормални а лицето ми почна да се възстановява.
-Както казах-Никакви кремове само омазняват ... ЕЙ НАИСТИНА на всеки действат различно зависимост от типа кожа но наистина ти казвам тия неща щото съм ги изпитал всичките.Проста хигиена с гел за почистване и коректор на вичи!И да не забраиш козметикът да посетиш!


abe bace ot de gi znae6 tiq pinizi ??

Angel_Girl
08-23-2006, 00:17
Тия простотии за по 20 лева са боклуци.Слушай сега.Отиди до аптеката и си вземи един пакет хума.Струва не повече от 30 стотинки.Изпълни указанията на опаковката,мажи се сутрин и вечер,не чопли пъпките през това време и на следващия ден ще има леко подобрение,а след седмица ще ти се разкарат всякакви пъпки.Стига само да не ги чоплиш.
A черните точки махат ли се?

Относно темата:значи мажи се сутрин и вечер или със силицилов спирт или с някакъв лосион на спиртна основа и не си чопли пупките до няколко дена ще изчезнат и вечър ги мажи и с крем Здраве.

648541
08-23-2006, 10:21
zna4i na men mi kazaha edna "otvarka" koqto se sustoi ot:etilov spirt 70%,7 hap4eta acetizal,i 7 hap4eta hlornitromicin!!Zna4i acetizala go s4ukva6 na prah a hlornitromicina sa kapsulki koito gi izsipva6 v spirta i se maje6 samo ve4er kato go razkla6ta6 predi upotreba!!!
pri men ima6e efect!!
uspeh!!! :wink:

08-23-2006, 11:12
zna4i az izpilzvam Zinerit mnogo dobre mi deistva nqma nikakvi za4ervqvaniq i takiva neshta ot blizo mesec ve4e go polzvam a rezultatite bqha na lice oshte sled sedmica mnogo dobre po4istva kojata
a nqkoi kazaha 4e miqt liceto si sas sapun tova shtashno mnogo izushava kojata :)
krem4etata na Avon ne pomagat a dori i da ima efekt toi shte e minimalen taka 4e ne im se doverqvai :P