PDA

View Full Version : Боли



estel
08-19-2006, 16:30
:( :smt010 Запознахме се преди година в чата-на 13.06.05.Опознахме душите си и решихме да заживеем заедно.Той е от морето и остави дом семейство приятели и скъпоплатена работа за да дойде при мен в София и от 17.08.05 живеем у нас-ние майка ми брат ми и сестра ми.На 27.06.05 почина баща а след него останаха заеми.Много вечери ядем филии с масло.В началото не беше толкова зле и моето момче не се оплакваше но сега положението е нетърпимо.Той иска свободата си и аз ще го пусна да си върви.Така разбирам аз любовта-ако обичаш някого повече от себе си ще направиш всичко за да е щастлив дори и да те боли.Боли ме за погубените мечти за неизживяните мигове за него самия-толкова е наивен...Боли ме!Сбогом Георги!

Eleonora
08-19-2006, 16:33
:( Добре си направила, ако те обича като се оправят нещата ще се върне при теб.

CrazyWitch
08-19-2006, 16:43
:( Добре си направила, ако те обича като се оправят нещата ще се върне при теб.

Еми напротив, ако я обича ще остане при нея в трудния момент, а не като се оправят нещата, но това няма значение. Съжелявам.

Girl-of-Sin
08-19-2006, 16:59
Trydnostite edva li biha bili pri4ina, za da poiska svobodata si...Daje naprotiv.Spored men dori imenno tezi neizbejni problemi trqbva da sa faktor za spolotqvane i sblijavane, za oshte po-golqmo doverie i podkrepa, a ne za razedinenie...

Evala pravq na takiva hora kato teb oba4e, v imeto na tova toi da e shtastliv, ti si gotova da jertvash tvoqta radost...mai to4no v tova se vuplatqva istinskoto 4yvstvo-lubov...

Neznam drygo kakvo da ti kaja, osven yspeh i, 4e viagi edin hubav den neshtata se opravqt!

Eleonora
08-19-2006, 17:04
:( Добре си направила, ако те обича като се оправят нещата ще се върне при теб.

Еми напротив, ако я обича ще остане при нея в трудния момент, а не като се оправят нещата, но това няма значение. Съжелявам.
"АКО ОБИЧАШ НЕЩО ПУСНИ ГО НА СВОБОДА,АКО СЕ ВЪРНЕ ЗНАЧИ ВИНАГИ Е БИЛО ТВОЕ."Тва познато ли ти е?Щото тя точно така е направила :!:

Slave4You
08-19-2006, 17:30
Мога да кажа само едно нещо :

"...но когато обичаш някого пусни на свобода,а той ако те обича ще се върне на твоята страна...ако ли не-няма за какво да съжаляваш,щастлива е тя без теб и за нея ще се радваш...

Xplisit feat. Sky - Za neq

luda`flirtajika
08-19-2006, 19:11
:( Добре си направила, ако те обича като се оправят нещата ще се върне при теб.

Еми напротив, ако я обича ще остане при нея в трудния момент, а не като се оправят нещата, но това няма значение. Съжелявам.
"АКО ОБИЧАШ НЕЩО ПУСНИ ГО НА СВОБОДА,АКО СЕ ВЪРНЕ ЗНАЧИ ВИНАГИ Е БИЛО ТВОЕ."Тва познато ли ти е?Щото тя точно така е направила :!:
tq go e napravila...no toi dali shte se vurne???

BeBcHeTo
08-19-2006, 19:21
Gadno.......no dano nqkoga pak se saberete

JuLiTo0o0o
08-19-2006, 20:04
iskreno ti jelaq toi da se vurne i trudnostite da ne zastavat pove4e na putq vi USPEH! :roll:

svetoslava_sliven
08-19-2006, 20:25
Trudno e koga to trqbva da napravi6 izbora da pusne6 4oveka do teb na svoboda.Sega samo moje6 da 4aka6 i dase nadqva6 4e toi te obi4a i 6te se varne.

alkobalko
08-19-2006, 20:47
Обичаш го и това си личи от постъпката ти. Ти си направила добре като си го пуснала, не си го задържала на сила. Но дали той е постъпил добре, като е поискал свободата си? Гадно звучи "като нещата се оправят ще се върне". Замисли се защо иска да си отиде? Та нали точно в трудните моменти трябва да е до теб. И все пак съжалявам много. Постъпката ти показва какво е да обичаш истински.

Axxxel
08-19-2006, 22:12
Ще кажа само една дума - ТЪПАК...ако беше човек на място не би постъпил така...поне не в подобен момент от живота...в света е пълно с тъпаци...как оцеляват???

KaRameL_f
08-19-2006, 22:17
Искрено ти съчувствам .Когато обичаш един човек трябва да му даваш свобода за да не си отиде завинаги.Мисля че си постъпила правилно :roll: :roll: :roll:

`Death`Whore`
08-19-2006, 22:19
Не е трябвало той да напуска своя свят заради теб. Това, че сте в затруднение, е било само извинение според мен - той е имал своя работа, надежди и приятели...

asinka
08-19-2006, 22:19
"АКО ОБИЧАШ НЕЩО ПУСНИ ГО НА СВОБОДА,АКО СЕ ВЪРНЕ ЗНАЧИ ВИНАГИ Е БИЛО ТВОЕ."Тва познато ли ти е?Щото тя точно така е направила :!:

mdaaammm napylno sym syglasna jertvala e lubovta si za nego samo i samo toi da e shtastliv....respect... 8-[

Obitax
08-19-2006, 23:54
Situaciqta e gadna no toi e golqma mi6ka ! kato vidi debeliq krai i zabravq za 4ustva , liubov i t.n . ako naistina te obi4a 6te bade s teb i v dobro i v lo6o a nqma da se izhluzva kogato ne mu iznasq.


Good Luck i dano vs da se opravi .

estel
08-21-2006, 20:42
:lol: Приятели нещата се оправиха и той няма да си тръгне!Толкова съм щастлива!Говорихме много и стигнахме до компромис-може би напролет ще заминем заедно.Аз бях приела нещата много навътре защото се карахме на 17.08-на 1 година откакто сме заедно и скандала започна заради безпаричието.Сега той се промени и всичко е различно!Благодаря Ви за подкрепата!Сега знам че изборът ми щеше да е правилен.Благодаря Ви!

dEnIsTy
08-21-2006, 20:53
:( Добре си направила, ако те обича като се оправят нещата ще се върне при теб.

Еми напротив, ако я обича ще остане при нея в трудния момент, а не като се оправят нещата, но това няма значение. Съжелявам.

sexY_mackA90
08-21-2006, 21:03
;( pojelafam ti da se furne pri teb ii ti i tfoeto sem da preoodoleete tezi trudnosti;(sujelqfam!!!Uspex mace dano si4ko se oprafi pojelafam ti go ot vse surce!!!

koalka
08-21-2006, 21:09
Много гадно е станало положението,но не мога да разбера защо иска свобода?Той май не те обича вече.Да,трудно е положението в което се намирате,но това може заедно да го преодолеете...ако искате.

dEnIsTy
08-21-2006, 21:09
;( pojelafam ti da se furne pri teb ii ti i tfoeto sem da preoodoleete tezi trudnosti;(sujelqfam!!!Uspex mace dano si4ko se oprafi pojelafam ti go ot vse surce!!!
да и аз го пожелавам..но пък съм УБЕДЕНА,че той няма да се върне...ако имаше желание да е с нея..просто нямаше да заминава! :cry:

Eimi_{}
08-21-2006, 21:18
Момичето каза,че няма да заминава,но кой да си прави труда да чете предните постове.. :? По темата:Радвам се,че всичко се е оправило!!! :D

zoben_pitbul
08-21-2006, 21:19
Ако те остави в труден момент(i'm so sorry)той не те обича и просто забрави за възможността да има въобще някакви чувства към теб.Любовта не е само за да се изживяват хубави моменти заедно,а и за да преодоляват трудните моменти отново заедно.Филията с масло ли е най-големият му проблем и това което го е накарало да остави своята любов(или поне това,което смята за любов)?Ако те обича несъмнено ще остане с теб дори в най-трудния момент.

siXt_senSe
08-21-2006, 21:29
Любовта изисква много жертви-момчето е направило своята като се отказал от целия си познат свят-надежди,работа,приятели,ка то каза `Death`Whore`,помислете,че може би вече всичко му е дошло на нагоре.Понякога и най-изгарящата любов не може да те измъкне от това положение,за жалост :cry: Освен на момичето(за което страшно съжалявам)съм сигурна че и на приятеля и не му е било лесно.Понякога така се получава,живота не прощава :smt010

estel
02-11-2009, 10:16
Здравеите отново :) Тази "любоФ" с вапросния свърши и съм много щастлива!

Josefinne
02-11-2009, 10:23
Очаквайте в следващия епизод няма ли??? :D

MaLkaTa_LaDy
02-11-2009, 13:47
Правилно постъпваш! :-)

proFloras
02-11-2009, 13:50
Ако тои те обича ще остане с теб ако не значи не е бил за теб горе главата живота е пред теб

estel
02-11-2009, 15:48
Оооо главата ми е толкова горе че оня ден паднах и си счупих носа 8-) А че не е бил за мен го разбрах вече.

kobrichka
02-11-2009, 16:37
Личи си,че обичаш този човек.Според мен той постъпва глупаво,защото в щастливите мигове приятели и роднини колкото искаш,но в трудните мигове тогава,когато едва свързваш двата края остават при теб хората,които найстина те обичат и държат на теб. Желая ти успех и дано се оправят нещата в семейството ти.

summer_mo0n
02-11-2009, 16:49
Хаха забележете датата :lol:

yahhooo
02-11-2009, 19:18
Бля бля бял