PDA

View Full Version : Когато знаем че ще страдаме но Любовта ни побеждава



Готстчо
08-19-2006, 17:57
Случвало ли Ви се е Любовта да Ви пребори при положение че знаете че отново ще страдате в дадена врьзка. Скьсали сте Пробвали сте да я вьрнете не е станало после тя е дошла и сте трьгнали пак говоря за година и половина врьзка която продьлжава и сеа. Казвате си и приятелите Ви казват недей пак ще страдаш но Ти трьгваш виждаш студедина в този човек но продалжаваш не е ли гадна любовта с наС. ? Защо когато обичаме може да ни размятат и неможе да се спираме ? Думайте дали сте изпадали в такава ситуция. Точно забравяте някой той идва и отново любовта БЬЛВА виждате че при него е само за ден два но неможеш да си кажеш НЕ =; Пак ще се страда нали ?

Eleonora
08-19-2006, 18:10
Да, случвало ми се е многократно.И е много гадно.Мачка ме, но аз продължавам да го обичам, сякаш любовта ми към него е сляпа.Затварям си очите за грешките и изневерите и по този начин любовта ме връхлита и ме премазва! :cry:

ninsy
08-19-2006, 18:15
да случвало ми се е ,но бях заблудена пикла тогава :)

CrazyWitch
08-19-2006, 18:27
Еми до сега не ми се е случвало, понеже не се е налагало, но наложи ли се аз съм сигурна, че за сегашния ми приятел бих напраила компромисите за да съм с него. Не искам и да си мисля за такова нещо от сорта на : "и да, и не пак ще страдам". За сега съм много добре с мойто слънце и искам винаги да е така :?

Barbie
08-19-2006, 18:44
mda...slu4va se...prekaleno 4esto...
Ima razlika m/y tova koeto znae6 4e e nai polezno za teb...i tova koeto vsu6tnost naistina iska6...nema spasenie :) 6te trqbva da si gi izstradame tiq periodi...i vse pak v nqkakuv moment da produljim napred
gore glavata ;)

luda`flirtajika
08-19-2006, 20:08
mda...zashto si mislq,4e v momenta mi se slu4va...

BeBcHeTo
08-19-2006, 20:22
Na seki se e slu4valo......i mnogo boli

maybelline
08-19-2006, 20:43
А при мен не беше точно така.Да,една връзка приключи,но после пак се възобнови,само че никой не страда в нея.

The Interceptor
08-19-2006, 20:48
Всеки път ми се случва така. Влагам много чувства още в самото начало и не след дълго оставам разочарован от егоизъм и простотия :smt010 . Казвам си вече няма да влагам чувства за да не оставам така разочарован но пак го правя и края винаги е същия мамка му :smt010 . Малко са хората които оценяват чувствата на другия и не мислят само за себе си :smt009

JuLiTo0o0o
08-19-2006, 20:48
slu4va mi se v momenta toi me naranqva narani me i predi znam 4e ne trqbva da go obi4am no produljavam..............ne moga da si kaja spri =; prosto ne se polu4ava :smt011 i ot tova mnogo boli :smt010 :smt010

Krem4eto
08-20-2006, 10:35
Мене не ми се е случвало?! 8-[ Ама по-добре!

ElinoR
08-20-2006, 12:00
Не,на мен не се е случвало подобно нещо,но не е късно и това да стане-то в тоя свят откачен ко ли не се случва.
Обаче имам приятели,които са страдали и страдат от това и пак тръгват към човека,който пет пари не дава за тях...като хипнотизирани.На мен ми става тъжно само като гледам ко става,а ако се случи с мен незнам ко ще е...

-=TeDY=LoV3=NiKi=-
08-20-2006, 12:02
Да, случвало ми се е многократно.И е много гадно.Мачка ме, но аз продължавам да го обичам, сякаш любовта ми към него е сляпа.Затварям си очите за грешките и изневерите и по този начин любовта ме връхлита и ме премазва! :cry: gadno e :cry:

LuCkY_YoU
08-20-2006, 13:52
slu4valo mi se e.sus sega6niq si priqtel se razdelqhme nqkolko puti,no az go obi4ah mn,i vupreki 4e vs okolo men mi kazvaha,4e toi ne bil za men i kakvo li o6te ne,si ostanah s nego i pone zasega ne sujalqvam,no kato si spomnq kak me razigrava6e v na4aloto ](*,)

hollaback_girl
08-20-2006, 15:00
emm ne mi se e slu4valo sa6toto..samo predi haresvah edno mom4e,vsi4ki mi kazvaha 4e e gad i 4e ne e za men,no az iskah da opitam.toi se darje6e milo s men,edva li ne mi vdahna nadejda(nz 4e go haresvah) i nakraq m bi 6uta..plakah mn predupredih si fr da ne kazvat "ama nali ti kazah" vapreki 4e zn 4e si go mislqt..kakto i da e prejivqh go sled sedmica,sedmica i ne6to.ve4e ne izpitvam nikakvi 4uvstva kam tva mom4e.tva ne e kato opisanoto v temata,no 6tom za tva me bolq tolkso ne mi se misli kolko e gadno da ti se slu4va tova... :smt009

EnJoY
08-21-2006, 07:40
Аз пуснах темата неможах да се сетя за паролата си, но както и да е вече не сьм с този човек, страдам знаех че ще е така но кво да се прави, сьрцето иска да ми отрови душата!!!

[BG]Fen`
08-21-2006, 08:57
Spored men ste o6te malki za tiq ni6ta...trqbva da ste na qsnu kakfo iskate ili ne iskate. I NAI-VAJNOTO trqbva da imate VOLQ !!!!!! :lol: :mrgreen: