PDA

View Full Version : противозачатъчни



bodil4e_f
08-19-2006, 18:29
Та значи въпросът ми е следният...След като наскоро имахме гаф с приятеля ми след секс и се наложи да пия постинор-дуо доста ме е страх да не подуя корема и искам да започна да пия контрацептиви.
След малко ще говоря с една гинеколожка по телефона...но незнам как да й кажа,че съм само на 17г. и искам да взиамам противозачатъчни...Кажете как да я попитам (щото тя ще ми каже кви да взимам и без да ме преглежда) а???

и бтв колко от вас взимат и на колко г. са?

П.С. Моля ви искам само сериозни отговори и то по-бързо...

VortexSuperV
08-19-2006, 18:40
Кажи и направо.

bodil4e_f
08-19-2006, 18:50
Благодаря.
Аз вече говорих с нея :)

`Death`Whore`
08-19-2006, 20:54
Не си малка и ако не е някоя злобна, ще те поздрави, че се предпазваш...някои момичета на твоята възраст са много безотговорни.

maybelline
08-20-2006, 10:41
Има момичета,които на 14-15 взимат противозачатъчни и това е похвално,предпазват се,вместо да правят необезопасен секс и да забременяват.Така че най-добре си вземи противозачатъчни и спокойно си живей.Най-добре послушай гинеколожката,но аз ти препоръчвам Logest.Те са нискохормонални и са точно за млади момичета.

Chiana
08-20-2006, 13:24
Дамз, няма проблем, че си на 17. Логест, както другите ти казаха, са подходящи за млади момичета. И аз почнах да ги пия, като бях на 17. Една моя приятелка ги пие от 16-годишна. Така че споко. Какви ти предписаха?