PDA

View Full Version : devstvena na 18



08-19-2006, 18:38
zdraveite na 18 god sam a vse o6te sam devstvena napravo umiram vsi4kite mi priqteli i ne samo te mi kazvat 4e sam simpati4na i mnogo zabavna mnogo mom4eta me zaglejdat no do tuk.mn malko se osmelqvat da napravqt ne6to,a tezi,koito go napravqt v posledstvie se okazvat mn povarhnosti ili broikadjii.i taka si sedq sama ve4e tolkova vreme.pove4eto mi priqtelki sa ot otvoreni i se 4uvstvam super zadrasten av tva otno6enie.vs mi vikat 4akai podhodq6tiq ama az sam na 18 za boga dokoga tr da 4akam mai 6te priema predlojenieto na nqkoi ot broikadjiite?ima li lubov izob6to i za6to me podminava a vs okolo men q imat ve4e?

Eleonora
08-19-2006, 18:47
Ми кво, поне е хубаво, че си още читава.Се ще си намериш някой, спокс :wink:

The Interceptor
08-19-2006, 18:49
И ко голяма работа. Сексът не най-важното. Ще дойде момента :wink:

EnJoY
08-19-2006, 18:51
За всеки влак си има пьтниК .. Неписана алинея !!!

luda`flirtajika
08-19-2006, 19:04
zdraveite na 18 god sam a vse o6te sam devstvena napravo umiram vsi4kite mi priqteli i ne samo te mi kazvat 4e sam simpati4na i mnogo zabavna mnogo mom4eta me zaglejdat no do tuk.mn malko se osmelqvat da napravqt ne6to,a tezi,koito go napravqt v posledstvie se okazvat mn povarhnosti ili broikadjii.i taka si sedq sama ve4e tolkova vreme.pove4eto mi priqtelki sa ot otvoreni i se 4uvstvam super zadrasten av tva otno6enie.vs mi vikat 4akai podhodq6tiq ama az sam na 18 za boga dokoga tr da 4akam mai 6te priema predlojenieto na nqkoi ot broikadjiite?ima li lubov izob6to i za6to me podminava a vs okolo men q imat ve4e?

ne se vliai ot tvoite fr-ki,koito ve4e sa go praveli ~!~spox :) probvala li si da se zapoznaehs s novi hora???

08-19-2006, 19:22
zapoznavam se s hora no pove4eto ve4e sa zaeti ili pak az poneje u4a v dr grad i se vra6tam v rodniq samo za dva dena i ne se zapoznavam mn s novi hora,a v pld samo s hora ot daskalo i fr

BeBcHeTo
08-19-2006, 19:24
I az sam na mnenieto za seki vlak si ima putnici.......taka 4e spoko 6te nameri6 podhodq6tiq i vsi4ko 6te e oOok

maybelline
08-19-2006, 19:38
Сестра ми откри "подходящия" на 18,така че и с теб скоро ще стане.Какво като си девствена?Ти ако търсиш момчета само,за да правите секс,какво очакваш?Някое да клъвне?А и за къде сте се разбързали с тоя секс?!Абе хора,ще имате цял живот да си го правите на воля,за какво сега да бързаме?Състезание ли правим тук кой по-рано го е правил...

Peyton
08-19-2006, 20:00
Ами колкото по-късно толкова по-добре. Няма смисъл да се хващаш с някой който не харесваш или някой който те смята за поредната, това води само до лошо. Вярвай, че твоя прин ще дойде просто бъди търпелива и го чакай. А това, че си девствена все още е похвално, защото много малко момичета успяват да се запазят до тогава..Не се притеснявай

JuLiTo0o0o
08-19-2006, 20:12
tova ne trqbva da te pritesnqva ;-) nqma nishto sramno pone spored men :wink:

08-19-2006, 20:14
blagodarq na vsi4ki 4e me okurajavate:)

CrazyWitch
08-19-2006, 20:20
Най-добрата ми аверка е почти на 18 и е девствена. Никога не се е чувствала като тебе. А ти какво си мислиш, че си зле.
Ще ти разкажа една интересна историйка макар да няма нищо общо с това което казваш освен че жената в историята е девствена и е не на 18, а на 30г. друга прилика не виждам. Просто историята ми е много интересна.

В "Лична драма" четох за една 30 годишна девствена женица. Че тя иска дете и търси някой да я оплоди. Намерил се един семеен кандидат за е*ането и решила да го направи. Отишла да си купи бикини, микини (микини най-вече). В бутика работил мъж. Когато плащала жената си изтървала визитката понеже не можела да си намери портмонето и се е наложило да си пръсне нещата от чантата в магазина. Та ... Той взима визитката и в ноща точно когато мъжа приел да я оплоди ще я опложда, мъжът от бутика отива до 30 годишната девственица с букет цветя и т.н. И в края на статията тя казва, че в момента е бременна от него и живеят заедно.

08-19-2006, 21:16
zdraveite na 18 god sam a vse o6te sam devstvena napravo umiram vsi4kite mi priqteli i ne samo te mi kazvat 4e sam simpati4na i mnogo zabavna mnogo mom4eta me zaglejdat no do tuk.mn malko se osmelqvat da napravqt ne6to,a tezi,koito go napravqt v posledstvie se okazvat mn povarhnosti ili broikadjii.i taka si sedq sama ve4e tolkova vreme.pove4eto mi priqtelki sa ot otvoreni i se 4uvstvam super zadrasten av tva otno6enie.vs mi vikat 4akai podhodq6tiq ama az sam na 18 za boga dokoga tr da 4akam mai 6te priema predlojenieto na nqkoi ot broikadjiite?ima li lubov izob6to i za6to me podminava a vs okolo men q imat ve4e?

Ко ти пука бе ?! Дали си девствена на 18, 20, 22, 24 ... 100, едното ебане ли ти е целта в живота ?! Я се огледай и виж колко други по-хубави занимания има.

Sophie
08-19-2006, 21:42
zdraveite na 18 god sam a vse o6te sam devstvena napravo umiram vsi4kite mi priqteli i ne samo te mi kazvat 4e sam simpati4na i mnogo zabavna mnogo mom4eta me zaglejdat no do tuk.mn malko se osmelqvat da napravqt ne6to,a tezi,koito go napravqt v posledstvie se okazvat mn povarhnosti ili broikadjii.i taka si sedq sama ve4e tolkova vreme.pove4eto mi priqtelki sa ot otvoreni i se 4uvstvam super zadrasten av tva otno6enie.vs mi vikat 4akai podhodq6tiq ama az sam na 18 za boga dokoga tr da 4akam mai 6te priema predlojenieto na nqkoi ot broikadjiite?ima li lubov izob6to i za6to me podminava a vs okolo men q imat ve4e?

vse edno az sum go pisala..no sum na 17 ;)
i az moga da kaja 4e sum dosta haresvana bez da paradiram no nqkak si vse nikoi ne stiga momenta v koito da si struva da spq s nego..a ot sex nujda si imam tolkova golqma 4e....ne izdurjam ve4e. spokoino ne se ot4aivai, pogledni go ot tazi strana: v dne6no vreme smelo bih kazala 4e sa adski malko momi4etata koito na na6ata vuzrast ne sa spali s nikoi..o6te pove4e kato 4eta temite kak 12-13 godi6ni pravqt sex bez zadrujki..taka 4e vupreki 4e za nqkoi moje da izglejda tupo i zadrusteno na 18 da ne se "4uka6" .. 4oveka koito 6te si struva za teb 6te e adski 6tastliv 4e si izbrala to4no nego a i 6te se nasladi6 na udovolstvieto na 100% za6toto ve4e si osuznala kakvo e sexa i ne bi go napravila samo za da ne ostane6 po-nazad

Malka_Taina
08-19-2006, 21:54
kakvo po 4isto ne6to v edno momi4e ot devstvenostta mu ! uspex i dano sre6tne6 princa

Axxxel
08-19-2006, 22:00
zdraveite na 18 god sam a vse o6te sam devstvena napravo umiram vsi4kite mi priqteli i ne samo te mi kazvat 4e sam simpati4na i mnogo zabavna mnogo mom4eta me zaglejdat no do tuk.mn malko se osmelqvat da napravqt ne6to,a tezi,koito go napravqt v posledstvie se okazvat mn povarhnosti ili broikadjii.i taka si sedq sama ve4e tolkova vreme.pove4eto mi priqtelki sa ot otvoreni i se 4uvstvam super zadrasten av tva otno6enie.vs mi vikat 4akai podhodq6tiq ama az sam na 18 za boga dokoga tr da 4akam mai 6te priema predlojenieto na nqkoi ot broikadjiite?ima li lubov izob6to i za6to me podminava a vs okolo men q imat ve4e?
Оффф...този път няма да окуражавам никой...Вземи се натаковай с някой бройкаджия...нали мислят повърхностно.С твоя пост показа и ти колко повърхностно гледаш и как се влияеш от чуждо мнение...Ще си допаднеш с някой такъв като тебе...аре вместо да ми се оплакваш вземи се стегни...не била правила секс, а е на 18 блахахахах...Знаеш ли колко такива има...абе кво зе занимавам с такива теми...

08-19-2006, 22:04
хехех иаз миналата година така се бях от4аяла докато не сре6тнах съвсем ненадейно едно мом4е...... дотогава бях се отказала от връзки и тн само някво несериозно го карах след една 8 месе34на връзка и тя ми писна./връзката/. и мислех 4е просто пове4е от 3 4 месеца и свър6ва вси4ко... но се оказа 4е не е така,,... та да си дойда на думата - това мом4е-о6те сам с него.-година и малко ве4е и той ми е първия и искам да ти кажа 4е стра6но мн мн мн се радвам 4е по4аках пове4ко и правих секс за 1ви път на 18 и 4 месеца някаде бе6е.... ноооо от този факт бе6е и той много 6тастлив и и просто недей да бърза6..... това наистина може само да те радва... как да ти кажа 4увствам се някак си много по-високо от някви дето по4ват на 14 примерно...

asinka
08-19-2006, 22:16
abe mesto da se oplakvash zemi se stegni i nameri nqkoi koito shte te obi4a i t.n ne e sexa samo be eee .... [-(

Sexy_Boy_16
08-20-2006, 02:23
zdraveite na 18 god sam a vse o6te sam devstvena napravo umiram vsi4kite mi priqteli i ne samo te mi kazvat 4e sam simpati4na i mnogo zabavna mnogo mom4eta me zaglejdat no do tuk.mn malko se osmelqvat da napravqt ne6to,a tezi,koito go napravqt v posledstvie se okazvat mn povarhnosti ili broikadjii.i taka si sedq sama ve4e tolkova vreme.pove4eto mi priqtelki sa ot otvoreni i se 4uvstvam super zadrasten av tva otno6enie.vs mi vikat 4akai podhodq6tiq ama az sam na 18 za boga dokoga tr da 4akam mai 6te priema predlojenieto na nqkoi ot broikadjiite?ima li lubov izob6to i za6to me podminava a vs okolo men q imat ve4e?

vse edno az sum go pisala..no sum na 17 ;)
i az moga da kaja 4e sum dosta haresvana bez da paradiram no nqkak si vse nikoi ne stiga momenta v koito da si struva da spq s nego..a ot sex nujda si imam tolkova golqma 4e....ne izdurjam ve4e. spokoino ne se ot4aivai, pogledni go ot tazi strana: v dne6no vreme smelo bih kazala 4e sa adski malko momi4etata koito na na6ata vuzrast ne sa spali s nikoi..o6te pove4e kato 4eta temite kak 12-13 godi6ni pravqt sex bez zadrujki..taka 4e vupreki 4e za nqkoi moje da izglejda tupo i zadrusteno na 18 da ne se "4uka6" .. 4oveka koito 6te si struva za teb 6te e adski 6tastliv 4e si izbrala to4no nego a i 6te se nasladi6 na udovolstvieto na 100% za6toto ve4e si osuznala kakvo e sexa i ne bi go napravila samo za da ne ostane6 po-nazad
I az sum kato teb nishto 4e sum mom4e....imal sum mn otnoshenia s momi4eta no nikoga tolko seriozni 4e 4ak do sex da se stigne i az sum na 17 i voobshte ne mi puka 4e ne sum go prail oshte .....spored mene to sh esi doide otvatre i kogato stane togaa..

lindeman_
08-20-2006, 07:05
ми отвори се ма, кво чакаш ...

SouLRippe®
08-20-2006, 07:09
zdraveite na 18 god sam a vse o6te sam devstvena napravo umiram vsi4kite mi priqteli i ne samo te mi kazvat 4e sam simpati4na i mnogo zabavna mnogo mom4eta me zaglejdat no do tuk.mn malko se osmelqvat da napravqt ne6to,a tezi,koito go napravqt v posledstvie se okazvat mn povarhnosti ili broikadjii.i taka si sedq sama ve4e tolkova vreme.pove4eto mi priqtelki sa ot otvoreni i se 4uvstvam super zadrasten av tva otno6enie.vs mi vikat 4akai podhodq6tiq ama az sam na 18 za boga dokoga tr da 4akam mai 6te priema predlojenieto na nqkoi ot broikadjiite?ima li lubov izob6to i za6to me podminava a vs okolo men q imat ve4e?
XAXaxaxAxAXaxaxaxaxyayuxyaxuaxyauxyaIYausbxy dyuas ROFL ne moa da se subera mi ti kat si nqkaf TIR kvo da te praat momchetata :D:D:D:D:D za teb ne vlak ami samoleto nosach ae gl otslabni i ela az sha te otvora np

lindeman_
08-20-2006, 07:31
хващаш 1 краставица, намазваш я с олио и почваш ... ръцъ-пръцъ :-D ръцъ-пръцъ :-D ръцъ-пръцъ :-D ръцъ-пръцъ :-D ръцъ-пръцъ :-D ръцъ-пръцъ :-D

little_pink
08-20-2006, 08:55
ami momi4e shtom do sega ne si go namerila toq "podhodqshtiq" az predlagam da deistvash s nekoi "nepodhodqsht" shtom tolkova ti e problem da si destvena vupreki 4e nqma nishto sramno

08-20-2006, 08:56
виж .. аз също правих секс за първи път на 18 (и 2 месеца) :)
все чаках и чаках подходящото момче. един ден помислих че съм го срещнала, имахме връзка, която продължи едва 4 месеца ...и когато се стигна до секс той се уплаши от това, че съм девствена ли нз от какво :lol: :lol: а беше 3 години по-голям от мен (тогава аз бях на 17)
малко след тоя случай той ми изневери и скъсахме, мислех че няма да намеря свестен човек с когото да се чувствам абсолютно спокойна и обичана, за да правя секс с него, нос е случи :D
най-неочаквано и то на рожденния ми ден :D
НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ!!! няма място за сдухване и т.н.
както казаха и преди мен, трябва да се чувстваш доста класи над боклуците, които вече са спали с половината си даскало 8) 8)

08-20-2006, 08:57
Ela az da te bodna.. :-)

[BG]Fen`
08-20-2006, 09:09
Voob6te nedei da se vliae6 ot priqtelite si !!! Tova e nai lo6oto koeto moje da napravi6. Po dobre devstvena otkolkoto kurva. NALI ?

Legally_Blonde
08-20-2006, 09:18
Миличка...изоообщо да не ти пука какво пишат тъпаците..или какво ти казват или са постигнали приятелите ти....сигурна съм,че като дойде подходящия ще бъде вълшебно!Къде в плд учиш?

NicknameANdPasswORd
08-20-2006, 10:49
Виж От теб си зависи :) да си направиш живота Добър ....
Секс-а не е най-важното нещо .... Има ГОЛЯМО значение но не е най-важното ....
И от др страна ;) не се притеснявай се някога ще го срещнеш ....
Има момичета на 24-25 години са правили за 1-ви път секс ....
Важното е да съумееш да си оставиш добър спомен ....
Сяка може да се напие .. да се напуши да свали гащите ... и да я НАЕБЪТ ..... и нищо да не помни на сутринта и да и е кеф .... др е да го направиш с човекът който обичаш и те обича ... съвсем различно е ... все пак това ни различава от животните
Любовта и разума !

CrazyWitch
08-20-2006, 11:16
ми отвори се ма, кво чакаш ...

Вива, вива - СеляниЯ!

koalka
08-20-2006, 13:23
Ти си реши дали ще го направиш с бройкаджия или не...но помисли дали е по-хубаво да го направиш с човека,когото обичаш или с човек,с който нямате чувства.Както казах-ти си решаваш.

08-20-2006, 20:09
vse edno az sum go pisala..no sum na 17 ;)
i az moga da kaja 4e sum dosta haresvana bez da paradiram no nqkak si vse nikoi ne stiga momenta v koito da si struva da spq s nego..a ot sex nujda si imam tolkova golqma 4e....ne izdurjam ve4e. spokoino ne se ot4aivai, pogledni go ot tazi strana: v dne6no vreme smelo bih kazala 4e sa adski malko momi4etata koito na na6ata vuzrast ne sa spali s nikoi..o6te pove4e kato 4eta temite kak 12-13 godi6ni pravqt sex bez zadrujki..taka 4e vupreki 4e za nqkoi moje da izglejda tupo i zadrusteno na 18 da ne se "4uka6" .. 4oveka koito 6te si struva za teb 6te e adski 6tastliv 4e si izbrala to4no nego a i 6te se nasladi6 na udovolstvieto na 100% za6toto ve4e si osuznala kakvo e sexa i ne bi go napravila samo za da ne ostane6 po-nazad[/quote]


Ti si to4no v sy6toto polojenie kato men i az sym na 17 i pri men situaciqta e ablosutno sy6tata bez izklu4eniq.Osven tova i moeto mnenie e kato tvoeto.Ex 4e syvpadenie:))))

sladka_zaika
08-20-2006, 20:30
zdraveite na 18 god sam a vse o6te sam devstvena napravo umiram vsi4kite mi priqteli i ne samo te mi kazvat 4e sam simpati4na i mnogo zabavna mnogo mom4eta me zaglejdat no do tuk.mn malko se osmelqvat da napravqt ne6to,a tezi,koito go napravqt v posledstvie se okazvat mn povarhnosti ili broikadjii.i taka si sedq sama ve4e tolkova vreme.pove4eto mi priqtelki sa ot otvoreni i se 4uvstvam super zadrasten av tva otno6enie.vs mi vikat 4akai podhodq6tiq ama az sam na 18 za boga dokoga tr da 4akam mai 6te priema predlojenieto na nqkoi ot broikadjiite?ima li lubov izob6to i za6to me podminava a vs okolo men q imat ve4e?
mila,super tupo e da go napravi6 s nqkoi,s kogoto ne iska6 samo za da ne si devstvena.nqma absoluno nikakvo zna4enie na kolko si.kogato se po4uvstva6 gotova i kogato nameri6 4oveka,s kogoto iska6 da go napravi6-togava e momenta,a ne kogato drugite go pravqt!

cskamoni4ka
08-20-2006, 20:33
Недей да правиш грешката с някой бройкаджия,се пак ще ти е за първи път,няма значение на колко години си,важното е да е с някой,с който се обичате!И този ден ще дойде!Никой не умира девствен-живота наебава всички! :-D

IdiOtKa
08-20-2006, 20:44
ами като толкова сте травмирани че сте на 17-18 спете с някои друк пък продалжаваите д аси чакате истинския ...се пак като се замислите вапросния "истински" аи всяко момче не чака специалната просто чака някои да му пусне ...поне аз така смятам ... :mrgreen: аи кво ше го чакаш да не се жениш за него .. :mrgreen:

kimi_raikonen
08-20-2006, 20:49
Секса не е всичко.Просто не си случила на момчета.А то и не е лесно 65 % сред хората от мъжки пол мислят само за секса в една връзка.

Sophie
08-21-2006, 12:10
ами като толкова сте травмирани че сте на 17-18 спете с някои друк пък продалжаваите д аси чакате истинския ...се пак като се замислите вапросния "истински" аи всяко момче не чака специалната просто чака някои да му пусне ...поне аз така смятам ... :mrgreen: аи кво ше го чакаш да не се жениш за него .. :mrgreen:

ne6to ne si shvanala, nie ili pone az izop6to ne sum travmirana. tova koeto kazah e, 4e vupreki mnogoto vuzmojnosti, koito sum imala, ne sum go napravila po prostata pri4ina, 4e tezi, s koito e imalo vuzmojnost da spq ne samo 4e ne sa "perfektniq" 6toto takuv e pove4e ot qsno 4e ne su6testvuva, ami sa napulno nepodhodq6ti za6toto ne vlagat v sexa ni6to pove4e ot tova da se kefqt posle 4e sa me prasnali. ina4e na vsi4ki koito 4akat perfektniq moga da im kaja samo uspex, za6toto dori da ima mom4eta koito sa prekrasni i na vun6en vid i po harakter, da sa suobrazitelni, nejni romanti4ni....rano ili kusno mujkoto se sabujda vuv vseki ot tqh.

08-22-2006, 00:16
kvo ti puka za drugite gledai sebe si

iiirish
08-22-2006, 00:31
няма страшно. аз загубих моята на 17, но с правилния човек и никога не съм съжалявала, че съм чакала до тогава. а колкото до това, че момчетата "бягат" от теб, трябва да знаеш, че любовта идва тогава когато най-малко я очакваш

[BG]Fen`
08-22-2006, 08:59
devstvena na 18.......6tastlivka ! =D> =D>

Lorraine
08-22-2006, 09:11
това не е срамно :smt018 ..похвално е даже :wink: ...ще намериш подходящия човек с който да го направиш,но просто имай търпение :smt016

iliyanka
08-22-2006, 15:18
o ne se pritesniavai be mila,az imam poznata(deto mnogo q mraza,tapa ku4ka) koiato e na 28 godini i e o6te devstvena,taka 4e 6tom si sladka niama miasto za pritesnenie,vsi4ko si ima vreme

08-22-2006, 15:29
Ако това ще те поуспокои ще ти кажа че аз съм на 20 години,момче съм и все още съм девствен.

Mishence
08-23-2006, 21:55
Ako shte da si devstvena dori i na 30 da ne ti puka .. jivei si jivota,ne vsi4ko e sex.Vjnoto e da go napravish s choveka s koito iskash i kogato iskash!!!Tova che ne si se proebala na 13-14 godishna vyzrast pokazva akyla ti v glavata.Pozdravqvam te za tova :D