PDA

View Full Version : Плача..какво стана..нима живота е такъв... ;(



Ice_Queen
08-19-2006, 21:00
Надявах се да не пиша в този раздел..но душата ми не може да намери покой,....Историята е мн мн дълга.. Накратко : сега съм с момчето което адски мн обичам..наложи се да дам мн от себе си,да жертвам мн неща за да го спецеля и да сме заедно. Някога моето момче се държеше ужасно с мен,но порасна и се промени. Сега сме мн щастливи.. Миналата година по това време се запознах с НЕГО.. моята зодия,моя характер,2рото момче за 2 години което ми направи впечатление..мн силно ввпечатление. Той знаеше че имам гадже,че го обичам. Запознахме се по скайп.Видяхме се ... и протече ток. Указа се че е протекъл ток м/у нас . Но знаех че това не може да бъде. Обичах гаджето си прекалено много... НЕго, ТОЙ ...заболя го много..то тогава ми стана най-близкия приятел..често спорихме и се карахме,казваше ми : как можеш да понасяш С.(любимия ми ),той преди те нараняваше,сега не е мн по-различно.". НЕ ми бее приятно,за това се карахме често.Мислех че увлечението към мен е минало.Към декември пак ми каза че ме обича,но аз отново не отговорих..мн мн кофти ми беше.Та той е прекрасно момче,та аз имам нещо по -силно към него,но обичам моето момче.ТОВА не може да бъде. И досега,до вчера ту се карахме,ту не можехме 1 без друг.Той тръгна с 1 момиче.Заобича я.След поредната кавга каза че ще е FROZEN(любимата ни песен на Мадона)към мен..заболя ме..скоро скъса с това момиче и на хоризонта пак изгрях аз.КАза ми че мн,прекалено много държи на мен,че това е толкова силно както преди,че никога нее спирало :cry: :cry: ..Бях объркана,мн мн държа на него,но има момче което е господар на сърцето ми..пак се скарахме,И ТОй,ме помоли да се видим запоследно.Видяхме се,смеях ме се. Мислях ченаистина поне за известно време няма да се чуваме.Същата вечер той ми пише предложение за приятелски секс..до последно мислех че се ебава с мен..Преди и аз съм го ебавала,но той явно го е приемал за чиста монета.. :( .Гаджето ми разбра за това предложение и побесня.Бях мъ признала за искрите преди и никак не му беше приятно.Обади се на др момче и му се развика,повече да не се доближава до мен,напсува го.След което моя най-добър приятел,ме обвини защо съм му казала,как съм могла,как щяла съм да намеря моето момче в канафката,че не го познавал кой е той..аз мн се ядосах и го заплаших че псоле и с него ще се случи същото..последните му думи бяха :майната ви и на 22мата...
сега слушам любимата му група - Гриййн Дей .. и мн ми се плаче. Мн мн държах на него,искам си го за приятел,но вс ме съветват че не може да има приятелство щом има чувства...обичам ги и 2мата,гаджето ми мн повече,но... защо се получи така.. :cry: :cry: :cry:

Съжалявам за дългата тема и че досаждам,имах нужда да го напиша :cry:

08-19-2006, 21:08
Basically, who cares ?! :smt011

alkobalko
08-19-2006, 21:09
Миличка, наистина съжалявам. С теб сме говорили доста и знам колко много обичаш гаджето си. Може наистина да имаш чувства към този приятел, но съм сигурна, че не са като тези към гаджето ти. Май наистина не може да очакваш приятелство там, където има любов. За момент помисли за себе си и за това, кое е най-доброто за теб. :(

Ice_Queen
08-19-2006, 21:11
Мерси :smt008 ,и пак мн сру че не ти писах на Qto.. . мн държа на него ,а не можех да спра Стан.. а каква се получи тя..боже ... :cry:

alkobalko
08-19-2006, 21:24
Споко за ICQ-то, надявам се да успея да ти помогна и всичко да се оправи.

08-19-2006, 21:27
Абе вия двете, що не се вземете ? Гледам сте си близки... :::

Obitax
08-19-2006, 21:32
super tegava situacia :( znam kolko e gadno da zagubi6 liubim 4ovek no ...... ponqkoga stavat takiva ne6ta :(

Good Luck !

Nasindo
08-19-2006, 21:38
Ами виновна си ТИ.Просто е трябвало още от рано да му поясниш много подробно как стоят нещата ,а не да му даваш зелена светлина ! :-({|=

Ем4ето
08-19-2006, 21:58
Ауууууууу мн съжалявам мацка. Кофти се е получило. Заеби г оонзи.Хем е знаел че имаш гадже което обичаш,хем такива предложения.. ](*,) фаК ОФФ и си живей живота!

08-20-2006, 00:14
Светът е пълен с помияри. Все повече се убеждавам с това.

Защо въобще се занимаваш с тоя глупак? Приятел, а? И какъв приятел е този, който се опитва да разруши връзката с човека, който обичаш? Който ти предлага "приятелски секс"?

Гнусен използвач, ето това е твоя "приятел". Дано Справедливостта ги застигне тия подли копеленца, дано им върне тройно за всичката любов, която са погубили с действията си. Педали нещастни, само дебнат за пукнатина в нечия връзка и нахлуват, възползвайки се от слабостта на момичето.

Отвратен съм...

lindeman_
08-20-2006, 08:05
направи си една чекия и въри да спиш ...

koalka
08-20-2006, 14:10
Няма спор,че се е получило много гадно.Не мога да пиема,че обичаш двама души,но за чувства не споря.Не може да си приятелка с него-той явно те обича.Бъдете щастливи с гаджето ти и се радвайте един на друг.

cskamoni4ka
08-20-2006, 14:34
В кофти ситуация си,но наистина по-добре си остани с гаджето,а на другото момче се извини и си останете просто приятели.

luda`flirtajika
08-20-2006, 18:41
ou naisitna i az sujalqvam mn gadno.kakto kaza {P}MoHuKa{P}..izvini se

Ice_Queen
08-20-2006, 18:44
Ама хора,защо аз да се извинявам.1во той иска да ме раздели от любимия ми,2ро да ме използва за секс,3то заплашва гаджето ми със смърт....а аз да се извинявам... WTF???????????????????

alkobalko
08-20-2006, 18:47
Мацка, никакво извинение. За такива като него и поглед. Знам ситуацията, но така е по-добре.

Dharma
08-20-2006, 18:58
emi kofti polojenie,NO 4esto stava taka otno6eniqta m/u horata se promenqt-tova e napulno estestveno. otno6eniqta s nai-dobriq ti priqtel,koto predi tova ti e bil gadje(ako sum razbrala pravilno) prosto sa se promenili. Ne mislq 4e vinata za promqnata e konkretno v nqkoi; 6tom haresva6 tolkova mnogo gadjeto si-budi s nego. zabravi za drugiq-sled vreme moje pak da se priqteli,no mislq 4e za momenta nai-dobre e da ne predpriema6 ni6to
:wink:

Mike-Jones
08-20-2006, 23:48
=D> exa 4e qko e stanaloo malee :P :P :P

iiirish
08-20-2006, 23:54
=D> exa 4e qko e stanaloo malee :P :P :P

коки, престани да се подиграваш! остави ги да се оправят хората! а ти вземи влез в скайп, че не съм те чувала от няколко дни :-k

Atletka
08-21-2006, 00:00
ае тоя ако ти беше приятел нямаше да постъпи така!Въпреки това обаче,ако наистина те е обичал въпросния "Приятел" ще се върне при теб за извинение.Тогава ти му изясни,че не може нищо да се получи м/у вас и че много обичаш гаджето си,или просто затвори всички врати към този използвач..нзм и аз много кофти ситуация :smt017

Angel_Girl
08-21-2006, 00:24
Ама хора,защо аз да се извинявам.1во той иска да ме раздели от любимия ми,2ро да ме използва за секс,3то заплашва гаджето ми със смърт....а аз да се извинявам... WTF???????????????????
Права си-няма за какво ти да му се извиняваш. Просто поговири и с гаджето си и с приятеля си. И дано нещата се оправят