PDA

View Full Version : Да се направим на писатели, малка игричка



patty_ncet0
08-19-2006, 22:27
TVA GO VIDQH V EDIN DRUG FORUM I MI SE STORI ZABAVNO:)LEKO E PROSTA6NO,NO VIQ 6TE PRICENITE.E...DOV1R6ETE ISTORIQTA KATO VSEKI PI6E PO 1 IZRE4ENIE


" Когато се събудих , мислех , че деня ще бъде нормален , както всички останали . Но бързо си промених мнението . Ето какво стана : Беше се стамнило и се прибирах по 1 тъмна улица,изведнъж чух шум зад мене ,обърнах се но няма6е никои ,след което продалжих обаче шума се повтори, под краката си видях чужда сянка която не беше човешка ,обарнах се и какво да видя това беше уличния пес който обикаляше тъмните улици в търсена на храна от някой боклуджийски кош.Обърнах се и продължих след малко видях съседа Димитров които се прибираше към тях си с стъпка "оверлог" - пак се беше накъркал в кварталната кръчма....очакваше се буен скандал с жена му обаче бях толкова пиян че се спънах и паднах върху една руса кака оказа се моя приятелка
и си оредих среща
и продължих нататък , весел от уредената среща , но изведнъж Страшно силно ме заболя зъб. Въпреки това реших да продължа Прибрах се някакси приютих съседа Димитров защото жена му не го пусна в кащи.
На другия ден се събуждам и какво да видя ТаласЪм... който ме гледаше с големите си бездънни , проницателни , безизразни големи очи . Посегнах към него да го хвана защото бях гладенно се оказа че това е бил гъза на съседа Димитров все още мислейки че това е черното око на таласъма аз се опитах да го извадя и си наврях пръста там.тогава съседа Димитров се подаде от долния край на чаршава ии каза че споделял моите 4увства и че нямал против това защотO
когато съм опитал да"извадя окото на таласъма" съм бил извършил едно добро дело.Димитров-съседа ми тъкмо му се серяло и поради дълбокия си сън само усетил как миналата през стомаха му храна се подава под формата на изчурял кремвирш,и аз не само че съм му доставил удоволствие но и съм помогнал "изчурелия кремвирш" да се върне на мястото си и да поизчака точния момент да излезе.тогава съседа ми скочи от леглото и тръгна към Кенефа чу се силин шум съседа Димитров от напъване беше спукал гърнето и аз му казах съседе фнимавай много!само гледай да не закараш с тея пръдни до мазето че там имам експлозиви!и тогава той той каза
-Опс.- и се чу силен гръм за моя радост(като забравим миризмата от пронизващата му пръдня) се оказа че не е улучил експлозивите а пръднята му е рекоширала в металната маса за инструменти в мазето и се е ударила в прозореца на съседката тя звънна на вратата и...


TOLKOZ OT MEN :) VIQ STE...