PDA

View Full Version : kak bixte postapili?



08-20-2006, 00:47
ami istoriqta e slednata xodix s edno mom4e celuvaxme se ala bala tam vsi4ko be6e ok dokato edin den to4no predi dad zamine na more az se napix i ne mu obarnax mn vnimanie no i toi me otbqgva6e posle kato tragnax da go celuvam toi se drapna i kaza kvo ma zanimava6 vob6te sled koeto az se razplakax i si tragnax a toi dori ne tragna sled men sled tova 3 dena nemojex da spra da pla4a...nai-dobriqt mi priqtel edvam me yspokoqva6e i izvedna6 se poqvi o6te po bif6oto mi gadje est 4yvstvata mi malko ili mnogo se vazvarnaxa i sega sam s nego no v sarceto mi e prazno kakvo da pravq obi4am staroto mom4e a to sega e na moreto i sam bezsilna da napravq kakvoto i da e bilo molq vi kajete mi kakvo da pravq kogato toi se varne ot moreto
~~blagodarq predvaritelno....~~~

mimimi
08-20-2006, 01:01
ami stoi pri noviq :wink: a na drugiq x_u_i i k_u_r v 6ibanata mu mazna usta :::

Obitax
08-20-2006, 01:04
bila si v tejka situaciq no e trqbvalo da go iz4aka6 da se varne da pogovorite seriozno za ne6tata i ako ni6to ne izleze da si tarsi6 6tastieto drugade . v tozi slu4ai 6te ti e mnogo tegavo pone spored me .

ht_7j
08-20-2006, 03:49
Спокойно...положението не е толкова трагично. Той е бил ядосан, защото си се държала просташки напивайки се и после отбягвайки го. (Много гадно от твоя страна, наистина) Не се шашкай...Като се върне ще му е минало. Бъди, каквато си била преди с него и набързо ще забрави за тази глупост. Извини се и се върни при него. А какво изобщо правиш с бившия? Върнали са се чувствата, но сърцето ти е прано??? ЛОЛ Ако не си щастлива с него, отдръпни се от него. Иначе правиш и двамата нещастни.

Angel_Girl
08-20-2006, 04:24
Спокойно...положението не е толкова трагично. Той е бил ядосан, защото си се държала просташки напивайки се и после отбягвайки го. (Много гадно от твоя страна, наистина) Не се шашкай...Като се върне ще му е минало. Бъди, каквато си била преди с него и набързо ще забрави за тази глупост. Извини се и се върни при него. А какво изобщо правиш с бившия? Върнали са се чувствата, но сърцето ти е прано??? ЛОЛ Ако не си щастлива с него, отдръпни се от него. Иначе правиш и двамата нещастни.
I vse pak mislq, 4e ne e trqbvalo da se vra6ta6 pri biv6iq, za6toto na tova mom4e, koeto e na moreto kato razbere nqma da mu e nikak priqtno.

lindeman_
08-20-2006, 07:02
наебете се и всичко ще е 6

Chiana
08-20-2006, 08:26
Какво да ти кажа... според мен и двамата нямате истински чувства помежду си.
1. Ти нали уж обичаш тоя човек? Ми к'во правиш при бившия си?
2. Защо си се държала идиотски? Не можеш ли да се контролираш като си пияна?
3. Защо още на момента не отиде при него и да му се извиниш и да поговориш с него?
4. Защо 3 дена рева, вместо да пробваш да се свържеш с него по мобилния? Или пък тела на родителите му поне, ако той няма такъв? Все има начин...
5. Човек когато много страда, не тръгва да се зарибява с друг.
6. Ако приятелят ми се напие и се държи просташки, и не ми обръща внимание, и аз ще му се изрепча. После обаче ще чакам извинение от него. А ти не си му дала никакво извинение. Което е още по-лошото.

maybelline
08-20-2006, 08:36
Какво да ти кажа... според мен и двамата нямате истински чувства помежду си.
1. Ти нали уж обичаш тоя човек? Ми к'во правиш при бившия си?
2. Защо си се държала идиотски? Не можеш ли да се контролираш като си пияна?
3. Защо още на момента не отиде при него и да му се извиниш и да поговориш с него?
4. Защо 3 дена рева, вместо да пробваш да се свържеш с него по мобилния? Или пък тела на родителите му поне, ако той няма такъв? Все има начин...
5. Човек когато много страда, не тръгва да се зарибява с друг.
6. Ако приятелят ми се напие и се държи просташки, и не ми обръща внимание, и аз ще му се изрепча. После обаче ще чакам извинение от него. А ти не си му дала никакво извинение. Което е още по-лошото.

=D> =D> =D> Няма какво повече да се добави.Струва ми се,че доста по детски си постъпила,напивайки се и т.н.Ако аз бях момче и приятелката ми се беше напила и се беше държала като идиотка,шях да се отвратя от нея.Помисли върху това.

lindeman_
08-20-2006, 08:37
бих ти пръднал в устата

little_pink
08-20-2006, 08:49
A we hora lesno vi e da kajete zareji go.No vsushnost e po dobre da pogoviri s nego i da se razberat

koalka
08-20-2006, 13:53
Няма смисъл да лъжеш бившия-това е гадно.Щом е "празно в сърцето ти" няма смисъл.Но май като така казваш този другия не те харесва дори.Просто нямаше да постъпи така.Но не е зле да говориш с него като се върне.