PDA

View Full Version : kak da i se obqsnq



jiktak
08-20-2006, 10:12
predstoi mi da kaja na momi4eto 4e q haresvam vsy6tnost zaribqvam si q ot dosta vreme ama tq ima gadje :| :smt012

i vse pak 6te go napravq
nqkoi moje li da mi da de nqkav savet :-k

e_l_i_z_a
08-20-2006, 10:26
Ако и се "обясниш в любов",може сериозно да се стресира и ако не е сигурна дали наистина те харесва,може да я загубиш като приятел...имам в предвид,че много сериозно може да почне да те избягва.Във всеки случай,по-добър вариант е да я попиташ дали иска да излезе с теб на кафенце :D Не се сещам сега за начин...хмм.А,да,сетих се! :-D
Голяма работа върши като я видиш на улицата и да я спреш да си поговорите и да и се оплачеш,че ти се излиза на кафенце ама незнаеш с кого.И да кажеш нещо от сорта на "Ааа,да уе,сетих се за една приятелка,с която много бих искал да изляза да пийна по нещичко,ама незнам дали ще се съгласи...чакай да и звънна да я питам!" и в този момент вадиш телефона пред нея и и звъниш :-D Много е сладко това :mrgreen: И така почни да показваш сериозен интерес към нея.Но ако пак си си решил направо (БАММ) да действаш,...поне изчакай докато се раздели с приятеля си,защото така ще ти се увеличат процентите за успех :roll:

LP_girl_14
08-20-2006, 10:28
Ами покани я някъде да излезете и в подходящия момент й кажи какво изпитваш към нея.Макар че ако си харесва гаджето ще е по-добре да я оставиш да бъде щастлива с него и да не заставаш между двамата.Все пак опитай,пък квото стане...

jiktak
08-20-2006, 10:39
ve4e sme izlizali i imahme ne6to kato moment ne moga da go obqsnq oba4e sym siguren 4e ima6e iskra

ElinoR
08-20-2006, 10:41
...Е добре какви са причините,поради които искаш да и раскриеш чувствата си така внезапно-при положение,че тя си има приятел?!
Така според мен няма дори ясен отговор да получиш и ще бъдеш още по-наранен.Отгоре на това ще я объркаш`Определено...и както казаха по-горе е възможно да я изгубиш като приятелка.
Помисли си хубаво преди да предприемаш каквото и да е...

jiktak
08-20-2006, 11:01
kak taka izvednyj we mi vluben sym kvo da pravq

ElinoR
08-20-2006, 11:08
Да да...
Добре ами ако тя наистина е щастлива с момчето,което е...?
Ам...всъщност не ви познавам,за да дам отговор,в който съм на 100% сигурна,но все пак си помисли не е ли малко егоистично от твоя страна?

jiktak
08-20-2006, 11:27
Да да...
Добре ами ако тя наистина е щастлива с момчето,което е...?
Ам...всъщност не ви познавам,за да дам отговор,в който съм на 100% сигурна,но все пак си помисли не е ли малко егоистично от твоя страна?

emi nz oba4e v lubovta vseki e egoist ne e li taka :|

BUBU_to4ka_TO
08-20-2006, 12:15
Да да...
Добре ами ако тя наистина е щастлива с момчето,което е...?
Ам...всъщност не ви познавам,за да дам отговор,в който съм на 100% сигурна,но все пак си помисли не е ли малко егоистично от твоя страна?

emi nz oba4e v lubovta vseki e egoist ne e li taka :|

naprotiv! to4no v liubovta(v istinskata liubov) 4ovek NE E egoist! a za svalki i takiva mi tiraboti ..da, 4ovek e egoist, NO tova ne e liubov [-X

koalka
08-20-2006, 12:28
Излезте сами и и сподели за чувствата си.Тя сама ще реши с кой от двамата иска да бъде и ще бъде щастлива.Така че действай и успех!

ElinoR
08-20-2006, 19:01
Според мен ще е твърде жестоко...ако хората са щастливо влюбени.

priti_kiti
08-20-2006, 20:53
Щом си има гадже.. остави я.

Barbie
08-20-2006, 21:02
Според мен ще е твърде жестоко...ако хората са щастливо влюбени.

I kakvo ako sa 6tastlivo vliubeni? Toi nqma da plete intrigi, nqma da se opitva da gi razdeli...samo 6te bude 4esten s neq. Puk ako sa 6tastlivo vliubeni, tq 6te my kaje "Sujalqvam, ima dryg" i tolkoz, end of story...
Za tva puk ako ne sa...koi znae...

08-20-2006, 21:02
1. сближаваш се повече с нея ( като приятели )
2. започваш постепенно да я изулираш от гаджето и.
3. не и показваш никакви признаци за чувства към нея, просто бъди забавен ;-)
4. когато видиш, че тя сама почва да се интересува от теб и започва да те търси, я игнорирай за известно време, смисъл .. не и се връзвай тотално ...
5. тогава тя усеща, че почва да те губи като готин приятел и започва да се привързва още повече към теб ...
6. това е удобния за теб момент .. излезте някъде на разходка (не "кафе", момичетата думичката "кафе" я приравняват със "среща")
7. на кафето бъди готин, разказвай весели истории .. ДОКОСВАЙ Е по лицето и ръцете (без да я обарваш)
8. като си тругвате вере и си казвате чао, я целуваш на бързо, обръщаш и веднага гръб и изчезваш на момента. Тя ще бъде в лек транс, няма да знае от къде и е дошло .. ти използваш това време и се умиташ.

ако и е харесало, тя сама ще те потърси ...

успех :D

Krem4eto
08-21-2006, 09:21
predstoi mi da kaja na momi4eto 4e q haresvam vsy6tnost zaribqvam si q ot dosta vreme ama tq ima gadje :| :smt012

i vse pak 6te go napravq
nqkoi moje li da mi da de nqkav savet :-k

Ам щом си решил да го направиш я заведи на по-тихо местенце и и го кажи като искрено я гледаш в очите!Какво др да ти кажа?!УСПЕХ!

[BG]Fen`
08-21-2006, 10:45
Nidei pipai tam tam 6te se opari6 [-X [-X [-X