PDA

View Full Version : ba6ta mi e ujasen



{d}J{e}N{a}15
08-20-2006, 10:17
Писна ми вече от баща ми.Интелигентен човек е,но дотам свършват всичките му предимства.Пие алкохол и с майка ми много пъти са се карали заради това.Когато е пиян се държи ужасно и понякога със сестра ми излизаме в полунощ някъде навън,само и само да не сме му пред очите.Когато е трезвен не е по-добре.Само се заяжда с мен,лампата в тоалетната била включена(разбира се,че аз съм я оставила,все едно не сме четирима души вкъщи и няма кой друг!!!),компютъра нещо бил разбъзикан(а нищо му няма) и пак аз съм виновна(все едно сестра ми не го ползва,майка не го ползва,баща ми и той...!!!!!),мониторът бил разместен(и естествено ПАК съм аз,няма кой друг просто!) и вдига скандали до небето за супер дребни простотии.Майка ми се съмнява дали той няма шизофрения,но не е сигурна.Скандалите у нас са ежедневие...абе писна ми от него.С майка все се чудим къде да се изнесем,дори за развод сме говорили с нея(би било чудесно!).Направо незнам какво да правя:(

Obitax
08-20-2006, 10:57
otidete i pogovorete s psiholog . moje bi toi moje da pomogne. apak i toi ako ne pomogne ve4e .........neznam






Good Luck

maybelline
08-20-2006, 14:41
Случва се...имам подобен екземпляр у нас.

christina_aguilera
08-21-2006, 21:02
Случва се...имам подобен екземпляр у нас.
:( :smt010

Angel_Girl
08-21-2006, 22:34
Ох майка ми беше нещо такова и добре, че с баща ми се разведоха, че иначе щях да откача.

А относно темата:еми поговорете с баща ти ако не разбере с думи няма да е лошо да се преместите, за да се чувствате по-спокойни ти, майка ти и сестра ти. Късмет

ScUm4EtO'box
08-22-2006, 10:29
Какво работи баща ти ? Не мислите ли че всичкото което прави може да е на нервна почва от работа и т.н. много често се случва хората да давят мъката си в алкохола ако и вие го напуснете може съвсем да се разпадне като личност според мен изживява някакъв труден период който може да отмине,но може и да си остане така,че поговорете с него кажете му какво мислите и ако не се оправят нещата едно ЧАО и толкова :)

cskamoni4ka
08-22-2006, 10:46
Психолог?!

{d}J{e}N{a}15
08-22-2006, 11:29
Какво работи баща ти ? Не мислите ли че всичкото което прави може да е на нервна почва от работа и т.н. много често се случва хората да давят мъката си в алкохола ако и вие го напуснете може съвсем да се разпадне като личност според мен изживява някакъв труден период който може да отмине,но може и да си остане така,че поговорете с него кажете му какво мислите и ако не се оправят нещата едно ЧАО и толкова :)

Не,не е от работата и не е 'труден период',това неговото трае вече 20 години.А сега дори не можем да се разкараме от него по някои временни причини,но след като отминат,едно ЧАО и толкова.

In4iTu_
08-22-2006, 14:18
За баща ти - психолог; за теб, сестра ти и майка ти - нов спокоен дом

Vaniushkata
08-22-2006, 16:49
abe az ako bqh na maika ti mqstoto do sq da sym mu teglila 6uta.razvod i tva e.kyv e toq 4e da se dyrji taka.ole kato 4eta takiva temi i prosto se zamislqm.NIKOGA nqma da pozvolq na edin myj da se dyrji taka s men i s decata mi.6e mu sysipq jivota.i nedeite mi kazvaite sega 4e ne vinagi bilo taka,4e ponqkoga ne moje6 a se ottarve6.dryn dryn.VINAGI ima na4in.mila sy4uvstvam ti.prosto se zamisli i 6te nameri6 re6enie.

XePouH
08-26-2006, 14:42
бих казал психиатър даже

Qnchety
08-26-2006, 22:02
За баща ти - психолог; за теб, сестра ти и майка ти - нов спокоен дом

И аз съм на това мнение. все пак вие не сте длъжни да търпите този ад. на мен не ми се е случвало но знам какво е!!!

sladoled
08-27-2006, 13:12
Сигурно има някакви роднини и приятели твоя баща.Поговори с тях, обясни им как се чувствате вие и каква е обстановката в дома ви.Ако има човек, който баща ти уважава и държи на него, на него кажи.Много често хората не могат да се видят какво представляват отстрани.
Имай предвид, че ако се разведат ще ви бъде трудно да се справяте само със заплатата на майка ти. #-o