PDA

View Full Version : Уважение..?



Legally_Blonde
08-20-2006, 12:37
Значи...работата е следната...зарибявах се по един пич една година...с него имахме нещо като връзка през половината от годината...тои е от асгр,но учи в плд ..и аз сяк седмица ходих в асгр(майка ми живее там)ии сяка седмица бяхме заедно...скъсах с приятеля ми, който ме обичаше токолова много,заради него ](*,) ,но нвм!Ии от както всичко свърши и си останахме фр...се събирам смелост да му се обадя и да го питам дали има чувства или незащото само си давам надежди и не мога да продължа напред :smt012 ...!Иии обадих му се прди няколко дни иии знаете ли какво ми каза? :smt009 Питам го аз дали има чувства и дали преди е имал и тй ми казва "Ем...за сега-абсурд да имам,а преди...може би...,но поече от уважение".....от уважение ! Не мога да разбера какво ще рече това :smt017 ...аз ...ние...толкова мн сме имали ...от уважение? :smt013 :-k #-o ](*,) Как мислите? Лъже или...

AnN_G
08-20-2006, 12:42
На кой си се обадила?На бившето си гадже или на пича по който си се зарибявала?Моля те малко да ми разясниш за д ати дам отговор... :wink:

Obitax
08-20-2006, 12:44
moje i da poslagva 6toto ti si go naranila super mnogo . ne mi se vqrva da e bilo uvajenie.

LuCkY_YoU
08-20-2006, 12:49
nie ne mojem da ti kajem.ti sama znae6 kakvo si prejivqla s nego i bi trqbvalo sama da preceni6.

koalka
08-20-2006, 13:17
Ами възможно е да лъже,а може и да не лъже.Ако много си го наранила и той те е обичал не очаквай да се върне при теб,ако сега не те обича.

hollaback_girl
08-20-2006, 13:41
nie ne mojem da ti kajem.ti sama znae6 kakvo si prejivqla s nego i bi trqbvalo sama da preceni6.

Legally_Blonde
08-20-2006, 17:57
Ама...нее тва е др пич...той ми каза,че от уважение...бифшия ми фр си има приятелка сега...си1ко е наред м/у тях...аз ги познавам и им се радвам...ама тоя др пич ми каза че от уважение и се чуда кой би имал взаимоотносхения с някой др(целивки,прегръдки и интимен контакт) ии да каже че от уважение...мислите ли че може да стане това от уважение...и да продължава около 4 месееца...всяка седмица :roll:

luda`flirtajika
08-20-2006, 18:10
shto puk da ne moje... moje da luje ne se znae...sama trqbva da uznaesh,pogovorete s nego...ot uvajenie...kogato pro4etoh istoriqta ti bqh sg,4e ne te luje,am za vseki slu4ai...oba4e izqsnete neshtata