PDA

View Full Version : Трябва ли мъжете....., да се обезкосмяват



patty_ncet0
08-20-2006, 14:01
Е, според вас това нещо нормално ли е или ви се струва женствено и присъщо само на "меките китки" ?

08-20-2006, 14:24
vseki si re6ava sam.tezi koito se 4uvstvat po-dobre taka-da se obezkosmqvat.az za muj mislq,4e ne e nuno,no ne vijdam ni6to lo6o v tova.tova izob6to ne opredelq dali si gei.ima mnogo po-pokazatelni faktori za tova. :wink:

I_love_dead_people
08-20-2006, 14:38
Аре бе, това е стотната тема по този въпрос и май на същата страница има такава! Патинцету, стига си пускала повтарящи се теми не само тук, ами и в раздел "Любов". Първо гледай дали не се повтарят!

maybelline
08-20-2006, 14:47
Зависи от желанието им или това на гаджето им.Някои момчета обаче са по-красиви с космите.При други окосмяването е прекалено обилно и се налага да се вземат някакви мерки.

hollaback_girl
08-20-2006, 16:54
po na4alo predpo4itam obezkosmenite,no priemam i tezi koito ne se obeskosmqvat.ama nai-malkoto darja na obeskosmeni podmi6nici..tqh ne moga da gi preglatna..kato si dihne rakata i otdolu vlyna...brrr

koalka
08-20-2006, 17:57
На мен пък много ми харесва,че приятелят ми има косми и не си ги маха.Не виждам нищо лошо в това.

08-20-2006, 18:25
spored men e vupros na individualnost..no li4no az predpo4itam obezkosmeni muje:)po 4istoplutno e:) i ne ne mislq,4e e geisko...ima dr ne6ta koito otli4avat geiovete:)nali znae6 ,4e ima i ne obezkosmeni geiove:)

ista
08-20-2006, 20:59
зависи от момчето. ако има много косми - по-добре да ги махне, ако пък са малко - ще го преживея. но все пак е по-добре гладичко коремче, а не гора.

Sarabi
08-20-2006, 21:38
Е аз пък не си падам по бръснати и обезкосмени.Бляк бляк.Кефя се на косми.Е не някакви рунтави маймунски изцепки,просто да си има нормално количество по краката и ръцете,за гърдите нямам претенции.Ако момче има брада му е в голям плюс,просто обожавам да ме боде докато се целувам.Супер много ме кефи БРАДАААААААААА,оф нещо се размечтах :lol: :lol:

cskamoni4ka
08-20-2006, 21:39
Трябва.

ista
08-20-2006, 21:57
Е аз пък не си падам по бръснати и обезкосмени.Бляк бляк.Кефя се на косми.Е не някакви рунтави маймунски изцепки,просто да си има нормално количество по краката и ръцете,за гърдите нямам претенции.Ако момче има брада му е в голям плюс,просто обожавам да ме боде докато се целувам.Супер много ме кефи БРАДАААААААААА,оф нещо се размечтах :lol: :lol:

едно е да е набола малко и да боцка, друго е да има брада... една от летните ми свалки имаше брада... аууу... гадост... много гадно. ама и аз къде се бъркам дето не ми е работа.

BroKeN^DreAmZ`f
08-20-2006, 22:01
Трябва, ако имат нужда и желние да го напрвят :) Женствено или не кът не се чувства добре космясал ще ги махне много ясно...в крайна сметк всеки см си решава, аз лично май предпочитам обезкосмени....е в рамките на нормалното де, не да е асал кът женска, само там където наистина трябва :)

Obitax
08-20-2006, 22:05
kойто иска се обезкосмява който не просто не го прави. проста работа но не за прости хора :wink:

ELiTyYy
08-20-2006, 23:01
estestveno 4e trqbva da se obezkosmqvat i majete.. super e gadno da e kosmat .... :lol:

BaMBOocHa
08-21-2006, 00:56
Трябва, ако имат нужда и желние да го напрвят :) Женствено или не кът не се чувства добре космясал ще ги махне много ясно...в крайна сметк всеки см си решава, аз лично май предпочитам обезкосмени....е в рамките на нормалното де, не да е асал кът женска, само там където наистина трябва :)
Подкрепям мнението ти...а иначе примерно моя приятел това лято си обезкосми гърдите и корема и въобще ама въобще не ми изглежда женствен...дори напротив-така си ми харесва много.Обаче има едни райони,на които мисля,че ВИНАГИ трябва да се отделя специално внимание от бръсначките или някоя машинка-брадата и под мишниците...е там направо си е гадно да има косми!

Angel_Girl
08-21-2006, 02:29
На мен пък много ми харесва,че приятелят ми има косми и не си ги маха.Не виждам нищо лошо в това.
И аз мисля така. Еми нормално е да се махат. Не е женствено, но на мен лично повече ми харесват момчета, които не се обезкосмяват. Някак си по мъжествено ми изглежда, но всеки с предпочитанията си.

Lorraine
08-21-2006, 07:37
който както си реши 8-[

Sarabi
08-21-2006, 14:20
Е аз пък не си падам по бръснати и обезкосмени.Бляк бляк.Кефя се на косми.Е не някакви рунтави маймунски изцепки,просто да си има нормално количество по краката и ръцете,за гърдите нямам претенции.Ако момче има брада му е в голям плюс,просто обожавам да ме боде докато се целувам.Супер много ме кефи БРАДАААААААААА,оф нещо се размечтах :lol: :lol:

едно е да е набола малко и да боцка, друго е да има брада... една от летните ми свалки имаше брада... аууу... гадост... много гадно. ама и аз къде се бъркам дето не ми е работа.


Е аз супер много се кефя и на набола и на дълга,пробвала съм.Ако ще и доземята да е,страхотно е.Обаче козята брадичка е направо разбиваща,обожавам козлетата :twisted:

Sarabi
08-21-2006, 14:23
Е аз пък не си падам по бръснати и обезкосмени.Бляк бляк.Кефя се на косми.Е не някакви рунтави маймунски изцепки,просто да си има нормално количество по краката и ръцете,за гърдите нямам претенции.Ако момче има брада му е в голям плюс,просто обожавам да ме боде докато се целувам.Супер много ме кефи БРАДАААААААААА,оф нещо се размечтах :lol: :lol:

едно е да е набола малко и да боцка, друго е да има брада... една от летните ми свалки имаше брада... аууу... гадост... много гадно. ама и аз къде се бъркам дето не ми е работа.


Е аз супер много се кефя и на набола и на дълга,пробвала съм.Ако ще и доземята да е,страхотно е.Обаче козята брадичка е направо разбиваща,обожавам козлетата :twisted:

KaRameL_f
08-21-2006, 20:37
Според мен един мъж или момче трябва да се поддържа - да се обезкосмява там където е нужно.Ако ти смяташ че обезкосмяването не е за теб ,не го прави.Който те обича ще те обича със и без косми

hristina^
08-22-2006, 00:03
Според мен един мъж или момче трябва да се поддържа - да се обезкосмява там където е нужно.Ако ти смяташ че обезкосмяването не е за теб ,не го прави.Който те обича ще те обича със и без косми

08-22-2006, 10:18
ух кво значи меки китки ?! тва си е въпрос на избор и никой няя право да съди когото и да било по тва как се облича или дали се бръсне или дали го прави с мъже вас кво ва засяга ?! пък ти ако искаш се бръсни кой ти пречи.. кат те кефи тебе и мацката давай ама тва че някой си там казал такааааааа ..... тваааааа е било преди 50 години там по времето на комунистите отдавна не е така .. в свободна държава сме секи праи квот си иска ](*,) :mrgreen:

gal4eto
08-22-2006, 12:33
abe na men mi haresva,zna4i sporem men e vajno da se obezkosmqvat na mi6nicite,gardite i intimnite 4asti...moje i krakata i dupeto,no tva ve4e ne e tolkova vajno