PDA

View Full Version : Лесно ли се забравя?, любим човек от миналото



patty_ncet0
08-20-2006, 14:12
Според вас лесно ли се забравя обичан от вас човек в миналото?Вие лесно ли сте забравяли и за колко време горе-долу се забравя една истинска любов?И искам да попитам според вас ако не се виждаш с един човек(който харесваш)много дълго време можеш ли да го забравиш за това време?Ваш ред е

Obitax
08-20-2006, 14:14
opredeleno ne se zabravq ili ako se zabnravi to e mnogo trudno

Inzaghi
08-20-2006, 14:24
Истинската любов никога не се забравя

alkobalko
08-20-2006, 14:28
Ако го обичаш истински няма да го забравиш лесно, ако въобще успееш. Трудно приемам загубата на приятел. Не ми се е случвало да се налагам да забравям любим човек. Но мисля, че никога няма да успея да забравя истинската си любов.

cskamoni4ka
08-20-2006, 14:30
Старата любов ръжда не хваща. :wink:

Malka_Taina
08-20-2006, 14:35
ne bix kazala 4e se zabravq izob6to......az o6te nemoga a mn iskam da zabravq starata lubov....spored me e postijimo no mn mn trudno!

maybelline
08-20-2006, 14:59
Ако наистина е била любов,не се забравя...дори след 20 години пак се помни добре(през последните седмици съм свидетел на това).Ако е било просто харесване,забравя се.

slan4evo_momi4e
08-20-2006, 15:19
истинската любов не се забравя...тя винаги оставя следи вътре в нас...аз се опитвам да запазя само хубавите спомени...и да помня човека с добро :)

Freelander
08-20-2006, 15:28
Истинска любов не се забравя... аз едно момиче, с което ходих преди година и половина още го помня смисъл сещам си се за нея... разглеждам си разните картички и други спомени...
Момичето, с което се разделих преди десет дни... не мога да я забравя толкова бързо, но съм сигурен, че всичко с нея беше по - скоро увлечение... :/

Chiana
08-20-2006, 16:32
Забравя се, забравя се.. Е, баш забрава не, ама вече не ти е гадно. Не ти пука вече. Какво да ви кажа, нямам и грам чувства към нито един мой бивш. Може би отвръщение, но никакви положителни чувства.
В един момент спира да ти бъде гадно. Може да минат 4-5 години, но спира.
Както спира да ти бъде гадно за починали родители, роднини... Така е. Мозъкът ни има способността да забравя. Иначе щяхме да се побъркаме. :roll:

gery_to
08-20-2006, 16:58
ako e istinska lubov......nikoga nqma da q zabravish!vinagi 6te q nosish v sarceto si dori i da si s drugi!bezmisleno e da se opitvash da q zabravish zashtoto e mnogo gadno i trudno,a nali vse pak e istinska!ne e li po dobre da se borish za neq?

Лили
08-20-2006, 17:06
ako e istinska lubov......nikoga nqma da q zabravish!vinagi 6te q nosish v sarceto si dori i da si s drugi!bezmisleno e da se opitvash da q zabravish zashtoto e mnogo gadno i trudno,a nali vse pak e istinska!ne e li po dobre da se borish za neq?
Нямаше как да го кажа по добре :roll:

TSecret
08-20-2006, 17:11
ne se zabravq,dori 4ovek koito si haresval predi godini i ne si vijdal ot mnogo vreme,ako pak go vidi6 iskarata pak 6te q ima!-li4en opit!

EnJoY
08-20-2006, 17:12
Тя не се забравя с времето почваш да свикваш без нея но вьзроди ли се тя - пак става мноо гадно А най гадно е когато човека който обичаш истински те зараби на ново даде ти надежди и пак си трьгне :(

luda`flirtajika
08-20-2006, 17:20
...nikoga ne se zabravq...

Angel`of`Truth
08-20-2006, 17:23
Да забравиш момиче, което ти е било приятел е трудно, а такова, което си обичал - невъзможно...това е.

veselka_15
08-20-2006, 18:03
Ne se zabravq i s vremeto ostavat hubavite spomeni

svetla_88
08-20-2006, 18:24
определено НЕ!

BeBcHeTo
08-20-2006, 19:42
Ne ne se zabravq lesno........ako lubovta ti kam nego e bila silna

maybelline
08-20-2006, 19:50
Майка ми е омъжена от 20 години,а бившите й гаджета от преди 25 години още я търсят като побъркани...май истинската любов не се забравя.

priti_kiti
08-20-2006, 20:13
...nikoga ne se zabravq...

FiRe_LaDy
08-20-2006, 20:25
Ami vse oshte ne sam go zabravila i ne vqrvam tova da stane nqkoga.Edno momche,koeto me obicha mi kaza `` kogato spresh da go obichash me potyrsi `` ... edva li v tozi jivot shte go potyrsq!

IdiOtKa
08-20-2006, 20:52
ако е била "истинска любов" то тогава няма да се налага да я забравяш ...тоест пак стигаме до тезата че истинска любов няма ...рпсто харесваш някого и след това се презързваш към него ...
иначе според мен се забраявя или просто сипра да ти пука ..
по трудно се забравя някои които си искал даи маш но не си успял ....деа знам аз поне смятам така ... :mrgreen:

strange__
08-20-2006, 21:42
Нека бъде приятел :arrow: Бихте ли забравили човека,който ви се е усмихвал,когато сте плакали,който в труден момент е бил опората ви,който ви е казвал,че сте най-важната част от живота му?!Аз не бих могла,аналогично едва ли бих забравила и човек,който съм обичала.Изобщо не бих могла да изтрия от мислите си човек,който е бил част от живота ми(приятел или любов...), дори и индиректно.Такива неща не се заличават,чувствата просто се изменят :!:

siXt_senSe
08-20-2006, 22:02
Офф какви са тези въпроси??Еми щом знаеш да пишеш,значи знаеш че когато един човек,когото си обичала и го няма ще ти липсва
П.П.Съжалявам че така се изразих,но отговора е толкова близо до ума.Обичаш-не забравяш,не обичаш-забравяш

ista
08-20-2006, 22:18
до сега съм се влюбвала само два пъти - в първия и в... хм... в едно доста странно момче. странно, защото по нищо не си приличаме. той е точно обратното на мен. аз се водя някакъв вид интелектуалка, демек чета книги, ходя да гледам професионални филми, снимам, рисувам... а той... просто ще кажа, че той е от Дружба сити:) но го обичам. или поне така мисля. вече... три години. ужас. а си мислех, че съм го забравила. установих, че още имам чувства към него, когато го видях с дурго момиче. направо щях да я убия!!! е, да, заслужавам си го, защото преди той да си хване въпросната там както се казва, аз бях с три момчета... и той знаеше за това. а знам, че още ме харесва. мамка му да еб*!!!

*Sumerian_Haze*
08-20-2006, 22:29
След известно количество алкохол всичко се забравя ... :lol:
Не е възможно да обичаш някой и после просто ей така да забравиш , дори и да е след много време ... :roll:

ista
08-20-2006, 22:33
След известно количество алкохол всичко се забравя ... :lol:
Не е възможно да обичаш някой и после просто ей така да забравиш , дори и да е след много време ... :roll:

мани ти... пробвах с алкохол, ама единственото, което стана е да се изложа като прасе... ужас :oops: :oops: :oops: ама... дреме ми. нали купон да има. и тая любов ще забравя, както първата.

LP_girl_14
08-20-2006, 23:26
Малко реторичен въпрос.Разбира се че не е никак лесно да се изтръгне от сърцето ти човек,който веднъж е намерил своето място там.И понякога дори фактът че н его виждаш не отслабва,а напротив-засилва чувствата ти към него!Трябва време..достатъчно много време за да го преодолееш,да започнеш да усещаш тръпка към нов човек,да продължиш напред. Времето лекува-колкото и банално да звучи.А колко време ще е нужно-зависи си от самия човек

iiirish
08-20-2006, 23:38
Ако го обичаш истински няма да го забравиш лесно, ако въобще успееш. Трудно приемам загубата на приятел. Не ми се е случвало да се налагам да забравям любим човек. Но мисля, че никога няма да успея да забравя истинската си любов.

съгласна съм

Angel_Girl
08-21-2006, 00:08
Истинската любов никога не се заравя. Дори години да минат. Тя оставя следи във всеки човек. Може вече да не обичаш дадения човек, но винаги ще го помниш, защото той/тя е бил/а първата ти истинска любов. Чез него/нея си се научил/а да обичаш истински.

На мен никога не ми се е налагало да забравям момче, което съм обичала. защото сега обичам за пръв път и то истински, но ми се е налагало да забравям скъп за мен човек(една бивша приятелка, която в последствие се оказа предателка)и ми беше трудничко.

la_sabrosita
08-21-2006, 07:21
ami i az smqtam 4e istinska lubov ne moje da se zabravi..no za haresvano mom4e/momi4e smqtam 4e se preudolqva..e ne se zabravq...ama stava bezli4en za teb sled vreme

mechtaq_za_teb
08-21-2006, 07:37
ako naistina si obi4al tozi 4ovek istinski mnogo qsno 4e nqma da go zabravish lesno.obichah mnogo edno momche....ne go vijdah mnogo vreme (godina) i go zabravih,no mi beshe ujasno trudno.

KisskilleRcHe
08-21-2006, 07:38
Не........ Освен това аз винаги съм обичал и обичам момичето, което ми показа любовта.....

Lorraine
08-21-2006, 07:48
не се забравя...

ista
08-21-2006, 07:56
забравя се, забравя се... просто с времето чувствата избледняват и ти остава само един лек спомен от това, което те е изгаряло преди.

silv
08-21-2006, 08:06
spored men si zavisi ot teb...ako ne se vijda6 s lubimiq 4ovek no samo misli6 kolko obi4a6 i taq lubov ti se prevra6ta v maniq,to nikoga,,,,Spoder men na tineidjarska vazrast se vlubvame,no dali istinski,ako e taka to vrazkata trqbva da moje da izdarji na po4ti vsi4ko,,,,no da zabravi6 zavisi ot teb...

Krem4eto
08-21-2006, 09:54
Според вас лесно ли се забравя обичан от вас човек в миналото?Вие лесно ли сте забравяли и за колко време горе-долу се забравя една истинска любов?И искам да попитам според вас ако не се виждаш с един човек(който харесваш)много дълго време можеш ли да го забравиш за това време?Ваш ред е

Според мене може да се забрави болката,но не и чувствата и човека...и все пак аз момчетата,които съм обичала(2 са) не съм ги забравила просто не ми гадно има ги още чувствата ама поне не ми е гадно!

Sophie
08-21-2006, 16:15
Tova, koeto veche se e prevurnalo v dosadno klishe za men e vqrno - Starata lubov rujda ne hva6ta". kogato surceto ti e bielo za edin 4ovek, kogato toi e osmislql vseki tvoi den, kogato vsqka glutka vuzduh e bila zaradi nego, kogato si bil ne prosto uvle4en, a dulboko i neobratimo vluben..to po nikakuv nachin tezi 4uvstva ne mogat da budat zabraveni napulno. ima mnogo na4ini po koito mogat da se razviqt vzaimootno6eniqta mejdu biv6i gajeta, i dori da dostigne6 etap, na koito ne se se6ta6 4esto i izop6to ne misli6 za starata lubov...to vidi6 li o4ite mu i 4ue6 li glasa mu...neminuemo 4ast ot vsi4ki tezi emocii za secundi se vru6tat bez da ima6 obqsnenie kak 4uvstva, zabravqni s godini se poqvqvat otnovo za tolkvoa kratko vreme...

didenceto_
08-21-2006, 17:07
[-X
OT GODINA I EDIN MESEC SE OPITVAM DA `GO` ZABRAVQ,AMA NE6TO NE STAVA!!!!!!!!!!
NE GO VIJDAM MN VREME I SI MISLQ 4E VE4E SAM GO ZABRAVILA,NO IDVA MOMENTAT V KOITO SE SRE6TAME I VSI4KO SE POVTARA!RAI 4E:
NE MOJE6 DA ZABRAVI6 LIUBIM 4OVEK :!:

08-21-2006, 17:24
Не се забравя, приятелю. Но можеш да си правиш оглушки и да не обръщаш внимание. Като не повдигаш въпроса пред себе си и не му обръщаш внимание просто забравяш, че съществува (макар, че споменът си стои жив и ярък някъде в съзнанието ти) и можеш без проблеми да си продължиш нататък с живота.

piece0Fchocolate
08-21-2006, 18:00
може би само за кратък период от време, но не е толкова лесно....

BLUE~ANGEL~
08-21-2006, 18:33
spored men se zabravq,za6toto sum go prejivqvala,a si be6e istinska lubov.no trqbva mn,mn vreme i mn turpenie....

summer_04
08-22-2006, 06:10
ne

Lynx
08-22-2006, 07:02
Харесван, даже обичан от теб човек трудно би се забравил ... може би чувствата може да отслабнат но според мен винаги ще ги има.

KisskilleRcHe
08-22-2006, 07:28
НИКОГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!