PDA

View Full Version : Забравя те някой, той се врьща, но си отива...



EnJoY
08-20-2006, 17:09
Случвало ли е точно да забравите някой, той да дойде при вас да ви потьрси и да си трьгне :cray: ... Да се наебе с вас докато ходи с друг да казва че иска да е с Вас, Че много ви се кефи, да почне да казва че и става гадно за другия, всичко да води кьм него, да ви каже край, след 30мин да дойде при вас и да каже не това не е края няма да се разделяме нали.. и на следващия ден да ви напише че е била с другия и че иска да е с него ? Не е ли това подигравка с чуствата на хората .. Какво е това ?

TSecret
08-20-2006, 17:13
da slu4i mi se tihomalkom-niama6e o6te sex no mi se slu4vam i v momenta.... predi vreme se haresvahme no ni6to ne stana ,sled 3 godini se varna v jivota mi i mi kaza 4e me haresva adski mnogo i tn,kaza 4e 6t emi se obadi da se vidim no niama i spomen ot tezi dumi!

alkobalko
08-20-2006, 17:25
Лично на мен не ми се е случвало, но предполагам колко е гадно. Имам една позната, при която ситуацията е още по-гадна. Обича едно момче до лудост, а той си има сериозно гадже. Да, ама винаги като се скара с гаджето си отива при нея и я използва само за секс. А тя, защото го обича и винаги му прощава и го приема отново. Е това не е ли тъпо? Чела съм предишните ти теми и предполагам става въпрос за едно и също момиче. Няма оправдание за постъпката. Гадно е, както и да го погледнеш. :(

EnJoY
08-20-2006, 17:31
Лично на мен не ми се е случвало, но предполагам колко е гадно. Имам една позната, при която ситуацията е още по-гадна. Обича едно момче до лудост, а той си има сериозно гадже. Да, ама винаги като се скара с гаджето си отива при нея и я използва само за секс. А тя, защото го обича и винаги му прощава и го приема отново. Е това не е ли тъпо? Чела съм предишните ти теми и предполагам става въпрос за едно и също момиче. Няма оправдание за постъпката. Гадно е, както и да го погледнеш. :(

Да точно за това момиче става на вьпрос, напро нз толкова гадно постьпи с мен а аз немое и да я наспувам, наистина изживях нещо всеки ми каза за добре е сеа бях най щастливия ден два и ето отново болката е още по силна и гадна нз живота е гаден.. Каква е тази моя сьдба нз, да е сьнувам да тагувам за нея тя да идва и да си отива разбит сьм, само за нея ме кефи да се глася само за неяк кво е това !!

koalka
08-20-2006, 17:35
Много е гадно това,въпреки че не ми се е случвало.Ти имаш чувства към нея и тя го знае може би и те е използвала.Това момиче неси заслужава и по-добе не се занимавай с нея.Не бих го нарекла подигравка,а по-скоро чисто използване.

alkobalko
08-20-2006, 17:43
Както вече писах пред себе си имам жив пример за такова поведение. Не и се връзвай повече. Продължавай без нея. Знам, че тези думи ти звучат глупаво сега, но е така. Няма смисъл да си с човек, който не те уважава и си игре с чувствата ти. Може би е объркана и държи на теб, но нищо не я оправдава. Ти си човек и ти имаш чувства и тя трябва да ги уважава. Дано повече не се върне, така ще е по-добре за теб. Изглеждаш ми готин човек и не заслужаваш такова отношение. Пожелавам ти искренно някой ден да си намериш момиче, което да е достойно за теб и да те заслужава. [-o<