PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата за корема



08-20-2006, 20:12
През последно време напълнях с около 6 килограма и направих корем. Не ми е голям,но когато съм с по-плътна тениска лятото и определено си личи. Та въпросът ми е дали момичетата имат нещо против това и дали ме прави един вид по-грозен или нещо такова. От вчера започнах да правя коремни преси и се надявам до няколко месеца да има резултат.

08-20-2006, 20:38
ami moga da ti kaja 4e ot koremnite presi nqma da otslabne6!!trqbva ti nqkakav fitnes ili ti4ane ili nqkakvo razdvijvane!za6toto s koremnite pressi samo pravi6 muskoli i masa!no 6kembeto si ostavq!!!

ista
08-20-2006, 21:08
честно... не си падам, когато съм с някое момче и тръгна да му пипам корема там да набарам някой козунак...

malka_kukla
08-24-2006, 00:39
naprotiv,po sladko e ne korem s plo4ki,ami s malko korem4e,po sexi e.s koremni presi 6te vleze6 vav forma.uspeh!

st1ki
08-24-2006, 09:22
до тука никой не каза нещо вярно затова ще се обадя и аз :lol:
от коремните преси само ще си увеличиш мускулната маса на коремните мускули... а сланината там ще си стои.. добре е да се правят коремни преси, но няма да отслабнеш от тях

единственото решение е (ако искаш да отслабнеш) нисковъглехидратна диета и кардио

пояснявам :)
нисковъглехидратната диета се състои в това да приемаш минимално количество въглехидрати (мисля, че беше около 1.5 грама на килограм собствено тегло - НО НЕ ПОВЕЧЕ ) на кратко... трябва да ядеш храни които са бедни на въглехидрати и са богати на протеини(белтъчини)
такива са: месото, рибата, всички млечни продукти и т.н.

кардиото: бягане, каране на велоаргометър и т.н.

на кратко е това... не бях достатъчно изчерпателен, но просто ме мързи да пиша :)

ista
08-24-2006, 10:07
naprotiv,po sladko e ne korem s plo4ki,ami s malko korem4e,po sexi e.s koremni presi 6te vleze6 vav forma.uspeh!

така е, но говорим за малко коремче... просто да не са чак плочки... аз поне по това си падам - по по-пуФкавите :oops: :oops: :oops:

gery_to
08-24-2006, 13:18
Ako e niakakvo malko koremche i na mene mi haresva i ne mi pravi goliamo vpechatlenie no veche ako e niakvo deto se razdelia na 2-3 reda tva veche e basi gadnoto!
hodi na fitnes ili pravi miakvi upr. s koremnite samo stiagash muskulite no ne otslabvash!

maybelline
08-24-2006, 13:39
Не носи прилепнали тениски и няма да имаш проблем.