PDA

View Full Version : Plochki po korema



PeshoBucata
08-20-2006, 21:21
Hello everybody =)) ,nqkoi slu4aino da znae kakvi trenirovki da pravq za da si obzaveda korem4eto s edni qki plochki...v smisul az ne sum pulen...i ako slu4aino nqkoi predloji koremni presi neka da se opita da obqsni kak se pravqt nai-pravilno =)) Pishete ne se 4udete...,a zanai otgovori nagradka =))

TaRaNTyLa
08-20-2006, 21:35
Koremni presi :smt023 :smt023 :smt023 :wink:

TaRaNTyLa
08-20-2006, 21:43
Ops..zabravih da napisha kak e nai-pravilno da se pravqt.
Ami kakto si se pravqt xaxax bez da si durpash rucete.Plutno zad tila!Kolkoto poveche, tolkova po-dobre :P

Crazy-God
08-20-2006, 22:16
Ако имаш много голям хъс правиш редовно коремни преси.Има много начини за коремни преси ако си във вас-лягаш на пода и си вдигаш краката или обратно вдигаш тялото от кръста нагоре.Друго отиваш на фитнес има си стойки ако не знаеш как да ги използваш питаш фитнес -инструктора и си готов . Успех !!!

totev
08-20-2006, 22:31
аз като ида на фитнес лягам и гушкам една 10kg тежест и почвам...
повторенията не са толкова важни като бройка.. не бива да се претоварваш... важно е повече серийки :)

hristina^
08-20-2006, 22:35
ami vdigane na krakata - za plo4kite pod korema,pyk vdigane na tqloto nad krysta- za plo4kite koito sa po-gore....dano ti stana qsno :oops: :smt005

Lorraine
08-21-2006, 07:40
Hello everybody =)) ,nqkoi slu4aino da znae kakvi trenirovki da pravq za da si obzaveda korem4eto s edni qki plochki...v smisul az ne sum pulen...i ako slu4aino nqkoi predloji koremni presi neka da se opita da obqsni kak se pravqt nai-pravilno =)) Pishete ne se 4udete...,a zanai otgovori nagradka =))

фитнес :!: Има си специални упражнения за стягане ...ама не се вманиачавай щото е тъпо...

Composure
08-21-2006, 08:40
то всеки има плочки а ако не си пълен значи си слаб и просто трябва да си стегнеш стомаха и си обзаведен а начина е коремни преси ако си дебел и бягане да стопиш мазнините :)

kudravoto
08-21-2006, 09:11
koremni presi

MiRaCuLiXbb
08-21-2006, 09:47
Hello everybody =)) ,nqkoi slu4aino da znae kakvi trenirovki da pravq za da si obzaveda korem4eto s edni qki plochki...v smisul az ne sum pulen...i ako slu4aino nqkoi predloji koremni presi neka da se opita da obqsni kak se pravqt nai-pravilno =)) Pishete ne se 4udete...,a zanai otgovori nagradka =))
За да се обзаведеш с плочки бягаш го най-близкия строителен магазин и зимаш фаянс, гранитогрес, каквото си харесаш. А коремни преси незнам къде се продават. :-k

christina_aguilera
08-21-2006, 11:15
коремни преси много ясно :D Но има и такива колани и глупости,които като се поставят на корема и по4ват да го стягат и така се правят пло4ки много лесно и бързо :mrgreen:

B@By_Sp0Rt
08-21-2006, 12:29
Hello everybody =)) ,nqkoi slu4aino da znae kakvi trenirovki da pravq za da si obzaveda korem4eto s edni qki plochki...v smisul az ne sum pulen...i ako slu4aino nqkoi predloji koremni presi neka da se opita da obqsni kak se pravqt nai-pravilno =)) Pishete ne se 4udete...,a zanai otgovori nagradka =))

mi az gi pravq t1ka:sqdam na lejankata primerno sas sviti krata krat mi e izpraven i zapo4vam da puskam krata na dolu i kratsa odiva na zad,posle gi vdigam kratata i krasta nz dali ti stana qnso no t1ka s eprai nai barzo plo4ki.na fitnesa ima mn gadni uredi za korem po4ti ni6to ne stava,,nz pone na mene en mi pomogna a tova uprajnenie go pravq ot 1 mec i imam 2 plo4ki no pravq mn serii po mn povtoreniq.sa6to t1ka i karam kolelo sutren na gladno .uspeh dano da si razbral

macy_day_parade
08-21-2006, 15:10
mislq 4e tozi v1pros e bezsmislen:razbira se 4e s koremni presi-trudno,gadno,dosadno,no i nai-efikasno!!!
az 1 mesec pravih po 500 na den i korema mi be6e kato kam1k...sega se e otpusnal oba4e :oops: