PDA

View Full Version : Help!! kakvo da pravq daite temi za razgovor



shyness_girl
08-20-2006, 22:05
Hi! zna4i haresvam si edno mom4e ot odavana i sega predi vreme nao nakraq zapo4nahme da si 4atim i toi mi pi6e i az na nego i taka gadnoto e 4e edna moq priqtelka sushto go hareva no toi neq q mrazi a az ne moga da i go kaja zashtoto tq 6te mi se rasurdi i stava kofti.A az neznam toi kakvo misli za men a puk me e sram da go popitam zna4i toi mi kaza da se vidim v edna diskoteka vidqhme se i si govorihme no mn malko posle ne mi oburna vnimanie no put kogato az si trugvah toi me vikna i mi kaza 4ao i se usmihna adski sladko.Moje li da mi kajete gore dolu kakvo misli za men? a ima i oshte neshto kato si 4atq s nego neznam kakvo da go popitam za da si pi6em pove4e i po zadulbo4eno a nie si pi6em malko e imalo e i pove4e no ne po nqkoq interesna tema pls pomognete daite ideii za temi i vuprosi kum nego.^te sum vi mn blagodarna ako mi pomognete :D :P

LP_girl_14
08-20-2006, 22:58
:arrow: Защо а ти се разсърди приятелката ти/Ти какво си виновна че той я мрази,че тя на теб да се цупи?Няма как да накараш някого да те харесва насила [-X
:arrow: Не можем да знаем какво изпитва това момче към теб,само от едно чао и една усмивка.С ясновидство още не се занимаваме :P
:arrow: Опитай се да го опознаеш.Колкото до темите за разговор те ще си дойдат спонтанно.Може да говорите за музика,филми,свободно време,семейство,училище,ва анция,хобита,предпочитани ...Каквото ти дойде наум.И вече в подходящия момент може да го питаш за това което те интересува,било то чувства или нещо друго.Ако те харесва,ще го покаже или с думи или с действия по-директни от една усмивка и едно чао.Продължавайте да си пишете,но ако имаш възможност залагай на живото общуване :wink:

Atletka
08-20-2006, 23:51
тази твоя приятелка с какво право ще ти се сърди?Ти наистина какво си виновна? Е,вярно е истината боли,но е по-добре да я знае отколкото да си дава напразни надежди.Относно това,какво мисли за теб трябва сама да го питаш,да събереш смелост и просто да го направиш,защото освен ти няма кой друг.Теми за разговор има много:можеш да го питаш за различни неща от живота му например,да си говорите за неща,които го вълнуват,общи тинейджърски теми и т.н.:) Просто събери смелост и действай! ;)