PDA

View Full Version : Какво да направя да е с мен?



Atletka
08-20-2006, 23:29
Харесвам един мой много добър приятел.С него винаги сме били в много добри отношения,но от Нова Година насам незнам какво ми стана и хлътнах много здраво по него.Един ден се реших и му признах чуствата си.Той ме отблъсна,но пак продължихме да поддържаме същите отношения и дори той започна да се държи много по-мило с мен.След като първия път ми каза,че просто не може да е с мен,аз нз защо не се отказах и опитах още два пъти.Пак стана същото и на него и на мен ни стана много кофти.За жалост аз не се отказах въпреки,че ме боля много и той си намери приятелка всякаш нарочно :(.Мина месец откакто тръгнаха и тя замина на море за седмица,две.Случи се така,че с въпросното момче се озовахме на един и същ купон и точно когато го бях забравила вече.. с него цяла вечер се прегръщахме и си говорихме.Когато тръгнах към вкъщи той ме последва и ме изпрати.Целия път ме беше прегърнал и ми говореше за това колко много съжалявал,че е постъпил така и накрая дори ме целуна.На прага пред вкъщи пак се опита да ме целуне,но аз се дръпнах и се замислих,че ако го направя пак ще ме заболи,но не издържах и го целунах :(.На следващия ден той се беше отчаял тотално,явно причината бях аз и дори каза на негов много добър приятел,че съжалява за предната вечер.Както и да е преодолях го,но след 5 дена неочаквано бяхме поканени и двамата на един и същ рожден ден.Цяла вечер не го погледнах,а той отчаяно търсеше моят поглед и накрая аз се отпуснах и отидох при него.Поговорихме си и ме попита дали сам му сърдита за предишния купон.Аз му отговорих,че не му се сърдя и той пак започна да ме сваля.Точно когато се опита да ме целуне,аз се отдръпнах и му казах да престане,защото после ще съжалява и ще се скара с приятелката си може би и си тръгнах.Той тръгна след мен,но аз избягах от него.След 2 дена той ми се включи в чата и започна да ме разпитва защо така сам постъпила,не сам ли изпитвала вече чуства към него и т.н....Много ме е яд за това което направих,защото първия път просто усетих,че той има чуства към мен и му е приятно:) наскоро пък разбрах,че неговата приятелка нещо не се интересувала от него и му е много тежко.Подкрепих го в този труден за него момент,но те май пак се сдобриха.Усещам,че изпитва нещо към мен,но незнам как мога да го изтръгна от лапите на тази негова "кръвопийца" моля ви дайте ми съвет много сам отчаяна.Обичам го и не съм в състояние да погледна никое друго момче :( :smt010

iiirish
08-20-2006, 23:36
колкото и гадно да звучи - постави го пред избора "аз или тя". предполагам, че изпитва чувства към теб щом не веднъж се е опитал да те целуне, но не е честно нито спрямо теб, нито спрямо нея, той да се държи по този начин :-k