PDA

View Full Version : Bulgarian House Music Community ! Download music



08-21-2006, 00:12
www.forum.djvibes.org

страшно много house музика ! Който иска да се регва и да почва да дърпа :shock:

Amayo
08-21-2006, 00:13
Тва джвайбс или ли нещо общо с ДЖ-Вайб !?

08-21-2006, 00:14
така се казва сайта djvibes.org но форума е мястото където се дават линковете :smt004

Amayo
08-21-2006, 00:17
Опитах се да вляза в некъв форум с линкове поне да видя за кво става въпрос ама ме пита за неква регистрация. И то само да гледам...ебем ти и форума ебем ти и обществото хаусаери.

08-21-2006, 00:19
Опитах се да вляза в некъв форум с линкове поне да видя за кво става въпрос ама ме пита за неква регистрация. И то само да гледам...ебем ти и форума ебем ти и обществото хаусаери.

комплексар ... :evil:

Amayo
08-21-2006, 00:20
Комплексар е некой дето примерно му е малка пишката. Аз съм просто некой дето влиза с желание да види и си тръгва разочарован...

djvibes.org
08-25-2006, 22:34
Комплексар е некой дето примерно му е малка пишката. Аз съм просто некой дето влиза с желание да види и си тръгва разочарован...
Za takiva maloymni kompleksirani idioti kato teb ne trqbva daje da bydat dopuskani v takiva forumi. no da ti kaja.... bravo na horata...saita e super ima mnogo muzika... no i evala za ideqta... purvichnite typaci kato teb da smetnat che registraciqta e slojno fizichesko ysilie i da podminat foruma..
1 smotanyak po malko pone...
wahoo...

Amayo
08-26-2006, 00:36
Дреме ми на патерицата бате, Ди джей съм се пак, са ако ми притрябва се некак ше си намерим музика, нищо че аз сам си я правя. Седете си там балъчетата у сакралния ви форум къдет ги съхранявате златните секретни мелодии далеч от лукавите. И тва там за тъпаците и комплексарите баце не знам за кой се отнася ама не съм аз тоя дето секи момент ше ревне понеже не са му харесали форума с 3те члена. \:D/

08-26-2006, 17:53
Дреме ми на патерицата бате, Ди джей съм се пак, са ако ми притрябва се некак ше си намерим музика, нищо че аз сам си я правя. Седете си там балъчетата у сакралния ви форум къдет ги съхранявате златните секретни мелодии далеч от лукавите. И тва там за тъпаците и комплексарите баце не знам за кой се отнася ама не съм аз тоя дето секи момент ше ревне понеже не са му харесали форума с 3те члена. \:D/
Kif Dj si tti ve, dzle takova... ti edin vinil ne znaesh shto e, muzika si prail..
avee smeshkooo kfa muzika si praish ti ve..ti notite ne znaesh..
skrii se tam... i na mene mi dreme chura za takiva nakadyrni tracktor Dj-cheta... ne stavai smeshen..
ako smqtash da sporish.. pone kaji kade bachkash.. da doida nqkoi put s kolegite da ti se posmeem....
Dj ... prost prostak :P :D

PP: bachkam ot 86 kato DJ... a elektroona muzika slusham ot nz kolko desetki godini..

Amayo
08-26-2006, 22:25
Там където бачкам няма да те пуснат бате щото има фейс контрол. :lol:

GLeZoRanA
08-26-2006, 22:28
Дреме ми на патерицата бате, Ди джей съм се пак, са ако ми притрябва се некак ше си намерим музика, нищо че аз сам си я правя. Седете си там балъчетата у сакралния ви форум къдет ги съхранявате златните секретни мелодии далеч от лукавите. И тва там за тъпаците и комплексарите баце не знам за кой се отнася ама не съм аз тоя дето секи момент ше ревне понеже не са му харесали форума с 3те члена. \:D/
Kif Dj si tti ve, dzle takova... ti edin vinil ne znaesh shto e, muzika si prail..
avee smeshkooo kfa muzika si praish ti ve..ti notite ne znaesh..
skrii se tam... i na mene mi dreme chura za takiva nakadyrni tracktor Dj-cheta... ne stavai smeshen..
ako smqtash da sporish.. pone kaji kade bachkash.. da doida nqkoi put s kolegite da ti se posmeem....
Dj ... prost prostak :P :D

PP: bachkam ot 86 kato DJ... a elektroona muzika slusham ot nz kolko desetki godini.. Оффффффф малоумник. :) Покрии се малко по добре и от 68 да бачкаш се тая . Няма станеш по оригинален и умен . ОМГ пълно е с тъпаци...

tctc
08-27-2006, 09:59
Там където бачкам няма да те пуснат бате щото има фейс контрол. :lol:

hayde de kaji de macko, kade bachkash koi chalga-hram
izlagacio nedna :D

PP; chesno nz kak popadnah tyka v toz forum, no vseki den me razsmivate, dano pordaljavate i za napred..molq vi ne triite temata i ne spiraite da mi pishete \:D/

08-27-2006, 10:01
Оффффффф малоумник. :) Покрии се малко по добре и от 68 да бачкаш се тая . Няма станеш по оригинален и умен . ОМГ пълно е с тъпаци...

uff i ti li ma oFco, da zemesh barbitata, rozovite dreshki i pamperiste i da otivash v pqsuchnika #-o

GLeZoRanA
08-27-2006, 10:03
Оффффффф малоумник. :) Покрии се малко по добре и от 68 да бачкаш се тая . Няма станеш по оригинален и умен . ОМГ пълно е с тъпаци...

uff i ti li ma oFco, da zemesh barbitata, rozovite dreshki i pamperiste i da otivash v pqsuchnika #-o оФцЪ Ще викаш на майка ти ясно ли ти е ? Писна ми от пишлеменца !

Amayo
08-27-2006, 10:08
Там където бачкам няма да те пуснат бате щото има фейс контрол. :lol:

hayde de kaji de macko, kade bachkash koi chalga-hram
izlagacio nedna :D

PP; chesno nz kak popadnah tyka v toz forum, no vseki den me razsmivate, dano pordaljavate i za napred..molq vi ne triite temata i ne spiraite da mi pishete \:D/
В стриптиз бар "крейзи хорс" и в Българската федерация по Драг Рейсинг.

machoka
08-27-2006, 10:21
Оффффффф малоумник. :) Покрии се малко по добре и от 68 да бачкаш се тая . Няма станеш по оригинален и умен . ОМГ пълно е с тъпаци...

uff i ti li ma oFco, da zemesh barbitata, rozovite dreshki i pamperiste i da otivash v pqsuchnika #-o

Батка, ае у некой друг форум заминавай.

Темата беше до тук.