PDA

View Full Version : Не сме ли по щастливи без любов ?



EnJoY
08-21-2006, 07:14
Седя и си се питам не сме ли по щастливи без любов, не говоря да сме сами а да не обичаме никой, да не ни пука за никой, не са ли най щатливи тези хора ? Наистина гледам хората които ей така си имат някой не ги ебе мноо за него и са мноо щастливи доката гледам др които си имат някой страдат за него и не са щастливи извода не е ли че само в редките случей на СПОДЕЛЕНА ЛЮБОВ [-X (мн трудна работа) любовта ни донася щастие ? В повече случай всеки страда от тази любов за да е задьржиш оставяш себе си назаден план... що се си мисля че без любов се живее по добре ? Знам че ще почнете че не е така просто кажете дали сте се чуствали така и аз нз ... Преди да се влюба и не ме ебеше за никой живота ми светеше когато си бях с мишока пак ми светеше .. само споделената любов ли носи щастие ?

Lorraine
08-21-2006, 07:53
Ами...честно да ти кажа без любов не може,тя ни кара да се чувстваме живи.Чрез нея всичко е розово и няма прегради за нищо...стига да е споделена..иначе болката е огромна :smt009 .Не си прав че без любов се живее по-добре,без нея нищо няма да е същото :smt011

Lorraine
08-21-2006, 07:53
Ами...честно да ти кажа без любов не може,тя ни кара да се чувстваме живи.Чрез нея всичко е розово и няма прегради за нищо...стига да е споделена..иначе болката е огромна :smt009 .Не си прав че без любов се живее по-добре,без нея нищо няма да е същото :smt011

извинявам се че малко така отговорих..ама съм още сънена и нз какво приказвам :-#

silv
08-21-2006, 07:57
4estno kazao i az sam si zadavala tozi vapros sled kato minah prez tova da obi4am nqkoi,vsi4ko da e ok,no posle da ruhne...Mn sam se 4udila za]o obi4ame,za6to ne sme kato jivotnite...No malko sled kato se pousvestih,zabelqzah 4e horata koito obi4am po edin ili drug na4in sa moq jivot...Da da obi4a6 e adski trudno,no i prekrasno..Lubovta pravi dnite ot civi na cvetni:)A ako ne stradame kak 6te se radvame na prekrasnote momenti???

[BG]Fen`
08-21-2006, 08:07
Kato se ima predvid 4e pove4eto momi4eta ne se jenqt zaradi lubovta,a zaradi portfeila nu muja si ......ti sama si napravi izvod kakvi ste !!! ](*,)

Lorraine
08-21-2006, 08:08
Fen`]Kato se ima predvid 4e pove4eto momi4eta ne se jenqt zaradi lubovta,a zaradi portfeila nu muja si ......ti sama si napravi izvod kakvi ste !!! ](*,)

ейй объркал си темата май :lol:

[BG]Fen`
08-21-2006, 08:18
Lorraine------>Kuklo i az te jelaq,samo4e ne e sega vremeto {}{}{}

Lorraine
08-21-2006, 08:20
Fen`]Lorraine------>Kuklo i az te jelaq,samo4e ne e sega vremeto {}{}{}

мм..ок 8-[

[BG]Fen`
08-21-2006, 08:43
Ei takiva momi4e jelaq da sa pokorni......LORRAINE ako si free moje da ti oburna vnimanie :smt008

Lorraine
08-21-2006, 08:45
Fen`]Ei takiva momi4e jelaq da sa pokorni......LORRAINE ako si free moje da ti oburna vnimanie :smt008

free sym o6te :D

[BG]Fen`
08-21-2006, 08:47
Emi vij sq LORRAINE az ne sum ot lesnite trqbva da mi govori6 nejno,da me uhajva6 po dulgo vreme put togafa 6te vidim dali stafa6 ::: :smt008 :smt007

e_l_i_z_a
08-21-2006, 09:11
Прав си.Всеки обича да се чувства свободен.Всеки обича да прави каквото си поиска,да не му пука за никого,да не зависи от никого и от нищо (в случая нищото е любовта :roll: ).Но идва един момент,в който ако не се поддържа разнообразие в "свободния живот" дори,то това омръзва.И тогава човек започва да търси нещо,за което да се бори.Нещо,което има смисъл.Нещо,което е способно да го направи щастлив по един различен,нов начин.Ето това нещо е любовта.Но,за жалост тук отново си прав-споделената любов съществува,но рядко се среща.Рядко се получава.Но ние всички я искаме съзнателно или позсъзнателно..Всички имат несгоди в това търсене.Тези несгоди ни карат да се чувстваме нещастни...Но всъщност защо се чувстваме нещастни?-Тук някои ще кажат,че това е заради несподелените чувства на "възлюбения/та".Но той/тя не е щастлив/а с нас.Защо трябва да ги принуждаваме да са с нас,като това ги кара да се чувстват нещастни? :-s Не трябва ли да сме щастливи от факта,че отново сме свободни за известно време-ще се позабавляваме малко на воля...пък и идва надеждата,че следващата ни крачка ще е срещата ни с истинското,съкровено и така желано чувство-любовта.Е,но все пак това ще дойде след като "свободният ни живот" започне да ни писва...
Животът е разнообразие и промяна.Нека се радваме на всеки момент,независимо дали сме свободни или обвързани.Независимо дали се смеем или плачем.Нека се радваме,че сме свободни!
Но ако истинската любов "почука на вратата ни",защо да не и отворим?А ако сме грешали,че е истинска...-какво от това?Нали можем и без друго да сме щастливи?Пък и това си е разнообразие :D

iiirish
08-21-2006, 09:24
вярно е, че всеки иска да се чувства свободен, но какво е свободата без в сърцето ти да трепти поне една частичка за любов?! обичта на любимия човек също ни дава свобода! свободата да обичаме, да бъдем щастливи и да се радваме два пъти повече на живота. а неговия смисъл е да даваме и да получаваме любов. как един човек, който не обича, ще се чувства пълноценен?! какво ще ни тегли напред и ще ни дава стимул за продължим, ако не любовта?!
свободата е да избираш. имаш много възможности, много вратичти ти се отварят всеки ден, но да изберем какво се крие зад всяка, олицетворява човешката свобода. а открием ли зад някоя любовта... какъв по-сладък затвор :wink:

siXt_senSe
08-21-2006, 10:09
Всеки е по-щастлив без любов само докато не я срещне.После и да се опитва да я забрави и да се заблуждава че така без нея му е по-добре само се залъгва или свършва като най-големия непукист,който изглежда че няма чувства,но отвътре всичко го гори

BaMBOocHa
08-21-2006, 10:15
Не мисля,че без да обичаме ще се чувстваме по-добре...И аз съм страдала,но рано или късно всичко си тръгва по правия път...И въпреки страданията,които съм преживяла никога не съм мислила,че ако не обичам би ми било по-добре...А и в моя случай всичко си отиде по местата много рано...Сега наистина съм мн мн мн HAPPY,защото съм яко In LOVE и знам,че е споделено...
Няма нищо по-хубаво от любовта,колкото и да боли понякога

KaRameL_f
08-21-2006, 10:25
Ако не рискуваме никога няма да имаме шанса да спечелим (говоря за любовта)А точно тя е смисъла на чов. съществуване.Всеки човек заслужава да намери любовта на живота си и да бъде щастлив.Вярно е че понякога боли от любовта, ама това са временни положения и всеки ги изпитва в живота си

cskamoni4ka
08-21-2006, 10:30
Само споделената любов носи щастие.

[BG]Fen`
08-21-2006, 10:47
I az taka mislq :smt007

He3HauKa
08-21-2006, 10:58
Kogato ima lubov i ni boli ot neq otchaqno iskame da premahnem tova chuvstvo,no kogato q nqma lubovta,nqma i bolkata koqto neizmenno nosi togava se chuvstvame prazni.... Predi nqkolko dena skasah s priqtelq si ,i v momenta useshtam tazi praznota,nqma lubov,a samo bezrazlichie i iskam da ima nqkoi kogoto da obicham,no znam che poqvili se neizmenno shte sajalqvam :-k

[BG]Fen`
08-21-2006, 11:45
nablegnala si mai na serialite [-X

BLUE~ANGEL~
08-21-2006, 11:56
spored men spodelenata lubov nosi nai mn 6tastie,no i nespodelenata lubov te pravi 6tasliv dori pone muni4ko.kogato lubovta t ie nespodelena ti postoqnno iska6 da vidi6 4oveka kogoto obi4a6,da si blizo do nego i kogato tova stane si mn 6tasliv :mrgreen:

bunnie
08-21-2006, 12:36
tvardo NE.4e ako nqma6e liubovta nikoga nqma6e da izpitame tova sastoqnie na duha,v koeto vsi4ko ti e rozavo i krasivo.vqrno 4e s vsqka liubov idvat i dadeni razo4arovaniq.kade po-silni kade ne,no... vseki ima nujda ot liubov.i rano ili kasno q namira,dori i sega da si misli 4e e izgubil liubovta na jivota si.hora,badete malko optimisti bre ...

ista
08-21-2006, 13:22
мене така си ми е най-кеф - имам си гадже, което много ме харесва (даже твърди, че ме обича), но аз не изпитвам нищо към него. през живота си, специално през последните пет години съм харесвала истински само две момчета. с първия беше най-тежко, защото ме заряза... ужас. но оттогава се научих да не се влюбвам. а този втория... мислех, че съм го забравила, но се оказа, че не е така. ходихме заедно на море, свалих едно-две момчета, но когато го видях него с някаква си там тъпачка направо ми идваше да го... не, всъщност нея. нещастница. ама аз сама съм си виновна. всички ми викаха, че той още ме харесвал, ама... акъл море, глава - паве.

IverSsoN
08-21-2006, 13:26
Dokato ne mi pukashe za nikoi si bqh mnoo dobre ... Ama otkak se vlubih jivota e jif tashak ...

`Death`Whore`
08-21-2006, 13:27
Миналата година бях имала връзка и лятото бях сама...бях щастлива, от една страна, виждах се с яки хора, някои от които сега ми липсват, не обяснявах на никого, можех да отида на купон, без да знам, че на някого му е гадно и ме ревнува...обаче бях по-нещастна от сега, защото ми липсваше това, което имам сега.

KisskilleRcHe
08-21-2006, 13:46
Не........ Или поне така си мисля, защото съм влюбен.... Обичка си я !!!!!!!!!!

koalka
08-21-2006, 13:55
Прав си донякъде,че ако изпитваш нещо към даден човек,а той нищо към теб по-добре е да не се влюбваш в него.Ами да така е-любовта носи щастие само когато е споделена,иначе не мисля.Но нали знаеш,че това не си го избираш ти в кой и кога да се влюбиш и дали ще е споделена любовта.

krem4et0
08-21-2006, 14:37
Аз трябва да обичем някого и да ме обичат,за да съм ЩАСТЛИВА.За да съм доволна от живота това не ми трябва,но любовто на хората ме прави щастлива истински!

iskamTe_vednaga
08-21-2006, 14:41
Ами...честно да ти кажа без любов не може,тя ни кара да се чувстваме живи.Чрез нея всичко е розово и няма прегради за нищо...стига да е споделена..иначе болката е огромна :smt009 .Не си прав че без любов се живее по-добре,без нея нищо няма да е същото :smt011
безпогрешен отговор..

iskamTe_vednaga
08-21-2006, 14:44
Fen`]I az taka mislq :smt007
ама ти много мислиш.браво

priti_kiti
08-21-2006, 14:56
В момента може и да си по-щастлив без любов,но.. няма да е винаги така. Всеки чoвек се нуждае от нея.

EnJoY
08-21-2006, 15:21
Не сьм по щастлив напротив, но кат се сетя колко fun бях преди да се влюбя и колко сеа, ама пьк като се сетя колко fun бях когато си имах сльнчицето офф извода клони само нА една страна САМО СПОДЕЛЕНАТА ЛЮБОВ НОСИ ЩАТСТИЕ :smt010 :smt010

BeBencEto
08-21-2006, 15:25
spored men sushto bez liubov e mnogo mnogo po-hubavo i se jiveee po-dobre...ama kogato ti zavurti glavata nqkoi/q pich/ka i zabravqsh na burzo za kvo stava na vupros...

Krem4eto
08-21-2006, 20:53
Седя и си се питам не сме ли по щастливи без любов, не говоря да сме сами а да не обичаме никой, да не ни пука за никой, не са ли най щатливи тези хора ? Наистина гледам хората които ей така си имат някой не ги ебе мноо за него и са мноо щастливи доката гледам др които си имат някой страдат за него и не са щастливи извода не е ли че само в редките случей на СПОДЕЛЕНА ЛЮБОВ [-X (мн трудна работа) любовта ни донася щастие ? В повече случай всеки страда от тази любов за да е задьржиш оставяш себе си назаден план... що се си мисля че без любов се живее по добре ? Знам че ще почнете че не е така просто кажете дали сте се чуствали така и аз нз ... Преди да се влюба и не ме ебеше за никой живота ми светеше когато си бях с мишока пак ми светеше .. само споделената любов ли носи щастие ?

Любовта е като наркотик,хората искат и още и още,те се пристрастяват(независимо от неуспехите),а има и такива,които като са "пробвали" са решили,че не им е харесало и са спряли да обичат...

Dr. Kazimbutt
08-21-2006, 21:34
Не сме по-щастиливи, а просто не сме толкова нещастни.

zoben_pitbul
08-21-2006, 21:38
Според мен изпита ли човек истинска любов на момента разбира какъв е смисълът на живота-именно любовта,според мен това дава най-истински смисъл на човешкия живот и човекът,който обича и е обичан е щастлив.Проблем става когато чувствата са несподелени или поради някакво обстоятелство хората трябва да се разделят и тогава всъщност живота става абсолютно безмислен,раздялата може да осакати душите на двамата влюбени и...лоши неща стават(самоубийства,душевн и болести...)Като цяло обаче поне според мен любовта съществува и е най-прекрасното чувство на този свят!

Angel_Girl
08-21-2006, 21:44
Любовта е най-необяснимото чувство на света. Да прав си, че хората, които не обичат за щастливи, но какво е щастието без любов, без това чувство, което ни кара да се чувстваме пълноценни, обичани и нужни на някой!??? Не!!! Щастие без любов според мен не съществува, а ако съществува то е привидно и повърхностно, защото истинското щастие е любовта на човека, който обичаме!!!

ycMuBkaTa
08-21-2006, 21:47
Мисля, че има доста неща в живота, които да те правят щастлив човек...И все пак любовта е основното, но все пак да не разглеждаме любовта като между момче и момиче. Любовта на семейството дарява много щастие и сигурност.
Любовта може би е от онези най-простички неща, които ни правят шастливи и ни залъгват, че сме такива...

Cristy
08-22-2006, 00:16
ami prochetoh samo kazanoto ot 1-vata stranica da vi kaja spored men nai-dobre e da imash vruzka s momiche/momche no vseki da si ima svoboda shtoto az lichni ponqkoga imam chuvstvoto che se zadushavam a imam poznati koito imat super svobodna i perfectna vrzuka :)

[BG]Fen`
08-22-2006, 09:29
Сексът е вятър работа, но трябва да те подухва от време на време. :-k

luda`flirtajika
08-22-2006, 13:13
ne moje bez lubov...kolkoto i da boli..ponqkoga

Tedi_sheep
08-22-2006, 19:30
Любовта е нещо като "Риск-печели , риск-губи"!Аз съм по-щастлива без любов(между гажйета/любовници става дума), нямам кого да губя, за кой да се притеснявам и да се чудя дали ми е верен, дали утре ще е с мен, дали и той ме обича така силно както аз него...Сега не съм влюбена , в сърцето ми има момче, само че той е 1-та любов, която не се забравя, но слава Богу го преживях и знам , че някъде ме чака истинската любов, която още не е за мен!Може би след години...

JuLiTo0o0o
08-22-2006, 20:07
ot kakto go obi4am sum imala 1 shtastliva sedmica i 11 meseca tuga bolka nesigurnost i strah!!!!!!!!! no ne sujalqvam 4e obi4am i 4e liubovta prisustva v jivota mi ! spored men 4ovek ne e istinski jiv ako ne nameri nqkogo za kogoto da e gotov da umre!! :smt010 :smt011

ANGEL4E
08-22-2006, 20:18
lubovta vrahlita tq ni pravi 6tastlivi pove4eto hora jiveqt zaradi lubovta tova e nai krasivoto 4uvstvo koeto 4ovek moje da izpita i ne samo nai krasivoto nai svqtoto nai vazvi6enoto radvam se 4e uspqh da namerq svoqta lubov toi e vsi4ko za men...toi me pravi 6tastliva...taka 4e ne lubovta ni pravi 6tastlivi tova e moeto mnenie

Cristy
08-22-2006, 22:23
stiga se zatormozqvahte s toq vypros :) ot napisanite mneniq se razbra che liubovta e vsichko,ponqkoga hubavo neshto,ponqkoga losho :) :(

gery_to
08-23-2006, 00:24
Ako ne obicham niakogo,ako ne jiveia za niakogo,ako ne sam gotova da jertvam vsichko zaradi niakogo........ako izobshto ia niama lubovta.........togava za kakvo da jiveia i az!po dobre i mene da me niama