PDA

View Full Version : Питане



08-21-2006, 07:57
Въпроса ли е как да я попитам дали ме харесва,но ако каже не та го извъртя така,че се едно не я харесвам. :? :?

silv
08-21-2006, 07:58
Въпроса ли е как да я попитам дали ме харесва,но ако каже не та го извъртя така,че се едно не я харесвам. :? :?
Na kolko godini si????

Lorraine
08-21-2006, 08:03
ами просто я изведи някъде да се разходите,поговорете си за нещо...после я питай съвсем мило и тактично дали те харесва,не мисля че ще те разбере по др начин :? ...

[BG]Fen`
08-21-2006, 08:16
parvo si mahni ligavnika i se nau4i da govori6.Togava 6te ti kaja #-o

Lorraine
08-21-2006, 08:28
Fen`]parvo si mahni ligavnika i se nau4i da govori6.Togava 6te ti kaja #-o
спокойно де ..момчето има проблем,виж се как му помагаш :smt005

[BG]Fen`
08-21-2006, 08:36
Eto seriozno sq----->Ako tolkova go obi4a da zaminava s nego \:D/

Lorraine
08-21-2006, 08:50
Fen`]Eto seriozno sq----->Ako tolkova go obi4a da zaminava s nego \:D/

пак обърка темата :D

e_l_i_z_a
08-21-2006, 08:54
Винаги има начин.Можеш да и кажеш нещо от сорта на:"Чух,че ме харесваш.Вярно ли е?"(усмихваш и се СЛАДКО,не подигравателно!),пък вече квото каже...ако каже да-знаеш...
ако пък каже не-тогава ти казваш- "Хах,знаех си!Писна ми от тея тъпи клюки...!!!"
---
Само че според мен дори и да те харесва,е малко вероятно да ти каже да,защото ако много те харесва,ще и е кофти че се отнасяш някак си...несериозно към това.Е,все пак зависи къв тип човек е... :roll:
Моят пряк съвет е да и го кажеш(и/или покажеш) както си подобава,пък квото ще да става!Поне да знаеш,че си опитал!Не бъди толкова страхлив и колеблив.Да действаш "на сигурно" е полезно,но не във всяка ситуация :idea:

[BG]Fen`
08-21-2006, 08:55
Imam 4ustvoto 4e ne mi sledi6 misalta,ama nqma zna4enie GREBCITE sme taka viangi izpolzvame slojni termini !!!! 8)

Lorraine
08-21-2006, 08:57
Винаги има начин.Можеш да и кажеш нещо от сорта на:"Чух,че ме харесваш.Вярно ли е?"(усмихваш и се СЛАДКО,не подигравателно!),пък вече квото каже...ако каже да-знаеш...
ако пък каже не-тогава ти казваш- "Хах,знаех си!Писна ми от тея тъпи клюки...!!!"
---
Само че според мен дори и да те харесва,е малко вероятно да ти каже да,защото ако много те харесва,ще и е кофти че се отнасяш някак си...несериозно към това.Е,все пак зависи къв тип човек е... :roll:
Моят пряк съвет е да и го кажеш(и/или покажеш) както си подобава,пък квото ще да става!Поне да знаеш,че си опитал!Не бъди толкова страхлив и колеблив.Да действаш "на сигурно" е полезно,но не във всяка ситуация :idea:

=D> =D> =D> добре казано

-=TeDY=LoV3=NiKi=-
08-21-2006, 09:01
Fen`]Eto seriozno sq----->Ako tolkova go obi4a da zaminava s nego \:D/

пак обърка темата :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LP_girl_14
08-21-2006, 09:38
А защо непременно трябва да я питаш?Може просто да й покажеш чувствата си ,да флиртуваш с нея,да прекарвате повече време заедно,да си до нея когато има нужда от теб.МОже пък някой път както случайно си говорите да я питаш дали има симпатии към някое момче.Ако те харесва,ще го усетиш по поведението й.Понякога действията са много по-красноречиви от думите

[BG]Fen`
08-21-2006, 10:05
predavam se.....pe4elq ! [-X