PDA

View Full Version : Пак за обърнатите косми



siXt_senSe
08-21-2006, 10:18
Относно тази тема (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=49240&highlight=%EE%E1%FA%F0%ED%E0%F2%E8+%EA%EE%F1%FA%EC %F7%E5%F2%E0) да ви разкажа развитието.Ходих на лекар и ми сцепиха крачето.Докато го правеше не болеше заради упойката,но после много боли.Момичета внимавайте как си чистите краката,за да не стане като моя случай.Сега ще ми остане и белег :cry: Може да ви се стори безмислена тази тема,но я пуснах,защото досега не съм виждала във форума такъв проблем и бих се радвала,ако помогна на някой(не дай си боже да ви се случва,но става въпрос ако стане)

Vikenceto
08-21-2006, 12:19
az ne sam q chela tazi tema kakvo ti se e sluchilo?

siXt_senSe
08-21-2006, 13:06
Обърна ми се косъмче,не искаше да излеза и събираше гной.Накрая при чичо доктор да го цепи и после много боли :-({|=

AnGeL_NeBeSeN
08-25-2006, 01:15
Ами не знам аз кво да кажа ама моите косми са супер твърди и имам на краката толкова пъпки и то все обърнати косми не е само едно а ако кажа милион са малко.все едно имам шарка и ви казвам не знам кво да направа за да избият зсеки пат като се къпя си ги стискам след тва и сега нямам толкова просто не си махам космите и те като ги изстискам си4ки 6те ми мине дриуго лечение не знам

naia
08-25-2006, 12:28
епилаторите това правят :evil:

08-25-2006, 12:30
Полсзвайте Kerapil. [-(

tani_tani
08-30-2006, 14:19
az p1k imam edna poznata i pozva epilator i na neq i se obr16taxa taka kosam4eta no ospqva6e da gi izkara s igla moje bi na vreme e trqbvalo da gi izkara6 :!:

08-31-2006, 18:10
na men pak mi se be6e slu4ilo ne6to mnogo kofti zaradi tezi kosam4eta deto se ora6tat
zna4i okolo zarnata imam kam 3-4 kosam4eta i gi maham s pinseta edin pat oba4e se be6e obarnalo edno kosam4e i mi se polu4i cirei koito neiska6e da izbie i posle cqlata mi gada se podu ujasno mnogo i otidoh na lekar i mi q scepiha nqma da vi kazvam kvi maki sam izjivqla i kak maika mi pripadna kat gleda6e ko ma praqt.... sega imam malak beleg tam
lekarqt kaza 4e ako sam bila iz4akala o6te den-dva q 6tql da mi anpotira gardata

08-31-2006, 18:12
na men pak na triagalnika mi izlizat adski mnogo,parvo predi gi brasnah..posle minah na epilatora...togava stanaha mnogo i sega sam na kola maska i brasna4 ot vreme na vreme,no ot toq epilator ostanaha mnogo nz o6te ne moga da gi mahna stiskam gi s igla prbvam pinseta...ni6to ne pomaga

_HellGirl_
09-12-2006, 13:57
Какво да ви кажа според мен не е от епилатора в смисъл не знаете какво да правите като се обезкосмявате с епилатор - трябва да се епилирате на чиста кожа - най-добре след къпане и до като се къпете да си изтъркате кожата с гъба ама хубаво така няма да ви се появяват тези косъмчета....поне при мен е така....