PDA

View Full Version : exploitedteen



macy_day_parade
08-21-2006, 12:57
dobre!Kritikuva me,postavi se na v1rha,naobijda green day,pusna punk link4eta'ot koito mi haresa samo KLASSE KRIMINALE...


http://www.youtube.com/watch?v=WnWg5VZunnk

zna4i za teb tova ne e punk!?!?!DOBRE KAKVO E!POP?4ALGA O6TE MALKO,A?i v kraina SMETKA VSEKI SI SLU6A KVOTO GO KEFI,NALI TAKA???i ako moje da popitam....takova....kak si se "izka4il na scenata"!?
znam 4e s1m nahalna,no prosto s1m inat :smt019
i mejdu drugoto sa oniq snimki na neg1ra s1s znaka na hitler :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
shokirana s1m......... nqkoi da me :smt071
a, i o6te ne6to:
forrzi,ei tva e za teb ot men: :smt021 :smt097

Mo6no
08-21-2006, 13:01
Тая тема да я беше пуснал на ЛИЧНО. Ако искаш и другите да коментираме нещо направи тема си като хората.

maldini
08-21-2006, 13:02
dobre!Kritikuva me,postavi se na v1rha,naobijda green day,pusna punk link4eta'ot koito mi haresa samo KLASSE KRIMINALE...


http://www.youtube.com/watch?v=WnWg5VZunnk

zna4i za teb tova ne e punk!?!?!DOBRE KAKVO E!POP?4ALGA O6TE MALKO,A?i v kraina SMETKA VSEKI SI SLU6A KVOTO GO KEFI,NALI TAKA???i ako moje da popitam....takova....kak si se "izka4il na scenata"!?
znam 4e s1m nahalna,no prosto s1m inat :smt019
i mejdu drugoto sa oniq snimki na neg1ra s1s znaka na hitler :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
shokirana s1m......... nqkoi da me :smt071
a, i o6te ne6to:
forrzi,ei tva e za teb ot men: :smt021 :smt097
Всеки има право на лош вкус,слушай си Гриин Дей и тем подобни групи еднодневки и това е,никой не ти е забранил. :)

macy_day_parade
08-21-2006, 13:29
Ти си слушай поп(американска чалга,да) лайната и си им се радвай

не усещаш,че се излагаш

ти и момиченцата като теб,които се мислят за лоши и различни можете спокойно да слушате "Грийн Дей ис дъ бест" но да не се наричате пънкарки

И да носиш гащеризон и кецове не е показател колко си пънк


Гриин Дей и тем подобни групи еднодневки

boje s koq r1ka da se prekr1stq tc tc tc...pred teb nai malko 4uvstvam 4e se izlagam!!!I za6to se izlagam!?!?za6toto si otstoqvam mnenieto!?!?za tova li???i da,nosq ga6terizoni,kecove teniski i tn,koeto ne ozna4ava 4e s1m punkarka,prav/a si-nikoga ne s1m kazvala 4e iskam da me mislite za takava i onakava,vse mi e taq kvo mislqt okolnite!!!i znae6 li kakvo:az ne se mislq za razli4na-az s1m!!!I ne zaradi tova kak se obli4am i kvo slu6am,a zaradi ne6ta koito sa mi se slu4vali v jivota i sa mi pri4inili bolka,nakarali sa me da mislq razli4no,da gledam razli4no na jivota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ne znae6 kolko s1m prejivqla,taka 4e po-dobre nedei!
a za teb maldini:
green day ne sa ednodnevki i az ne slu6am edinstveno tqh-haresvam metallica,prodigy,queen........no moje bi i te sa ednodnevki za vas!Abe,da,aide taka da b1de-az s1m otrepkata,vie ste the best...prosto.naistina nqmam dumi

macy_day_parade
08-21-2006, 13:31
nikoga ne s1m se mislila za lo6a,nikoga ne s1m iskala da b1da lo6a!V1ob6te poznava6 li me 4e prai6 prognozi kva s1m be,Whisskas???

techCandy
08-21-2006, 13:37
Оф, я млъкни, мислиш ли че ни топли, коло точно е накърнено
достойнството ти, била инат, отстоявала си мнението, я пак си прочети постовете, с нищо не можеш да се аргументираш. Освен това си има лични съобщения, които не е зле да се научиш да използваш, жалка позиорка си, като си мислиш, че слушаш пънк, и си много лоша и нестандартна. А няма да е лошо да почнеш да влизаш и в часовете по български, правописа ти не е ниво, речника ти е беден.

machoka
08-21-2006, 13:39
Сигурен съм, ще те изслуша и на ЛС.

Приятен ден.