PDA

View Full Version : зна4и имам малки много малки като пъп1чици



гошо
08-21-2006, 12:59
знам 4е е има много такива теми но не ми се търси сега затова моляви помогнете ми.зна4и имам малки много малки като пъп1чици на почти цялата 4аст от пениса.моля ви кажете ми от какво и какви мерки да предприема .

the_snake`
08-21-2006, 13:55
Аз имам проблем. (бели като пъпчици, нито сърбят нито болят, нищо. просто си стоят там и не изчезват)

Значи... престраших се да отида на лекар и тая ми каза че това са запушени масни жлези. Няма нищо страшно, не е заразно и т.н. аз я питах дали може да се махне и тя ми изписа едно лекарство ("компилация от билки") с което се маже само самата пъпка защото то изгаря кожата (по този начин се изгаря и проблема). Моя съвет е престраши се да отидеш на лекар защото прoблема ти може да не е съвсем същия. Ако се пак много те е срам пиши ЛС и ще ти пратя копие от рецептата която ми изписа лекарката.

ista
08-21-2006, 14:18
абе вие луди ли сте!!!!!! в никакъв случай недей да ползваш неговото лекарство. особено при положение, че изгаря кожата. в крайна сметка отиди на лекар. срам не срам... какво от това? аз не виждам лошо да се ходи по такива лекари, ако има причина. отиди. и отгоре на всичкото те са професионалисти. ако мислиш, че ще си първия, чиято пишка ще видят, жестоко се лъжеш:)

гошо
09-06-2006, 15:23
Еми Добре Ще отида скоро на лекар.