PDA

View Full Version : Загубих приятел!



Tujen Tip
08-21-2006, 13:32
Здравейте преди да започна искам да уточня защо пускам тази тема тук, първо защото човекът който трябва да я прочете не чете в другите раздели освен тук и в "Секс". Така историята е следната. Аз (момче съм) познавам С. от близо 7-8 години (и той е момче) бяхме няй-добри приятели през цялото време (поне аз така си мислех). В един прекрасен ден преди година и половина аз го запознах с настоящото му гадже М. всичко при тях бе перфектно до минало лято тя нещо му изневери и те се разделиха, на него му беше адски тежко всеки ден бях до него успокоявах го подкрепях го...Тази зима се събраха отново супер много се изкефих защото той беше щастлив. Идва времето в което аз тръгвам с една приятелка на М. минават 4-5 месеца и с тази нейна приятелка късаме, след което всичко тръгва надолу в отношенията ми с С. . Поради "женска" солидарност М. супер много ми се дразни започвайки да измисля разни невъзможни неща само и само да прецака години приятелство м/у мен и С. Тъжното е че той я слуша и така сега ми е сърдит....но не ме боли от това че прави каквото тя му каже....кофти ми е и ме боли за тфа че винаги когато на него му кофти и му е криво аз съм човека на който се обажда да потърси душевна подкрепа....а сега когато аз имам проблеми (криво ми е че се разделих с онази мацка) и целия сват ми е крив и единствения човек с който мога да го споделя е С. той се крие в Skype веднага щом вляза на линия той става инкогнито и някви такива тъпи изпълнения исках да се видим и да му обясня но явно той не иска........боли ме за тфа че явно нещата който съм правил за него през годините не са достатъчни за да му докажат че съм му истински приятел.........исках да знам че имам на кой да се опра поне като нямам гадже да имам best friend на който да се опра но явно няма такъв вече........кво мислите за цялата ситуация????

[BG]Fen`
08-21-2006, 13:40
lol

lqlqz`
08-21-2006, 13:46
emi .. as smqtam 4e nikaf fr ne ti e bil...6tot za da naprai tova ...ne mislq 4e 6te ti kaja neshto novo ili neshto koet bi ti dalo sili ili prosto 6te te naprai po happy... znam 4e e gadno. ujasno gadno. i as izgubih taka priqtel...samo 4e v nashiq slu4ei...as sam momi4e ..a toi mom4e ..beshe mi nai-dobar fr...prekarvah celiq si den s nego i tova stava v prodaljenie na 1 godina zashtoto beshe ot moq klas i toi tragna s edno momi4e...i prosto ve4e ne sme sashtite priqteli...ne si spodelqme ,dori ne si govorim ponqkoga... sq sigorno nqkoi 6te izrasi enshto ot sorta...fr mejdu momi4e i mom4e nqma.. ama ima ili pone imashe.

koalka
08-21-2006, 13:47
Доста гадно се е получило несъмнено.Не знаеш какво му е говорила тази М.,но не е било добро със сигурност.Не знам какъв приятел ти е,ако за най-малкото нещо едва ли не не те познава.Най-добре му се обади или се вижте...незнам,но трябва да се изясните,защото явно не искаш да си губиш приятелството си с него.

cskamoni4ka
08-21-2006, 13:47
Еййй кофти :( Дано да го прочете и да се сдобрите,защото е тъпо да загубиш бест френд,особено пък заради момиче :?

Say U A Mainite!
08-21-2006, 13:49
Fen`]lol

Тва ли кажеш само па ти бе...

Начи, пич, треа да се бориш за приятеля си... Само който не е ходил с тъпа путка, не знае как все едно чавка ти изпива мозъка. Тоя твоя приятел просто е в страшна заблуда в пипалата на тая фльорца неговото гадже. Мъжкото приятелство е много по-голямо от тия всичките други истории, така че нема кво да се предаваш... 7-8 години приятелство нема да си отидат просто така. Естествено въобще не всички жени са такива, моето гадже по никакъв начин не се притеснява от приятелите ми, напротив - в отлични отношения са. Аре keep it real, mate!

®©PeTq®©
08-21-2006, 13:53
О,о,о много съжелявам,но не мисля че ти е бил истински приятел,щом ти се е разсърдил заради...Надявам се отношенията ви да се оправят!УСПЕХ :-)

Nasindo
08-21-2006, 14:00
Здравейте преди да започна искам да уточня защо пускам тази тема тук, първо защото човекът който трябва да я прочете не чете в другите раздели освен тук и в "Секс". Така историята е следната. Аз (момче съм) познавам С. от близо 7-8 години (и той е момче) бяхме няй-добри приятели през цялото време (поне аз така си мислех). В един прекрасен ден преди година и половина аз го запознах с настоящото му гадже М. всичко при тях бе перфектно до минало лято тя нещо му изневери и те се разделиха, на него му беше адски тежко всеки ден бях до него успокоявах го подкрепях го...Тази зима се събраха отново супер много се изкефих защото той беше щастлив. Идва времето в което аз тръгвам с една приятелка на М. минават 4-5 месеца и с тази нейна приятелка късаме, след което всичко тръгва надолу в отношенията ми с С. . Поради "женска" солидарност М. супер много ми се дразни започвайки да измисля разни невъзможни неща само и само да прецака години приятелство м/у мен и С. Тъжното е че той я слуша и така сега ми е сърдит....но не ме боли от това че прави каквото тя му каже....кофти ми е и ме боли за тфа че винаги когато на него му кофти и му е криво аз съм човека на който се обажда да потърси душевна подкрепа....а сега когато аз имам проблеми (криво ми е че се разделих с онази мацка) и целия сват ми е крив и единствения човек с който мога да го споделя е С. той се крие в Skype веднага щом вляза на линия той става инкогнито и някви такива тъпи изпълнения исках да се видим и да му обясня но явно той не иска........боли ме за тфа че явно нещата който съм правил за него през годините не са достатъчни за да му докажат че съм му истински приятел.........исках да знам че имам на кой да се опра поне като нямам гадже да имам best friend на който да се опра но явно няма такъв вече........кво мислите за цялата ситуация????

Мисля ,че тоя пич е пълен некъдърник и НЕ МОЖЕ ДА ТИ Е НИКАВ ПРЯТЕЛ [-X :-k

kobrichka
08-21-2006, 16:12
Здравейте преди да започна искам да уточня защо пускам тази тема тук, първо защото човекът който трябва да я прочете не чете в другите раздели освен тук и в "Секс". Така историята е следната. Аз (момче съм) познавам С. от близо 7-8 години (и той е момче) бяхме няй-добри приятели през цялото време (поне аз така си мислех). В един прекрасен ден преди година и половина аз го запознах с настоящото му гадже М. всичко при тях бе перфектно до минало лято тя нещо му изневери и те се разделиха, на него му беше адски тежко всеки ден бях до него успокоявах го подкрепях го...Тази зима се събраха отново супер много се изкефих защото той беше щастлив. Идва времето в което аз тръгвам с една приятелка на М. минават 4-5 месеца и с тази нейна приятелка късаме, след което всичко тръгва надолу в отношенията ми с С. . Поради "женска" солидарност М. супер много ми се дразни започвайки да измисля разни невъзможни неща само и само да прецака години приятелство м/у мен и С. Тъжното е че той я слуша и така сега ми е сърдит....но не ме боли от това че прави каквото тя му каже....кофти ми е и ме боли за тфа че винаги когато на него му кофти и му е криво аз съм човека на който се обажда да потърси душевна подкрепа....а сега когато аз имам проблеми (криво ми е че се разделих с онази мацка) и целия сват ми е крив и единствения човек с който мога да го споделя е С. той се крие в Skype веднага щом вляза на линия той става инкогнито и някви такива тъпи изпълнения исках да се видим и да му обясня но явно той не иска........боли ме за тфа че явно нещата който съм правил за него през годините не са достатъчни за да му докажат че съм му истински приятел.........исках да знам че имам на кой да се опра поне като нямам гадже да имам best friend на който да се опра но явно няма такъв вече........кво мислите за цялата ситуация????

Мисля ,че тоя пич е пълен некъдърник и НЕ МОЖЕ ДА ТИ Е НИКАВ ПРЯТЕЛ [-X :-k

=D> =D> =D>

ScUm4EtO'box
08-21-2006, 17:01
Щом,заради някаква там с която и не се знае още колко ще изкара те е зарязал не ти е НИКАКЪВ приятел...по-скоро е много глупав,защото жени колкото искаш,но истинските приятели са малко !!!

zoben_pitbul
08-21-2006, 17:22
Едва ли ти има доверие след като някаква там може да ви прецака приятелството.Абе да не ти пука-не ти е чак толкова добър приятел и затова недей да се измъчваш.

AnN_G
08-22-2006, 10:54
Стига да поиска едно момиче може да скара и най-добрите приятели,явно гаджето на фр ти може това мноооого добре,не знам...поговори с нея и кажи това което каза тук,че държиш на него като приятел.Намери начин да говориш с него и да се надяваме че той ще прочете поне темата ти тук.А как така ти е кофти че си се разделил с мацката,нали ти си я зарязал :-k ?А на него ще кажа: Пич,отвори си очите бе!Ква е тая та да разделя 2 толкова добри приятели!Помисли малко!Гаджетата идват и си отиват,но приятелите остават за винаги! =; Не позволявай на момиче което познаваш от няма и година да попречи на дългогодишното ти приятелство!!!

luda`flirtajika
08-22-2006, 12:45
Мисля ,че тоя пич е пълен некъдърник и НЕ МОЖЕ ДА ТИ Е НИКАВ ПРЯТЕЛ [-X :-k

da to4no ;)

iliyanka
08-22-2006, 15:14
ami tova ne e nikav priatel,da znae6 4e istinski pr trudno se namirat,priatelite sa mnogo po vajni ot niakva tapa putka,deto neska e s nego utre 6te e s drug,e ne vsi4ki momi4eta sa takiva,no vse pak....mislia 4e i tia ne e cvete.4ovek razbira kakvo e imal togava kogato go zagubi,i tozi tvoi ,,PRIATEL,, 6te go razbere no moje da e tvarde kasno za teb.Ne ti triabvat predateli. [-X

JuLiTo0o0o
08-22-2006, 20:47
[-X [-X [-X [-X nem toq 4ovek mnogo gubi nqkoi den shte razbere v kakva zabluda e v momenta kogato go zareje M. shte sujalqva gor4ivo!!!

08-22-2006, 20:52
Доказателство, че жените (добре бе, добре, повечето жени) са изключителни кучки №3. Това само в този форум. От днес започвам да ги броя...