PDA

View Full Version : Гаджето и приятелите....



*********************
08-21-2006, 13:49
Днес майка ми ми каза доста .... (и аз не знам как да го определя) мнение по въпроса за гаджетата и приятелите! Според нея, след като имаш гадже, не трябва да имаш приятели от срещуположния пол!!! Вие какво ще кажете по този въпрос? Много ми е интересно мнението на повече хора!

Поздрави!

koalka
08-21-2006, 13:52
Ами не е вярно това според мен.Естествено,че можеш да имаш приятели момчета или момичета.Но само приятели,а не да флиртуваш с тях и да им се натискаш.Е,ако приятелят ти няма да има нищо против прави го,но аз не мога да го разбера.Както и да е.Но ако той е прекалено ревнив,което действително е лошо незнам как би могла да имаш приятели момчета.

Лили
08-21-2006, 13:52
Малко странно изказване,мен ако питаш
Как ще си зарежеш приятелите заради гаджето... :-s
Още повече, че никога не можеш да знаеш колко ще си с един човек че да се откъсваш от приятелите си в негово име.
Пък и си мисля че никой който държи на теб, не би го изисквал.

®©PeTq®©
08-21-2006, 13:59
Според мен не трябва да е така!Защо да нямаш приятели от противоположния пол?!?!Нз аз мисля че няма нищо лошо в това да имаш :-)

Nasindo
08-21-2006, 14:02
Днес майка ми ми каза доста .... (и аз не знам как да го определя) мнение по въпроса за гаджетата и приятелите! Според нея, след като имаш гадже, не трябва да имаш приятели от срещуположния пол!!! Вие какво ще кажете по този въпрос? Много ми е интересно мнението на повече хора!

Поздрави!

Emi spored men maika ti misli malko staromodno.... tva mi prili4a na ne6to ot roda na "nedei moito momi4e da spi6 s maj dokato ne se omaji6"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =;

[BG]Fen`
08-21-2006, 14:04
Da ti kaja maika ti e prava nai dobre si havni priqtel i otidi v manastir ...taka 6te e nai dobre :-$

KisskilleRcHe
08-21-2006, 14:08
Така първо да кажа, че съм момче.....:):) Значи аз много се радвам, че имам приятелки(момичета) и благодарение на тях се разбирам с гаджето си.... Защото ние момчетата разбираме нещата по един начин, а момичетата по съвсем друг..... Женското мнение много важно за мен!!!!!!!!!!!!!!!

krem4et0
08-21-2006, 14:35
Глупости-аз си имам гадже и си имам приятели-момчета,с които той ме запозна-в 1 компания сме.И не ми пречи да се базикам с тях,да си говорим и да се забавляваме.Имам си и колеги приятели-не съм имала проблеми.Е,малко милото ме ревнува,ама то е допустимо сега.А аз какво да кажа,като най-добрият му приятел е момиче-познават се от сума ти години и прочие.не ревнувам от нея и нямам нищо против.Ако аз искам да съм с някой от приятелите ми-ще бъда.Ако и той иска същото-ще ме остави и точка!

FiRe_LaDy
08-21-2006, 14:46
Mi bez da ubijdam maika ti shte ti kaja che tova e typo!Az lichno vinagi sam imala mnogo priqteli ot protivopolojniq pol i kvo dai kato si hvana gadje i da gi zareja sichki!?Bezsmisleni sa dumite i,no tq si znae zashto ti gi e kazala.Popitai q kakvo ima predvid i zashto izobshto ti gi e kazala.

priti_kiti
08-21-2006, 14:53
хахахахах :lol: и къде е смисъла?

^HyPoCRiSy^
08-21-2006, 15:06
Нищо лошо няма в това да имаш приятели от другия пол. Аз също имам. Но понеже искам всичко между мен и приятеля ми да е наред и да няма ревност (макар и той да не я показва), затова излизам понякога и с приятелите си, и с него.

BeBencEto
08-21-2006, 15:29
spored men maika ti ne e prava....nai-malkoto zashtoto priqtelite trqbva da sa ti na purvo mqsto....gadjeto si e edno ...priqtelq e drugo...mojesh da imash i dvete ednovremenno....

^HyPoCRiSy^
08-21-2006, 15:55
BeBencEto, права си донякъде, но смятам, че ако много обича приятеля си и своите приятели, винаги може да се намери компромисен вариант, с който да не пренебрегва нито него ,нито тях.

cskamoni4ka
08-21-2006, 16:02
Не е вярно!Незнам как може майка ти да разсъждава по този начин,след като е възрастен човек,а не пубер!

Jamalska
08-21-2006, 16:34
Хъммм тфа е много тъпо..Гаджетата идват и си отиват,приятелите остават.
Гаджето ми по принцип е страшно ревнив и ме ревнува от всичко обаче се е попримирил с мисълта,че аз почти нямам приятелКИ...Не може да ме остави без приятели...

piFka_LP
08-21-2006, 16:36
аз имам доста приятели (момчета) които гледат на мене само като приятел не като нещо повече..(поне така мисля) и са от същата компания от където е и гаджето ми така че майка ти не е права като е казала че като имаш гадже неможеш да имаш приятели от срещуположния пол :)

LP_girl_14
08-21-2006, 17:43
Не съм съгласна с майка ти!Това че си имаш гадже,не означава че тярбва да прекратиш всякакви отношения с момчетата.Просто има момчета които ти възприемаш само и единствено като приятели и дори да искаш нищо не можге да се получи ,защото от самото начало ти гледаш на тях само като на приятели.Освен тва съм забелязала че понякога на момичетата им е по-лесно да общуват с приятелите си,отколкото с приятелките си.Все пак си зависи от човека,но като че ли в отношенията между момчетата няма чак толкова злоба,лицемерие...Стига гаджето ти да не разсъждава по начина по който разсъждава майка ти,не мисля че ще има проблем в това да си имаш приятели от противоположния пол :wink:

maybelline
08-21-2006, 18:20
Аз имам гадже,както и приятели от срещуположния пол и според мен това е абсолютно НОРМАЛНО.Когато имаш гадже,ти не се оттегляш в отшелничество,за да общуваш само с Него.Продължаваш да си живееш живота,само че по-щастливо - имаш си гадже:)

ani88
08-21-2006, 18:28
Tva ne vqrno.Neznachi che kato si imash gadje nemojesh da imash momcheta priqteli naprotiv mojesh da imash i to mnogo dobri priqteli.Spored men edno momche vinagi moje da bude po dobar priqtel ot edno momiche.Kogato si imash gadje trqbva da si razpredelqsh vremeto m/y priqtelite i nego a ne da nqmash drugi priqteli ot drugiq pol:)

KaRameL_f
08-21-2006, 18:32
Priqtelite sa si priqteli , gadjeto si e gadje.Vnimavai s revnosta na gadjeto.

mechtaq_za_teb
08-22-2006, 07:43
e kakvo prechi da imash i priqteli ot protivopolojniq pol?!spored mene nqma nishto losho v tova

little_pink
08-22-2006, 08:17
Това е много тъпо

[BG]Fen`
08-22-2006, 08:39
Kato 4eta tezi mneniq,vseki si ima svoq gledna to4ka i vseki e prav do nqkade...!!! SPORED men maikati iska prosto da te predpazi ot suroviqt jivot =;

`Death`Whore`
08-22-2006, 08:47
Естествено, че можеш да имаш приятели от противоположния пол. Обаче аз например бих избесняла много, ако мъжът излезе сам с момиче, била тя и негова близка приятелка. И аз, бидейки негово гадже, съм му приятелка и не бих имала против да излезем тримата.

In4iTu_
08-22-2006, 08:47
Майка ти е омъжена за баща ти, но има приятели мъже нали? Или няма?! :-s Много тъпо изказване от нейна страна. Не може да се ограничиш в избора си на приятели (независимо дали са момчета или момичета), само защото имаш гадже.

[BG]Fen`
08-22-2006, 09:39
poslu6ai surceto si ! 8)

iiirish
08-22-2006, 09:50
разбира се, че трябва да имаш приятели. за едно приятелство не е от значение дали човека срещу теб е момче или момиче. важното е да има разбирателство и доверие, да споделяте и да се разбирате. :-k но това не значи, че трябва да има между вас някакъв флирт или привличане, още по-малко ако имаш гадже

Ice
08-22-2006, 09:51
Според мен е супер тъпо да оставиш приятелите си заради гаджето и мисля че няма нищо лошо в това да имаш приятели от противоположния пол :-k

Chiana
08-22-2006, 09:56
Еми аз пък съм такава. Моя човек ако си има приятелки от срещуположния пол, ще ги разчастя мръсните пачаври. Сори за изказването, ама който както си направи връзката. Мен така ми харесва и на него така му харесва. И той ме ревнува ако си имам приятели момчета. Дразни им се, трови ги пред мене... Има едно момче, дето с него сме от бебета познати и родителите ни са близки приятели, иии просто сме отрасли заедно. Не го бях виждала от около година и като се видяхме в дискотеката, си разменихме телефонните номера и танцувахме за мъничко съвсем на една песен. Еми на моя човек му стана много кофти. Аз му обясних всичко с най-малки подробности и се изяснихме. Но въпреки всичко му е кофти. И като знам, че му е кофти, не общувам с други момчета. За мен той е много по-важен от всичките ми приятели. :roll:

He3HauKa
08-22-2006, 10:29
Ne mislq che moje da ima priqtelski otnoshteniq mejdu momche i momiche.... Prosto ne se poluchava zashtoto granichata mejdu priqtelskite chuvstva i lubovta e dosta tqsna i vinagi tova e prichinata za razpadaneto na edno priqtelstvo.Osven tova kogato edno momche iska da izleze s edno momiche opravdanieto vinagi e ,,Kato priqteli'',no dosta rqdko oznachava tova

zoben_pitbul
08-22-2006, 20:51
За мен гаджето(тя е много повече от това,но както и да е)е на първо място,но това не означава,че нямам приятелки!От четирите ми най-добри приятели 2 са момичета,но аз лично не правя разлика между приятеЛИТЕ и приятеЛКИТЕ ми-едно и също ми е отношението към тях,няма никаква разлика.Не е правилно да имаш приятели с които флиртуваш примерно или нещо от сорта,иначе според мен няма проблем.

ANGEL4E
08-22-2006, 21:03
tova 4e ima6 gad4e ne zna4i 4e ne trqbva da ima6 priqteli

Sarabi
08-23-2006, 18:20
Хъхъхъхъ,че то на мен повечето приятели са ми момчета...това какво значи-да си изпозарежа тайфата?!Хъх,да ходи да се фака някъде!Това,че имаш гадже значи,че си решил,че той/тя е човекаи контакти със срещуположния пол могат да бъдат само полезни по 2 причини:
1.Да се увериш,че гаджето ти наистина е най-добрия избор
2.Да разбереш,че гаджето ти не е най-добрия избор и да намериш някой по-добър.

GLeZoRanA
08-23-2006, 18:23
Ххахаха глупости.. Просто трябва да внимаваш с държанието и поведението си пред тях ;) предполагам че това е имала впредвид .