PDA

View Full Version : MOM4ETA IZPOLZVA4I



razo4arovana
08-21-2006, 16:40
Slu4valo li vi se e da vi izpolzvat za sex i sled tova da vi zarejat?a mom4eto da se predstavq za nai-serioznia 4ovek na sveta...i da vi dava super mnogo nadejdi z a6tastlivo byde6te,a da se pokrie i da ne se obadi pove4e...?ne gi razbiram teq mom4eta!imat vidoizmeneni mozyci..ako ima nqkoi koito da spodeli ne6to 6te se radvam..:)

piFka_LP
08-21-2006, 16:44
ами.. има ги за съжаление мила
...за сега не ме уставил моя ( охх пепел ми на устата както вика Магито :lol:)...обаче мисля че и той само за секса нали ги заеш момчетата кви са е може би не всички де обаче..найстина е много кофти тай да го чакаш а да не ти се обади ама се пак тва е живота и неможе да го променим.. :roll:

Amayo
08-21-2006, 16:47
Добри или лоши ебе ни се - а наивната жена е най лесния начин да се наебеш.

cskamoni4ka
08-21-2006, 16:48
Говориш за най-долните мъже на света .. :roll:

razo4arovana
08-21-2006, 16:52
ne sajalqvam za tova koeto prejivqx s dadenia 4ovek,no me drazni povedenieto mu sled tova!i sega posledtsviata_VQRA NIKOMU!6toto si4ki sa ednakvi...

piFka_LP
08-21-2006, 16:55
аз не мога да кажа че му вярвам просто ми е хубаво с него и за тва още сме заедно
вече на никой не се доверявам дори и на най-близките си хора защото зам че всеки иска да прецака и тва е живота се пак но мила от това си земи поука повече да не вярваш на никой особено на поредния... щото те.. :---)

Amayo
08-21-2006, 16:58
... щото те.. :---)
Да бяхме само ние дето :---) :mrgreen:

zoben_pitbul
08-21-2006, 17:19
Ама айде без изречения от сорта на тея момчета имат видоизменени мозъци!Тея които правят категоризации като тази имат видоизменени мозъци :lol: :lol: :lol:

piFka_LP
08-21-2006, 17:25
... щото те.. :---)
Да бяхме само ние дето :---) :mrgreen:
еми и мъжете и жените от едно тесто замесени :roll: тай че ...

LP_girl_14
08-21-2006, 17:35
Не ми се е случвало,но и се надявам да не ми се случва!Има всякакви момчетам но не всички са използвачи и лъжци!Жалко ако си попаднала на такъв!Има момчета които могат да обичат и да се отдават изцяло,има и момчета които не се интересуват от чувствата,а само и единствено от секса.Добре че не всички са еднакви

sherry
08-21-2006, 17:49
Slu4valo li vi se e da vi izpolzvat za sex i sled tova da vi zarejat?a mom4eto da se predstavq za nai-serioznia 4ovek na sveta...Не ми се е случвало, поради простата причина, че не съм толкова глупава да се доверявам на някого, който не познавам. Едва ли ще се поддам на нечии лъжи, даже мисля, че момичетата, които спят с момчета,които са им замаяли главите, бъркат. Преди да си легнеш с някого,трябва да си наясно с какво се забъркваш....Не бъдете наивни!

Dark_Queen
08-21-2006, 18:20
mi ne,ne mi se e slu4valo :roll: ,ama to zavisi spored men,seki se vlubva,kakto i na seki mu se prai sex(ako ne e frigiden),taka 4e rano ili kusno i takiva mom4eta sre6tat momi4e s koeto da imat seriozna vruzka,tova 4e tq ne e prosy6testvuvala s teb,ne zna4i 4e ne moje s dryga...puk i ne sa samo te,jenite su6to go pravqt,no prosto e po rqdko ili ne tolkova qvno...

ani88
08-21-2006, 18:25
MOmche my kaji i poveche ne go obijdai te sa mn kovarni sashtestva i takiva kade te izpolzvat samo za edniq sex sa mn chesto sreshtano qvlenie omaivat te nabarzo i posle dim da gi nqma.Trqbva mnogo da vnimavash za da ne popadnesh na drug takav za da ne budesh razocharovana pak.Kak te ni zablujdavat za edna nosht taka i nie mojem da gi zablujdavame che shte legnem s tqx i da ne go napravim ,taka mojesh da napravish i ti drugiq put da ne legnesh s dadeno momche ,a samo da go zabludish

08-21-2006, 18:33
Що за глупости? "Кажи му момче и повече не го обиждай"?!?!

От тъпата кучка никой не може да ти извърти по-голям номер! Ние поне удряме и бягаме, а вие лъжете с месеци (понякога и години, в моя случай) и ни пречуквате, когато най-малко очакваме.

Точно момиче като вас ме отказа от сериозните връзки. Все нещо не ви достига, все нещо ви липсва, все сте недоволни!

Затова и вече не изпадам в дълготрайни отношения. Изчукваш и си тръгваш. Както казва един приятел: "Ако една те преебе, ти отмъсти на 15."

Това заслужавате, честно казано...

BLUE~ANGEL~
08-21-2006, 18:43
lelee v SUPER gre6na posoka si!!!totalno si zabluden!!!"ako edna te precaka ti otmasti na 15" e tva be6e nai golqmata glupost!!tva 4e nqkva te e precakala ne zna4i 4e si4ki sa takiva puk i kvo sa ti vinovni drugite momi4te??gledai da si promeni6 mnenieto ina4e ne si za nikude....

Freelander
08-21-2006, 18:54
ne sajalqvam za tova koeto prejivqx s dadenia 4ovek,no me drazni povedenieto mu sled tova!i sega posledtsviata_VQRA NIKOMU!6toto si4ki sa ednakvi...

Za6to kogato nqkoi postapi zle vsi4ki sa ednakvi? Az sym po - malak ot tebe sigurno, na 15 sym ii ne sym prail i sex... samo me draznqt izkazvaniq ot toq tip... :evil:

Never Again
08-21-2006, 18:55
Що за глупости? "Кажи му момче и повече не го обиждай"?!?!

От тъпата кучка никой не може да ти извърти по-голям номер! Ние поне удряме и бягаме, а вие лъжете с месеци (понякога и години, в моя случай) и ни пречуквате, когато най-малко очакваме.

Точно момиче като вас ме отказа от сериозните връзки. Все нещо не ви достига, все нещо ви липсва, все сте недоволни!

Затова и вече не изпадам в дълготрайни отношения. Изчукваш и си тръгваш. Както казва един приятел: "Ако една те преебе, ти отмъсти на 15."

Това заслужавате, честно казано...

http://img153.imageshack.us/img153/5426/023ne4.gif http://img153.imageshack.us/img153/5426/023ne4.gif http://img153.imageshack.us/img153/5426/023ne4.gif

08-21-2006, 19:10
BLUE~ANGEL~, абе не знам в каква посока съм, но откакто не ви пускам аванта, не аз си тръгвам смазан от мъка.

Няма смисъл да ви обяснявам. Проблемът ви е, че много приказвате. Погледни само този форум - всички момичета парадират колко вярват във вечната любов, в непреходността на чувствата, в истинските и искрени взаимоотношения между двама души. Хубави приказки, но нищо повече.

В един момент вече не сме ви интересни и ни забивате нож в гърба. Така че не ми ги разправяй ти тея глупости, преживял съм много връзки и знам за какво стана въпрос. Като тръгна да се женя, ще търся сериозна жена, а дотогава ще продължавам само да си играя небрежно с наивни глупачки...

Sophie
08-21-2006, 19:14
vinagi e imalo i 6te ima mom4eta, koito svalqt zvezdi i sled tolkvoa mnogo razo4arovaniq bi sledvalo da sme se obigrali pone malko i da "razobli4avame" jalkite opiti nqkoi da ni vkara v legloto i da mine na sledva6tata...za sujalenie ako ti se vlubi6 v takuv 4ovek 4uvstvata te zaslepqvat i dosta trudno moje6 da razgrani4i6 prekrasniq obraz, koito ti si si suzdala za dadeniq 4ovek ot realniq mu obraz.

maikule
08-21-2006, 19:18
Много истина има в думите на колегата над мен.Е аз да ви кажа че пук попаднах в почти същия случай.Момичето(вече почти жена) беше прекрасно.Секса бе ше прекрасен.Всичко беше хубаво за два месеца.И какво научавам след това:ние никога не сме ходили и тя не може да бъде с мен защото обичала друг представяте ли си.а това за другия беше лужа защото след това още половин година беше с мен явно само за секса и като и омръзнах си замина.Дори се махна от града.Моежем да се обвиняваме много един друг но защо не погледнем себе си?

koalka
08-21-2006, 19:35
Много гадно постъпват тези момчета,които използват момичетата само за секс.Но какво да се прави...не може нищо да се промени.Не ми се е случвало,за което се радвам.Но не мисля,че едно момче може да чака 5-6 месеца да кажем,за да станеш готова за тази крачка,ако е само за секса.Ако правите секс на първата седмица естествено,че може и да е само за секса.Ето в това момичетата са заблудените.

Eleonora
08-21-2006, 19:52
Да, случвало ми се е.Супер е ужастно чуството, чувстваш се използна, преебана :?

Amayo
08-21-2006, 19:54
Да, случвало ми се е.Супер е ужастно чуството, чувстваш се използна, преебана :?
Е то тебе ако не те фанат за мезе че кой друг :mrgreen: ?

Nasindo
08-21-2006, 19:55
Slu4valo li vi se e da vi izpolzvat za sex i sled tova da vi zarejat?a mom4eto da se predstavq za nai-serioznia 4ovek na sveta...i da vi dava super mnogo nadejdi z a6tastlivo byde6te,a da se pokrie i da ne se obadi pove4e...?ne gi razbiram teq mom4eta!imat vidoizmeneni mozyci..ako ima nqkoi koito da spodeli ne6to 6te se radvam..:)

o ne ... te nqmat "vidozmeneni mozaci" prosto sa dosta hitri za da premetnat naivnite glupa4ki kato teb [-X

ista
08-21-2006, 20:09
първия ми беше такъв, мама му да еба (говоря за първата целувка). а сега като ме види по улиците ми се мазни. ебати говедото е. опита се и за секс да ме използва, ама не му мина номера. иначе ми казваше колко ме обича, предложи ми (като през това време е имал още едно или две гаджета) и даже беше накарал едно момиче да ми каже, че той бил ревал за мене... селяндур. но се радвам, че така стана... поне се отучих да ревнувам и да се влюбвам толкова лесно. след него... съм харесвала само едно момче. и още го харесвам. уж го бях забравила... а сега на морето (ходихме заедно), като го видях да се целува с една друга... гррррррррр... щях да я убия...

08-21-2006, 21:16
Добре наистина не мога да разбера, защо момичетата сте толкова наивни (повечето поне). Как можеш да търсиш сериозна връзка и да легнеш с някого, защото си влюбена...Изкарай поне два три месеца с този човек, увери се, че няма други изгори, че е с теб заради теб самата и тогава, щом и двамата го желаете го направете. Просто се чудя как можете да се връзвате на приказки от сорта: "Ако не спиш с мен значи не ме обичаш..."
А и нещо друго, като избирайте мъж избирайте добре. То какво очаквате от мачото с два ланеца на врата над разпасаната риза [-( Има много други момчета, които може да не блестят от 200 метра, но поне няма да ви пр****т както се изразявате вие.

Sex Is Zero
08-21-2006, 21:31
ех...момчета...обичам ва беее

ista
08-22-2006, 08:15
Добре наистина не мога да разбера, защо момичетата сте толкова наивни (повечето поне). Как можеш да търсиш сериозна връзка и да легнеш с някого, защото си влюбена...Изкарай поне два три месеца с този човек, увери се, че няма други изгори, че е с теб заради теб самата и тогава, щом и двамата го желаете го направете. Просто се чудя как можете да се връзвате на приказки от сорта: "Ако не спиш с мен значи не ме обичаш..."
А и нещо друго, като избирайте мъж избирайте добре. То какво очаквате от мачото с два ланеца на врата над разпасаната риза [-( Има много други момчета, които може да не блестят от 200 метра, но поне няма да ви пр****т както се изразявате вие.

напълно съм съгласна! особено за репликата "Ако не спиш с мен значи не ме обичаш...". Това пък е толкова малоумно. В такива случай просто казваш: "Ми, не те обичам", шибваш му един шамар и си тръгваш. Дремети на шапката.

[BG]Fen`
08-22-2006, 08:55
ne e zaduljitelno kato ti haresva nqkoe mom4e i da legne6 s nego,toi kato te vidi 4e si takava .......predelno qsno e 4e 6te te izpolzva do posledno!!!!
Nau4i se da precenqva6 horata !!!!! :::

In4iTu_
08-22-2006, 09:04
Ами не ми се е случвало, но сигурно е гадно чувството...Но има много момчета, които не търсят само секс, намери си такъв и няма да съжаляваш :D

soni4ka
08-23-2006, 08:53
da slu4valo mi se e!a sega 6te kaja ne6to na vsi4ki koito milsqt 4e nepremnenno trqbva da si "GLUPAVA","NAIVNA"i ne znam o6te kakvo da si legne6 s 1 myj!Ne zabravqite 4e i jenite imat nujda ot sex,i tova 4e nqkoi gi e privlqkal i sa re6ili da zadovolqt i svoite si jelaniq,ne ozna4ava nepremenno-o kolko e glupavi4ka milata!a ima i ne6to drygo vie (mujete)savsem nz kakvo iskate,milsite i pravite!kogato 1 momi4e n evi puska e sduxana i smotana a kogato vi pusne e ebati kyrvata......e moite izvineniq ama q se yto4nete a posle davaite kvalifikacii...

Sex Is Zero
08-24-2006, 19:22
не не думата не е сдухана, когато едно момче си мисли че момичето което иска да оправи пуска на всички и му е пуснала и на него тя за него е курва, а когато си мисли че пуска на всички ама не и на него тогаз е кучка...страхотна философия е просто... :smt017

08-24-2006, 19:52
Добре наистина не мога да разбера, защо момичетата сте толкова наивни (повечето поне). Как можеш да търсиш сериозна връзка и да легнеш с някого, защото си влюбена...Изкарай поне два три месеца с този човек, увери се, че няма други изгори, че е с теб заради теб самата и тогава, щом и двамата го желаете го направете. Просто се чудя как можете да се връзвате на приказки от сорта: "Ако не спиш с мен значи не ме обичаш..."
А и нещо друго, като избирайте мъж избирайте добре. То какво очаквате от мачото с два ланеца на врата над разпасаната риза [-( Има много други момчета, които може да не блестят от 200 метра, но поне няма да ви пр****т както се изразявате вие.

напълно съм съгласна! особено за репликата "Ако не спиш с мен значи не ме обичаш...". Това пък е толкова малоумно. В такива случай просто казваш: "Ми, не те обичам", шибваш му един шамар и си тръгваш. Дремети на шапката.
napulno poskrepqm \:D/

akademika
08-24-2006, 20:45
Slu4valo li vi se e da vi izpolzvat za sex i sled tova da vi zarejat?a mom4eto da se predstavq za nai-serioznia 4ovek na sveta...i da vi dava super mnogo nadejdi z a6tastlivo byde6te,a da se pokrie i da ne se obadi pove4e...?ne gi razbiram teq mom4eta!imat vidoizmeneni mozyci..ako ima nqkoi koito da spodeli ne6to 6te se radvam..:)
зависи от твоето поведение и разбиране - явно се държиш така че само такива ти се лепят, с извинение