PDA

View Full Version : Като по филмите?



st1ki
08-21-2006, 16:44
Днес си мислих за едно нещо и реших да видя и вашето мнение :)
Значи всички те сте гледали филми... където едно момиче си носи учебниците и някое момче по невнимание я блъска... после се навежда и й помага да събере учебниците и воала.. - любов :)

А сега си представете тази същата сцена в България...
Говорим за поколението, които сега са на 16-18 години.
Действието се развива в училище.. Едно момиче си носи учебниците в найлонова "торба" и някое момче бяга за да не закъснее за час(примерно) и я блъска и торбата пада... след това се чуват репликите "Аи по леко бе майка ти дайба" - от страна на момичето... След това всички от вас се сещат какво става... или момчето си заминава с лоши помисли за въпросното момиче или се обръща и й тегли и той една майна ...


Прави ми впечатление, че (не казвам повечето) много момичета се държат по тоя начин.. Правят се на много отворени .. на "гейнгста"
и много се дразня от това... щото нали някакси не прилича на момиче да псува и да се прави на много отворена и да прави глупости и т.н.

Вие какво мислите по темата? :)

TheMaggie
08-21-2006, 16:57
Днес си мислих за едно нещо и реших да видя и вашето мнение :)
Значи всички те сте гледали филми... където едно момиче си носи учебниците и някое момче по невнимание я блъска... после се навежда и й помага да събере учебниците и воала.. - любов :)

А сега си представете тази същата сцена в България...
Говорим за поколението, които сега са на 16-18 години.
Действието се развива в училище.. Едно момиче си носи учебниците в найлонова "торба" и някое момче бяга за да не закъснее за час(примерно) и я блъска и торбата пада... след това се чуват репликите "Аи по леко бе майка ти дайба" - от страна на момичето... След това всички от вас се сещат какво става... или момчето си заминава с лоши помисли за въпросното момиче или се обръща и й тегли и той една майна ...


Прави ми впечатление, че (не казвам повечето) много момичета се държат по тоя начин.. Правят се на много отворени .. на "гейнгста"
и много се дразня от това... щото нали някакси не прилича на момиче да псува и да се прави на много отворена и да прави глупости и т.н.

Вие какво мислите по темата? :)
ХАхАхххХааха ставала съм свидетел на това.Наистина е много грозно. =P~

piFka_LP
08-21-2006, 17:03
и на момче не приляга да се държи така но го прави нали ??
ама едно е по филмите друго е в реалния живот е някой път може да се случи но едва ли то всеки търси кат да прецака другия де да го блусне как да го удари тай че...
квото женското таковае и мъжкото :wink: :

e_l_i_z_a
08-21-2006, 17:10
Такива грубиянки,които описваш,са вече често срещани.Това не ми харесва.Тъпо е.Не е оправдано.Едно момиче трябва да може да се защитава,но ако момчето нищо не и е направил(не нарочно),не виждам причина да го нагрубява по този начин.Ама си зависи и от момчето.Всъщност от двамата.Ако момчето почне да се хили гадно,много ясно,че момичето ще го "нахрани",ако е по-отворена.Но ако се извини по най-сладкия и мил начин,и примерно и помогне да си събере нещата...тогава дори може да се разиграе т.нар."американска любов" :D Ще се запознаят,ако не се познават естествено,и може да се зарибят :) Има и мили момичета-такива като мен :lol: Но ако някой има нещо против мен,а аз нищо да не съм му направила-ще го разкарам.Ако трябва и по грубия начин :wink: А като цяло повечето "грубиянки" се правят на мноо отворени поради една(,няколко или всички) от тези причини според мен:
1.Да се направят пред другите момичета(момчешка черта)-че са по-велики.Обикновено тва е реакция на момичетата,които не са забелязани от момчетата..изцяло на физически план.Затова завиждат на момичетата,които са по-забелязани и отпращат някво послание от сорта на:"Ти си красива.Но аз пък съм силна.Кво ще кажеш,а?"
2.Момичета,които са до такава степен преследвани от момчетата,че стават до някаква степен мъжемразки и си показват зъбите всеки път,щом видят човешко същество от мъжки пол.
3.Момичета,които се събират с момчета и просто...се държат като тях.Тва е причината.
4.Просто,защото гледат много филми и си избиват комплексите за малоценност по този начин-като се правят на велики-т.е. на такива,каквито не са,но им се иска да бъдат...
Въпреки че,реално погледнато,дори да можеш да се биеш като някой от героите на Джаки Чан...ква полза от тва?Това не е начинът да накараш хората да те харесват.. :smt009

ScUm4EtO'box
08-21-2006, 17:12
Разликата да видиш момче да псува и момиче е голяма ! Не казвам,че е хубаво,но ако чуеш момче да псува няма да ти направи толкова голямо впечатление отколкото момиче !Абсолютно съм съгласен с теб за това : "
Прави ми впечатление, че (не казвам повечето) много момичета се държат по тоя начин.. Правят се на много отворени .. на "гейнгста"
и много се дразня от това... щото нали някакси не прилича на момиче да псува и да се прави на много отворена и да прави глупости и т.н. "

Krem4eto
08-21-2006, 21:05
Днес си мислих за едно нещо и реших да видя и вашето мнение :)
Значи всички те сте гледали филми... където едно момиче си носи учебниците и някое момче по невнимание я блъска... после се навежда и й помага да събере учебниците и воала.. - любов :)

А сега си представете тази същата сцена в България...
Говорим за поколението, които сега са на 16-18 години.
Действието се развива в училище.. Едно момиче си носи учебниците в найлонова "торба" и някое момче бяга за да не закъснее за час(примерно) и я блъска и торбата пада... след това се чуват репликите "Аи по леко бе майка ти дайба" - от страна на момичето... След това всички от вас се сещат какво става... или момчето си заминава с лоши помисли за въпросното момиче или се обръща и й тегли и той една майна ...


Прави ми впечатление, че (не казвам повечето) много момичета се държат по тоя начин.. Правят се на много отворени .. на "гейнгста"
и много се дразня от това... щото нали някакси не прилича на момиче да псува и да се прави на много отворена и да прави глупости и т.н.

Вие какво мислите по темата? :)

Не само,че има такива момичета ами че това става в България!Защо някои от българите са много невъзпитани?В друга страна ще е едно тука момичето ще напсува момчето и обратното...Ами защо момчето не помогне на момичето и готово елементарно възпитание!

Аз не обичам да псувам,няма и да псувам,грозно е някое нежно и красиво момиче като заговори да излизат "гущери и жаби" хах!

st1ki
08-21-2006, 21:14
...

Не само,че има такива момичета ами че това става в България!Защо някои от българите са много невъзпитани?В друга страна ще е едно тука момичето ще напсува момчето и обратното...Ами защо момчето не помогне на момичето и готово елементарно възпитание!

Аз не обичам да псувам,няма и да псувам,грозно е някое нежно и красиво момиче като заговори да излизат "гущери и жаби" хах!

Примерно ти си момчето а аз съм момичето... ти като ме блъснеш и аз като те напсувам каруцарската ще ми помогнеш ли да си събера учебниците? ммм не мисля че ще го направиш.. затова не обвинявай момчетата че нямат елементарно възпитание...

siXt_senSe
08-21-2006, 21:50
Ми на мен ми се е случвало.Само че не ми събориха учебниците,ами щяха да метнат докато бягаха из коридорите по стълбите от 4 етаж.Нищо не казах щото бяха батковци(и да не бяха пак щях да си замълча де)И най-интересното е че единият от тях вече ходи с мен повече от година.Но не се заблуждавайте,не сме се запознали при сблъсъка,а много по-късно.Сега на него дължа щастието си-много го обичам,ама като се замисля на него щях да дължа и доста травми.Става въпрос че всеки реагира по различен начин и естествено различни неща могат да последват :smt006
П.П.а относно възпитанието ни в България,мога да кажа само - 50/100 колкото възпитани,два пъти повече невъзпитани

iiirish
08-22-2006, 00:55
ами токова ни е възпитанието като цяло :-k на запад хората имат съвсем друг манталитет

ton1
08-22-2006, 01:27
Мисля си че е строго индивидуално,ако не си и приятен поне на външен вид може да ти каже така все пак сме в България.
Обаче ако те хареса ще и лъснат зъбките и ще ти се извини за тва дето ти си и блъснал учебниците :)

Аз съм имал подобна ситуация да опръскам например момиче с чешмата а тя да се засмее ХАХА

summer_04
08-22-2006, 06:09
super tupo e edno momi4e da psuva,zatova ne go pravq !oba4e koito kaje ne nikoga ne go e pravil -luje!

KisskilleRcHe
08-22-2006, 07:32
На мене праба-баба ми е била каруцарка..... Можеше да псува много романтично!!!!!!!!!!

little_pink
08-22-2006, 08:14
А бе хора на кои свят живеете! Било много грозно момиче да псува! Вие сигурно никога не сте псували а когато го направите сигурно тичате да се изповядвате в църквата ](*,) .Осъзнаите се малко това си е направо нормално за нашето време!!!!

[BG]Fen`
08-22-2006, 08:57
auuuuuu kakfi fantaziiiii :roll:

08-22-2006, 09:00
Lame

Krem4eto
08-22-2006, 09:01
...

Не само,че има такива момичета ами че това става в България!Защо някои от българите са много невъзпитани?В друга страна ще е едно тука момичето ще напсува момчето и обратното...Ами защо момчето не помогне на момичето и готово елементарно възпитание!

Аз не обичам да псувам,няма и да псувам,грозно е някое нежно и красиво момиче като заговори да излизат "гущери и жаби" хах!

Примерно ти си момчето а аз съм момичето... ти като ме блъснеш и аз като те напсувам каруцарската ще ми помогнеш ли да си събера учебниците? ммм не мисля че ще го направиш.. затова не обвинявай момчетата че нямат елементарно възпитание...

Човек аз казах,че някои от българите нямаме елементарно възпитание!Не съм казала,че само момчетата!Не си ме разбрал ПИЧ!Аз не плюя момчетата за щяло и за нещяло!

Ice
08-22-2006, 09:04
xahhahxahxahxha ми чесно казано съм била свидетелка на такива подобни ситуаций и не ми прави особено голямо впечатление все пак сега това е нещо нормално и повечето момичета псуват повече и от някой момчета иначе според мен си е нормално :mrgreen: :-k

[BG]Fen`
08-22-2006, 09:12
vajnoto e qko 4at da ima po forumite...

08-22-2006, 16:48
Абе друго си е да легне жена ти в леглото и да те посрещне с думите : Айде идвай бе пед***с, няя те чакам цял ден, да ти ева п***** майна! ... нормално било момичетата да псуват ... аййде няма нужда ... fockin teens ... :D

Nofacenoname
08-22-2006, 19:33
Често съм ставал свидетел на такива неща и направо е грозно!Давам пример 2 момичета идват надъхани като пумияри па дошли чак с бокс и почват да заплашват кои били те,какво щели да направят и направо ми идва да им се изсмея в лицето!Да не говорим че посягат дори ми ако ме удари с тоя бокс?После трябва да и избия зъбите с тоя бокс!Те си мислят че като са момичета могат да си позволяват да посягат ли?Незпознаха..
Мой съвет при такива ситуаций 2 шамара и веднага ще млъкне и ще се свие на топка

CrazyWitch
08-22-2006, 19:40
Еми явно аз съм една от тези момичета... Грубиянки. Хахаха.. Па нали съм от село. Явно от това ще да е. Нека кежем, че не мможе да се изкорени думата "Бахти" от речника ми, а някой ядоса ли ме.. остана ли сама псувам като невидяла. Извинете ме ако ще ви се сторя селско парче, но поне не ви се налага да ме търпите на живо, но за това както разбрах си има и мой заместителки.

ANGEL4E
08-22-2006, 19:45
mn grozna gledka... :evil:

zoben_pitbul
08-22-2006, 20:35
Еми да-след блъскането следва псуване на всички роднини от женски пол до 9-то коляно по съребрена линия и евентуално екстра от сорта на замахване с въпросните учебници към главата на провинилото се момче или среден пръст :lol: