PDA

View Full Version : Бихте ли повярвали...?



sometimes_
08-21-2006, 19:32
Искам да ви разкажа какво ми се случи преди няколко дни и ми е интересно дали бихте повярвали...на думите на приятеля ми...
Та...стоим си ние двамата и още един приятел в едно кафе и изведнъж гаджето получава смс...И аз на базик му казах "Дай да видя от кой е", той "Няма пък!".Да, обаче аз погледнах и смс-а гласеше следното: "От твоето хапане снощи са ми сини джуките",след като го прочетох станах и си тръгнах, атой тръгна след мен и започна да ми обяснява, че някой бил сбъркал номера и т.н. (предишната вечер той беше на бар,без мен,естествено).Казах "Добре,дай да се обадя на тоя номер да видим....".Той се зачуди,ама ми даде и се обадих, вдигна момиче и като и казах "Получих един смс...", тя затвори. След това му казах да се обади той, обади се и попита коя е, а тя каза "Луиза" и пак затвори...Приятеля ми твърдеше,че е грешка, че не познава такова момиче, ама аз не му повярвах и му казах, че не искам да го виждам повече и какво ли още не, при което...той започна да ме моли да не го оставям и да ми обяснява, че не е бил с друга. След малко получи още един смс, в който пишеше "Не съм искала да засегна никой, това беше шега.И това не е моя номер"...За да каже,че не е нейния номер, значи, че той има истинския и...Както и да, той пак ми обясняваше,че не познава такова момиче...Накрая му казах да ми даде телефона си и видях в указателя, че има "Луиза"...А той каза, че не познава такава! След това каза, че тази Луиза, която е записана в телефонния му указател е приятелка на сестра му...и т.н.Малко съмнително,а? Та в крайна сметка още сме заедно, реших да му дам поредния последен шанс, защото все пак сме заедно от година и месеца. 99% процента съм сигурна, че ми е изневерил, но...се чудя, дали пък наистина няма някаква грешка...(Надеждата умира последна, нали знаете...). Иначе даже не ми е и гадно, кофти е,да, но...аз си му казах, че от тук нататък ще разбере какво е да чувства използван...
Та...бихте ли повярвали на неговата версия...
Между другото, единственото, което ме кара да мисля, че не е бил с друга е факта, е не хапе като се целува...Ама знае ли се, може тая-новата да е събудила нещо ново в него. :mrgreen:

MiRaCuLiXbb
08-21-2006, 19:34
Дъъъ, естествено, че лъже. Не може да е по-очевидно.

Angel_Girl
08-21-2006, 19:36
Ти пък се хващаш за това, че не хапел. Пълни глупости според мен. 99 % съм сигурна, че те е излагал. То едно съвпадение ок ама то много станаха...така, че не бих му повярвала и бих го накарала да си признае ако иска да е с мен и всичко да върви добре, защото в противен случей си остава сам...

summer_04
08-21-2006, 19:36
macka izneveril ti e,no naistina nadejdata umira posledna!

koalka
08-21-2006, 19:37
Не е честен с теб.Просто се опитва да ти замаже очите,но не му се хващай.

[BG]Fen`
08-21-2006, 19:37
auuuuuuu..... kakfa barkotiq,da zane6 4e az ti vqrvam ! :-({|=

st1ki
08-21-2006, 19:38
Накарай го да те заведе при въпросната Луиза и й виж джуките :)
ако наистина са сини му поискай обяснение пред нея и като си поговорите тримата на 6 очи ще разбереш истината ..
успех :smt006

sometimes_
08-21-2006, 19:40
Ъм, аз му казах, че ако си признае ще е по-добре, защото съм на ясно,че ме лъже, ама той още си твърди, че не ми е изневерил...До сега винаги е бил честен с мен, казвал ми е за ... разни издънки и т.н., а сега... Ама наистина си е...от ясно, по-ясно, че е бил с друга... :?

®©PeTq®©
08-21-2006, 19:43
99% ти изневерява споден мен :( надявам се да се изясните и да си оправите отношенията :-)

JuLiTo0o0o
08-21-2006, 19:45
sujalqvam no i az sum na mnenie 4e ti e izneveril za koeto naistina mn sujalqvam :oops:

priti_kiti
08-21-2006, 19:58
Ъм, аз му казах, че ако си признае ще е по-добре, защото съм на ясно,че ме лъже, ама той още си твърди, че не ми е изневерил...До сега винаги е бил честен с мен, казвал ми е за ... разни издънки и т.н., а сега... Ама наистина си е...от ясно, по-ясно, че е бил с друга... :? Ти остаи че ти е изневерил е ясно,ама и че те лъже е повече от ясно ! ...Бил е честен за други издънки? Тогава какво те кара да мислиш,че и тва не е издънка..? Даже със сигурност е такава,но тва прикриване може да я прави по-сериозна..

sometimes_
08-21-2006, 20:04
Сега в чата пак го питам, ама е непреклонен. Пфф...как ме лъже само... :evil:

ista
08-21-2006, 20:05
единственото, с което не съм съгласна е това


За да каже,че не е нейния номер, значи, че той има истинския и...
щото точно след като го казва, значи той й няма номера. но както и да е. честно да ти кажа, тоя тип ме съмнява. не знам какво да ти кажа. :-k

Nasindo
08-21-2006, 20:10
Искам да ви разкажа какво ми се случи преди няколко дни и ми е интересно дали бихте повярвали...на думите на приятеля ми...
Та...стоим си ние двамата и още един приятел в едно кафе и изведнъж гаджето получава смс...И аз на базик му казах "Дай да видя от кой е", той "Няма пък!".Да, обаче аз погледнах и смс-а гласеше следното: "От твоето хапане снощи са ми сини джуките",след като го прочетох станах и си тръгнах, атой тръгна след мен и започна да ми обяснява, че някой бил сбъркал номера и т.н. (предишната вечер той беше на бар,без мен,естествено).Казах "Добре,дай да се обадя на тоя номер да видим....".Той се зачуди,ама ми даде и се обадих, вдигна момиче и като и казах "Получих един смс...", тя затвори. След това му казах да се обади той, обади се и попита коя е, а тя каза "Луиза" и пак затвори...Приятеля ми твърдеше,че е грешка, че не познава такова момиче, ама аз не му повярвах и му казах, че не искам да го виждам повече и какво ли още не, при което...той започна да ме моли да не го оставям и да ми обяснява, че не е бил с друга. След малко получи още един смс, в който пишеше "Не съм искала да засегна никой, това беше шега.И това не е моя номер"...За да каже,че не е нейния номер, значи, че той има истинския и...Както и да, той пак ми обясняваше,че не познава такова момиче...Накрая му казах да ми даде телефона си и видях в указателя, че има "Луиза"...А той каза, че не познава такава! След това каза, че тази Луиза, която е записана в телефонния му указател е приятелка на сестра му...и т.н.Малко съмнително,а? Та в крайна сметка още сме заедно, реших да му дам поредния последен шанс, защото все пак сме заедно от година и месеца. 99% процента съм сигурна, че ми е изневерил, но...се чудя, дали пък наистина няма някаква грешка...(Надеждата умира последна, нали знаете...). Иначе даже не ми е и гадно, кофти е,да, но...аз си му казах, че от тук нататък ще разбере какво е да чувства използван...
Та...бихте ли повярвали на неговата версия...
Между другото, единственото, което ме кара да мисля, че не е бил с друга е факта, е не хапе като се целува...Ама знае ли се, може тая-новата да е събудила нещо ново в него. :mrgreen:

toq pi4 gi ebe i te prai salfetka :mrgreen:

Sarabi
08-21-2006, 20:39
Хех,не бих го оставила при мен дори от съжаление :roll: Лъже като циганин.Ако нямаш наистина силни чувства към него го зарежи,защото каква е тая връзка-той се мляска със всякакви навсякъде а ти стоиш и се правиш,че му вярваш а в същото време страдаш?Тц тц тц.Клъц. :::

dEnIsTy
08-21-2006, 20:57
ем...предполагам,че ти е изневерил...но ти можеше да не реагираш така и да си тръгнеш,ами да поговорите :wink:

Frank_Lampard
08-21-2006, 21:03
Не познавам човека и немога да кажа дали лъже или не но ПОНЯКОГА стават такива гафове и има възможност да не е виновен. Съветвам те само, ако смяташ да му правиш живота черен ... просто няма смисъл от връзката ви :roll:

gery_to
08-21-2006, 21:12
i spored mene toq iako se ebava s teb!nai dobre da si priznae!no puk ako biah az sled takava sluchka (i kakto kazvash che tva ne e purvata mu izdanka) niamashe da sam s nego kolkoto i da go obicham!shtom go e napravil vednaj i si mu prostila shte ima i sledvasht put!

08-21-2006, 21:25
Не, не е бил преди с друга, става въпрос за други издънки, но няма да навлизам в подробности...
Уф...незна вече. Не мога току-така да го оставя... :-k.Сега му казах, че искам да ми даде доказателство, че не е бил с друга, ако не го направи... :smt012

BeBcHeTo
08-21-2006, 21:25
Izlagal te e 100%...

zoben_pitbul
08-21-2006, 21:27
Пфф,разкарай го,нз какво по-ясно доказателство може да има,че ти е изневерил!