PDA

View Full Version : Притеснена съм много...



анчету
08-21-2006, 19:53
Майка ми я болеше горе долу седмица гърдата около ореолата. Преди ден и се появило едно такова като ухапване от комар на ореолата над зърното. Днес е по голямо и непрекъснато я боли въпреки че казва че не е много силно...очаквам коментари :(

MiRaCuLiXbb
08-21-2006, 19:56
Еми да отиде на кожен лекар ве ебаси. Да те боли една седмица и никва реакция?! Наранявала ли се е, някакви други оплаквания?

08-21-2006, 20:19
Еми да отиде на кожен лекар ве ебаси. Да те боли една седмица и никва реакция?! Наранявала ли се е, някакви други оплаквания?
mne prosto e izniknalo...a kolkoto do lekarq tq prosto nqma absoliutno nikakva vazmojnost da se izmakne ot rabota...az vse vrynkam zdraveto pred vsi4ko ama...

MiRaCuLiXbb
08-21-2006, 20:31
С кожните проблеми хич не съм на ти. Може някоя пъпка да е, нещо да я е хапало, някакви алергии да има? Зачервено ли е много? Лошо е това, че за една седмица не е минало. Непременно да се консултира с лекар. Един час ако отсъства от работа нищо няма да стане. Или след работно време, има денонощни клиники.

ninsy
08-21-2006, 21:42
по важно е здравето и предполагам,толкова ли не може 1 ден да отсъства от работа,това може да е нещо сериозно ,шега не бива!

the_snake`
08-21-2006, 22:14
Потърсете лекар с частен кабинет който бачка и след работно време.

maybelline
08-22-2006, 07:26
Много ясно,че здравето е преди всичко.Кажи й да си вземе един ден отпуст и да отиде на лекар.Това дето прилиа на ухапване от комар може да е далеч по-опасно отколкото предполагате.Разбира се,може и нищо сериозно да не е,но ако е,трябва да се действа бързо.Така че - ЛЕКАР!