PDA

View Full Version : Skoro 6te se razdelim



TUJNA_sf
08-21-2006, 20:19
Zdraveite az sam ot sofiq no ot 2 meseca sam v drug grad i si hvanah gadje mnogo go obi4am no skoro 6te trqbva da se pribiram v sf i nqma da go vidq dulgo 6te se zabravim no bolkata mi sega 6te e golqma kakvo da napravq za da q omekotq molq vi daite suvet ;(

08-21-2006, 20:33
mila vij sega.bolka 6te ima nqma da te lyja.oba4e tq minava rano ili kysno.nakraq ostavat krasivite spomeni.kogato se vyrne6 v sofiq si nameri drug oba4e nqkoi dobyr hubav 4ovek ne nqkav deto nqa si 6tastliva s nego.nqma na4in da omekoti6 edna bolka tq prosto e edna i sy6ta dokato ne spre.taka 4e stqga6 se.ima6 priqteli,ne6ta koito sa po vajni ot edno mom4e.pojelavam ti uspeh

Eleonora
08-21-2006, 20:43
Гадно, е поне се радвай, че си си прекарала добре с него.Няма да го забравиш, ще го помниш с добро!

Nasindo
08-21-2006, 20:57
Zdraveite az sam ot sofiq no ot 2 meseca sam v drug grad i si hvanah gadje mnogo go obi4am no skoro 6te trqbva da se pribiram v sf i nqma da go vidq dulgo 6te se zabravim no bolkata mi sega 6te e golqma kakvo da napravq za da q omekotq molq vi daite suvet ;(

E ne moje li da se vijdate ...ti pri nego toi pri teb i taka.... malko trudno 6te e ama... :-k

Sarabi
08-21-2006, 20:59
Ами не е нужно да късате веднага щом се преместиш.Стойте заедно просто за да не се чувстваш сама и полека-лека да започнеш да свикваш с мисълта,че си сама.Не е чак толкова лошо.А когато намериш подходящо момче-просто кажи истината на старото-че от връзка на разстояния нищо няма да излезе.Но докато не се почувстваш достатъчно стабилна и сигурна без него,недейте да късате.Ще ти е много по-трудно. :-)

koalka
08-21-2006, 21:00
Ами...няма да е зле да намерите начин да се виждате,ако това е възможно.Ако не просто не виждам как може да поддържате връзка-от разстояние е много трудно определено.

gery_to
08-21-2006, 21:34
Ako niama nachin da se vijdate,po dobre kato se varnesh v Sf pomisli i si hvani niakoi drug,no takav koito shte te nakara da zabravish tova momche!shte ti e trudno v nachaloto no s vremeto shte mine!Uspeh!

zoben_pitbul
08-21-2006, 21:44
Ами ще мине време и болката ти ще изчезне,ако нямате възможност да се виждате достатъчно често по-добре въобще не се виждайте,защото всяка среща би разпалила отново чувствата ви.Гадно е така и наистина най-много боли когато обстоятелствата правят раздялата,защото е много трудно те да бъдат премахнати.

Dark_Queen
08-21-2006, 21:49
Ako niama nachin da se vijdate,po dobre kato se varnesh v Sf pomisli i si hvani niakoi drug,no takav koito shte te nakara da zabravish tova momche!shte ti e trudno v nachaloto no s vremeto shte mine!Uspeh!
pfff vij sq,spored men 4ovek ne moje da zabravi nqkoi 4rez dyg,prosto 6te mine vreme,6te razbere6 4e ne e posleden,malko ili mnogo ne go poznava6 koi znae kolko,ne ste koi znae kolko dulgo zaedno,ne ste i na koi znae kolko mnogo godini predpolagam...taka4e spokoto-6te go zabrai6 i 6te doide nqkoi nov...

iiirish
08-22-2006, 00:58
за каква болка ми говориш?! това да не би случайно да е любовта на живота ти?! я, стига! можеш да кажеш, че ще ти липсва, че ще ти е мъчно за хубавите мигове прекарани заедно, но че ще те боли... е меко казано преувеличено :-k

радвай се, че сте били заедно, че сте прекарвали добре и запази само хубави спомени от това лято. приеми го като поредното прекрасно изживяване и продължи напред

[BG]Fen`
08-22-2006, 09:14
nali si golqma zabiva4ka,6te svali6 drug ! :-({|=

08-23-2006, 21:04
Fen`]nali si golqma zabiva4ka,6te svali6 drug ! :-({|=
MNOOOGO si prost tq nikade ne kaza 4e e zabivala nqkoi OMG