PDA

View Full Version : Obi4ate li go/q



08-21-2006, 20:45
kolko pyti ste kazvali"obi4am te"i kolko pyti naistina ste go 4uvstvali

imate li si gadje,i obi4ate li go
opi6ete s 2 dumi
gadjeto vi
i
vryzkata vi
i kak se 4uvstvate pri takava vryzka

TSecret
08-21-2006, 20:48
bezbroi puti sam go kazvala i naistina sam go 4uvstvala! imam si gadje i vrazkata mi me udovletvorqva za6toto znam 4e takav kato nego se sre6ta rqdko!

Eleonora
08-21-2006, 20:49
Рядко съм казвала искренно обичам те.На мама, тати и едно гадже.А да и на няколко приятелки :smt016

Ми сегашното гаджИЩЕ го обичам малко, но се пак достатъчно.
Той е добричък, лудичък.
Заедно сме от 3 месеца някъде.
Връзката ни е доста скучна напоследък :smt012 Макарр, че аз не съм скучен човек :-D

`Death`Whore`
08-21-2006, 20:49
Ако не го обичах, нямаше да съм с него.

Frank_Lampard
08-21-2006, 20:52
Тя знае от кога наистина го чуствам. Напълно съм сигурен, че я обичам ...
Нея мога да я опиша само като true love / с 2 думи /, а връзката ми е като приказка, по-щастлив никога не съм бил...
Дени, обичам те ! :smt007 :smt006

priti_kiti
08-21-2006, 20:54
kolko pyti ste kazvali"obi4am te"i kolko pyti naistina ste go 4uvstvali

imate li si gadje,i obi4ate li go
opi6ete s 2 dumi
gadjeto vi
i
vryzkata vi
i kak se 4uvstvate pri takava vryzka
Казвам го само когато го чувствам
Нямам си гадже..но обичах бившия си ест
Ми с две думи... добро момче но не чак толкова пълноценна връзка
Беше ми се искало да подобрим някои неща,но..бях щастлива в моментите,когато бяхме заедно..

Nasindo
08-21-2006, 20:55
kolko pyti ste kazvali"obi4am te"i kolko pyti naistina ste go 4uvstvali

imate li si gadje,i obi4ate li go
opi6ete s 2 dumi
gadjeto vi
i
vryzkata vi
i kak se 4uvstvate pri takava vryzka

Sega sam single player O:)

koalka
08-21-2006, 20:57
Само на един човек съм казвала обчам те и само веднъж ще го казвам.Обичам го безгранично и знам,че по-страхотно момче няма.Чувствам се прекрасно и много щастлива.

sexY_mackA90
08-21-2006, 20:57
Mi mnoy puti i vinagi sum bila iskrena...obicham go mnoYyyyYyy....a toi e krasivo punkar4e;PpP~ mil refnif i neveroqtennn;}~a nashta vruzka e kato prikazka za men...xtra si e ;}~!

Mike-Jones
08-21-2006, 21:00
Само на един човек съм казвала обчам те и само веднъж ще го казвам.Обичам го безгранично и знам,че по-страхотно момче няма.Чувствам се прекрасно и много щастлива. axa da tvoq priqtel deto mi se praishe na gaze shte mu prusna anusa mu kaji pomnish me nali edva li si me zabraila

dEnIsTy
08-21-2006, 21:02
3 пъти съм казвала"Обичам те"..единият беше на най-добрия ми приятел:)
Дам..имам си и си го пазя даже:) :wink:
връзката ми....

true love / с 2 думи /, а връзката ми е като приказка
чувствам се..сигурна,спокойна..обича а:)

LP_girl_14
08-21-2006, 21:07
:arrow: "обичам те" са силни думи и трябва да се казват само тогава,когато наистина се чувстват.Казвала съм го на семейството ми,на някои добри приятели и на едно единствено момче
:arrow: Имам гадже,ако не го обичах,нямаше да съм с него
:arrow: с 2 думи бих го описала тала: Моето Мило
:arrow: връзката ни е ... бурна,изпълнена с емоции :-D
:arrow: При такава връзка се чувствам...щастлива :D

zoben_pitbul
08-21-2006, 21:13
Да,обичам я и тя е единственият човек,когото съм обичал и ще обичам!Смятам,че връзка без чувства е безмислена.

Jamalska
08-21-2006, 21:17
kolko pyti ste kazvali"obi4am te"i kolko pyti naistina ste go 4uvstvali

imate li si gadje,i obi4ate li go
opi6ete s 2 dumi
gadjeto vi
i
vryzkata vi
i kak se 4uvstvate pri takava vryzka
Еми по някой повод на истински добри приятели,веднъж на мъжа,и веднъж на майка ми.Ако не се чувства няма смисъл да се казва.
Имам гадже ...има момени в които имам чувството че само него ще обичам винаги и други в които не мога да го понасям и зяпам по други...
"Магнит" и "платоника"
Самотно,unfaithfull...Но когато е при мен съм :D \:D/ :smt008 :smt007 ..а понякога и :smt014 :smt011 :smt010

08-21-2006, 21:18
Обичааам тее Обичам яяя Обичам гооо Обичам вииии :smt007

Sex Is Zero
08-21-2006, 21:20
дееба мааму пак забраих се логна :smt017

ninsy
08-21-2006, 21:23
колко пъти съм казвала че обичам ли..ами на родителите ми на едно старо гадже и на това с което съм сега..но онова старото не се брои,тогава бях малка и звучеше хубаво като той ми го каваше.
Обичам приятеля си безкрайно много,и друг не бих обичала така.Не се намират такива като него лесно..,но той ми е обештал че ще сме заедно винаги :)

maily
08-21-2006, 21:26
Mnogo puti sam kazvala "obi4akm te" no samo na horata koito naistina go zaslujavat!V momenta hodq s nai-gotinoto mom4e i mn se kefq na tova!Vryzkata ni e super i se nadqvam tova ne6to da prodalji 06te mnogo dulgo.. :smt007 :smt007

Eleonora
08-21-2006, 21:29
Обичааам тее Обичам яяя Обичам гооо Обичам вииии :smt007Краен извод-Ние не те обичаме! :lol: За това не си пръскай много,много любовта

BeBcHeTo
08-21-2006, 21:31
Da obi4am sega6noto si gadje i to mnogo ako ne go obi4kax nqma6e da sam s nego

Angel_Girl
08-21-2006, 21:38
"ОБИЧАМ ТЕ" съм казвала и казвам за пръв път и на един изключителен човек, защото момчето до мен е такова.
Да, имам си приятел и страшно много го обичам и давам всичко за него.
Приятеля ми е най-красивото нещо, което някога ми се е случвало. Той за мен е всичко, а връзката ни е прекрасна, защото е изпълена с много любов.

Mike-Jones
08-21-2006, 21:59
Да,обичам я и тя е единственият човек,когото съм обичал и ще обичам!Смятам,че връзка без чувства е безмислена. ei shop da mi sa maxash ot glavata pumiqr takuv da nemi pishesh na li4no da mi sa praish na gazar4e shtoto shte te eba v ustata i shop neshtasten ta eba v torbestia baluk i jenati i tq da nemi pishe

^HyPoCRiSy^
08-21-2006, 21:59
Обичам го повече от всичко!

iiirish
08-22-2006, 00:47
казвала съм "обичам те" хиляди пъти, но само на един единствен човек. чувствам го искренно и по-истинско от когато и да било. той е невероятен човек, когото не бих заменила за никой друг на света!

Ollas
08-22-2006, 07:48
Много пъти съм казвала "обичам те" и винаги защото съм го чувствала. Имам си гадже и го обичам. Той е човекът, пред когото най-много пъти съм разкривала чувствата си. Трудно ми е да го опиша с 2 думи, но мога да кажа, че той е мъжът, който търся. Връзката ни е много хубава. Честни сме един с друг, споделяме всичко. Обожаваме да прекарваме времето си заедно. Действаме си като успокоително и като сме заедно забравяме всички проблеми. Естествено, имаме спречквания, но те се забравят бързо. При такава връзка мога да се чувствам единствено щастлива.

alkobalko
08-22-2006, 07:54
Много често съм казвала "Обичам те" на родителите си, почти всеки ден. Истински съм обичала само един човек, момчето, с което съм в момента. Заедно сме от година и седем месеца. Той е единственият човек, който съм обичала и му го казвам често. Казвам му го, защото го чувствам.

[BG]Fen`
08-22-2006, 08:36
Nqma ni6tu po-hubavo ot tova 4ovek da opoznae lubovta,za sajelenie sega sum freee no se nadqvam skoro da e sra6tna...!!! =D> =D>

Sandi
08-22-2006, 16:44
Kogato sum go kazvala vinagi sum go 4uvstvala...
Segashnoto mi gaje e nai spolu4livata mi vruzka i naistina mnogo go obi4am i durja na nego,v nego otkrih vsi4ko tova koeto turseh v horata do men i vse ne otkrivah... :smt007

Sex Is Zero
08-24-2006, 19:07
Обичааам тее Обичам яяя Обичам гооо Обичам вииии :smt007Краен извод-Ние не те обичаме! :lol: За това не си пръскай много,много любовтаИмам си хора които ме обичат, не очаквам любов по форумите...
П.С. готин подпис...не ти отива нз що...наистина ама ми е някъв неестествен там(картинката)

*Sumerian_Haze*
08-24-2006, 21:37
Ми много пъти съм го казвала , но рядко съм го мислила , има само 2 приятелки на които го казвам искренно , а и май на сегашното ми гадже . Абе май го обичам ( мразя да обичам :smt012 ) Нещата напоследъка не вървят много , ама аз съм оптимист ... :)

christina_aguilera
08-24-2006, 22:17
kolko pyti ste kazvali"obi4am te"i kolko pyti naistina ste go 4uvstvali

imate li si gadje,i obi4ate li go
opi6ete s 2 dumi
gadjeto vi
i
vryzkata vi
i kak se 4uvstvate pri takava vryzka
Kазвам му го ежедневно и то безброй много пъти.И щом съм с него :arrow: го обичам.Харесва ми,защото е сладък и мил.(мисля,че няма какво повече да говоря за връзката ни след всичко казано :smt007 )

Chiana
08-24-2006, 22:25
Имам си приятел, обичам го истински. Много държа на него. От 1 година сме заедно и той е всичко за мен. Това е, никога не съм се чувствала по-щастлива... :smt007

AnGeL_NeBeSeN
08-24-2006, 22:26
obi4am q s cqloto si sarce.i s 2 dumi tva e nai prekrasnoto ne6to koeto mi se e slu4valo vseki den e super priqten s neq.prosto s dumi ne mi stiga da i kaja kolko q obi4am i postoqnno si go kazvame edin na drug ne ne moga da go izrazq

LuCkY_YoU
08-24-2006, 22:34
razbira se.pro6tavala sum mu hilqdi gre6ki.nadqvam se i toi men.

xqxqxq
08-24-2006, 22:43
obicham te sym kazval malko pyti no na tezi na koito trqbva ! ami na segashnata mi priqtelka sym i go kazval i go 4uvstvam ot syrce
imam si gadje da , obicham q ujasno mnogo , bez neq nemoga...
ami nevinna i zabavna
za vryzkata mi idialna e za sega(dano da ostane i takava za napred)
ami 4uvstvam se vyzmojno nai-shtasliv

AnN_G
08-25-2006, 11:55
kolko pyti ste kazvali"obi4am te"i kolko pyti naistina ste go 4uvstvali

imate li si gadje,i obi4ate li go
opi6ete s 2 dumi
gadjeto vi
i
vryzkata vi
i kak se 4uvstvate pri takava vryzka
:arrow: Не съм казвала на никой "Обичам те",е смао на приятелките си,а на момче-не съм ...
:arrow: Ахам,имам гадже;ми да,може да се каже 4е го обичкам.
:arrow: С две думиии..ми пр ми е миличък и нежен,а връзката ни-гореща и пълна с любов :smt007
:arrow: Ми как мога да се чувствам-добре!

El_otro_de_la_cama
08-25-2006, 12:05
"Обичам те" съм казвала на двама души искрено. На сегашния ми приятел и на един бивш, който ме заряза, но 9 месеца след това аз пак го обичах...и не допусках друг до себе си. Със сегашния ми приятел се познаваме от 9 години и няма как да не го обичам,познавам т омн добре и се допълваме взаимно. :wink: