PDA

View Full Version : Дайде и моя ред да поискам съвет



Eleonora
08-21-2006, 21:43
:( Преди малко си писах с гаджето ми, той е в Испания и скоро се връща.В повечето случеи или е недостъпен или отпочиващ в скайп.Сега видях, че си е скайпващ.Писах му-Слънце ненагледно.И той ми каза.Бегай са!Бахти държанието :cry: Аз ли съм виновна, или той е глупак.Аз му казах, че няма да търпя държанието му и ми казах Чао.И той ми написа-да ти влезе цял! :? Бахти само секс му е в кухата глава ](*,) .
Държи се ужастно, вместо да ми обясни, че не може да ми пише сега, той какво :cry:
Извинете, че ви занимавам със сапунките ми, ама ми е супер ШИТ сега :cry:

Отговор
08-21-2006, 21:45
Да не е пиян нещо?!Ако си го търпяла до сега такъв не знам..

thirteen
08-21-2006, 21:45
Е,кво е тва държание [-X .. остави го сега,може да е ядосан нещо, или пък да е пийнал...

Angel_Girl
08-21-2006, 21:46
Еми, мила може да не е бил в настроение. Но все пак това в никакъв случей не оправдава държанието му.Обясни му, че не ти е станало приятно и поговори с него.

thirteen
08-21-2006, 21:47
Еми, мила може да не е бил в настроение. Но все пак това в никакъв случей не оправдава държанието му.Обясни му, че не ти е станало приятно и поговори с него.
Но не сега!Може пък той да и се включи ама не го занимавай ся .. да не се скарате стабилно!

LP_girl_14
08-21-2006, 21:50
Ако наистина имаше чувства към теб,нямаше да му коства много усилия да ти пише" Мило много съжалявам,ама съм зает в момента.Когато се освободя,ще ти пиша"Извинявай,ама ако бях на твое място не бих му позволила да се държи така.Какво като е в Испания?Това да не би да е основателна причина да ти говори така?Доста е груб...По-хубаво не му пиши въобще за известен период от време и ако не ти се извини или като си дойде продължи да се държи така...по-добре го зарежи тоя,защото явно незнае как да се отнася със момичето което той сам си е избрал :?

Eleonora
08-21-2006, 22:09
Той сега нищо не ми пише :roll: , но аз си излях душата в чатчето ни :? Ето:
za6to se durji6 taka,kato az te obi4am.za6to...az li sum vinovna,4e ti e skapano nastroenieto.za6to vinagi triabva da si go izkarva6 na men.I moeto nastroenie ne e perfektno,no vupreki tva ti pi6a hubavi ne6ta nali.Moje6e prosto da mi kaje6-Ne iskam da si pi6em.A ne da se durji6 taka!!!
И това:
KOGATo se VurnE6 triabva da pogovorim Mnogo SeriZono!6toto ne moje da produljava taka,na tebe nekoi da ti e skapal nastroenieto i az da go otnasiam.Ako me uvajava6e pone malko,6te6e da razbere6 kakvo mi e i da li e redno da mi pi6e6 si4kite tia mizerii!

Ама той излезе,щото не му пука.Е тва е тъпото ](*,) :(

Angel_Girl
08-21-2006, 22:11
Еми, мила може да не е бил в настроение. Но все пак това в никакъв случей не оправдава държанието му.Обясни му, че не ти е станало приятно и поговори с него.
Но не сега!Може пък той да и се включи ама не го занимавай ся .. да не се скарате стабилно!
Нямах предвид за сега, явно не съм се изразила както трябва.

Bisollini
08-21-2006, 22:12
Ako e Piqn Moje da Mu prosti6 stiga da ti se izvni . ako si e nameril druga go kusai . tegli mu edna Kusa-dulga

Отговор
08-21-2006, 22:35
Изчакай да се върне,ако пак се държи така,го заеби.

08-21-2006, 22:42
mom4eto nai-veroqtno e qdosano ne6to ne go zaka4ai neska..toi ytre 6e sam 6te ti se izvinqva..;)ako te obi4a istinski

Mike-Jones
08-21-2006, 23:10
:) mnogo losho durjanie toi mai nete uvajava teb vaoshe

iiirish
08-22-2006, 00:24
Еми, мила може да не е бил в настроение.

не съм съгласна [-X за любимия човек винаги трябва да имаш настроение и най-вече време. каквото и да се е случило трябва да се опираш на него, но не и да му обръщаш гръб :-k

koalka
08-22-2006, 07:17
Нещо не е наред определено.Наистина поговори с него и се изяснете.

®©PeTq®©
08-22-2006, 07:25
И аз мисля че нещо не е наред :-k Дори и да не е бил в настроение е трябвало да е малко по-мил,защото това даржание...Като се прибере поговори сериозно с него,но мисля че ще се оправите :-D успех :-D

alkobalko
08-22-2006, 07:39
Поговорете много сериозно. Това не е нормално поведение за едно влюбено момче. Може наистина да не е бил в настроение, но това не го извинява. Не уточняваш, дали за първи път се държи така или винаги е такъв. Ако е било нещо моментно, може да не е бил на кеф, не че това го оправдава. Ако пък редовно се държи така, не ми е ясно какво правиш още с него. Не му пиши повече.

KisskilleRcHe
08-22-2006, 07:58
Тури ми куро и не се занимавай с него, във всяко едно полужение!? Ако си мислиш, че на некой пор като му прищрака може да говори на лево и на десно какво си поиска, значи не е познал... И като край спомени майка му!!!!!! [-X

cskamoni4ka
08-22-2006, 08:36
Незнам как го търпиш още.

[BG]Fen`
08-22-2006, 08:45
i na men mi se e slu4valo da se durja kato nego,spox prosto e mn qdosan za ne6tu i si go iskarva na teb,siguren sum 4e sega sajelqva za napisanoto! :-({|=

Atika
08-22-2006, 08:46
Незнам как го търпиш още.

Kato obichash :arrow: TYRPISH i tolkoz, jalko no fakt!
A po temata .. neznam kolko e seriozno m/u vas i dali po princip imate problemi, no nqkakva prostotiq v skype e nedopostimo da e prichina za kraini deistviq! Vqrno e che nikoi ne zaslujava da mu tarpish loshite nastroeniq, no ako se e sluchvalo i predi i si mu go proshtavala e estestveno che shte se sluchi otnovo, prosto taka si go nauchila! No trezvo reshenie edva li moje da se vzeme pri nalichieto che v momenta ste tolkova daleche edin ot drug.. taka che dokato se varne imash vreme da razmislish .. kasmet mila!

cskamoni4ka
08-22-2006, 08:53
Незнам как го търпиш още.

Kato obichash :arrow: TYRPISH i tolkoz, jalko no fakt!
A po temata .. neznam kolko e seriozno m/u vas i dali po princip imate problemi, no nqkakva prostotiq v skype e nedopostimo da e prichina za kraini deistviq! Vqrno e che nikoi ne zaslujava da mu tarpish loshite nastroeniq, no ako se e sluchvalo i predi i si mu go proshtavala e estestveno che shte se sluchi otnovo, prosto taka si go nauchila! No trezvo reshenie edva li moje da se vzeme pri nalichieto che v momenta ste tolkova daleche edin ot drug.. taka che dokato se varne imash vreme da razmislish .. kasmet mila!
Всичко си има граници,погледни той как се държи с нея...мислиш ли,че човек който обича е способен да се държи така с половинката си?!

Krem4eto
08-22-2006, 09:05
Лоша работа трябва да разбереш защо така е станало но все пак аз щях да искам да ми се извини!!!!Имай достойнство!УСПЕХ!

Ice
08-22-2006, 09:12
Хм ми мила може наистина да е бил в кофти настроение и все пак това не го оправдава не му пиши известно време както казаха по-нагоре.Или ако искаш говори с него.Айде късмет дано се оправите :(

AnN_G
08-22-2006, 10:41
Не му пиши!Колкото и да ти е трудно просто не му пиши ти първа!Изчакай да видим длаи ще ти напише извинение,ако не ти пише значи наистина нещо му има и това състояние не е временно. #-o

Eleonora
08-22-2006, 17:52
Не ми пише нищо, той се връща другата седмица и мисля, че чак тогава ще мога да говоря с него.Ако ме потърси де :(

thirteen
08-22-2006, 18:12
Много жалко ако по този начин се опитва те зареже,да използва разстоянието..

ANGEL4E
08-22-2006, 18:37
Той сега нищо не ми пише :roll: , но аз си излях душата в чатчето ни :? Ето:
za6to se durji6 taka,kato az te obi4am.za6to...az li sum vinovna,4e ti e skapano nastroenieto.za6to vinagi triabva da si go izkarva6 na men.I moeto nastroenie ne e perfektno,no vupreki tva ti pi6a hubavi ne6ta nali.Moje6e prosto da mi kaje6-Ne iskam da si pi6em.A ne da se durji6 taka!!!
И това:
KOGATo se VurnE6 triabva da pogovorim Mnogo SeriZono!6toto ne moje da produljava taka,na tebe nekoi da ti e skapal nastroenieto i az da go otnasiam.Ako me uvajava6e pone malko,6te6e da razbere6 kakvo mi e i da li e redno da mi pi6e6 si4kite tia mizerii!

Ама той излезе,щото не му пука.Е тва е тъпото ](*,) :(

sorry za tova oba4e s tova koeto si my napisala adski mn si sbarkala...
nikoga ne trqbva da se moli6 taka na mom4e parvo 4e stava6 jalka v o4ite my vtoro ti kvo nqma6 li samo4yvstvie? :-k
[-X neeee...na tvoe mqsto bih sprqla da my po6a dokato toi ne pi6e ne6to ot roda "mn izvinqvai nqma da se povtori" ili ne6to takova

*Poli*
08-22-2006, 18:45
:( Преди малко си писах с гаджето ми, той е в Испания и скоро се връща.В повечето случеи или е недостъпен или отпочиващ в скайп.Сега видях, че си е скайпващ.Писах му-Слънце ненагледно.И той ми каза.Бегай са!Бахти държанието :cry: Аз ли съм виновна, или той е глупак.Аз му казах, че няма да търпя държанието му и ми казах Чао.И той ми написа-да ти влезе цял! :? Бахти само секс му е в кухата глава ](*,) .
Държи се ужастно, вместо да ми обясни, че не може да ми пише сега, той какво :cry:
Извинете, че ви занимавам със сапунките ми, ама ми е супер ШИТ сега :cry:

Omg... kak se izlaga6 samo... Vmesto prosto da go zaebe6 sa se oplakva6 i s tova pokazva6 na drugite kak mu hodi6 po gyzy >>> seti se sama kakvo mnenie sazdava6 za sebe si v o4ite na drugite.. E da de, ti po-princip drynka6 gluposti, ama s tazi tema napravo si se zakopala...

Takova dyrjanie normalni hora ne tyrpqt..

Ok, da predpolojim 4e e bil piqn, za6to togava sled tova ne ti se e izvinil, a prosto te e ostavil da se izmy4va6...?

`Death`Whore`
08-22-2006, 18:53
1. Ебава се.
2. Не му дреме за теб.

Може и да е първото, но е прекалил.

Obitax
08-22-2006, 19:00
zaebi go tupan e . na nego ne mu puka za teb a ti pa 6e reve6 za nego q se stegni malko .

08-22-2006, 19:06
Може някой друг да му е писал от името или от компа без той да разбере, иначе ако те обича се самнявам да ти пише така! спокойно изчакай го да влезе в скайп и той да ти напише и си поговорете мн сериозно :-k

Eleonora
08-22-2006, 19:17
Може някой друг да му е писал от името или от компа без той да разбере, иначе ако те обича се самнявам да ти пише така! спокойно изчакай го да влезе в скайп и той да ти напише и си поговорете мн сериозно :-k Той постоянно е в скайп, но е недостъпен. [-X
Не знам вече какво да мисля, много ми е кофти.А доколкото го познавам, той не би ми се извинил за нищо! ](*,) :(

Sex Is Zero
08-22-2006, 19:22
има вариант да не е бил той на компа щото на мен лично се е случвало един приятел да ме пита що е бил напсуван от мен по скайп, а се оказа че на даскало скайпа е бачкал с моето име, другия вариант е пича да е абсолютен ГЪЗ \:D/

Eleonora
08-23-2006, 18:34
Скъсахме :cry: ](*,) :smt009 :smt011 8-[ :cry: :cry: :cry:

cskamoni4ka
08-23-2006, 20:22
Скъсахме :cry: ](*,) :smt009 :smt011 8-[ :cry: :cry: :cry:
Ей,съжалявам! :( Добре ли си?

Eleonora
08-23-2006, 20:57
Скъсахме :cry: ](*,) :smt009 :smt011 8-[ :cry: :cry: :cry:
Ей,съжалявам! :( Добре ли си?Ми не особено :cry: , но БЛАГОДАРЯ все пак, че попита. :wink:

Angel_Girl
08-23-2006, 21:44
Скъсахме :cry: ](*,) :smt009 :smt011 8-[ :cry: :cry: :cry:
Ей, много съжалявам...надявам се да си добре и да не изпадаш в депресия. Кофти наистина...

SweetBunny
08-23-2006, 23:02
Omg... kak se izlaga6 samo... Vmesto prosto da go zaebe6 sa se oplakva6 i s tova pokazva6 na drugite kak mu hodi6 po gyzy >>> seti se sama kakvo mnenie sazdava6 za sebe si v o4ite na drugite.. E da de, ti po-princip drynka6 gluposti, ama s tazi tema napravo si se zakopala...

Takova dyrjanie normalni hora ne tyrpqt..
Просто прекаляваш, едва ли точно това е чакала да чуе! И знаеш ли точно в този момент колко й пука какво другите си мислят за нея, поне си е искрена, за кфо трябва да й пука за форумците...при положение, че не се познаваме :x Когато човек е влюбен, понакога търпи доста...както Елеонора....не е трябвало, тоя идиот нищо не заслужава ;-) И да не вземеш да се депресираш...оооо наистина не заслужава такова "внимание" :wink: Замисли се колко други можеш да имаш и се успокой :D

KisskilleRcHe
08-24-2006, 07:31
Ба маааааму, значи си в почерпка... Евала да не ти пука!!!!!!!!!

®©PeTq®©
08-24-2006, 07:38
Съжелявям :cry: получило се е гадно ама да не ти пука той как се е даржал по скайпа с теб...Не те заслужава :D

Eleonora
08-24-2006, 10:04
:? ЛЕлелелеллеле трябва да си много тъп, че да си измислиш такава причина:(think) dobre,no mi kaji pri4inata pone
[11:58:03] •●◦•◦·1nS71nK7·◦•◦●• каза: iska6 li naistina
[11:58:05] MUJETE SA LAINA!!! каза: da
[11:58:38] •●◦•◦·1nS71nK7·◦•◦●• каза: za6toto si super t1pa i super ligava i ne moje6 da se opravi6 tva e .... adski mn me drazni6 i tva e are .........
:-k

®©PeTq®©
08-24-2006, 10:08
аха......"прекрасно оправдание"...
Случаино ако наистина това е причината,той като е трънал с теб е искал да те промени ли ..?Офф съжелявам ама тоя е много зле...

Eleonora
08-24-2006, 10:12
аха......"прекрасно оправдание"...
Случаино ако наистина това е причината,той като е трънал с теб е искал да те промени ли ..?Офф съжелявам ама тоя е много зле...
Още в началото си казахме, че не може да се променим един друг.Лелелел аз как може така да говори :| , а той като е несериозен и кух и само СЕКС му е в тъпата глава! :evil: :?

strange__
08-24-2006, 10:59
Доста е директен в обясненията :shock: Абе да не ти пука....такова момче не заслужава сълзите на момиче :wink:

cskamoni4ka
08-24-2006, 11:26
:? ЛЕлелелеллеле трябва да си много тъп, че да си измислиш такава причина:(think) dobre,no mi kaji pri4inata pone
[11:58:03] •●◦•◦·1nS71nK7·◦•◦●• каза: iska6 li naistina
[11:58:05] MUJETE SA LAINA!!! каза: da
[11:58:38] •●◦•◦·1nS71nK7·◦•◦●• каза: za6toto si super t1pa i super ligava i ne moje6 da se opravi6 tva e .... adski mn me drazni6 i tva e are .........
:-k
Ебати глупака!

Sex Is Zero
08-24-2006, 19:18
кофти се е получило ама май теорията ми че е гЪз се оказа вярна, за нещастие

priti_kiti
08-24-2006, 19:35
тцтцтцтц
единственото нещо,кото можеш да напраиш сеа е да не ти пука за тфа..нещо. :shock:
ебати,така ли се държат с гаджетата си вече?!
и да,прекраасна причина за късане.. ако беше истина нямаше и да ходите но както и да е.. тъпак!

`Death`Whore`
08-24-2006, 19:36
А вие какво искате? Да каже: "Страхотна си, но не можем да сме заедно", а всъщност да мисли, че е лигава и глупава? По-добре да каже истината и тя да се замисли за поведението си.

cecko_boy
08-24-2006, 20:41
mii sry skupa 4e taka se e polu4ilo tegli mu edna maina i si glea rabotata

08-29-2006, 10:21
Миличка пределно ясно е, че той вече няма нищо към теб ! Извинявай, че го казвам, но то е ясно ... Просто го зарежи!

BLUE~ANGEL~
08-29-2006, 10:42
abe nekuv piklio,koito se misli za "super pe4en pi4" se prai na golemiq

muj!!taka kato gledam sigorno e na 16...
zaebi go ne ti trqbva gadje kato tva naduto govedo!!kaji mu dgd ot mene

08-29-2006, 10:51
mii sry skupa 4e taka se e polu4ilo tegli mu edna maina i si glea rabotata

08-29-2006, 10:55
Еми, мила може да не е бил в настроение. Но все пак това в никакъв случей не оправдава държанието му.Обясни му, че не ти е станало приятно и поговори с него.

Angel_Girl
08-29-2006, 12:49
Ама тоя за какъв се мисли, че да се дъежи така и да ти говори така??? Да не е някой принц случайно? Я му тегли една и да си гледа работата. Ще си намериш по-добър от него,з ащото като гледам тоя не си заслужава.