PDA

View Full Version : Най-добрия ми приятел се опита да ме целуне...



Какво да правя??
08-21-2006, 21:53
Приятели сме от осем години.Почти всеки ден се виждаме и прекарваме поне по един час заедно.Аз,той,още 2 момичета и едно момче..Вчера едното момиче и едното момче(брат и сестра) заминаха на море..Тази вечер аз,той и другото момиче седяхме пред нейния блок и си приказвахме,когато нея я извикаха..Тя се качи за 5 минутки до у тях и ние я чакахме..Еми тогава се заприказвахме с него и той се приближи до мен ииии се опита да ме целуне..Аз обърнах глава и когато го погледнах той ме гледаше странно.Живеем в един и същи вход,на един и същи етаж и преди да се разделим той ме гушна и ме целуна по бузата.Преди не се е държал така,незнам какво го прихвана...Харесвам го само като приятел,но не искам да го нараня!!!!!!!!Та въпроса ми е как да се държа утре като се видим???Плс хелп!!!!!!!!! ](*,)

08-21-2006, 22:01
teoriqta mi se potvarjdava 4e mejdu momi4e i mom4e ne moje da ima samo priqtelstvo [-(

LP_girl_14
08-21-2006, 22:01
Щом се е опитал да те целуне,значи е предполагал че го харесваш не само като приятел.Ако наистина е бил с такива убедждания,няма как да не бъде наранен,но трябва да бъдеш искрена с него.Нали знаеш че когато харесваш един човек,ти тълкуваш всякаква негова близост с теб като знак че т ехаресва,т.н. не преценява реално нещата и оттам се стига до погрешни изводи както в твоя случай.Утре се дръж с него нормално,както преди,но при първия подходящ случай му обясни че гледаш н анего само и единствено като на приятел и че не искаш да го изгубиш като такъв

Obitax
08-21-2006, 22:07
obqsni mu 4e ne moje da ima ni6to mejdu vas no spored men moje priqtelstvoto vi da pricliu4i . :(

Bisollini
08-21-2006, 22:10
Abe vie televiziq Gledate Li Ne6to reklamata Na Sprite A ? http://www.vbox7.com/play:93e56366?sprite_2005

08-21-2006, 22:54
obqsni mu 4e ne moje da ima ni6to mejdu vas no spored men moje priqtelstvoto vi da pricliu4i . :(Еми точно това не искам да става... =; Някакъв начин да го избегна?

Freelander
08-21-2006, 23:39
govorete... nakarai go da ti obqsni vsi4ko, koeto 4uvstva kam teb.. ti mu kaji kakvo misli6... awe ne6tata 6te se naredqt ;) Nqma za edin den da se razvali 8 godi6no priqtelstvo :) [estestveno ako e istinsko]

Atika
08-22-2006, 00:14
Tova e nai-normalnoto neshto koeto moje da se sluchi m/u nai dobri priqteli, toi gleda na teb kato na nai-idealnoto momiche
sgurno mu spodelqsh vsichko, plachesh pred nego , znae kolko si bila naranqvane i che zaslujavash poveche i tn i tn ..Edinstvenoto koeto mojesh da napravish e da mu obqsnish tova, iskash ili ne shte go naranish!
Dano samo e dostatachno porasnal da prieme che m/u vas moje da ima samo priqtelstvo i ako te razbere sega ti garantiram che s vremeto shte izraste tazi liubov i moje bi shte gleda na teb samo kato na priqtelka ...

iiirish
08-22-2006, 00:16
нуждаете се от стабилен разговор, но ако не искаш да го нараняваш така директно просто му покажи, че не искаш от него нищо освен приятелството му. когато той се опита отново да те целуне или направи друг подобен намек за нещо между вас, дискретно отклони нападката. след няколко опита вече трябва да се е отказал

koalka
08-22-2006, 07:20
Еми не можеш да направиш кой знае какво.Просто му кажи,че го възприемаш само като приятел и не може да стане нищо между вас.Вие сте доста близки и той явно е започнал да има чувства.

KisskilleRcHe
08-22-2006, 07:22
Ми та целуниго и ти или поне го прегърни.......

cskamoni4ka
08-22-2006, 08:44
Трябва да му обясниш,че не може да се получи нищо между вас...излъжи го примерно,че има друго момче...На него ще му стане малко гадно и ще му мине.Ако не е някой тъпак ще си останете приятели,но ще му трябва може би малко време да свикне,че не може да сте нещо повече от приятели.

[BG]Fen`
08-22-2006, 08:49
kaji mu 4e ne go haresva6 dokato e vreme,i ne e stanala nqkakfa po golqma ka6a :idea:

Nasindo
08-22-2006, 12:41
Приятели сме от осем години.Почти всеки ден се виждаме и прекарваме поне по един час заедно.Аз,той,още 2 момичета и едно момче..Вчера едното момиче и едното момче(брат и сестра) заминаха на море..Тази вечер аз,той и другото момиче седяхме пред нейния блок и си приказвахме,когато нея я извикаха..Тя се качи за 5 минутки до у тях и ние я чакахме..Еми тогава се заприказвахме с него и той се приближи до мен ииии се опита да ме целуне..Аз обърнах глава и когато го погледнах той ме гледаше странно.Живеем в един и същи вход,на един и същи етаж и преди да се разделим той ме гушна и ме целуна по бузата.Преди не се е държал така,незнам какво го прихвана...Харесвам го само като приятел,но не искам да го нараня!!!!!!!!Та въпроса ми е как да се държа утре като се видим???Плс хелп!!!!!!!!! ](*,)

ahh naistina gadna situaciq... ami prosto mu kaji ,4e go haresvash kato prqtel i ne iskash da si razvali6 dalgoto prqtelstvo kato tragne6 s nego !
mislq ,4e v na4aloto 6te mu e krivo ...ama posle vsi4ko 6te si e OK :-k

luda`flirtajika
08-22-2006, 13:36
obqsni mu 4e ne moje da ima ni6to mejdu vas no spored men moje priqtelstvoto vi da pricliu4i . :(

ne moje...ako q ahresva...to e prikliu4ilo

RoSsY88
08-22-2006, 14:08
Нали знаеш,че едно приятелство лесно заваршва с любов,но е мн трудно една любов да завърши с приятелство...Е щом не го искаш за гадже се прави,че нищо не се е случило...аз с най-добрият си приятл понякога се целуваме ей така щот се обичаме мн силно ама само като приятели инак секи си има любов,макар и несподелена...

мечтател
08-22-2006, 14:12
приятелството не прераства в любов - любовта се превръща в приятелство с времето. понякога се случва между близки приятели да се появи такова желание, но това е самозаблуждение. дори и да му се отдадете то ще изчезне. но то никога не ще изчезне след разговор "няма да стане, понеже сме приятели". според мен такава емоция не трябва да се подтиска. тя сама по себе си е мимолетна. но въздържането от нея може да я превърне в нещо повече. пак ти казвам - не приятелството се превръща в любов, а обратното.

zoben_pitbul
08-22-2006, 20:38
Амий глей ся...Той явно те харесва,ти него-не,ако отново ти показва чувствата си по-добре поговори с него и му кажи,че ти не го харесваш и това е.Няма начин да не го нараниш,така че не си прави илюзий,че е възможно.

JuLiTo0o0o
08-22-2006, 20:52
obqsni mu 4e ne moje da ima ni6to mejdu vas no spored men moje priqtelstvoto vi da pricliu4i . :(

suglasna sum! ima takava veroqtnost :smt009 :smt012

Eimi_{}
08-22-2006, 21:30
Приятели сме от осем години.Почти всеки ден се виждаме и прекарваме поне по един час заедно.Аз,той,още 2 момичета и едно момче..Вчера едното момиче и едното момче(брат и сестра) заминаха на море..Тази вечер аз,той и другото момиче седяхме пред нейния блок и си приказвахме,когато нея я извикаха..Тя се качи за 5 минутки до у тях и ние я чакахме..Еми тогава се заприказвахме с него и той се приближи до мен ииии се опита да ме целуне..Аз обърнах глава и когато го погледнах той ме гледаше странно.Живеем в един и същи вход,на един и същи етаж и преди да се разделим той ме гушна и ме целуна по бузата.Преди не се е държал така,незнам какво го прихвана...Харесвам го само като приятел,но не искам да го нараня!!!!!!!!Та въпроса ми е как да се държа утре като се видим???Плс хелп!!!!!!!!! ](*,)Ами..сигурна ли си че го харесваш само като приятел?

08-22-2006, 21:41
tva e edinstvenoto ne6to v koeto moga da buda 5871086328759873649610326417368746921% siguren 4e ne moje da sa6testvuva prtiqtelstvo m/u momi4e i mom4e tva prosto nqma kak da se polu4i.vinagi ot ednata strana priqtelstvoto 6te premine v ne6to pove4e.tva e kofti.sega oba4e ako go otreje6 6te si razvalite priqtelstvoto i trqbva da naprai6 vsi4ko vazmojno tva da ne stane

®©PeTq®©
08-22-2006, 21:44
Офф..ловиме ли бас че може да има приятелство м/у момче и момиче?!Аз от 8-9 годишна ходя с момчета и по-малко момичета и с само 1 съм имала нещо по-сериозно...А с всички останали сме си супер добри приятели!!!

Chukasimo
08-22-2006, 22:07
Приятели сме от осем години.Почти всеки ден се виждаме и прекарваме поне по един час заедно.Аз,той,още 2 момичета и едно момче..Вчера едното момиче и едното момче(брат и сестра) заминаха на море..Тази вечер аз,той и другото момиче седяхме пред нейния блок и си приказвахме,когато нея я извикаха..Тя се качи за 5 минутки до у тях и ние я чакахме..Еми тогава се заприказвахме с него и той се приближи до мен ииии се опита да ме целуне..Аз обърнах глава и когато го погледнах той ме гледаше странно.Живеем в един и същи вход,на един и същи етаж и преди да се разделим той ме гушна и ме целуна по бузата.Преди не се е държал така,незнам какво го прихвана...Харесвам го само като приятел,но не искам да го нараня!!!!!!!!Та въпроса ми е как да се държа утре като се видим???Плс хелп!!!!!!!!! ](*,)
ей,мацка...се едно не си гледала първата реклама на спрайт от така известната поредица...трудно ше си намериш "само приятел", а ако му кажеш,че го обичаш само като такъв....
:shock: ЩЕ ГО СРИНЕШ! :shock: за момчетата няма по-гадно от тфа състояните"само приятели"!

ista
08-23-2006, 07:35
колко пъти да повтарям - рекламите на Sprite са пътеводител в живота! в случая става дума за онази, първата - за най-добрите приятели. и by the way, аз пък съм се целувала с най-добрия ми приятел. и не само това, де. и пак сме си приятели. даже сме и по-близки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

AnN_G
08-23-2006, 11:09
Офф,и на мен ми се е слушвало същото само че ние СЕ ЦЕЛУНАХМЕ и после извинения,глупости...но сега пак сме си приятели,излизаме си на кафе цялата компания,даже той ми помогна да съм със сегашния си приятел,така че не се отчайвай миличка.Просто поговорете.Дръж се все едно,че нищо не е станало и след време само ще се шегувате,но от друга страна :-k може да се замислиш дали не си му дала някакви надежди,пък и може да излезе нещо от приятелсвото ви 8-[ точно за това поговорете много добре!

maybelline
08-23-2006, 12:42
Ясно е,че те харесва.Поговори с него и му обясни,че между вас може да има приятелство,но ти не го харесваш за гадже.Кажи му,че всичко ще си е нормално както допреди и го помоли да не настоява повече.

BeBcHeTo
08-23-2006, 14:06
Kaji mu 4e nqma ni6to da moje da se polu4i mejdu vas za6toto samo go xaresva6........KATO priqtel

YouR_PoisoN
08-23-2006, 14:41
Хора не гледате ли телевизия и по-точно реклами? То SPRITE ти го казаоще отначалото тва, че тай ще стане. Това ТВ-то полезно нещо :D

dEnIsTy
08-24-2006, 10:49
поговорете... :wink:

undead
08-24-2006, 13:47
Naistina ima istina v reklamite :)