PDA

View Full Version : pomognete mi,molq vi...ujasno mi e trudno



@->->--
08-21-2006, 21:53
prez poslednite 3 godini neprekusnato jivqh s misulta za nego..praveh planovete si spored nego...zaminah za germaniq i se vurnah zaradi nego...razdelqhme se i pak se subirahme..poslednite 6meseca bqha nai-trudnite,no i nai-6tastlivite i pou4itelni za men..razdelihme se 2 puti po moq iniciativa,no ne za6toto mi be6e omruznal,a za6toto mu pre4eh..i 2mata znaehme,4e vruzkata ni e obre4ena,prosto za6toto ot otdavna sme naqsno,4e 6te produlja vis6eto si v 4ujbina(germaniq).i vupreki tova bqhme zaedno...podkrepqh go,kogato mu be6e tejko,bqh do nego,kogato be6e 6tastliv...povqrvah mu,kogato mi se kulne6e,4e me obi4a pove4e ot vsi4ko...a sega vsi4ko prosto svur6i...ostavi me,kogato imah nai-golqma nujda ot nego...podarih mu surceto si,podarih mu ne 6 meseca,a 3 godini..za6to toi me izostavi v kraq?...za6to ne mi podari tezi 20 dni,koito mi osavat tuk,predi da zamina?...za6to edin den mi se kulne,4e me obojava i 4e az sum nai-hubavoto ne6to,koeto mu se e slu4valo,a v sledva6tiq ostava pri neq??...kakvo mu dade tq za 2 dni,koeto az ne mu dadoh??....kak moja toi za 2 dni da pliue na vs,koeto sme prejiveli zaedno i koeto sme bili?...ot strah li go napravi,4e vs prosto 6te svur6i,tova reakciq na samoza6tita li be6e?...za6to me obidi tolkova??kak moja sled tolkova vreme da mi kaje,4e 'vs e bilo za kupona'...kak moja da me celuva tolkova nejno po 4eloto,kato prednata ve4er e bil s neq...
kude ostana dumi4kata NIE??
........
obi4am go bezkraino mnogo,no nikoga nqma da moga da mu prostq..kak da go zabravq??kak da zahvurlq v ni6toto spomena za nego..vse edno da izhvurlq surceto si i polovinata ot svoqta su6tnost...pomognete mi,molq vi!!!

08-21-2006, 22:07
tova scenariq na koi film e ?

@->->--
08-21-2006, 22:14
za sujalenie na oburkaniq mi li4en jivot..

Bisollini
08-21-2006, 22:15
awe kfo pi6ete po cqli romani Karaite napravo prez koprivata sa ostava da mu izredi6 rodnnite do 9-to kolqno

Eleonora
08-21-2006, 22:29
Ми може би не те обича чак дотам, че да те чака да се върнеш завинаги-ако е някога де.И явно той не мисли за теб-защото ти отиваш там да си ковеш образованието... :roll:

theraven_nz
08-21-2006, 22:54
Щом той е решил че всичко е свършило - така да бъде! Недей му пада в коленете... тогава още повече ще те нарани. Кажи пред себи си че това е край и си отиди с вдигната глава. Намери си други занимания, разшири кръгозора си. Наваксай пропуснатите мигове през тези 3 години, погледни напред към бъдещето. Живей... :smt006 :smt023

iiirish
08-22-2006, 00:43
не вярвам това да е било реакция на самозащита :-k хора се събират и разделят всеки ден, но никой не е тръгнал да изневерява, защото после ще се чувства наранен. по-добре ли е вместо да се чувстваме наранени, да лицемерим пред човека до себе си?!

според мен той просто го е направил защото е искал нещо различно. след тригодишна връзка и явната раздяла, която следва, той просто се опитва наново да подреди живота си

lisi4ka
08-22-2006, 06:32
az pyk imam drugo mnenie za ne6tata.
sled kato sama kazvash kolko se obichate i che skoro vi predstoi nai-golqmoto izpitanie -razdqlata,spored men toi se opitva da dokaje na sebe si ,che sled kato te izgubi shte moje da jivee i sam..nadali sled tolkova vr zaedno prosto nqma da mu puka za teb.po moe mnenie toi te obicha,no se chuvstva naranen i obyrkan-nali ti sama kaza,che ste se razdelili 2 pyti 'po tvoq iniciativa'.
i vse pak e golqm bokluk de,che ne te e izchakal da zaminesh,a te e razsipal sega.samo 1 shte ti kaja-gledai si obrazovanieto i veche znaesh-prosto ne podarqvai syrceto si,predi tozi otsreshta da ti podari svoeto!uspeh!

Azlan
08-22-2006, 06:41
kakvo mu dade tq za 2 dni,koeto az ne mu dadoh??.... чуждото винаги е по сладко.Това сме ние :twisted:

koalka
08-22-2006, 07:05
Ти явно го обичаш много и те е наранил с това,но какво можеш да направиш?Той явно не вижда смисъл да е с теб,аз така си го обяснявам.Мисли,че всичко е загубено и иска явно да те забрави.Ти също трябва да го забравиш щом смятате,че всичко между вас ще свърши.Просто не можеш да искаш от един човек да те обича и да задаваш такива въпроси от рода "Какво му даде тя,което аз не му дадох?".Безмислени са.Явно той така е сметнал за добре и за него това е правилното и ти не знам какво можеш да направиш.

cskamoni4ka
08-22-2006, 09:04
Мъже :evil:

[BG]Fen`
08-22-2006, 09:09
emi kato nemoje6 da zadurji6 edin muj pri sebe si nqma koi da ti pomogne! [-X

08-22-2006, 09:28
Мъже :evil:
Тъпа путка. :evil:

cskamoni4ka
08-22-2006, 10:12
Мъже :evil:
Тъпа путка. :evil:
Стига бе лафче... :-({|=

YouR_PoisoN
08-22-2006, 10:17
Щом той е решил че всичко е свършило - така да бъде! Недей му пада в коленете... тогава още повече ще те нарани. Кажи пред себи си че това е край и си отиди с вдигната глава. Намери си други занимания, разшири кръгозора си. Наваксай пропуснатите мигове през тези 3 години, погледни напред към бъдещето. Живей... :smt006 :smt023

Тhat's it

лидия
08-22-2006, 18:41
не избързвай със заключенията,по-скоро опитай да говориш с него и си кажи всичко..така и така нищо няма да изгубиш:)най-много да спечелиш още няколко щастливи дни преди заминаването:)успехи ще стискаме палци!

ANGEL4E
08-22-2006, 19:00
toi te e zarqzal zaradi momi4e koeto poznava ot dva dni?...
saglasna sam maje... v germaniq 6te sre6ne6 idealniq 6te vidi6 4e tozi tuk vaob6te ne si zasluzava obarni stranicata...6te e trudno v na4aloto no 6te se opravi6...uspeh

Obitax
08-22-2006, 19:28
toi te e zarqzal zaradi momi4e koeto poznava ot dva dni?...
saglasna sam maje... v germaniq 6te sre6ne6 idealniq 6te vidi6 4e tozi tuk vaob6te ne si zasluzava obarni stranicata...6te e trudno v na4aloto no 6te se opravi6...uspeh

:lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005

ANGEL4E
08-22-2006, 19:38
:lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005

kakv ti e problema prosto sam optimisti4no nastroena :smt016

@->->--
08-22-2006, 23:09
vsy6tnost q poznava ot 1-2godini.prosto za 2-3dni se razviha ne6tata.nz i az..ve4e kato go vidq dori ne me drazni,vse edno gledam stenata..samo che e grozno da nqmash nikakvi otnosheniq s chovek,s kogoto ste bili tolkova blizki..no az ne moga da mu byda priqtelka,ili pone na tozi etap..pyk i ne mislq,che chovek kato nego,na kogoto sym imala pylno doverie,a toi go e predal,shte moje da mi byde priqtel..
v kraina smetka priqtelstvoto se gradi na doverie i uvajenie,nali taka??!a toi zagubi bezvuzvratno i 2te..
..pochvam da se primirqvam i vse po-malko da mi puka..blagodarq vi,naistina!

Obitax
08-22-2006, 23:27
:lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005

kakv ti e problema prosto sam optimisti4no nastroena :smt016

i az neznam kakav mi e problema

ista
08-23-2006, 07:33
тегли му една майна и го забрави. момчета има на всеки ъгъл. тоя е някакъв тъпак шом така те е зарязал и не заслужава любовта ти.

El_otro_de_la_cama
08-23-2006, 19:29
тегли му една майна и го забрави. момчета има на всеки ъгъл. тоя е някакъв тъпак шом така те е зарязал и не заслужава любовта ти.
=D> =D> =D> To4no taka!Cheer up i samo napred

koalka
08-23-2006, 19:36
Престанете с изказванията от сорта на "мъже"!!Ако беше момиче какво?Въобще нямаше да реагирате така!Това,че той е направил така не означава,че всички са така.Все момчетата са ви виновни,а за мен те са много по-свестни от момичетата в много отношения.

ista
08-23-2006, 21:03
Престанете с изказванията от сорта на "мъже"!!Ако беше момиче какво?Въобще нямаше да реагирате така!Това,че той е направил така не означава,че всички са така.Все момчетата са ви виновни,а за мен те са много по-свестни от момичетата в много отношения.

но само в някои отношения...