PDA

View Full Version : как да му кажа, че искам презерватив?



Crawling_Soul_f_
08-21-2006, 23:27
Съжалявам, ако има др теми със същото съдържание....нямам време и възможност да изчета целия форум...значи проблема ми е, че с приятеля ми не използваме презерватив...нз как да му кажа, че искам за да съм по-спокойна...той е мн опитен и ми повтаря постоянно, че няма да забременея и че си знае работата, но все пак изпитвам някакъв страх... :? и притеснение....благодаря ви предварително

theraven_nz
08-21-2006, 23:28
Ми просто му го казваш - "искам с презерватив, щото ще се оправяш сам"
Това си е твойто тяло и няма той да забременее ако стане белата. Все пак не е сам в секса, трябва да уважаша и твоето мнение. :smt023

Sophie
08-21-2006, 23:30
abe opiten e toi..tva sa gluposti. 6tom sexa e bez prezervativ VINAGI ama vinagi si ima risk. moje da si znae rabotata ma toi falut vednuj stava, taka 4e 6tom te obi4a 6te misli za teb, sednete i pogovorete seriozno za6toto ako ne6to ne dai si boje stane bebeto 6e e na tvoite ruce nali??

Lynx
08-22-2006, 00:02
Колкото и "да си знае работата" никога не може да е сигурен че няма да забраменееш ... По често му казвай че искаш с презерватив или седнете и говорете по сериозно на тази тема. Все пак както казаха по горе "е е сам в секса, трябва да уважава и твоето мнение".

Paduan`
08-22-2006, 00:03
Sophie .... i s prezervativ IMA risk
ae sleznete na zemqta malko :!:

08-22-2006, 00:12
Sophie .... i s prezervativ IMA risk
ae sleznete na zemqta malko :!:

da, tova mi e qsno, prosto tq spomena tozi tip kontracepciq i za tova citirah imenno prezervativite. ina4e znam 4e vinagi ima vuzmojnost da se skusat...

Sophie
08-22-2006, 00:13
Sophie .... i s prezervativ IMA risk
ae sleznete na zemqta malko :!:

da, tova mi e qsno, prosto tq spomena tozi tip kontracepciq i za tova citirah imenno prezervativite. ina4e znam 4e vinagi ima vuzmojnost da se skusat...

that was me :)

CaSsPeR
08-22-2006, 00:31
S dumi ina4e nemoje po dr na4in ...

WiNNeR_In_WhItE
08-22-2006, 00:34
Ооо слънце я стига...опитен бил. Опитен , опитен ама ако стане гафа ти ще си го отнесеш. Изобщо няма кфо да му мислиш, накарай го да ползвате презерватив, пък той нека пак е опитен и нека пак да те пази :D :D

ton1
08-22-2006, 01:12
За няколко дена разбрах че тука в тоя форум е пълен с някви спекари и песимисти ... Ще станел гафа ... още от мойта тема ви разбрах кви сте разбирачи ... Секретите които се изпускат не са опасни дори да имат малък брой сперматозоиди,те са супер малко и са негодни (ОСВЕН АКО МОМИЧЕТО НЕ Е В ОВУЛАЦИОНЕН ПЕРИОД) ...

koalka
08-22-2006, 06:56
Може и да е много опитен,но и на него може да му се случи да сбърка и тогава...Той трябва да уважи мнението ти,защото и ти провиш секс,а не само той.Презерватива е задължителен,защото без него има голяма възможност да стане гафа.Говори с него и му кажи,че искаш да използва презерватив.

alkobalko
08-22-2006, 07:24
Казваш му го исно и директно:"Искам да го правим с презерватив, повече не ми се рискува". Ако те обича ще те разбере. Но има и други начини, не знам на колко години си, но ако си достатчъно голяма може да взимаш противозачатъчни. Все пак изборът си е твой. Не забравяй, че животът е твой и една бременност може да го съсипе напълно. А ton1 може да сме песимисти, може да сме всякакви, но поне сме реалисти. Може и рискът от бременност да е малък, но не може да отречеш, че съществува.

Crawling_Soul_f_
08-22-2006, 08:21
благодаря на всички за отговорите :)

krem4et0
08-22-2006, 08:23
Ами казваш му-без гума няма секс.В крайна сметка си е твоето тяло и ти трябва да имаш думата по въпроса.Сексът се прави от двама и тези неща се обсъждат от двамата преди даже да са започнали интимните си взаимоотношения.Както го свикнеш-така ще продължите.Много мъже са против презервативът,защото развалял удоволствието,защото са големи мъжкари и ще те пазят-да бе да.Сигурността на този метод е 75-80%,така че ако ви се рискува толкова много момчета-действайте,ама да знаете раждаме децата и ви ги тръскаме на главите да ги гледате и възпитате.В крайна сметка удоволствието в сексът не идва само от половите органи,а е в главата-да си 1 цяло с човекът,който обичаш,който е важен за теб.Струва ли си за 20 минутен кеф да страдате вие и половинките ви цял живот?

08-22-2006, 08:36
Ми просто му го казваш - "искам с презерватив, щото ще се оправяш сам"
Това си е твойто тяло и няма той да забременее ако стане белата. Все пак не е сам в секса, трябва да уважаша и твоето мнение. :smt023

YouR_PoisoN
08-22-2006, 08:48
Казваш му условията си и ако не се съгласи-режеш го. Щот после ше избяга и тряа да праиш аборт или да го раждаш там на незнам си колко години, че и проблеми с родители, малиии тоз опитния разбирач гледа да му е възможно най-яко, ама не мисли [-( ей

`Death`Whore`
08-22-2006, 08:49
Кажи му, че ако иска секс, трябва да сложи кондом! Лесно е!

Nasindo
08-22-2006, 13:07
ohh ai prestanete we... edno vreme va6ite da ne sa go praili s prezervativi we... a sq 6i mi kazva nakqv po-gore ,4e i s prezervativite imalo opastnost..... Emi ima ama kato te e strah nqma da praish sex ! [-X :evil: :-({|=

olive_oil
08-22-2006, 13:11
ами няма да е най-лесното нещо на света,но по-добре поговорете,отколкото да збременееш

`Death`Whore`
08-22-2006, 13:16
ohh ai prestanete we... edno vreme va6ite da ne sa go praili s prezervativi we... a sq 6i mi kazva nakqv po-gore ,4e i s prezervativite imalo opastnost..... Emi ima ama kato te e strah nqma da praish sex ! [-X :evil: :-({|=
Теб ако не те е страх да не би момичето да забременее, значи си свиня!

GothicGirl
08-22-2006, 13:16
Съжалявам, ако има др теми със същото съдържание....нямам време и възможност да изчета целия форум...значи проблема ми е, че с приятеля ми не използваме презерватив...нз как да му кажа, че искам за да съм по-спокойна...той е мн опитен и ми повтаря постоянно, че няма да забременея и че си знае работата, но все пак изпитвам някакъв страх... :? и притеснение....благодаря ви предварително

а има ли опит в бутането на детска количка?
откажи му секс ако трябва, ако е точен ще те уважи.

Nasindo
08-22-2006, 13:21
ohh ai prestanete we... edno vreme va6ite da ne sa go praili s prezervativi we... a sq 6i mi kazva nakqv po-gore ,4e i s prezervativite imalo opastnost..... Emi ima ama kato te e strah nqma da praish sex ! [-X :evil: :-({|=
Теб ако не те е страх да не би момичето да забременее, значи си свиня!

Parvo -> ti pa4avro ne si nikakva za da me opredelqsh kav moje da sam i spri da se zaqjdash i da davash opredeleniq na horata ...qsno?

Drugoto ,koeto iskam da kaja e , 4e mi puka za momi4eto - estestveno ne iskam da zabremenee ...prosto iskam da kaja ,4e pravite ot muhata slon...,a vsi4ko e tolkova prosto slagash kaputa i ebe6 ... ! :evil:

`Death`Whore`
08-22-2006, 13:22
Щом не си такъв, защо се засягаш?

GothicGirl
08-22-2006, 13:25
ohh ai prestanete we... edno vreme va6ite da ne sa go praili s prezervativi we... a sq 6i mi kazva nakqv po-gore ,4e i s prezervativite imalo opastnost..... Emi ima ama kato te e strah nqma da praish sex ! [-X :evil: :-({|=
Теб ако не те е страх да не би момичето да забременее, значи си свиня!

Parvo -> ti pa4avro ne si nikakva za da me opredelqsh kav moje da sam i spri da se zaqjdash i da davash opredeleniq na horata ...qsno?

Drugoto ,koeto iskam da kaja e , 4e mi puka za momi4eto - estestveno ne iskam da zabremenee ...prosto iskam da kaja ,4e pravite ot muhata slon...,a vsi4ko e tolkova prosto slagash kaputa i ebe6 ... ! :evil:

моля те, не обиждай `Death`Whore`. не съм нито адвокат, нито защитник. просто имам хубави впечатления от нея, а каквото и да ти се е сторило, че е направила тя е добър човек, а и в чата не всичко се предава по правилният начин. приятелски съм настроена ок? :wink:
а по темата, аз си казах каквото имах, смятам, че чак като се ожени човек може да си позволи без презерватив.

Nasindo
08-22-2006, 13:25
Щом не си такъв, защо се засягаш?

ZA6TOTO MI OMRYZNA DA GLEDAM KAK PRI TAKIVI IZKAZVANIQ SE ZAQJDASH S HORATA I IM DAVASH OPREDELENIQ.... VIJDAL SAM ,4E PI6E6 I MNOGO SMISLENI NE6TA AMA VSE PAK ....GLUPAVO E KOGATO NE POZNAVASH 1 4OVEK DA MU DAVASH OPREDELENIE...
PRIMER NE TE POZNAVAM A TI NAPISAH "PA4AVRO"
[-X
ADI :smt008

`Death`Whore`
08-22-2006, 13:26
Казах "ако". Да беше прочел. Нали ти пука, следователно не си свиня.

Nasindo
08-22-2006, 13:30
Казах "ако". Да беше прочел. Нали ти пука, следователно не си свиня.

Така ,е права си ама ДОРИ И АКО НЕ МЕ БЕШЕ СТРАХ пак можеше да не съм свиня


както и да е ...поне :smt008 да ми беше пратила O:)

`Death`Whore`
08-22-2006, 13:32
Мъж, който прави секс и не се притеснява дали приятелката му ще забременее, е пълна свиня.

Nasindo
08-22-2006, 13:33
деца...
не се е научил да пише- секс ще ми прави...
никаква отговорност нямате и сте тъпи- чак вдлъбнати...

ако иска момичето с капут, а за гения дето каза, че наште не са го правили с капут- имам новини за теб моето момче... правили са го с капути и пак са си планирали... това, че ти си грешка- не означава, че другите са като теб...

аз не се страхувам да давам определения...
онзи льохман е тъпак!

А СЯ МОЖЕ ЛИ ДА МИ НАПРАИШ ЕДНА СВИРКА ....ГРЕШКА Е ТОВА ,ЧЕ НЕЗНАМ КОЙ СИ И ОТ КЪДЕ СИ ,ЗА ТИ ЕБА МАЙКАТА ... СЛЕД ТВА ЦЕЛИЯ ТВОЙ ИЗМИРСКИ РОД :twisted:
+ ТВА МОЕТО СЕМЕЙСТВО Е НО.1 И СЕ ГОРДЕЯ СУПЕР МНОГО С ТЯХ КАКТО И ТЕ С МЕН ... ТАКА ,4Е МОЖЕШ ДА УМРЕШ В КАЛТА НЕЩАСТНИК... ЩЕ МИ КАЗВА КОЙ БИЛ ГРЕШКА ... АХХА БАТИ ОВЧАРА

naia
08-22-2006, 13:34
Просто му кажи....какво толкова все пак сте едно и той трябва да се съгласи въпреки че не е навит със....

GothicGirl
08-22-2006, 13:40
деца...
не се е научил да пише- секс ще ми прави...
никаква отговорност нямате и сте тъпи- чак вдлъбнати...

ако иска момичето с капут, а за гения дето каза, че наште не са го правили с капут- имам новини за теб моето момче... правили са го с капути и пак са си планирали... това, че ти си грешка- не означава, че другите са като теб...

аз не се страхувам да давам определения...
онзи льохман е тъпак!

А СЯ МОЖЕ ЛИ ДА МИ НАПРАИШ ЕДНА СВИРКА ....ГРЕШКА Е ТОВА ,ЧЕ НЕЗНАМ КОЙ СИ И ОТ КЪДЕ СИ ,ЗА ТИ ЕБА МАЙКАТА ... СЛЕД ТВА ЦЕЛИЯ ТВОЙ ИЗМИРСКИ РОД :twisted:
+ ТВА МОЕТО СЕМЕЙСТВО Е НО.1 И СЕ ГОРДЕЯ СУПЕР МНОГО С ТЯХ КАКТО И ТЕ С МЕН ... ТАКА ,4Е МОЖЕШ ДА УМРЕШ В КАЛТА НЕЩАСТНИК... ЩЕ МИ КАЗВА КОЙ БИЛ ГРЕШКА ... АХХА БАТИ ОВЧАРА

хайде по-интелигентният да отстъпи :wink:

Nasindo
08-22-2006, 13:45
V TOQ SLU4AI KOLKOTO I INTELIGENTEN DA E 4OVEK NQMA KAK DA REAGIRA PO DRUG NA4IN... KAV E TOQ PARCALAN ,4E 6TE MI PI6E TAKIVI PROSTOTII... VIJ GO KVO LEKE E :-({|=

A INA4E SI PRAVA... NQMA NUJDA DA SE SPORI S GLUPAK KATO NEGO...- PARVO 6TE ME SVALI NA NEGOVOTO RAVNI6TE ,POSLE 6TE ME BIE S OPIT .... S NICK EXPLOITED TEEN I PI6E "DECA - NE SE E NAU4IL DA PI6E - SEX 6TE PRAI" PROSTO ... DUMITE SA IZLISHNI ! :-({|=

Mo6no
08-22-2006, 13:58
Много си интелигентен... пишеш на шльокавица и псуваш като абсолютен простак, но иначе си интелигентен.

Nasindo
08-22-2006, 14:01
Много си интелигентен... пишеш на шльокавица и псуваш като абсолютен простак, но иначе си интелигентен.

ami za razlika ot drugite forumi - tuk ne se iziskva da se pi6e samo na kirilica ... taka ,4e 6te si pi6a kakto si iskam - MOE PRAVO :-({|=
Ne poznavam 4ovek (balgarin) ,koito da ne psuva ... osobenno pri ne6ta ot tozi rod.... :-({|=

=;

Mo6no
08-22-2006, 14:06
Много си интелигентен... пишеш на шльокавица и псуваш като абсолютен простак, но иначе си интелигентен.

ami za razlika ot drugite forumi - tuk ne se iziskva da se pi6e samo na kirilica ... taka ,4e 6te si pi6a kakto si iskam - MOE PRAVO :-({|=
Ne poznavam 4ovek (balgarin) ,koito da ne psuva ... osobenno pri ne6ta ot tozi rod.... :-({|=

=;
Това е така, може би защото хората от твойто обкръжение (семейство, приятели и т.н) псуват. Това, че ти познаваш само такива хора показва и интелектуалното ти ниво. Ай де млъквам, че изобщо не пиша по темата.

Nasindo
08-22-2006, 14:10
Ami vij sq pi4... nqma da sporim za gluposti 6toto gledam ,4e si pekan... prosto 6te kaja ,4e horata ot moito obkrajeniq ne sa slu4aini... tva sa "hora ot vsqkade" kakto se kazva... i za men te sa NAI-NAI ... no prosto se slu4va i da psuvat po nqkoi pat,.,.,, + tva sam i sportist4e.... taka ,4e sam i po WILD... a otdelno za intelekta... ami u4a psihologiq v momenta sam student... da ti kaja ne6to za izmeritelq na inteligentnostta... ili taka nare4eniq IQ test... syzdaden ot genialniqt germanski psiholog Vilhem Shtern....
Ta na vaprosniq IQ test imam 151 to4ki.... izvodite si gi pravi ti .... =;

Atula
08-22-2006, 14:15
Izjivqvala sum go pochti sushtoto s tazi razlika, che mi namekna, che si znae rabotata i vidish li moje taka i bez prezervativ-- aide nema nujda. Nqkoi fiziologicheski procesi ne mogat a se kontrolirat--ami ako go zastigne nqkoi silen orgazum i ne uspee da prekusne poloviq akt tochno predi nego? Posle "bonbonkite" Postinor za tebe, hormonalni problemi za tebe, a toi sha si pita onaq rabota. <-- Kaji mu go taka.

Nasindo
08-22-2006, 14:22
разбира се, че интелигентен...
то си личи от свръх-интеолектуалните ти постове, направо съм разтреперан колко си WILD... спортистче.. :lol:

учиш психология?? студент?? тц тц тц

ще припадна.. прав бях, че висшето образование не струва щом такива като теб ги пускат в университетите...

а за IQ теста... мамка му- биеш сме с 2 точки... :lol:

da ne bi da te e qd ,4e sam postignal i 6te postigam o6te mnogo v jivota si ... amii kato se zamislq ima zakakvo da te e qd... :-({|= :lol:
ami ... kakvi da puskat v universitetite... ako 4ovek s 5.90 ne bade priet.. to kakvo da govorim za obrazovanie....
tuka vsi4ki ste golemi gazari i mnogo kompetentni po vsi4ko... ama samite vie si znaete kak jivota vi ma4ka i kakvi mi6ki ste ... nali exploitedteen...
savsem normalno e carvulite kato teb da zavijdat na hora kato men :lol:

08-22-2006, 14:35
Ми просто му го казваш - "искам с презерватив, щото ще се оправяш сам"
Това си е твойто тяло и няма той да забременее ако стане белата. Все пак не е сам в секса, трябва да уважаша и твоето мнение. :smt023
to4no taka!!!! =D> =D> =D>

cskamoni4ka
08-22-2006, 15:11
Не му пускай! :-D

maybelline
08-22-2006, 15:19
Казваш му:"Имаш ли презерватив или да използваме моя?" и край.Ако откаже - никакъв секс.Егати егоиста дето е щом не се съобразява с желанието ти за презерватив.Моят приятел дори настоява за презерватив(без дори да съм го питала),а този твоят се мисли за голямата работа.Приятелят ти може да е 10000% сигурен,но има една предеякулационна течност,от която може да се забременее,а нея той не може да контролира.

Chiana
08-22-2006, 15:45
Миличка, съжалявам, че така ще ти го кажа, ама тая уста не ти е дадена само за да му го лапаш!
Кажи му го в прав текст! Бъди настоятелна и твърда! Става въпрос за тебе, твоето здраве, твоето тяло. После той ще седи с кръстени ръце, докато тебе ти стържат лигавицата на матката! Хич недей да му позволяваш такива волности. Ако не ви устройва презерватива, помислете за някакъв друг вид контрацепция. В една връзка трябва да се говори за тези неща.

maybelline
08-22-2006, 16:13
Миличка, съжалявам, че така ще ти го кажа, ама тая уста не ти е дадена само за да му го лапаш!

Това много ме изкефи!:)

А каква е тая връзка,където той си налага глупавото мнение,а теб те е страх да гъкнеш пред него?!Точно в тази част от връзката ви(със секса) ти си по-застрашена от разни недосмислици отколкото той.Ако сте сигурни,че никой от вас няма полово-преносима болест,единствено ти поемаш риска от забременяване.А на момчетата им е много по-хубаво да го правят без презерватив.Но щом приятелят ти е готов да изложи на риск здравето ти,само заради неговото удоволствие...мога да кажа само Егати егоиста!

expl0de
08-22-2006, 23:15
И кво,всеки път си го вади и свършва на чекии ли?

BaMBOocHa
08-23-2006, 11:53
Може просто да му кажеш... То толкова разсъждения по тази тема... ](*,)

ista
08-23-2006, 13:01
директно му кажи, че не можеш така и че те е страх непрекъснато.

undead
08-24-2006, 07:56
Vikash gumata ili petq prasteva

olive_oil
08-24-2006, 08:03
За няколко дена разбрах че тука в тоя форум е пълен с някви спекари и песимисти ... Ще станел гафа ... още от мойта тема ви разбрах кви сте разбирачи ... Секретите които се изпускат не са опасни дори да имат малък брой сперматозоиди,те са супер малко и са негодни (ОСВЕН АКО МОМИЧЕТО НЕ Е В ОВУЛАЦИОНЕН ПЕРИОД) ...
пич не си играй със сътбата.Точно преди да свършиш се отделя течносст със ниско съдържание на сперматозоиди.НИСКО,но СЪДЪРЖАНИЕ
това е сериозно нещо и трябва мн да се внимава.

`Death`Whore`
08-24-2006, 12:10
Тъп мъж! Спекари и песимисти сме били? Ти ако имаш няколкостотин лева за аборт и не ти дреме, че момичето ще го направи, на някои хора им дреме!

protoss
08-24-2006, 12:27
НЕ - щом мъжът така казва значи БЕЗ презарватив, просто и ясно е. \:D/

ista
08-24-2006, 12:52
НЕ - щом мъжът така казва значи БЕЗ презарватив, просто и ясно е. \:D/

малоумно.

psiHopaT4o
08-24-2006, 12:54
"Ти секс искаш ли?Искаш,аз пък искам презерватив."

Lorraine
08-24-2006, 14:04
"презерватив или бебешка количка" :lol:

ся сериозно-подкрепям мнението на Aleandra :wink:

undead
08-24-2006, 14:27
Po dobre skap prezervatif otkolkoto evtina bebeshka koli4ka :D

malka_kukla
08-24-2006, 15:10
mila,kolkoto i da vnimava priqtelq ti vinagi ima risk.okolo 5 %ot spermata se otdelq predi toi da svur6i,taka 4e kogato go izvadi moje da e ve4e kusno!nai dobre mu kaji tozi risk i tova 4e se pritesnqva6 mnogo i ako toi darji na tebe 6te te razbere.uspeh!

az_slunceto
08-24-2006, 15:57
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

NicknameANdPasswORd
08-24-2006, 16:56
За няколко дена разбрах че тука в тоя форум е пълен с някви спекари и песимисти ... Ще станел гафа ... още от мойта тема ви разбрах кви сте разбирачи ... Секретите които се изпускат не са опасни дори да имат малък брой сперматозоиди,те са супер малко и са негодни (ОСВЕН АКО МОМИЧЕТО НЕ Е В ОВУЛАЦИОНЕН ПЕРИОД) ...
Doktore napomosht ... HYy che ne si4ki sa kato tebe !
Deba otvorkovcite vi deba ..... Ama ako zabremenee tq she bere kahyra nali ti she si fanesh kura i she zaminesh na nqkade a tq she se opraa sama! !!! za tva traa da ima prezarvativi i t.n. i hapcheta ... shtot ima malumnici da kazvat kade nemojelo da se zabremenee .... Shtom v 1 pesen se pee za Kur i za putka nakraq svurshva s bebe ! bez znachenie kolko si bil opiten i t.n. vinagi vinagi ima vuzmojnost da se zabremenee a posle ko she prai devoikata we deba glupacite vi deba ! :smt011 :smt013