PDA

View Full Version : И аз да попитам :(



ScUm4EtO'box
08-22-2006, 09:46
Има едно момиче дето сме приятели от 8-9 години,но сега неискам да сме само приятели а нещо повече :? притеснявам се ако и кажа да не би да загубим приятелството си,а за първи път имам чуството,че немога без някой :oops: страшно много държа на нея :(

iiirish
08-22-2006, 09:57
вие сте приятели от доста време. помисли първо дали наистина си заслужава да загубиш това приятелство. може пък това към нея да е просто моментно увлечение. защо не изчакаш? помисли, че дори и да стане нещо между вас вие все някой ден ще се разделите (не вярвам да е любовта на живота ти) и какво ще стане тогава?! губиш както любим човек, така и скъп приятел :-k

остави нещата както са

In4iTu_
08-22-2006, 10:05
Съгласна съм с мнението на anito.sl, но пък от друга страна по-добре поговори с приятелката си и се изяснете.

cskamoni4ka
08-22-2006, 10:08
Опитай се да разбереш дали и тя изпитва нещо към теб освен приятелство.

ScUm4EtO'box
08-22-2006, 10:09
Опитай се да разбереш дали и тя изпитва нещо към теб освен приятелство.


Точно това аз съм почти сигурен,че има нещо но все пак ме е страх да не я загубя като приятелка :(

cskamoni4ka
08-22-2006, 10:10
Тогава давай .. ако тя ти е истинска приятелка ще си остане такава ..

siXt_senSe
08-22-2006, 10:17
Рискувай!Вярно има малка възможност да изгубиш доверието на приятелка,но ако си убеден,че и тя изпитва нещо можа да пламне голяма любов(личен опит :wink: )

08-22-2006, 22:45
moq suvet e da si siguren 4e e obi4a6,tva e vajnoto!kaji i,za6to ne,no purvo se opitai da razbere6 dali i tq te haresva,nai malkite ne6ta izdavat edin vluben 4ovek.kaji i,ti opitva6,ako tq ne izpitva su6toto 6te si ostanete priqteli,makar ti da si vluben.uspeh!

koalka
08-23-2006, 10:38
Има много такива теми и не е лошо да потърсиш,а сега по темата.Винаги има риск при подобни ситуации.Ти си на път да се влюбиш и това мисля е по-важно от приятелството.Незнам...но по-добреу рискувай.Но всичко е в твоите ръце.Така и така не може да сте приятели според мен,защото ти вече имаш чувства и не я възприемаш като приятелка.

MartiSSima
08-23-2006, 11:07
Ами какво да те посъветвам освен, изясни си чувствата сам пред себе си, и прецени дали има смисъл.Осем,девет години не са малък период от време, и за това време ти си я опознавал.Разбери дали тя би отвърнала на чувствата ти, защотото ако се исправиш пред нея и й кажеш примерно "Харесвам те много и искам да съм с теб, но не като приятели" това би я исплашило и може би тя ще се отдръпне, и според мен е по добре да разбереш по какъвто и да е начин дали имаш шансове.Не си заслужава ако тя те отреже това приятелство да свърши, но пък лично мое мнение е че дори да ви продължат само приятелските отношения, на теб няма да ти е много лесно тя да ти споделя за разни момчета които харесва или пък я свалят и т.н, точно това според мен ще убие вашето приятелство.
Не искам да те отчайвам, точно обратното!Бори се за нея!Ако смяташ, че имаш шанс имаш ПОДКРЕПАТА ми!Успехи и много цунки!Стискам палци! \:D/

maybelline
08-23-2006, 12:45
Помисли също дали тя би искала нещо повече от приятелство между вас.Ако не,то не бива да настояваш,защото така само ще я отблъснеш.Опитай се да прекарвате заедно възможно повече време.Поговорете за чувствата ти и ако тя наистина държи на теб,ще те разбере(казвам "ще разбере",не "ще се съгласи да сте гаджета").А е възможно тя също да изпитва нещо повече към теб.

Bisollini
08-23-2006, 13:54
Spored men sa ti V pove4e hormonite i ti izbiva kum priqtelkata . spokoino ima i drugi

ScUm4EtO'box
08-23-2006, 19:39
Не си заслужава ако тя те отреже това приятелство да свърши, но пък лично мое мнение е че дори да ви продължат само приятелските отношения, на теб няма да ти е много лесно тя да ти споделя за разни момчета които харесва или пък я свалят и т.н, точно това според мен ще убие вашето приятелство.
Не искам да те отчайвам, точно обратното!Бори се за нея!Ако смяташ, че имаш шанс имаш ПОДКРЕПАТА ми!Успехи и много цунки!Стискам палци!

Значи тя по принцип не ми казва за момчета и как я свалят и т.н. от доста време,защото мисля,че усеща,че имам някакви други чувства към нея.Но се държи съвсем естествено както по принцип сега е на море и мисля,че 8 дни без нея ще се доизясня какво точно искам :) Дано помогне ! :? мерси за пожеланията !

п.п. относно поста над мен това момиче го харесвам от година и хормоните не са ми в повечко !Съвсем нормални са си !!! И мното зобре знам,че има други ;) просто поне засега неискам да съм с друга,но както казах вече притеснявам се :(. Просто искам да кажа,че съм глупак толкова време тя е била до мен в добро и лошо,а аз я забелязах прекалено късно :smt010 сега се чуствам тъпо,защото тя ме е виждала във всичките ми светлини, и най-вагжното знаеше за почти всяка моя връзка и се стремеше нищо да не разбирам за нейнете връзки и хора коите харесва за тези 8-9 години !