PDA

View Full Version : Vazmojno li e 13-godi6ni,a ve4e ISTINSKI VLUBENI ?



[BG]Fen`
08-22-2006, 12:15
vazmojno li e da si na 13-14 god i po malki daje i da znaqt kakfo e istinska lubov.......spored men e nevazmojno......i ako nqkoi misli obratnoto da se obosnove za6to misli taka ??????

YouR_PoisoN
08-22-2006, 12:20
Ам де да знам,може и да е възможно, ама няма да е доживот. Ама чакай ся 13 годишни :smt017 ам...не ве те са още много малки, пък като дете не разбираш от друго освен от игра.

KisskilleRcHe
08-22-2006, 12:22
Абе аре бе..... ХахахХхаХХаААа тя още не знае в ква поза се пикае, дошла да ми обяснява за любов..... ](*,)

[BG]Fen`
08-22-2006, 12:27
Istinskata.iskrena lubov ozna4ava da bude6 gotov da pojertva6 jivota si za lubimiq/ata .......a te na dali 6te mislqt taka !!!!!! [-X [-X

WaNTeD
08-22-2006, 12:33
vazmojno e oba4e ostava samo za 3-4 meseca nay mnogo

Nasindo
08-22-2006, 12:34
Ти пък Илиане знаеш кво е истинска лубов ама ай :lol:

KisskilleRcHe
08-22-2006, 12:35
vazmojno e oba4e ostava samo za 3-4 meseca nay mnogo
Е да ида по голяма нущда върху истинско влюбване, за 3-4 месеца..... Добреее

luda`flirtajika
08-22-2006, 12:42
basi izvergite ste... da vuzmojno e-az sum 4ist primer na 13 i vlubena i ne za 3-4 meseca a nekude okolo 8 meseca,i bih jertvala jivota si ako znaaete,no tova,4e toi e s druga sega nai mn me netujava...see 1 nali ne moje 13 godishni da se vlubqt...ne mi obrushtaite vnimanie

Atika
08-22-2006, 12:51
basi izvergite ste... da vuzmojno e-az sum 4ist primer na 13 i vlubena i ne za 3-4 meseca a nekude okolo 8 meseca,i bih jertvala jivota si ako znaaete,no tova,4e toi e s druga sega nai mn me netujava...see 1 nali ne moje 13 godishni da se vlubqt...ne mi obrushtaite vnimanie

Estestveno che si bila vliubena i si obichala i na men mi se sluchi na 13 za 1vi pat .. no sled 4-5 godinki shte gledash na neshtata ot druga strana i tazi liubov ot sega da otnovo moje bi shte e istinka no samo po detski ...

e_l_i_z_a
08-22-2006, 12:52
Чак пък истинска любов-мне,не мисля,че е възможно.Но на 13-14 годишна възраст се появявят...ако мога така да се изразя-първите трепети на любовта.И тва си е нормално.Все отнякъде се тръгва,нали знаеш? :wink:

luda`flirtajika
08-22-2006, 12:56
ne sum vinovna,4e polovinata narod sa se vlubili na 15-16...az ne sum kato tqh,ne sum kato nikoi...

iiirish
08-22-2006, 14:32
определено това е невъзможно [-(

macka123
08-22-2006, 14:37
може
аз съ на 14 и когато бях на 13 бях истински влюбена,дори още когато го видя се чувствам странно
само не ми казвайте че никога не сте изпитвали същото на тези години

{sweet4e}
08-22-2006, 14:39
Е може би, но всичко мисля, че зависи от мисленето му/й.
Аз съм на 14 и съм с приятеля ми около година и мисля,че ако още продължаваме така напълно ама напълно ще разбера какво е да обичаш истински

Shadow_Walker
08-22-2006, 14:44
Ами за любовта няма граници, но все пак трябва да си влязал в тийн възрастта за да изпиташ любов, а истинската идва още по-късно....поне така знам де :wink:

08-22-2006, 19:00
ne

ANGEL4E
08-22-2006, 19:05
lubovta pitali koga da doide?...ne tq prosto vrahlita...taka 4e da vazmojno e oba4e za kratko...

Obitax
08-22-2006, 19:08
ne sum vinovna,4e polovinata narod sa se vlubili na 15-16...az ne sum kato tqh,ne sum kato nikoi...

taka te iskam !!!!

a po temata osven da kaja 4e na toq svqt vsi4ko e vazmojno drugo ne moga da kaja.

Tedi_sheep
08-22-2006, 19:18
Аз лично на 13 се влюбих за 1 път!Просто бях малко дете и вместо да си играя с децата хукнах по един батко!Ние с него ходихме 1 година, обстоятелствата ни разделиха, 9 месеца по-късно пак се събрахме, но пак ни разделиха обстоятелствата!Аз що сълзи изплаках и какво ли не се случи след като скъса тои с мен(1-я път)!Щях да умра, болката беше непоносима, но в един ден, в който вече бях на края на силите си имаше 2 начина за изход да умра или да заживея 2 живот!И аз избрах трудното - да живеЯ!Тъкмо преживях всичко и той пак се появи!Събрахме се!Раздели се пак той с мен, но от 1 страна го разбирам, а от друга ме е яд , че е толкова голям ,а е детенце още на акъл!Нито плаках, нито се вайках след последната раздяла, оставих мъката си на произвола на съдбата и сега приятелите и родителите ми са всичко за мен!Не ми е времето за сериозни връзки!Макар и на 15 вече мисля, че изживях онези луди детски и тинейджърски години!Надраснала съм годинките си!И сега вместо да съм кучка като повечето надути патки, съм стабилен човек, който знае какво иска и какво трябва!Това е!Любовтта и мъката ме промени, и съм щастлива!

Sex Is Zero
08-22-2006, 19:29
момичетата може би да...те се развиват по-бързо от момчетата, нооо рядко момчетата, те се 'влюбват' не в момичета а в дупки :smt012

come_clear
08-22-2006, 19:34
защо пък да не е възможно? Аз се влюбих даже като бях по-малка от 13, а все още като се сетя за това момче и направо потрепервам. Беше невероятно чувство и от тогава все търся истинската любов,но като че ли по истинска от тази не намерих

ANGEL4E
08-22-2006, 19:35
момичетата може би да...те се развиват по-бързо от момчетата, нооо рядко момчетата, те се 'влюбват' не в момичета а в дупки :smt012

kakvo ima6 predvid "dupki"

08-22-2006, 19:54
Да възможно е...на мен ми се случи и то не само за 3-4 месеца а повреме на година и нещо

zoben_pitbul
08-22-2006, 20:28
basi izvergite ste... da vuzmojno e-az sum 4ist primer na 13 i vlubena i ne za 3-4 meseca a nekude okolo 8 meseca,i bih jertvala jivota si ako znaaete,no tova,4e toi e s druga sega nai mn me netujava...see 1 nali ne moje 13 godishni da se vlubqt...ne mi obrushtaite vnimanie
ЪНЦЬ!?ХАХАХАХА,сама се опроверга-как ще дадеш живота си за него,изчакай още 7-8 години да видим дали нещата пак ще са по същия начин и тогава ще разбереш дали това е истинска любов.8 месеца и вече е голямата работа,истинската любов и прочие.Не казвам,че е невъзможно да се влюбиш на тази възраст-просто ти не си този случай,поста ти ми звучи като поста на някой,който е хлътнал сериозно,но още доста(вероятно,не мога да съм сигурен)годинки ще минат докато разбереш какво е истинската любов.

JuLiTo0o0o
08-22-2006, 20:29
za 13-godishni ne znam no az sum na 15 i sum istinski vliubena i ne se sramuvam ot tova! :smt018 :smt016

08-22-2006, 20:54
vij sq seki si e razli4en sq vuzmojno e 6toto mi se e slu4valo az sum na 14 no sum presledvala mom4e okolo 1 godina za6toto go obi4ah mn 4esno kazano gluposti sum mislila togava no se pak i da si haresa6 super mn nqkoi i tam da se obi4ate uj i takiva tva se pomni 6tot se pak si e detska lubov :))) az sega sum si vlubena i sum si mn 6tasliva i mn si obi4am moq si aver !!!!!! :smt007 :smt007 :smt007

`Death`Whore`
08-22-2006, 20:56
Според мен човек може да срещне човека за себе си, да срещне любовта и на 3 годишна възраст, но не съм сигурна, че може да обича на 13. За любовта човек трябва да знае какво иска от партньора, какво иска от живота.

AnGeL_NeBeSeN
08-22-2006, 21:04
spored men e vazmojno da sa istinski vlubeni no sled vreme vraskata im 6te umrazne v tova sam 100% siguren.vsi4ko zavisi ot umstvenoto razvitie i na dvamata.ako ediniq si misli za koli4ki i igra4ki a driguq si misli za seriozni ne6ta nqma da se polu4i.vupreki 4e na tazi vazrast ne vijdam do kolko moje da se misli seriozno

koalka
08-23-2006, 10:52
Сигурна съм,че повечето от вас не са и изпитвали любов,ИСТНСКА ЛЮБОВ!!!!Просто някои казват обичам те все едно казват здрасти.Не,според мен не може да се обича на 13.Много силно харесване да,но любов не.Да обичаш не означава чувствата ти да изчезнат след няколко месеца и вече нищо!!!Просто се залъгвате.Какво е любов според вас?Просто чувства?

Malko_kote
08-23-2006, 11:05
Az vinagi sum kazvala, 4e nqma nevuzmojni ne6ta :smt005
No na 13 god dori ne znae6 kakvo e istinskata lubov.Az predi edna god. bqh na tazi vuzrast i razbirase 4e sum si haresvala nqkoe mom4e i sum ti4ala sled negoo i summ si mislela 4e go obi4am, no tova sa gluposti.Daje ima o6te mn da razbiram za lubovta :) .Taka4e sum na mnenie 4e ne moje da si istinki vluben na 13 god.

BeBcHeTo
08-23-2006, 14:17
Podkrepqm luda`flirtajika........i az sam na 13 i sam vlubena v sega6niq mi priqtel i moga si4ko da naprava za nego

Malko_kote
08-23-2006, 16:26
Macka vij, ti moje da si vlubena i az ne sum mn golqma i sum v su6toto polojenie kato teb i ostanalite 13-14 godi6ni momi4eta.Moje naistina da ima6 silno pribvli4ane i da si mn privurzana kum nqkoi, oba4e sled vreme kogato ozree6 pove4e 6te vidi6 4e tova koeto si izpitvala predi nqma ni6to ob6to s tova koeto ti predstoi da izpita6.Mn po-silno 6te e :)

luda`flirtajika
08-23-2006, 17:06
Macka vij, ti moje da si vlubena i az ne sum mn golqma i sum v su6toto polojenie kato teb i ostanalite 13-14 godi6ni momi4eta.Moje naistina da ima6 silno pribvli4ane i da si mn privurzana kum nqkoi, oba4e sled vreme kogato ozree6 pove4e 6te vidi6 4e tova koeto si izpitvala predi nqma ni6to ob6to s tova koeto ti predstoi da izpita6.Mn po-silno 6te e :)

abe vij sega:az mn puti si vikam,4e obi4am nekoe mom4e..i sled vreme se osuznavam,4e sum bila prosto mn hlutnala,no...tova,koeto izpitvam sega NE MOJE da se sravni s nito edno hlutvane po koeto i da e bilo mom4e...ti moje da mislish,4e e nevuzmojno da se vlubish na 13-14,no vij..fakt e..i ne samo az...BeBcHeTo...sushto... na tozi "greshen"svqt vsi4ko e vuzmojno,...nima do sega ne go razbra ?

sega pak si pomisli... tova,4e ti ne si vlubena sega...ne zna4i...,4e za nas e nevuzmojno da izpitvame tova neveroqtno 4uvstvo~!~

eDnO_MaLkO_f
08-23-2006, 17:57
И според мен е възможно просто няма невазможни неща на тоя свят.И аз сам на 14 и ве4е кам половин година не мога да забравя бившия просто твърде много си го оби4ах и май продължавам да го оби4ам макар и не толко силно,си4ки си мислят 4и 6том си на 13-14 о6те си играе6 с куклите....давам ви за пример 2 моми4ета на по 10 год. и по малко в4ера ги 4ух неволно докато минавах да си говорят за мом4ета тва как 6те го възприемете :smt017 просто като 4ух едното моми4е да казва "ами той митко е мноу сладак,а пак за гошо да не говорим" а другото и отговори "да и 2-мата са мноу сладки" и тфа го казаха 9-10 годишни лапита :!: направо щях да полу4а удар.Така 4е според мен е нормално да оби4аш на тази възраст и няма нищо лошо в това.......

priti_kiti
08-23-2006, 18:27
Fen`]vazmojno li e da si na 13-14 god i po malki daje i da znaqt kakfo e istinska lubov.......spored men e nevazmojno......i ako nqkoi misli obratnoto da se obosnove za6to misli taka ?????? Добре,склонна съм да се съглася,но искам да чуя твоето обяснение защо едно момиче/момче не може да се влюби на 13?
Няма да се опитвам да убеждавам никого,че е възможно,щото чуждото мнение не би ми повлияло въобще..но съм сигурна,че съм обичала..
И не виждам що обеснявате на luda`flirtajika кво изпитва,като тя най-добре си знае.. както и да е.. според мен е възможно.

08-23-2006, 20:58
Macka vij, ti moje da si vlubena i az ne sum mn golqma i sum v su6toto polojenie kato teb i ostanalite 13-14 godi6ni momi4eta.Moje naistina da ima6 silno pribvli4ane i da si mn privurzana kum nqkoi, oba4e sled vreme kogato ozree6 pove4e 6te vidi6 4e tova koeto si izpitvala predi nqma ni6to ob6to s tova koeto ti predstoi da izpita6.Mn po-silno 6te e :)

abe vij sega:az mn puti si vikam,4e obi4am nekoe mom4e..i sled vreme se osuznavam,4e sum bila prosto mn hlutnala,no...tova,koeto izpitvam sega NE MOJE da se sravni s nito edno hlutvane po koeto i da e bilo mom4e...ti moje da mislish,4e e nevuzmojno da se vlubish na 13-14,no vij..fakt e..i ne samo az...BeBcHeTo...sushto... na tozi "greshen"svqt vsi4ko e vuzmojno,...nima do sega ne go razbra ?

sega pak si pomisli... tova,4e ti ne si vlubena sega...ne zna4i...,4e za nas e nevuzmojno da izpitvame tova neveroqtno 4uvstvo~!~

Mila az napisah 4e naistina nqma nevuzmojni9 ne6ta, no lubovta na 13-14 god. nqma ni6to ob6to s lubovta na primerno 10 god. Zamislise vurhu tva, az su6to sum bila vlubena no v;lubvaneto natazi vuzrast nqma ni6to ob6to svlubvaneto kogato ve4e si zrql 4ovek. ;)

Malko_kote
08-23-2006, 21:02
Gornoto mnenie e moe :)

sexy_monitata
08-23-2006, 23:48
emi moga da vi kaja 4e e napylno vyzmojno !!! kogato bqh na 13 se vlubih v edno mom4e koeto vse o6te obi4am !!! spored men nqma nikakvo zna4enie dali si na 13 ili na 18 vajnoto e da go po4ustva6 sys syrceto si !!!

FaTaLn0t0_LaDy
08-24-2006, 10:13
Mnogo ste mi interesni vsi4ki...vseki si ima mnenie po tozi vupros a vie ste trugnali da ubejdavate luda`flirtajika 4e tq ne e izpitvala istinska obi4..tq si znae nai dobre...a otnosno temata-DA moje nqkoe taka nare4eno 13-14 godi6no hlape da se vlubi istinski az dori sum jiv primer....v momenta sum na 13 i sum vlubena istinski i nikoi ama nikoi ne moje da me ubedi v obratnoto..dori e malko jalko za6toto na tolkova ranna vuzrast osuznava6 kollko mnogo boli no v posledno vreme pokolenieto se razviva mn po burzo otkolkoto predi...i sega momi4etata s mn po zreli ot mom4etata (a to mai vinagi e billo taka)...i iskam da dopulnq..tova 4e nqkoi ot vas ne sa znaeli kakvo e istinska lubov na 13-14 godi6na vuzrast ne zna4i 4e vsi4ki trqbva da sa kato tqh...tova 4e ti si na 18 i togava za 1vi put si izpital istinska lubov ne zna4i 4e i edno 13 godi6no hlape trqbva da se vlubi istinski na 18 godini...... 8-[

ni6to_ob6to
08-24-2006, 11:34
Mnogo ste mi interesni vsi4ki...vseki si ima mnenie po tozi vupros a vie ste trugnali da ubejdavate luda`flirtajika 4e tq ne e izpitvala istinska obi4..tq si znae nai dobre...a otnosno temata-DA moje nqkoe taka nare4eno 13-14 godi6no hlape da se vlubi istinski az dori sum jiv primer....v momenta sum na 13 i sum vlubena istinski i nikoi ama nikoi ne moje da me ubedi v obratnoto..dori e malko jalko za6toto na tolkova ranna vuzrast osuznava6 kollko mnogo boli no v posledno vreme pokolenieto se razviva mn po burzo otkolkoto predi...i sega momi4etata s mn po zreli ot mom4etata (a to mai vinagi e billo taka)...i iskam da dopulnq..tova 4e nqkoi ot vas ne sa znaeli kakvo e istinska lubov na 13-14 godi6na vuzrast ne zna4i 4e vsi4ki trqbva da sa kato tqh...tova 4e ti si na 18 i togava za 1vi put si izpital istinska lubov ne zna4i 4e i edno 13 godi6no hlape trqbva da se vlubi istinski na 18 godini...... 8-[


emi .. ABSOLIUTNO sum suglasna s teb .. i sum v sushtata situaciq .. samo che sum na 14 ..

White_Shadow
08-24-2006, 14:18
Естествено че е възможно!Аз се влюбих когато бях на 12,сега вече съм на 13 и още съм влюбена в същият човек...И да-готова съм да дам живота си за него.

Относно истинското влюбване-един човек постоянно да е в мислите ти,да не можеш да спреш да мислиш за него,да искаш да го видиш,за да може да се зарадваш на неговият поглед,да го търсиш с очи където и да се намираш,да го сънуваш всяка нощ,да мечтаеш да сте заедно завинаги,да се страхуваш да не го загубиш,да се молиш на следващият ден да го видиш,защото ти липсва,да искаш да продължаваш да живееш,за да виждаш неговите очи,да настръхваш от кеф като те докосва,да те целува и да искаш този миг никога да не свършва-ако това не е ЛЮБОВ.....ЗДРАВЕ МУ КАЖИ!

Според мен тези които мислят че е невъзможно влюбването на 13 години са хора с ограничено мислене...

08-24-2006, 15:09
za lobovta nqma vyzrast

ivals
08-24-2006, 15:19
Хъм...И според мен е възможно,но зависи до каква степен се е развила психиката на дадения човек.Има много примери който все още на тази възраст мислят като 10 годишни(Това е само пример,имайте предвид)Но и има 13 годишни на който начина им на мислене е определено по-развит.
Така,че всичко зависи от дадената психика на човека,а не от годините му...

luda`flirtajika
08-24-2006, 15:26
Естествено че е възможно!Аз се влюбих когато бях на 12,сега вече съм на 13 и още съм влюбена в същият човек...И да-готова съм да дам живота си за него.

Относно истинското влюбване-един човек постоянно да е в мислите ти,да не можеш да спреш да мислиш за него,да искаш да го видиш,за да може да се зарадваш на неговият поглед,да го търсиш с очи където и да се намираш,да го сънуваш всяка нощ,да мечтаеш да сте заедно завинаги,да се страхуваш да не го загубиш,да се молиш на следващият ден да го видиш,защото ти липсва,да искаш да продължаваш да живееш,за да виждаш неговите очи,да настръхваш от кеф като те докосва,да те целува и да искаш този миг никога да не свършва-ако това не е ЛЮБОВ.....ЗДРАВЕ МУ КАЖИ!

Според мен тези които мислят че е невъзможно влюбването на 13 години са хора с ограничено мислене...

e taka te iskam... shtom za lubovta vuzrast nqma...zashto ne mojesh da se vlubish na 13??? tova ne si go obqsnqvam... ako moje zashto... mi eto razbra se,ako ne moje zashto..ai da mi obqsnite zashto ne moje da se vlubi 4ovek na 13...Iskam pri4ina,koqto da ne ot roda...mi shtoto ste mn malki... tova sa gluposti ~!!!~edin ne se vlubil na 13...aide... i drugite ne mogat.... vie otka4ate be hora...sq mi kajete pri4inata da ne mojesh...

Tesinka
08-24-2006, 15:55
vazmojno e oba4e ostava samo za 3-4 meseca nay mnogo

na 13 se vlubih istinski i hodim ve4e ot 10 meseca... nqmame i namereniq da se razdelqme.nikoi neznae koga 6te se vlubi istinski...!Oba4e sum na 14 i nqkoi hora sa pravi kato kazvat 4e ne e dojivot...!Mnogo qsno.az sum na 14 i ne mi izglejda ... realno taka da se izrazq vrazkata ni da produlji dojivot kolkoto i da se obi4ame!vse ne6to 6te stane ...(realistka sum,zatova go kazvam)!Kolko oshte vruzki me o4akvat.... nemoje da e samo edna vse pak v celiq mi jivot :))!
A BE HORA.......OBI4AITE SE! :))

08-24-2006, 16:17
Които казва че Не може на 13 да се влюби е бахти лаинара да доиде да ми го каже на мен ! дет сам на 13 и бих направил всичко за приятелката ми! да доиде да ми го каже ебах ви в устата ! педерасти грозни на маика ви путката

luda`flirtajika
08-24-2006, 16:38
Които казва че Не може на 13 да се влюби е бахти лаинара да доиде да ми го каже на мен ! дет сам на 13 и бих направил всичко за приятелката ми! да доиде да ми го каже ебах ви в устата ! педерасти грозни на маика ви путката

:smt005 :smt005 :smt005 i az go napisah tova,no ne to4no taka... az sushto napisah,4e iskam da razbera zashto ne moje da se vlubish na 13... no ne psuvah... :D :smt005 :smt005 ti me ubi

Sex Is Zero
08-24-2006, 19:13
момичетата може би да...те се развиват по-бързо от момчетата, нооо рядко момчетата, те се 'влюбват' не в момичета а в дупки :smt012

kakvo ima6 predvid "dupki"познай от 3 пъти :wink:

Може може можеееееее
08-24-2006, 19:41
Може аз съм на 13 гаджето ми на 18 запознахме се по чата и в началото аз се влюбих в него после той в мен станахме гаджета и всичко си върви чудесно и много се обичаме.Бих умряла за него както и той з амен :smt008

08-25-2006, 10:38
ne vazmojno e da si tolkvoa maluk i da izpitva6 lubov.....prosto nqma logika ! [-X [-X

[BG]Fen`
08-25-2006, 10:42
Tova 4e te si mislqt 4e izpitva lubov e drugo ne6tu,predi da se sre6ne6 s realniqt surov jivot 6te e mn trudno da uznaqt istisnkoto zna4enie na tazi duma ! :idea: :idea: :idea:

luda`flirtajika
08-25-2006, 17:43
Fen`]Tova 4e te si mislqt 4e izpitva lubov e drugo ne6tu,predi da se sre6ne6 s realniqt surov jivot 6te e mn trudno da uznaqt istisnkoto zna4enie na tazi duma ! :idea: :idea: :idea:

q ne mi svetkai s tiq lampi4ki ti kfo ...da nqma pravilo:"Vlizav v suroviq jivot sled 18 po rano NE~!~"Q stiga ne kazvam,4e nie sme navlezli...nie tepurva se podgotvqme i navlizame leka po leka... no ne mojesh da zabranish na NIKOTO da obicha,da bude obichan...samo zashtoto e na 13..Za boga tova vasheto sa pulno prostotii...Chovek se e rodil ot obich....za da obicha...prez celiq si jivot.Zapomni tova ot men

I_love_dead_people
08-25-2006, 17:47
Аре стига с темите за 13- 14 момичета. Вие само това ли знаете да обсъждате? И какво? Тогава е първата любов, която не се забравя. Вие пък, големите, седнали да обяснявате кой кога може да се влюби... :x

luda`flirtajika
08-25-2006, 17:54
Аре стига с темите за 13- 14 момичета. Вие само това ли знаете да обсъждате? И какво? Тогава е първата любов, която не се забравя. Вие пък, големите, седнали да обяснявате кой кога може да се влюби... :x

temata neka sedi,no si prava... edin den i nie shte budem na tqhnata vuzrast...eidn den te shte govorqt za tqhna lubov,a nie shte izjivqvame lubovta si .Te mogat da ni pou4avat sega,no i te ima kakvo da nau4at ot nas

I_love_dead_people
08-25-2006, 19:06
Аре стига с темите за 13- 14 момичета. Вие само това ли знаете да обсъждате? И какво? Тогава е първата любов, която не се забравя. Вие пък, големите, седнали да обяснявате кой кога може да се влюби... :x

temata neka sedi,no si prava... edin den i nie shte budem na tqhnata vuzrast...eidn den te shte govorqt za tqhna lubov,a nie shte izjivqvame lubovta si .Te mogat da ni pou4avat sega,no i te ima kakvo da nau4at ot nas

Май съм оставила впечатление че съм на 13- 14. Е, не съм ;-)

smile_m3
08-25-2006, 19:22
не вярвам деца на 13-14 години да се влюбят.привързани да,но не и влюбени.защото са прекалено доверчиви и не са изпитали почти нищо от живота.много рядко има хора на по 13-14 години да се чувстват влюбени,но...не смятам че е наистина любов.

Indisible
08-25-2006, 19:32
Възножно е,защо да не е възможно.Виж...всеки се влюбва различно...
е,аз не съм била влюбена,макар,че съм почти колкото теб
(говоря истински влюбена). :)

luda`flirtajika
08-25-2006, 20:22
Аре стига с темите за 13- 14 момичета. Вие само това ли знаете да обсъждате? И какво? Тогава е първата любов, която не се забравя. Вие пък, големите, седнали да обяснявате кой кога може да се влюби... :x

temata neka sedi,no si prava... edin den i nie shte budem na tqhnata vuzrast...eidn den te shte govorqt za tqhna lubov,a nie shte izjivqvame lubovta si .Te mogat da ni pou4avat sega,no i te ima kakvo da nau4at ot nas

Май съм оставила впечатление че съм на 13- 14. Е, не съм ;-)

ne ne si sxpo az znaeh,4e si po golqma...

luda`flirtajika
08-25-2006, 20:24
не вярвам деца на 13-14 години да се влюбят.привързани да,но не и влюбени.защото са прекалено доверчиви и не са изпитали почти нищо от живота.много рядко има хора на по 13-14 години да се чувстват влюбени,но...не смятам че е наистина любов.

e ti moje da ne smqtash,no az smqtam...

BeBencEto
08-25-2006, 20:26
spored men moje...zashtoto az sum go izpitvala tova....prosto v golqma stepen zavisi ot misleneto na chovek i dali shte ima koi da go nasochi i da mu kaje abe taka i taka jivota e edi kvo si...tva ima golqmo znachenie...a i drugoto koeto e da umeesh da razgranichavash haresvaneto vliubvaneto i obichta....

^sladyranka`
08-25-2006, 20:30
Za6to pak da ne moje?!?Parvite vliubvaniq sa nai-4isti i iskreni .Te se pomnqt zadalgo.Takava liubov ostava krasiv spomen .

luda`flirtajika
08-25-2006, 20:39
Za6to pak da ne moje?!?Parvite vliubvaniq sa nai-4isti i iskreni .Te se pomnqt zadalgo.Takava liubov ostava krasiv spomen .

e bravo ;) to4no tova trqbvashe nqkoi da go kaje... ;) nqkoi da se suglasi,a ne oniq :"ne ne moje.."pone da kajat zashto... nie dokazahm..zashto tazi lubov e vuzmojna.,...sega tezi,koito mislqt,4e ne e....da deistvat.Dokajete zashto ne moje ;)

Ice_Queen
08-25-2006, 20:41
Аз пък нямам никакви красиви спомени от "любовите" си на 12-13 :smt005

АТАКАБГ
08-26-2006, 01:11
То може и да е възможно,но шанса двама души на 13год. да изпитват истинска любов един към друг е адски малък. Трябва да са с ебати развитите умове,което на 13 е почти невъзможно. Да речем обаче,че има 9-10 такива двойки по света...Може би някакви деца-вундеркиндчета :wink:

sunney_f
08-26-2006, 09:16
ohh taq tema mi e mn stranna!az imam sestra na 13godini,koqto kazva 4e e vliubena!de da znam i az!ama kato bqh na 13 o6te si igraeh s dr deca na ulicata pyk sega.... :-k

Emotional_Decay
08-26-2006, 17:01
Ромео и Жулиета на 50 години ли са били като са се пожертвали в името на любовта,според вас...?

QuEeN_of_SoRroW
08-26-2006, 17:30
Абсолютно невъзможно.Първото което е на 13 години не знаеш дали те сърби или те боли пък камо ли любов Боже Господи.За да разбереш какво е истинска любов трябва доста ама доста да опитваш , да падаш и да ставаш да търсиш , да се отчайваш и пак да търсиш.Ти може да си с един човек година и дори повече да си мислиш че го обичаш а всъщност да сте заедно просто защото сте свикнали един с друг.На 13-14 години във никакъв случай не може да се влюбиш ама наистина истински просто защото точно тогава се започва цикъла на многото влюбвания :D

luda`flirtajika
08-26-2006, 17:57
Абсолютно невъзможно.Първото което е на 13 години не знаеш дали те сърби или те боли пък камо ли любов Боже Господи.За да разбереш какво е истинска любов трябва доста ама доста да опитваш , да падаш и да ставаш да търсиш , да се отчайваш и пак да търсиш.Ти може да си с един човек година и дори повече да си мислиш че го обичаш а всъщност да сте заедно просто защото сте свикнали един с друг.На 13-14 години във никакъв случай не може да се влюбиш ама наистина истински просто защото точно тогава се започва цикъла на многото влюбвания :D

mislish li,che nqkoi "broikadjiq" shteshe da mi kaje:ti me nauchi kakvo e istinska lubof

ps:ne e zaduljitelno 13 godishna s 13 godishen... moje 13 godishna s 15/16 godishen...

ps:ne mi puka ot vasheto mnenie az sum sigurna,che sum vlubena..koito kakvo shte da kazva.Po gotino chuvstvo ot lubofta NQMA i nqma i da ima.Ne mi puka koi kakvo misli ili kazva...problema ne e moi...

®©PeTq®©
08-26-2006, 18:01
Напълно възможно е!!!На тоя свят няма невъзможни неща!А и защо мислите че не е възможно,всеки се развива различно!И както каза luda`flirtajika "Po gotino chuvstvo ot lubofta NQMA i nqma i da ima."

luda`flirtajika
08-26-2006, 18:09
Напълно възможно е!!!На тоя свят няма невъзможни неща!А и защо мислите че не е възможно,всеки се развива различно!И както каза luda`flirtajika "Po gotino chuvstvo ot lubofta NQMA i nqma i da ima."

prosto te ne mogat da dokajat...zashto ne moje... i znaesh li zashto ne mogat da dokajat,4e ne moje-zashtoto moje ;)

White_Shadow
08-28-2006, 11:30
Напълно възможно е!!!На тоя свят няма невъзможни неща!А и защо мислите че не е възможно,всеки се развива различно!И както каза luda`flirtajika "Po gotino chuvstvo ot lubofta NQMA i nqma i da ima."

prosto te ne mogat da dokajat...zashto ne moje... i znaesh li zashto ne mogat da dokajat,4e ne moje-zashtoto moje ;)

Само да кажа че съм съгласна със абсолютно всички мнения пуснати от luda`flirtajika в тази тема.

П.С:Отново да кажа,че тези които мислят че е невъзможно да се влюбиш на 13 години са хора с МНОГО ОГРАНИЧЕНО МИСЛЕНЕ...
За съжаление виждам че тези хора са много....Но каквото и да говорите не можете да докажете че е невъзможно,защото е възможно!

IdiOtKa
08-28-2006, 11:51
кратко и ясно ..... не !!

CVETELLINA
08-28-2006, 13:52
не мисля че едно 13/14 годишно момиченце,може да говори за истинска любов,да е истински влюбено на тази възраст,защото още няма никаква представа какво е това..
а най-много се дразня като някое такова хлапе каже,че била влюбена,много го обича още от първия път,в който го е видяла,а след 1 месец вече не му помни даже и името и тича след друго момче,ако тва е любов.... :-# :-s

ton1
08-29-2006, 01:18
Зависи от момичето ... даже сега намирам и дори 16 годишни които като си харесат някой и кажат 'Влюбена съм' ... на мене са ми казвали момичета че са влюбени в мене дори да не ме познават лично...

А гаджето ми тя е 15 годишна имала си е гаджета доста преди мене надраснала си е възрастта определено,плакала е за момче преди мене и дори 2 месеца след като ме харесваше (1 след като бяхме тръгнали) не можеше да ми каже че ме обича а че супер мн ми се кефи ... и един ден ми каза че за пръв път се влюбила в мене.

Само правете разлика между хлътване и влюбване ... Ако някоя се влюби дори на 13,а ако и момчето и е първият в леглото,едва ли ще може да го забрави лесно ... Дори от личен опит на сестра ми знам че след 5-6 години вече след като е забравила мутрата на 1-та си любов,като го е видяла са и се разтреперали краката и пак се е сетила кво и е било.
А за истинска любов ... тва вече нз.

koalka
08-29-2006, 06:45
Просто стигам до извода,че повечето тийнейджъри забравят ЛЮБОВТА за месеци и казват,че са влюбени,а нищо не е повече от едно харесване.Има и са голяма рядкост хора,които НАИСТИНА могат да се влюбят на 13,а не след няколко месеца да го забравя.Повечето са така честно казано.И при по-силното харесване край вече влюбих се.Харесвала съм много силно момчета на 13,но никога не съм въобразяла,че съм била влюбена.

stelaa
08-29-2006, 07:30
mi i spored men tova ne e vuzmojno po skoro moje da izpita6 4uvsvoto na po silno privli4ane no 4ak puk istinskata lubov ne mi se vqrva :-k

playful_baby
08-29-2006, 07:33
Аз лично не вярвам! [-X

LilAngel
08-29-2006, 07:47
определено на 13 си мислиш, че знаеш всичко но тфа минава с възрастта :D

08-29-2006, 11:05
Ам де да знам,може и да е възможно, ама няма да е доживот. Ама чакай ся 13 годишни :smt017 ам...не ве те са още много малки, пък като дете не разбираш от друго освен от игра.
повярваите ми може да се влуби6 на тази възраст :oops:

miloto_girl_4e
08-29-2006, 11:12
Не вярвам ... та те още имат детско мислене(не, че моето на 16 години е на некъв супер голям и умен човек, но...), възприемат по детски нещата..
А не смятам, че любовта е нещо детско...
Както и да е.. не вярвам, че такова нещо може да се случи, всичко е просто силно харесване и до там..

Malko_kote
08-29-2006, 12:49
Просто стигам до извода,че повечето тийнейджъри забравят ЛЮБОВТА за месеци и казват,че са влюбени,а нищо не е повече от едно харесване.Има и са голяма рядкост хора,които НАИСТИНА могат да се влюбят на 13,а не след няколко месеца да го забравя.Повечето са така честно казано.И при по-силното харесване край вече влюбих се.Харесвала съм много силно момчета на 13,но никога не съм въобразяла,че съм била влюбена.

I aaz sum na tva mnenie.

RudeBunny
08-29-2006, 14:34
зависи от човека,какво му се е случило досега и мн други неща .. според мен е възможно ... като имам за пример себе си ..
бях на около 13 и половина .. когато наистина се влюбих , бяхме заедно 10 месеца , сега съм на 15.. вече 7 месеца след раздялата ни още мисля само за него и още го обичам...

luda`flirtajika
08-29-2006, 15:45
bez da se obijda,ma IdIoTkA za tfa nicka ti e takuf..kazvam vi moje...koito ne vqrva ne mi puka...nqma da sporq s...

XePouH
08-29-2006, 16:04
любовта за 13-14 годишните е по-скоро харесване :wink:

Peyton
08-29-2006, 16:32
Според мен човек може да се влюби във всяка една възраст казвате че не разбирали та какво има да се разбира на любовта тя е чувство за което няма години,причини или начини тя просто се чувства ....

ILiAnKa
08-29-2006, 21:41
em AZ Sam na 13 Am pri men do sega sichko si e samo privlichane i iharesvane i si mi haresva taka!! NE mi se zanimavaa s nekfi revLivi liubovni..istorii oshte ..ISkam Da si poJiveqq ;)

White_Shadow
08-30-2006, 08:33
kazvam vi moje...koito ne vqrva ne mi puka...nqma da sporq s...

Точно така!И на мен не ми пука дали мислите че е невъзможно-аз за себе си знам че това което в момента изпитвам е ЛЮБОВ!И ТО ИСТИНСКА!

Да,възможно е да се влюбиш на 13 защото за любовта няма възрасти-всичко е до това как разсъждаваш на тези години и колко акъл имаш в главата за да прецениш дали само харесваш някой или дали си влюбена

luda`flirtajika
08-30-2006, 09:25
kazvam vi moje...koito ne vqrva ne mi puka...nqma da sporq s...

Точно така!И на мен не ми пука дали мислите че е невъзможно-аз за себе си знам че това което в момента изпитвам е ЛЮБОВ!И ТО ИСТИНСКА!

Да,възможно е да се влюбиш на 13 защото за любовта няма възрасти-всичко е до това как разсъждаваш на тези години и колко акъл имаш в главата за да прецениш дали само харесваш някой или дали си влюбена
Ami vij sega-ne e vuprosa kolko akul imash v glavata si,lubofta ne e mislene,lubofta e chuvstvo...za tova nqma i vuzrastovi granici,to ako zaviseshe ot misleneto...lubofta shteshe da e samo za sled 20 godishna vuzrast,no NE tq e za vsichki i vseki...

warewolf
08-30-2006, 10:33
Fen`]vazmojno li e da si na 13-14 god i po malki daje i da znaqt kakfo e istinska lubov.......spored men e nevazmojno......i ako nqkoi misli obratnoto da se obosnove za6to misli taka ??????
значи при момичетата тва е по възможно но все пак сме в българия-държавата дето на 13 години и вече си родител така че може

YouR_PoisoN
08-30-2006, 11:39
Fen`]vazmojno li e da si na 13-14 god i po malki daje i da znaqt kakfo e istinska lubov.......spored men e nevazmojno......i ako nqkoi misli obratnoto da se obosnove za6to misli taka ??????
значи при момичетата тва е по възможно но все пак сме в българия-държавата дето на 13 години и вече си родител така че може
Това дали са те на*бали и си родил, не означава че си го направил от любов! И в България на 13 имат деца, ама са от малцинството, много рядко "истински българи"

White_Shadow
08-30-2006, 11:59
kazvam vi moje...koito ne vqrva ne mi puka...nqma da sporq s...

Точно така!И на мен не ми пука дали мислите че е невъзможно-аз за себе си знам че това което в момента изпитвам е ЛЮБОВ!И ТО ИСТИНСКА!

Да,възможно е да се влюбиш на 13 защото за любовта няма възрасти-всичко е до това как разсъждаваш на тези години и колко акъл имаш в главата за да прецениш дали само харесваш някой или дали си влюбена
Ami vij sega-ne e vuprosa kolko akul imash v glavata si,lubofta ne e mislene,lubofta e chuvstvo...za tova nqma i vuzrastovi granici,to ako zaviseshe ot misleneto...lubofta shteshe da e samo za sled 20 godishna vuzrast,no NE tq e za vsichki i vseki...

Не казвам,че трябва да мислиш за да се влюбиш и че любовта зависи от мисленето-казах че човек трябва да има акъл в главата,за да прецени дали е влюбен/а/ или само харесва някой и тогава да говори за истинска любов.

Изобщо не съм имала предвид че любовта е мислене и че е само за след 20 годишни възраст :shock: :shock: -явно не си ме разбрала правилно или аз не съм се изказала точно :-k .

08-30-2006, 15:31
Az se vlubih za 1vi pbt na 13 godini i vrazkata mi beshe godina i polovina.Tova 4e s vas se e slu4ilo po-kbsno ne oznachava 4e nepremenno s vsichki e taka.znam 4e beshe lubov zashtoto ...xa ...4e koi ne osaznava kogato se vlubi ? :)

Slave4You
08-30-2006, 15:35
Май май може защото аз като бях на 12 харесвах едно момче,сега съм на 14 и още го "харесвам" но вече разбрах че май е любов...има мн доказателства-да кажем бяхме с една фр на кафене и тя вика : "Оле той идва!" и като го каза в стомаха ми подскочи нещо.Това е едното само ама не ми се разпрая надълго и на широко.

cS_LaMeRkA
08-30-2006, 17:47
Абе аре бе..... ХахахХхаХХаААа тя още не знае в ква поза се пикае, дошла да ми обяснява за любов..... ](*,)

Я не ми говори бе! [-X Ти ще каеш дали не знам... на 14 съм и знам кво е да обичам... вие кво си мислите, че понеже повечето са малки разгонени ... к*****а всички са такива а? :smt018 Знам к'во е любов ... и к'во е човек да обича... са за по малките 12 :-k 13 :-k не знам... се човек разсе по различно в смисал, че има такива дето са на по 18/19години с акала на 13/14 годишно лапенце и такива дето са на 14/15 с акала на поне 17/18 да кажеме не че и тея на 17/18 са много умни и видели и изпитали повече неща (така се води) :!:
Любовта е за хора със сърца, а не за някой да се подиграва, използва някой наивен и да го използва... :? В тоя свят вече всичко е възможно, така, че си затваряите устите :-$ , това, че не сте го видяли не значи, че го няма и не съществува :-s Един човек може да започне да жидее от тогава, когато реши, че иска и че може и е готов ... може да е на 14 год. и да знае мн повече от 18год... :smt016 Да е преживял/а много повече от един човек на 18 ... така, че има значени, от обстановката която изразстваш, родителитети какви са, и приятелите...всичко това влияе на една особо, независомо каква е тя!!!
Сорри много се отклоних темата :-k
Просто исках да кажа, че е възможно, аз съм живо доказателство...
(Или са ще сметнете "О-о-о поредната лигла дето ми се прави на умна и разбираща се!") Ам наете ли к'во ще ви кажа :mrgreen: :smt098 , защото не ми пука... :) аз си се знам к'ва съм и к'во съм преживяла!

KisskilleRcHe... а за тебе ти на колко си я ми кажи? Много знаещия и разбиращия, че да казваш кой какъв е к'во може и к'во неможе? :?

luda`flirtajika
08-30-2006, 19:49
[quote=KisskilleRcHe]Абе аре бе..... ХахахХхаХХаААа тя още не знае в ква поза се пикае, дошла да ми обяснява за любов..... ](*,)

ami ela mi obqsni v koq poza se pikae,shtoto az tfa mai sum go propusnala

luda`flirtajika
08-30-2006, 19:50
basi..az moq go razliubih dokato vi obqsnq,4e na 13 mojesh da se vlubish...xaxaxa bazikam se...

08-30-2006, 22:15
abe q ... HIPOTETI4NO ..zna4i momi4ence ...5 klas zapo4va s haresvane.....i do 10 klas ima 4yvstva kum su6toto mom4e i e izjivqla s nego hilqdi ne6ta dori i da e hodela s nego ..nqkolko meseca,da ne sushtestvuva drug za neq da ne vijda v nikoi dr tova deto vijda v vuprosnoto mom4e da pla4e za nego da dava vs za nego i da znae 4e naistina go obi4a...kvo 6e mi kajete 4e ot 5 do 10 klas go e haresvala li????????

ziky
08-30-2006, 22:20
Само едно ше кажа.....зависи всеки кой как го почуства и кой как е настроен за каква ръзка...аз съм на 15 години и мога да кажа че в момента обичам истински и чуствата ми са сериозни.....от там нататъка всеки е различен и е въпрос на човек!

08-30-2006, 22:29
hahaha vijte deca,ne 4e sam mn po golqma ot vas, no samo edno 6te vi kaja.nai lesno e da se vqrva v istinskata liubov i da q tursi6 vav vsqka iskra na vnimanie.nai lesno e da kaje6 obi4am go.a dali e taka? 4eta postove na 13-14 godi6ni momi4enca i o4ite mi se pulnqt sas salzi ot smqh. citiram "az sam momi4e na 13 i ot 2 sedmici sam s priqtelq si.mn go obi4am!gotova sam da dam vsi4koza nego...." govorite i sami ne si vqrvate! te bili zaedno to 2 sedmici , a tq go obi4ala! ta tq dori ne go poznava!kakvi sa tezi naludni4avi idei!az sa s priqtelq si ot 3 godini! i v nikakav slu4ai ne moga da kaja 4e go obi4am. da kogato go nqma mi lipsva, iskam da e do men,no tova az nari4am privurzanost, za6toto znam 4e ako doide drug, koito iskam pove4e dori za min gqma da mi igne okoto da otida pri nego! i ako trqbva da budem to4ni pove4eto taka nare4eni hora v deistvitelnost si vuobrazqvat 4e sa vliubeni! a kakvo e liubovta? za men liubovta e pani4eski strah ot samotata!

ShaDoW^ZonE
08-31-2006, 00:23
на 14 добре ама...
на 13? ахахахахахах дооообре, хубав виц, ще го запомня
не, просто днешните 13 годишни курвички видят някой изрусен дебил за 2 секунди и веднага почват 'обичам гоооооооо', на следващия ден видят някой друг и пак същото и така...
може да има изключения, ама са малко... нвм

aliq
08-31-2006, 00:31
vazmojno e tva nqma zna4enie na kolko si godini e da ne si bash 10 ili 11 ama...

Axxxel
08-31-2006, 00:37
Мда или..."ихааааааааа...тоя много готин...много сладък"...направят 2 крачки и виждат още един и пак "лелеле...готин е"...след 2 дена с някой "лудо влюбена съм в него"...аре стига булшит...

08-31-2006, 00:50
VIE STE ABSOLIUTNI KRETENI KAK MOJE DA GOVORITE TAKA WE TOVA 4E VIE NE STE GO IZPITALI NE ZNA4I 4E I DRUG NE GO IZPITVA NE MOJETE DAJE I DA ISKATE DA VIDITE KVO E V DU6ATA NA DRUGIQ TAKA 4E SI TRAITE S TYPITE SI OGRANI4ENI UBEJDENIQ ...A TAQ DETO HODI S NQKUV OT 3 GODINI I NE GO OBI4A ....NO COMENT

Izmu4en
08-31-2006, 04:51
daaaa daaa a idi mi go prikazvai tva. Istinska lubov na 13 godini bojeeeeeeeeee. Dam kogato bqh na 13 i az si go misleh. i az si vikah nikoi nemoje da mi kaje drugo ama sea ne e taka. Ta palavi momi4enca na po 13 godinki deto si mislite 4e ste mnogo vlubeni, samo 1 moga vi kaja na vas- jiveite si jivota i si se "vlubvaite" kolkoto iskate to 6e vi doide vremeto kogato 6e razberete kvo e istinskata bolka. Lubovta moje da e nai hubavoto ne6to na toq svqt ama nai mnogo bolka nosi. Aide piite si birata ot men. Nazdrave za si4ki deto izpitvat tazi bolka v momenta, kakto i az...

08-31-2006, 17:14
VIE STE ABSOLIUTNI KRETENI KAK MOJE DA GOVORITE TAKA WE TOVA 4E VIE NE STE GO IZPITALI NE ZNA4I 4E I DRUG NE GO IZPITVA NE MOJETE DAJE I DA ISKATE DA VIDITE KVO E V DU6ATA NA DRUGIQ TAKA 4E SI TRAITE S TYPITE SI OGRANI4ENI UBEJDENIQ ...A TAQ DETO HODI S NQKUV OT 3 GODINI I NE GO OBI4A ....NO COMENT

mhm zna4i az sam taka nare4enata "taq deto hodi s nqkav ot 3 godini". iii milo dete nito si mi na godinite, nito si mi na akula!6te doide vreme kogato 6te razbere6 kolko pravi sme bili! na tvoqta vuzrast i az razsujdavah taka!q otidi i pitai mama o6e li e vliubena v tati i dali vav vruzkata im o6te ima iskra kato tazi o6te v na4aloto,ili ve4e vsi4ko e navik i prosto privurzanost! neka pak da si pogovorim kogato porasne6 :D

luda`flirtajika
08-31-2006, 17:31
на 14 добре ама...
на 13? ахахахахахах дооообре, хубав виц, ще го запомня
не, просто днешните 13 годишни курвички видят някой изрусен дебил за 2 секунди и веднага почват 'обичам гоооооооо', на следващия ден видят някой друг и пак същото и така...
може да има изключения, ама са малко... нвм

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 moje li da te popitam kakva e ralzikata m/u 13 i 14? au ne shte se zadavq ot smqh :smt005 :smt005 na 14 moje,no na 13-NE :D:D:D: :smt005 :smt005 :smt005

yo-ma-nigga
09-01-2006, 07:30
mne ne mislq..tva e nqkva puberska vuzrast det neznaish kvo iskash i sa menish ot den do dva i tn. no oopredeleno nemojesh da prikazvash za istinska lubov na taq vazrast. ( ako za vas "ISTINSKA" lubov se razbira da imash neshto kam nqkoi 2-3-4 meseca daje i povechko ..) ne znachi tfa

Slave4You
09-01-2006, 20:49
mne ne mislq..tva e nqkva puberska vuzrast det neznaish kvo iskash i sa menish ot den do dva i tn. no oopredeleno nemojesh da prikazvash za istinska lubov na taq vazrast. ( ako za vas "ISTINSKA" lubov se razbira da imash neshto kam nqkoi 2-3-4 meseca daje i povechko ..) ne znachi tfa

2-3-4 meseca dobre ama kvo 6te kaje6 za 2 godini,a?

09-01-2006, 20:56
bqh na 12 i nqkolko meseca zapoznah se sas edno momi4e bqhme cqlo lqto zaedno,avgust mesec tq mi se razsardi,az bqh sasipan osaznah kolko mnogo q obi4ah no nemojah da napravq nishto za da q varna,minavaha mesecite opravihme no sled nqkolko meseca pak se razdelihme i sled tova jivota mi stana ad ,den i nost az q tarsih ,obikalqh ulicite sas edni4kata nadejda pone da q vidq ot dale4e i taka v prodaljenie na 4 god,ve4e gore dolu q zabravih no vinagi ste q obi4am i vinagi shte badi moqta lubov i vsqka druga sled neq q sravnqvam sas tova momi4e i vinagi mi stava mn ma4no,moje da ne vi se vqrva vsi4ko tova no si e samata istina

TeditoOoo
09-02-2006, 17:23
Da vyzmojno e.nqma opredelena vyzrast za lubovta.I az q izpitah za pyrvi pyt na 14.Vajnoto e da ne q obyrkash s nqkvo po-silno haresvane.no edva li...tq se poznava. ;)

Sweety_kisses
09-02-2006, 18:50
мноо извинявайте ама аз съм на 13 и съм адски влюбена в приятеля си и връзката ни продъжава вече 10 месеца така че не си мислете че и ние 13-годишните не изпитваме любов!!!!!!ако вие като малки не сте го изпитвали нас какво ни бърка и да ви кажа ако се обичат защо пък да не продължи връзката им повече от 3-4 месеца ...... [-(

luda`flirtajika
09-02-2006, 19:41
мноо извинявайте ама аз съм на 13 и съм адски влюбена в приятеля си и връзката ни продъжава вече 10 месеца така че не си мислете че и ние 13-годишните не изпитваме любов!!!!!!ако вие като малки не сте го изпитвали нас какво ни бърка и да ви кажа ако се обичат защо пък да не продължи връзката им повече от 3-4 месеца ...... [-(

mn tochno kazano.Smisul nas naistina ne ni puka..nito puk ni zasqga...vie mn mislite za tfa.. :D

ShaDoW^ZonE
09-02-2006, 19:48
на 14 добре ама...
на 13? ахахахахахах дооообре, хубав виц, ще го запомня
не, просто днешните 13 годишни курвички видят някой изрусен дебил за 2 секунди и веднага почват 'обичам гоооооооо', на следващия ден видят някой друг и пак същото и така...
може да има изключения, ама са малко... нвм

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 moje li da te popitam kakva e ralzikata m/u 13 i 14? au ne shte se zadavq ot smqh :smt005 :smt005 na 14 moje,no na 13-NE :D:D:D: :smt005 :smt005 :smt005знаех си, че ще има такова мнение
окей, НАПРИМЕР между 13 и 14 няма разлика... между 14 и 15 също... тогава ква е разликата между 13 и 15?
всъщност да, и повечето 14 годишни са курви... нвм, то и тея колкото мене и те са такива... и всички не знаят кво значи да обичаш ама са влюбени в чък норис... :))

asinka
09-02-2006, 19:53
оооо зависи от много неща и естествено че може :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

luda`flirtajika
09-02-2006, 20:08
на 14 добре ама...
на 13? ахахахахахах дооообре, хубав виц, ще го запомня
не, просто днешните 13 годишни курвички видят някой изрусен дебил за 2 секунди и веднага почват 'обичам гоооооооо', на следващия ден видят някой друг и пак същото и така...
може да има изключения, ама са малко... нвм

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 moje li da te popitam kakva e ralzikata m/u 13 i 14? au ne shte se zadavq ot smqh :smt005 :smt005 na 14 moje,no na 13-NE :D:D:D: :smt005 :smt005 :smt005знаех си, че ще има такова мнение
окей, НАПРИМЕР между 13 и 14 няма разлика... между 14 и 15 също... тогава ква е разликата между 13 и 15?
всъщност да, и повечето 14 годишни са курви... нвм, то и тея колкото мене и те са такива... и всички не знаят кво значи да обичаш ама са влюбени в чък норис... :))

:smt005 koi e pa toq idiot... e huu sluchaino az ne go obicham.. :D az si obicham edin dr...i ralzikata m/u 13 i 15 :D maliiii izvinqvai mn,ma ti govoreshe za ralzikata m/u 13 i 14 ae sq ne uvurtai

macka123
09-02-2006, 20:58
да!

ShaDoW^ZonE
09-02-2006, 21:12
на 14 добре ама...
на 13? ахахахахахах дооообре, хубав виц, ще го запомня
не, просто днешните 13 годишни курвички видят някой изрусен дебил за 2 секунди и веднага почват 'обичам гоооооооо', на следващия ден видят някой друг и пак същото и така...
може да има изключения, ама са малко... нвм

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 moje li da te popitam kakva e ralzikata m/u 13 i 14? au ne shte se zadavq ot smqh :smt005 :smt005 na 14 moje,no na 13-NE :D:D:D: :smt005 :smt005 :smt005знаех си, че ще има такова мнение
окей, НАПРИМЕР между 13 и 14 няма разлика... между 14 и 15 също... тогава ква е разликата между 13 и 15?
всъщност да, и повечето 14 годишни са курви... нвм, то и тея колкото мене и те са такива... и всички не знаят кво значи да обичаш ама са влюбени в чък норис... :))

:smt005 koi e pa toq idiot... e huu sluchaino az ne go obicham.. :D az si obicham edin dr...i ralzikata m/u 13 i 15 :D maliiii izvinqvai mn,ma ti govoreshe za ralzikata m/u 13 i 14 ae sq ne uvurtaiне увъртам, давам прост пример. в противен случай нямаше дори да ти отговоря ((;
а за чък норис се шегувах ((; по-скоро са влюбени в бат' джъстинчу тимбърлейков...

drawers
09-02-2006, 21:35
Е защо пък да не може? Аз се влюбих в предучилищната.

luda`flirtajika
09-03-2006, 09:01
Е защо пък да не може? Аз се влюбих в предучилищната.

:smt005 :smt005 :smt005

PS;justin4u timburleikov... :smt005 :smt005 :smt005

reason
09-03-2006, 09:59
Ееее, айде сега-не може.Може-верно,не става въпрос за истинска обич,такава каквато ще изпиташ на 20 години примерно.Детска любов е,но все пак любов.Съгласна съм,че трябва да пораснеш за да разбереш какво е истинското чувство,но на 13 не може ли да се влюбиш?Искрено,чисто по детски дори да е?
А пък някои 16 годишни да казват,че на 13-14 си играели с кукли... :-k Поне моля ви се,вие дето сте по-големи,кажете дали на тея години не сте си мислели,че обичате?

nasty_f
09-03-2006, 11:32
Абе,вие кво си мслите,що да е невъзможно.Напълно възможно.Аз съм на 14...и знам кво е да си влюбен,била съм.Ние като сме по-малки не означава,че не сме изпитвали това чувство [-X .

vladi_addict
09-03-2006, 11:52
пхах каква любов на 13 бе, вие луди ли сте. на 13 години още си дете, нищо не знаеш за света и изобщо... хахаха може да са много близки приятели, които са се целували 2-3 пъти, нещо по-сериозно - не.

IdiOtKa
09-03-2006, 12:18
пхах каква любов на 13 бе, вие луди ли сте. на 13 години още си дете, нищо не знаеш за света и изобщо... хахаха може да са много близки приятели, които са се целували 2-3 пъти, нещо по-сериозно - не.
i az mislq taka !

BeBencEto
09-03-2006, 12:21
пхах каква любов на 13 бе, вие луди ли сте. на 13 години още си дете, нищо не знаеш за света и изобщо... хахаха може да са много близки приятели, които са се целували 2-3 пъти, нещо по-сериозно - не.
a kak si obqsnqvash che sum hodila godina i 3 meseca s nqkoi....vaobsthe ne sum suglasna s tebe zashtoto si zavisi strogo individualno ot choveka...stiga da ima koi da te nasochi i da ti kaje nqkolko prikazki za jivota i realnostta vsichko e vuzmojno...

reason
09-03-2006, 12:50
пхах каква любов на 13 бе, вие луди ли сте. на 13 години още си дете, нищо не знаеш за света и изобщо... хахаха може да са много близки приятели, които са се целували 2-3 пъти, нещо по-сериозно - не.
a kak si obqsnqvash che sum hodila godina i 3 meseca s nqkoi....vaobsthe ne sum suglasna s tebe zashtoto si zavisi strogo individualno ot choveka...stiga da ima koi da te nasochi i da ti kaje nqkolko prikazki za jivota i realnostta vsichko e vuzmojno...
Хмммм,не трябва някой да ти казва нещо "живота и реалността".Докато сам не го изпиташ,никакви приказки няма да слушаш и разбереш!

09-03-2006, 17:10
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

vladi_addict
09-03-2006, 17:23
ба както е тръгнало след 20-30 години още няма да сте проходили и ще се влюбвате и ебете. аз на 13 години се ровех в калта зад двора, ходихме и си играехме с пушки и бутахме колички. пък глей сега на 13 години и някой им е казал нещо по смислено (може и да не е било смислено ама като си неук и да ти изглежда такова) и те вече са порастнали. какво може да ти каже един 13 годишен за живота бе хахаха случи ли му се там 2-3 случки, целунал се с някоя и вече знае всичко, аре бе ... не пишете глупости.. никъде не можете да видите, прочетете или някой да ви каже какво е да те наблъска живота, могат само да ви предупредят, нищо повече.. стига толкова с 13 годишните любовници, че ставате смешни.

P.S. DEVIL BOY, точно това е, че всички сме били на 13 и знаем какво е. просто не можеш да искараш бялото черно както и да го извъртиш. като порастнеш и ще разбереш колко глупости си написал в 2 поста.

CrazyWitch
09-03-2006, 17:34
Изключително рядко, но вярвам че го има това нещо. :-)

az_slunceto
09-03-2006, 17:42
:lol: are be ne e vuzmojno [-X ](*,)

merry
09-03-2006, 17:44
ooo q stiga gluposti!liubov na 13 godini......haha.i kato razglejdam pove4eto postove stigam do izvoda 4e samo decata pod 14 vqrvat v tazi taka nare4ena "liubov"!no to i sred auditoriqta v tozi forum preobladavat maloletnite taka 4e.... ne se i u4udvam.6te doide vreme v koeto 6te razberete kolko ste gre6ili.i az kat bqx na 13 za vsqko mom4e kazvah "obi4aaam goo" i nai ve4e si vqrvah, no sega znam 4e tova sa bili gluposti,i vie 6te go razberete! :D

Tedka-Medka
09-03-2006, 18:08
Ами според мен не е възможно,
на тази възраст хората не могат да изпитват такива чувства,
могат само да си мислят че ги изпитват.
Като типичен пример мога да посоча себе си,
аз съм луда по едно момче,дори понякога се чудя дали
това е любов,но искренно се съмнявам, въпреки че любовта
не пита кога и каде,тя просто идва..
не,наистина незнам дали е възможно..като се замисля,
майками ми е разправяла за някакво момче от училище,
била на моята възраст и нали там кфо прайли били "гаджета"
и след като се разделили тя още доста годинки го обичала..

Sedmoklasni4ka
09-03-2006, 18:46
Az vinagi sum kazvala, 4e nqma nevuzmojni ne6ta :smt005
No na 13 god dori ne znae6 kakvo e istinskata lubov.Az predi edna god. bqh na tazi vuzrast i razbirase 4e sum si haresvala nqkoe mom4e i sum ti4ala sled negoo i summ si mislela 4e go obi4am, no tova sa gluposti.Daje ima o6te mn da razbiram za lubovta :) .Taka4e sum na mnenie 4e ne moje da si istinki vluben na 13 god.
Da,napulno si prava! =D>

Sedmoklasni4ka
09-03-2006, 18:49
Az vinagi sum kazvala, 4e nqma nevuzmojni ne6ta :smt005
No na 13 god dori ne znae6 kakvo e istinskata lubov.Az predi edna god. bqh na tazi vuzrast i razbirase 4e sum si haresvala nqkoe mom4e i sum ti4ala sled negoo i summ si mislela 4e go obi4am, no tova sa gluposti.Daje ima o6te mn da razbiram za lubovta :) .Taka4e sum na mnenie 4e ne moje da si istinki vluben na 13 god.
Da,napulno si prava! =D>

PasSion_KisS
09-03-2006, 21:23
\:D/ spored men e napalno vazmogno !Az sam na 14 i da smeq da tvardq 4e ima luibov!

White_Shadow
09-04-2006, 09:08
:lol: are be ne e vuzmojno [-X ](*,)

За малко да ти повярвам :smt019 :smt019 :smt019 . :smt013 :smt013

Възможно е,но ще разберете че е така само ако по някакъв начин влезете в душата ми и видите какво изпитвам.

И понеже това няма как да стане винаги ще има "умници" с ограничено мислене,които ще си пукнат на ината:-"Не е възможно та не е възможно" :smt013 .Ми пък докажете го...Ама няма как нали :smt019 ???

Вие като не сте го изпитали на 13 години,много ясно че ще казвате че е невъзможно на 13 да се влюбиш ](*,) :smt017 .Вие като не сте го изпитали-и другите не могат-е*а ти логиката :smt013 :smt013 !!!

09-04-2006, 09:55
:lol: are be ne e vuzmojno [-X ](*,)

За малко да ти повярвам :smt019 :smt019 :smt019 . :smt013 :smt013

Възможно е,но ще разберете че е така само ако по някакъв начин влезете в душата ми и видите какво изпитвам.

И понеже това няма как да стане винаги ще има "умници" с ограничено мислене,които ще си пукнат на ината:-"Не е възможно та не е възможно" :smt013 .Ми пък докажете го...Ама няма как нали :smt019 ???

Вие като не сте го изпитали на 13 години,много ясно че ще казвате че е невъзможно на 13 да се влюбиш ](*,) :smt017 .Вие като не сте го изпитали-и другите не могат-е*а ти логиката :smt013 :smt013 !!!



евала ти права =D>

IdiOtKa
09-04-2006, 11:04
аххахахахах боже божее ..... на 13 ..... абе момиче ти имаш ли си глаза на раменете или я използваш само за да я игримираш и да си решеш косата ....!
ок нека се примерим че не е невъзможно .... може и да е възможно за 1 човек от 1000 но не повече ....! се пак сяко правило си има изключения .... !

OPEL
09-04-2006, 11:26
Факта че има възможност, даже и 1 на 1000 да е и 1 на 2000, е достатъчен аргумент. Аз също смятам че има истинска любов на 13, ако трябва да бъда по точен- знам че има такава любов.



Peace

tedy1_baby
09-04-2006, 12:19
ами по принцип може да се влюбиш толкова млад.но дали това е била истинска любов-спорен въпрос

In4iTu_
09-04-2006, 12:44
На 14 съм, и не мога да твърдя, че съм била истински влюбена...само привличане, харесване и т.н., но Любов - едва ли...

sladko`eFche
09-04-2006, 13:41
da kaje6 4e edno 13,14 godi6no "dete" ne moje da se vliubi e vse edno da tvurdi6 4e to ne moje da izpita tuga,muka ili vs dr 4uvstva
spored men to4no na taq vuzrast 4uvstvata sa nai-iskreni i nai-4isti i se pomnqt dulgo

09-04-2006, 19:54
:lol: are be ne e vuzmojno [-X ](*,)

За малко да ти повярвам :smt019 :smt019 :smt019 . :smt013 :smt013

Възможно е,но ще разберете че е така само ако по някакъв начин влезете в душата ми и видите какво изпитвам.

И понеже това няма как да стане винаги ще има "умници" с ограничено мислене,които ще си пукнат на ината:-"Не е възможно та не е възможно" :smt013 .Ми пък докажете го...Ама няма как нали :smt019 ???

Вие като не сте го изпитали на 13 години,много ясно че ще казвате че е невъзможно на 13 да се влюбиш ](*,) :smt017 .Вие като не сте го изпитали-и другите не могат-е*а ти логиката :smt013 :smt013 !!!

vijte kakvo mili de4ica ne slu4aino v zaglavieto na temata prisustva dumata ISTINSKA kato prilagatelno kam liubov! liubovi na va6ata vuzrast s lopata da gi rine6, to taka ili ina4e vie na vsi4ko kazvate liubov!dori batkoto ot sasedniq vhod da vi namigne za vas tova pak e liubov.aaa teb mila li4no te citirah za6toto spomenava6 4e nqmame dokazatelstva za lipsata na istinska liubov pri taka nare4enite maloletni. a ti slu4aino da ima6 dokazatelstva za su6testvuvaneto na tazi liubov? ama samo ne iskam tezi ot sorta na "ami da.az sam vliubena" za6toto ti si v takava vuzrast 4e o6te ne si naqsno s tova kakvo e liubov i za teb tazi duma e dosta ob6ta.spokoino sled vreme 6te pravi6 razlika,no zasega o6te si vqrvai.

i v kraina smetka o6te sa vi zeleni glavite za da go proumeete i vmesto da se vslu6ate v savetite na po golemite vie sporite na inat.rano ili kusno 6te se osuznaete :D

WILD__BOY
09-04-2006, 20:21
не

luda`flirtajika
09-04-2006, 20:51
не

kfo ne be...(nqkoi pa pisal:da) off pisna mi ot teq det tvurdqt,4e e nevuzmojno... se 1 ste pa ebasi..velikite.. hora.... NE MI PUKA kfo mislite...za men moje...zashtoto sama sum izpitvala tova... i razocharovanieto i trupkata.... napravo e strahotno... no vie "umovete" tvurdite drugo?Nima neznaete kakvo e lubof...

^Fegie^^
09-04-2006, 20:56
moje est. az sam na 14 i sam s priqtelq mi po4ti godina a dori nz koga mina tova vreme i davam vs za nego kakto i toi za men

CVETELLINA
09-04-2006, 20:57
NE MI PUKA kfo mislite...

като не ти пука какво мислим,защо си даваш коментара след всяко едно мнение,което е различно от твоето?

Axxxel
09-04-2006, 21:13
Всичко може...стига да е вярно.Блахахаха, така казваше даскала ми по математика...та придържам се към това.Защо пък да не може да се влюбиш на 13 примерно.Не виждам нищо странно.Не бъркайте зрелостта с любовта.Не е задължително да си зрял човек, за да изпитваш подобно чувство.Друг е въпроса че, го приемат твърде навътре и доста се превземат (особено момичетата), както съм и писал в преден мой пост в тази тема.Тогава за тях живота е само любов и нищо друго...но какво пък...хубаво е да си изживееш тинейджърските години като хората :D .Може...повтарям може да си влюбен на 13... :wink:

kobrichka
09-04-2006, 21:29
не мисля че едно 13/14 годишно момиченце,може да говори за истинска любов,да е истински влюбено на тази възраст,защото още няма никаква представа какво е това..
а най-много се дразня като някое такова хлапе каже,че била влюбена,много го обича още от първия път,в който го е видяла,а след 1 месец вече не му помни даже и името и тича след друго момче,ако тва е любов.... :-# :-s

напълно съм сагласна,защото на повечето 13 годишни това им е първото гадже за първи път се целуват и не може да ме убеди когото и да било че тово е момчето но живота и че това е истинската любов,
luda`flirtajika някои хора чакат с години да срещнат истинската любов,а някои дории не я срещат,а ти искаш да кажеш че едно 13 годишно момиче ще я срещне.Но това е мое мнение всеки има право на такова

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:23
13 godishni...boje...dali she revesh za tva che "lubovta" ti te e zarqzala ili za tva che kuklata ti sa e chupila....ae ....kefete sa na detstvoto ne mislete za lubov posle she stradate dostatachno 8)

kobrichka
09-05-2006, 16:59
13 godishni...boje...dali she revesh za tva che "lubovta" ti te e zarqzala ili za tva che kuklata ti sa e chupila....ae ....kefete sa na detstvoto ne mislete za lubov posle she stradate dostatachno 8)

=D>

Nightmare
09-05-2006, 18:21
На 14 години се влюбих, бях 9 месеца с този човек а след това не можех да го забравя повече от година дори понякога още мисля за него.. Не казвам, че може да се случи на всеки, но ако не ти се случи е нормално да не го вярваш..

liana
09-05-2006, 18:49
аз ще ви кажа че Е възможно и няма намерение да се обеснявам !!!!!!!!!!!!!

White_Shadow
09-13-2006, 13:32
аххахахахах боже божее ..... на 13 ..... абе момиче ти имаш ли си глаза на раменете или я използваш само за да я игримираш и да си решеш косата ....!
ок нека се примерим че не е невъзможно .... може и да е възможно за 1 човек от 1000 но не повече ....! се пак сяко правило си има изключения .... !

Ахахахаххх.Ми не,нямам "глаЗа",имам глаВа на раменете.Оххохохухуууоохо :smt005 :smt005 .И да-използвам я за Гримиране,а не "Игримиране" :smt005 :smt005 .

Не се "примЕрявам" че е невъзможно,защото е възможно.А ти се примИри,че е възможно.
И + написаното горе,ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ не е за главата а ЗА СЪРЦЕТО И ДУШАТА!

П.С:"Сяко" се пише с "В" отпред.Демек "Всяко".Както и не се пише "се пак",а "Все пак".

П.С:То си личи кой има глава и за кво я използва....Като гледам колко правописни грешки...Леле мале....

denislava18
09-14-2006, 12:40
Разбира се, че е възможно да се влюбиш на 13-14 години.Абе всеки почва тогава, кво се правите и вие на тежки!!! УУУУ, писна ми от прости хора!!! :evil: :evil: :evil:

sugar_nadia
09-14-2006, 13:04
Абе за влюбване на 13-14 едвали?!Тогава преживяваме некфи яки страсти и си мислим , че въе всеки втори сме влюбени, ама тва са временни чуства , без мноо смисал в тех! :wink:

IdiOtKa
09-14-2006, 14:42
Абе за влюбване на 13-14 едвали?!Тогава преживяваме некфи яки страсти и си мислим , че въе всеки втори сме влюбени, ама тва са временни чуства , без мноо смисал в тех! :wink:
колко си правааа !

magito_gandia
09-14-2006, 15:59
i az sum bila nqkoga na 13,haresvala sum si mom4eta i sum si mislila 4e sum bila vliubena,no tva nemoje da se kaje 4e e liubov tva po to4no moje da se nare4e privurzannost ili ne6to ot sorta.tva sa deca...nz kak deistva se o6te jivota pak kamoli da znaqt kakvo e liubovta :P :lol:

http://www.sirena.lf.lv/ero/1/angelina_jolie/angelina_jolie1.jpg

sherry
09-14-2006, 16:02
Възможно е да се влюбиш на 13 години, по - рядко е, но става.

vivilili
06-13-2013, 20:18
Da vazmojno e.. shtoto sq sam na 14 a pak veche 2 godini stana sam vlubena v edno momche ama vse ne namiram smelost da mu kaja, pak i toi e 5-6 godini po golqm ot men... no imam predvid che beshe ot prav pogled, izobhto ne go poznavah dokato ne go vidqh i imashe nqkva stranna trapka i ot togava ne sam sprqla da mislq za nego. Taka che e vazmojno, no mejdu drugoto i az mislq che sluchaite sa dosta redki... Znam che moje nqkoi da ne mi vqrva i da i misli che si praq bazici, no mi e se taq.. Dosta hora mi kazaha da si jiveq jivota i da prodaljavam napred, no pri men v momenta lipsva dosta razum :D :)

vivilili
06-13-2013, 20:24
M/u drugoto tezi koito kazvat che e nevazmojno si mislq che po skoro te sa se vlubeli malko po kasno ili v po losiq sluchei nikoga :| ,no tova che te ne sa ne oznachava che nqma takiva koito izpitvat takiva chustva :) . primerno az poznavm nai malko 7-8 choveka koito sa se vlubeli na 13-14 i imat 4-5 godishni vrazki :) :) :)

yamaha436
06-13-2013, 20:39
Прекалено стара тема,хората които са писали тук преди,вече бутат детски колички. :)

vivilili
06-14-2013, 08:38
Povecheto koito v momenta komentirat che na 13 ne moje da si vluben, spored men izobshto si nqmat predstava kvo e lubov.... Osaznavate li che vie shte si komentirate tuka no na nikoi ne moje da promenite mnenieto i sashto taka det kazvate che ''na vsqka krachka se vlubvah v nqkoi'' a ve izvinete ama ne vsichki sa nqkvi ku**i tuka, vie kat ste bili taka ne dokazva che drugiq e taka ... davate edni pokazaniq tuka dori i bez da se argumentirate... Pak i imam sklonnost da vqrvam che kato ste bili ili ste na 13-14 ste imali nedorazvit mozak ili ste takiva koito postoqnno rasajdavat varhu neshtata i ne se doverqvat na intoiciqta i na chustvoto i posle chak sled kosur godini ste se vlubeli ... I na vsichkoto otgore nqkoi ot horata tuk se opitvat da obqsnqvat kvo e lubov i to vsichkite tezi koito se opitvat sa tezi koito nevqrvat che moje da ima istinska lubov na 13-14 godini , izvinete ama shtom se opitvate da obqsnqat kvo e vie ste totalno typi ... Vie me dokarvate v shok kat pishite teq gluposti... Samo moga da vi kaja che ste mnogo zabili i izobshto si nqmate na predstava ot jivota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hipnosis
06-15-2013, 08:45
аз съм на 14 и съм се влюбвала точно 2 пъти - първият път в едно момче, което *да го наречем* обичах 1 година и 5 месеца, а вторият път в друго момче, с което все още сме заедно - 6 месеца. мислила съм много, може би това не е истинска любов, която изпитват големите на по 30-40 години, но за тийнеджърите да харесваш някой и да искаш искаш да прекараш цялото си време с него се нарича влюбване. Не знам дали ще ми повярвате и ако искате ме съдете, но ДА, И МАЛКИТЕ СЕ ВЛЮБВАТ!!!!

fenastz
06-16-2013, 07:43
ami nz sigorno moje

reni980
06-16-2013, 13:32
според мен е възможно,аз се влюбих само на 6 години и с времето любовта ми нарасна,бях готова на всичко за него любовта ми продължи 8 години и повече,с всеки изминал ден все повече страдах за него,вече го забравих може би но смея да кажа че дори сега да съм го забравила все още трепва нещо в мен макар и малко и съм убедена че това винаги ще ми остане голямата любов едва ли ще изпитам по голямо чувство от това което изпитвах към него,не знам истинска ли беше но знам че бях много наранена и че наистина много го обичах,а може би все още го.

GermanGirl
06-23-2013, 17:33
Абе честно да кажа по-малките са способни да обичат по-истински, защото гледат на любовта не като на секс, а като на любов, което е по-важното. Друга е работата, че сега ни бъкат хормоните отвсякъде :D ... ама аз говоря за по-малките деца - смис на по 8-9 год. и не за истинската любов на ниво "брак" и тинтири минтири, а за любовта като цяло. Те не познават ужаса на света и за тях любовта е нещо нормално и естествено.
Пък и има едно клише което казва че за любовта години няма.
Ама може и това е казано за старците на по 80 год. :D

BlueFace
06-24-2013, 00:54
Защо пишете по теми от 2006 година. 7 страници пълни небивалици...

LadyDi
06-24-2013, 05:37
Аз