PDA

View Full Version : Какви са различията м/у теб и половинката ти?



Corpse_Bride
08-22-2006, 13:13
Та колкото и да твърдят някои двойки, че си приличат, че си подхождат идеално, винаги има разногласия, различни гледни точки и т.н. Кои са нещата, които така и не разбирате в приятеля/приятелката ви? Дори и най-дребните навици... подробности, дреболийки, за които сте на различни мнения. Начини на държание, реакции, навици.. А за какво той/тя ви се чуди на вас?

Аз например се чудя защо приятелят ми прекалено много се влияе от чуждото мнение, до известна степен е притеснителен пред другите, докато мен не ми пука.
Или пък се чудя защо постоянно пие безалкохолно от 60 стотинки :) Гадно е. Аз го мразя. Предпочитам чешмяна вода :Р
Или пък аз ям бързо, пък той яде бавно. И той все ме упреква, че ям бързо, а пък аз него - че яде бавно.
Чудя се защо каквото и да го боли, не пие лекарства. И изобщо не познава най-често срещаните болкоуспокояващи, спазмолитици и т.н. Дори аналгин... Пък мен баща ми беше лекар и за най-малкото нещо съм свикнала да пия хапче.
Според мен домакнинската работа трябва да се дели 50 на 50, а според него - жената да готви и чисти, и да гледа децата, а за мъжа винаги се намирало "мъжка работа"
Той ми се чуди защо обичам да деля всичко 50 на 50. Например ако ядем шоколад, аз го разделям наполовина, за да няма ощетени.

Таа вие сте... Споделяйте :)

luda`flirtajika
08-22-2006, 13:14
dobre pitai kakvi sa prilikite m/u men i mom4eto,koeto haresvam... zashotot prekaleno mn sme razli4ni....

iiirish
08-22-2006, 14:27
ами различията са доста :-k като започнем от най-дребните неща и стигнем до по-сериозните.
мразя например как се вчесва. само в една посока, а после се разрошва :D , мразя как мие чинии само с два пръста :D , мразя това, че спи по гръб, мразя че никога не отделя пари за да има зад гърба си, докато аз съм учена винаги да скатавам нещо на една страна... мразя толкова много неща в него, но за сметка на това сто пъти повече го обичам :wink:

{sweet4e}
08-22-2006, 14:46
Ми...мразя винаги да се подмазва на приятелите си,мразя това че много си отмъщава,че лятото не пие нищо друго освен някакъв алкохол и начинът по който пуши....абе понякога ме адски много дразни

`Death`Whore`
08-22-2006, 14:50
1. Аз се изнервям бързо, често и бързо ми минава. Той се изнервя рядко, но имам чувството, че може да убие човек...
2. Той е много общителен, аз не съм.
3. Той доста често е център на внимание.

alkobalko
08-22-2006, 15:56
Toй се интересува от компютри много повече от мен. Дразня се, че колкото и да му е лошо не приема да отиде на лекар. дразня се, когато по цял ден се ровичка по колите, за да "станат по-добри". Но в общи линийй не е нищо сериозно, дребни неща.

Eleonora
08-22-2006, 18:59
Ми аз съм отговорна, а той не!
Аз оценявам времето с него, той не! :?