PDA

View Full Version : ciganite i turcite vun ot BULGARIQ???



LaPd_KoRn
08-22-2006, 15:44
kakvo mislite trqbva li da se izgoni tazi 4erna sgan ot BULGARIQ???

RoyTheReaper
08-22-2006, 15:52
не, не е това начина.

Mo6no
08-22-2006, 15:57
Не. Не трябва да се изгонят.

Ziezi
08-22-2006, 16:08
Трябва!Тва е единственият начин!!

Mo6no
08-22-2006, 16:16
Трябва!Тва е единственият начин!!
Така ли? И тогава по-добре ли ще живеем? Хитлер е избил еврейте, но германците са били далеч по-дзле след втората световна война. Още повече - кой ще позволи такова нещо?

RoyTheReaper
08-22-2006, 16:22
Трябва!Тва е единственият начин!!
Така ли? И тогава по-добре ли ще живеем? Хитлер е избил еврейте, но германците са били далеч по-дзле след втората световна война. Още повече - кой ще позволи такова нещо?

в историята могат да се намерят много примери какво става когато се действа с насилие. добре е да се учим от миналите грешки и да не ги повтаряме. мирът не може да се постигне чрез насилие, а чрез разбирателство.

gery_to
08-22-2006, 16:29
Nemoga da razbera zashto slagate turcite i ciganite pod obsht znamenatel???ta te sa tolkova razlichni!ciganite sa si za gonene no turcite puk zashto?verno che iskat da zavladeiat ciala Balgaria no zashto shte se stiga chak do tam?ima i svestni

Ziezi
08-22-2006, 16:30
Трябва!Тва е единственият начин!!
Така ли? И тогава по-добре ли ще живеем? Хитлер е избил еврейте, но германците са били далеч по-дзле след втората световна война. Още повече - кой ще позволи такова нещо?

Кой ти говори за избиване?
А кой позволи на Милошевич?Аз лично не вижда особена разлика между Сърбия и България освен,че Сърбия "олекна" с около 1 000 000 албанци и цигани...

Ziezi
08-22-2006, 16:32
Nemoga da razbera zashto slagate turcite i ciganite pod obsht znamenatel???ta te sa tolkova razlichni!ciganite sa si za gonene no turcite puk zashto?verno che iskat da zavladeiat ciala Balgaria no zashto shte se stiga chak do tam?ima i svestni

Вече сама си отговори....


в историята могат да се намерят много примери какво става когато се действа с насилие. добре е да се учим от миналите грешки и да не ги повтаряме. мирът не може да се постигне чрез насилие, а чрез разбирателство.

Ами хайде накарай мангалите да разботят чрез разбирателство...

RoyTheReaper
08-22-2006, 16:35
ако спре "позитивната дискриминация" и започне да се прилага закона стриктно, ще заработят.

Mo6no
08-22-2006, 16:37
Трябва!Тва е единственият начин!!
Така ли? И тогава по-добре ли ще живеем? Хитлер е избил еврейте, но германците са били далеч по-дзле след втората световна война. Още повече - кой ще позволи такова нещо?

Кой ти говори за избиване?
А кой позволи на Милошевич?Аз лично не вижда особена разлика между Сърбия и България освен,че Сърбия "олекна" с около 1 000 000 албанци и цигани...
Сърбите сега живеят по-зле от българите, а преди са били много по-добре. Факт. Освен това не искам България да стане втора Югославия.

Ziezi
08-22-2006, 16:43
ако спре "позитивната дискриминация" и започне да се прилага закона стриктно, ще заработят.

Това какво трябва да означава?Имам предвид "позитивна дискриминация".


Сърбите сега живеят по-зле от българите, а преди са били много по-добре. Факт. Освен това не искам България да стане втора Югославия.

По-зле ли?Кое им е по-злето?

RoyTheReaper
08-22-2006, 17:29
позитивната дискриминация е когато на малцинството се дават повече права отколкото на мнозинството.

Ziezi
08-22-2006, 19:22
позитивната дискриминация е когато на малцинството се дават повече права отколкото на мнозинството.

И смяташ,че когато спре тази дискриминация манговците ще почнат всички до един да работят?Много дълбоко се съмнявам в това,щото те са научени да НЕ работят!!!

Mo6no
08-22-2006, 19:26
позитивната дискриминация е когато на малцинството се дават повече права отколкото на мнозинството.

И смяташ,че когато спре тази дискриминация манговците ще почнат всички до един да работят?Много дълбоко се съмнявам в това,щото те са научени да НЕ работят!!!
А кой ги е научил да не работят?

RoyTheReaper
08-22-2006, 19:48
да, точно това е проблема, но държавата трябва да ги ПРИНУДИ да работят, да пращат циганетата на даскало, да спазват законите, да се държат като хора.

Ziezi
08-22-2006, 20:04
да, точно това е проблема, но държавата трябва да ги ПРИНУДИ да работят, да пращат циганетата на даскало, да спазват законите, да се държат като хора.

Тук съм съгласен,но с тези хора в управлението на България това няма да стане!!!!

Amayo
08-22-2006, 20:08
Сички мангали да бачкат, който не бачка - на сапун. Турците под ножа, турци в парламента - НЕ. Волен сидеров да ми лапа пишката щото само говори и нищо не прави.

Amayo
08-22-2006, 22:09
Ами аз съм си много сполучлив и кадърен, просто не искам мангали да ми крадат. Слушай са неща от практиката за да не ми кажеш после че само говоря без да съм запознат с нещата. Оня ден един циганин наркоман ми разби втората кола и открадана касетофона, за негово нещастие обаче също така открадна и една папка с фирмени решения, регистрации, нотариални актове и други подобни хартийки струващи повече от човешки живот. Тъй като блока в който живея все още не е довършен напълно (строи го нашта собствена фирма) и работниците които бяха дошли сутринта на работа бяха много обидени как може да крадат от шефа. Нямаше и 3 минути и вече се знаеше кой е извършителя (те така и така сички са от близко намиращата се махала и се познават - па некъв сутринта разправял некъде си че има касетофон еди къде си и тн...) Дебнахме наркоманя и след половин час се появи там където редовно си зима дозата според думите на ощаците. Ошамарихме го малко и се намериха липсващите ценности. Се пак му бяха останали няколко неизпочупени ребра и един зъб май му беше останал ама за съжаление баща ми беше подал жалба в полицията та тамън а го довършихме органите си го заключиха. Викат че имал присъди за 9 години затвор... ама днеска разбрах че го били пуснали поне немали кво да го правят майка им деба куки, та са има да ми върши работа...

RoyTheReaper
08-22-2006, 23:58
да, точно това е проблема, но държавата трябва да ги ПРИНУДИ да работят, да пращат циганетата на даскало, да спазват законите, да се държат като хора.

Тук съм съгласен,но с тези хора в управлението на България това няма да стане!!!!

да, така е за съжаление.

08-23-2006, 00:18
НЕ!

А ти какво мислиш:

Настоящите американци прости, големи герои ли са при положение, че простите им прадеди каубоите или на български - кравари са трепали наред миролбивите и близки с природата индиянци?

А, редно ли е тези олигофрени по природа американци да се гаврят с готините негри по онзи начин в миналото?

А, какво мислиш за онзи психопат Хитлер, дето е трепал наред гениалните евреи?

А, защо олигофрените по природа американци пуснаха на духовитите жълтури атомната?

И какво по-точно търсят простите кравари в европа и каква е настоящата война?

А, защо тъпите кравари продължават да наливат пари в секти из България?

И разбрахте ли вече, колко опасен в крайна сметка е птичия гриб и колко бесни далавери се скриха зад облика на пилето?

РАСИЗМА ГОВОРИ ЗА ТЕСНОГРЪДИЕ!
ЗА ЧОВЕК С НИЩОЖНА ДУША!

Bamze
08-23-2006, 00:19
НЕ!

А ти какво мислиш:

Настоящите американци прости, големи герои ли са при положение, че простите им прадеди каубоите или на български - кравари са трепали наред миролбивите и близки с природата индиянци?

А, редно ли е тези олигофрени по природа американци да се гаврят с готините негри по онзи начин в миналото?

А, какво мислиш за онзи психопат Хитлер, дето е трепал наред гениалните евреи?

А, защо олигофрените по природа американци пуснаха на духовитите жълтури атомната?

И какво по-точно търсят простите кравари в европа и каква е настоящата война?

А, защо тъпите кравари продължават да наливат пари в секти из България?

И разбрахте ли вече, колко опасен в крайна сметка е птичия гриб и колко бесни далавери се скриха зад облика на пилето?

РАСИЗМА ГОВОРИ ЗА ТЕСНОГРЪДИЕ!
ЗА ЧОВЕК С НИЩОЖНА ДУША!

Аз бях. :)

08-23-2006, 11:51
Волен сидеров да ми лапа пишката щото само говори и нищо не прави.
=D>
Ето я поредната жертва на чуждото мнение, "БНТ", "бТВ", "НОВА", чалгата, Глави Стриганов и "Биг бобър".

Сега, ако ми кажеш от къде знаеш, че Волен нищо не прави, ще ме хвърлиш в тъч.

Човек
08-23-2006, 11:52
Волен сидеров да ми лапа пишката щото само говори и нищо не прави.
=D>
Ето я поредната жертва на чуждото мнение, "БНТ", "бТВ", "НОВА", чалгата, Глави Стриганов и "Биг бобър".

Сега, ако ми кажеш от къде знаеш, че Волен нищо не прави, ще ме хвърлиш в тъч.


И като ги изгоните и вече няма кой да обвинявате за собствените си несполуки и некадурност- какво ще стане??? Кои ще са следващите обвинени??
Тук не говорим за неспоуки и некадърност. Като ги изгоним, просто няма да ни убиват всеки ден. :wink:

Човек
08-23-2006, 12:08
ебати...
и са какво излезе, че аз където не гледам ТВ, не слушам чалга и прочие...
съм част от стадото само защото смятам, че Болен е просто бояджия и лъжец.... :lol:

тц тц тц
Сам си отгов

Човек
08-23-2006, 12:18
#-o Точно такива като теб им трябват на коалицията на далаверата и Първаноглу.

След като не гледаш телевизия, как знаеш, че "Атака" не прави нищо? Ти какво очакваш? Някой да дойде у вас и да позвъни на вратата ти, за да ти каже, че "Атака" е внесла проектозакон ли? :smt043

Човек
08-23-2006, 12:28
За сега Волен прави каквото може, но с тази малка група от хора, не може да се направи нищо.

И кои са тези "независими медии"? :mrgreen:

648541
08-23-2006, 12:33
VUN VUN VUN da se mahat :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :smt013 :smt013 :smt013

Ziezi
08-23-2006, 12:35
амиииии да речем, че мога да се информирам за случващите се събития, като си подбирам източниците и гледам да са минимум 5 независими една от друга медии, за да не бъда подведен или манипулиран...

и не ми казвай какъв съм аз и на кой му трябвам в коалицията, защото ми е много любопитно г-н Сидеров точно какви са му идеите, защото доколкото си спомням абсурдната му програма няма нищо общо с това, което прави в момента...

Не си спомняш правилно бе,пич!


НЕ!

А ти какво мислиш:

Настоящите американци прости, големи герои ли са при положение, че простите им прадеди каубоите или на български - кравари са трепали наред миролбивите и близки с природата индиянци?

А, редно ли е тези олигофрени по природа американци да се гаврят с готините негри по онзи начин в миналото?

А, какво мислиш за онзи психопат Хитлер, дето е трепал наред гениалните евреи?

А, защо олигофрените по природа американци пуснаха на духовитите жълтури атомната?

И какво по-точно търсят простите кравари в европа и каква е настоящата война?

А, защо тъпите кравари продължават да наливат пари в секти из България?

И разбрахте ли вече, колко опасен в крайна сметка е птичия гриб и колко бесни далавери се скриха зад облика на пилето?

РАСИЗМА ГОВОРИ ЗА ТЕСНОГРЪДИЕ!
ЗА ЧОВЕК С НИЩОЖНА ДУША!

Какво общо имат американците в случая?
Просто мангалите НЯМАТ място в България!!!

cskamoni4ka
08-23-2006, 13:31
не, не е това начина.
Подкрепям те с две ръце :)

sergi
08-23-2006, 14:52
awe az tuka si imam 1 sapun4e... :-D

Dr. Kazimbutt
08-23-2006, 15:12
Няма да е никак зле, ако за циганите се намери територия и се основе една тяхна държава, където те щда живеят със собствените си нрави и разбирания. Но тъй като това е утопия, отговорът ми по темата е, че циганите не трябва да бъдат изгонени от България, защото колкото и мизерии да вършат, те почти нямат вина за упадъка на родната ни държава. Циганите крадяли - това е така. Само дето българите сме далеч по-крадливи от тях. Те крадат от случайни хора на улицата, а сънародниците ни крадат от целия български народ. Ромите може да имат много отрицателни черти, но ние трябва да си вземем пример от тях за едно нещо - единството. Когато изпаднат в беда, те се подкрепят взаимно, докато ние започваме да се плюем едни други и да злорадстваме. Докато това е така, България няма да се оправи.

machoka
08-23-2006, 16:42
Расистки теми не се допускат. Прочетете правилата.